Dagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

UPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

VIDEO | Winnaar Ronde van Dronten: „Klinkers en bochtjes liggen me heel erg goed”


DRONTEN - Martin van Plateringen uit Almere is de laatste jaren zeer succesvol in de Ronde van Dronten. In 2015 won hij het wielercriterium voor amateurs, vorig jaar werd hij tweede en dit jaar was hij wederom winnaar. Samen met Gerard Haasjes uit Staphorst sprong Van Plateringen weg uit een kopgroep van 9 man en in de eindsprint zegevierde hij overtuigend.

De Ronde van Dronten werd gehouden in afwachting van de finish van de Zuiderzeeronde voor elite- en belofterenners. Aan het ‘rondje om de kerk’ deden verschillende lokale renners mee, maar zij speelden geen rol van betekenis.

DeDrontenaar.nl sprak aan de finish met winnaar Martin van Plateringen en met één van de lokale deelnemers: Jelmer Groen.

Jord Baak

Uitslag Ronde van Dronten:

  1. Martin van Plateringen
  2. Gerard Haasjes
  3. Edwin Wielink
  4. Jordy Beuker
  5. Elmer Houwers
  6. Werner Vos
  7. Tom Koeleman
  8. Diederik Tuin
  9. Johnny de Harder
  10. Daniël Bijlenga
  11. Rafaël Spier
  12. Albert Tuin
  13. Jorre van der Bij
  14. Kevin Michels
  15. Jarno Pannekoek
  16. Carlo Kop
  17. Egon Nanninga
  18. Dick Kinket
  19. Coen Bosch
  20. Patrice Slagman
  21. Jelmer Groen (Dronten)
  22. Martein Akse
  23. Jan Bloemert
  24. Daniël Jansen
  25. Martijn Ettema
  26. Henk Jan Borghuis
  27. Bauke Bouwstra
  28. Nils ten Brinke
  29. Ruben Lukas
  30. Ruben Tolkamp
  31. Jop Wensink
  32. Gerwin Smit
  33. Kevin van der Horst
  34. Ruud Coers
  35. Raymond Kienhuis
  36. Sten Harmeling
  37. Han Peeneman
  38. Luuk Lubberding
  39. Jorn Slaghekke
  40. Ron Dooyeweerd
  41. Patrick van Gortel
  42. Oddero Nijkamp

Niet gefinistht:

  • Frank Wierstra
  • Jeroen van Dijk
  • Bauke Hylkema
  • Koen Bijsterbosch
  • Rolf Kok
  • Richard Bultema
  • Patrick Zonnenberg (Dronten)
  • Bert Jan Hamer
  • Klarenzo van Elp
  • Robert van den Brink (Biddinghuizen)
  • Steven Handstede
  • Wessel Lange
  • Ruben Maris

Zuiderzeeronde voor junioren

  1. Kooij, Olav - Forte U Cycling Team
  2. Kroonen, Max - Willebrord wil vooruit
  3. Pluimers, Rick - AWV de Zwaluwen
  4. Geleijn, Owen - WTC de Amstel
  5. Leijnse, Enzo - WTC de Amstel
  6. Loohuis, Lars - cycling club Monkeytown
  7. Marsman, Tim - Forte U Cycling Team
  8. Spapen, Mauro - WV De Jonge Renner
  9. Brabander, Nick - Westland wil Vooruit
  10. van den Aarssen, Jurgen - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  11. ten Boske, Kars - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  12. Broex, Victor - WTC de Amstel
  13. Rijsdijk, Nathan - Willebrord wil vooruit
  14. Baak, Jord - Willebrord wil vooruit
  15. Stam, Maikel - WV Schijndel
  16. Morsink, Jesse - AWV de Zwaluwen
  17. Voogt, Niek - WTC de Amstel
  18. van Gestel, Luuk - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  19. Meerbeek, Markus - Westland wil Vooruit
  20. van Ekeren, Niels - cycling club Monkeytown
  21. Broex, Menno - WTC de Amstel
  22. Gademan, Sam - Cyclingteam Achterhoek
  23. Boven, Lars - AWV de Zwaluwen
  24. del Grosso, Bodi - Forte U Cycling Team
  25. Strik, Dylan - Cervélo Goodzo Zeeuws Vl
  26. Kanen, Kelvin - TWC de Kempen
  27. van der Veen, Aldert - WV Kapenga Home Center
  28. Krijnsen, Jelte - UW & TC de Volharding
  29. Runderkamp, Samuel - cycling club Monkeytown
  30. Verbeek, Ivo - IJsselstreek/Hanz/NWH
  31. Verzijl, Sten - Cervélo Goodzo Zeeuws Vl
  32. Sijbrandi, Philip - WV Kapenga Home Center
  33. Tellegen, Arno - IJsselstreek/Hanz/NWH
  34. van Kappel, Geert - Jan v Arckel/ WV Avanti
  35. Hohmann, Lars - WV De Jonge Renner
  36. Deelstra, Huub - WRV De Peddelaars
  37. Lubbers, Christiaan - Cyclingteam Achterhoek
  38. Michielsen, Manuel - WV De Jonge Renner
  39. Willems, Dennis - WV Schijndel
  40. Hassert, Sven - WV De Jonge Renner
  41. Ruijter, Stijn - cycling club Monkeytown
  42. de Veld, Michiel - WASp Development Team
  43. Pavone, Gianni - WV De Jonge Renner
  44. Pronk, Jens - cycling club Monkeytown
  45. Veen, Karsten - WV de Stormvogels
  46. Dijkstra, Jesse - WSV Emmen
  47. Tigelaar, Jans - Meteoor Assen Roden
  48. Boshoven, Arjan - UW & TC de Volharding
  49. Habets, Jordan - Cervélo Goodzo Zeeuws Vl
  50. Arrammach, Kevin - Wcl Bergklimmers
  51. de Groof, Pieter - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  52. Berkelder, Sammy - Cyclingteam Achterhoek
  53. Hezeman, Rick - Adelaar/Raalte/Zwaluwe
  54. Dirven, Roy - TWC de Kempen
  55. Fontijne, Emiel - UW & TC de Volharding
  56. Oost, Jesper - AWV de Zwaluwen
  57. Groot Koerkamp, Jur - Adelaar/Raalte/Zwaluwe
  58. Räkers, Martijn - WV De Jonge Renner
  59. Kluts, Thijn - LRTV Swift
  60. Bours, Mats - WSV Emmen
  61. Kamp, Hidde - KNWU District-Oost
  62. Groot, Jelle - HRTC/ West-Frisia
  63. van Os, Mark - WV Eemland
  64. Heijnen, Philip - Willebrord wil vooruit
  65. Artz, Bart - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  66. van Zandbeek, Sjors - WV Schijndel
  67. Hogenkamp, Lars - Adelaar/Raalte/Zwaluwe
  68. Dillema, Mark - WV Kapenga Home Center
  69. Stijger, Frank - Westland wil Vooruit
  70. Bult, Lennart - UW & TC de Volharding
  71. den Braber, Simon - UW & TC de Volharding
  72. Sieders, Jan Wicher - LRTV Swift
  73. Senders, Sverre - TWC de Kempen
  74. de Lange, Hidde Erben - FR Leeuw/Otto Eb/Stormv
  75. Göbel, Wieger - WTC de Amstel
  76. van Wieringen, Daan - WV Schijndel
  77. Peetoom, Nelson - Westhk/Breda/Midkamp
  78. Freriks, Joost - WSV Emmen
  79. van Rijsbergen, Ties - Willebrord wil vooruit
  80. Stoffers, Warner - Meteoor Assen Roden
  81. Smeets, Tom - WC Midden-limburg
  82. de Vries, Rick - WRV De Peddelaars
  83. Vos, Tristan - Meteoor Assen Roden
  84. Metselaar, Rick - WRV De Peddelaars
  85. Fledderus, Joeri - WSV Emmen
  86. Koehoorn, Jelmer - WV Kapenga Home Center
  87. Hasselaar, Jeroen - Snelle Wiel/Pijne/Domst
  88. Sytema, Jesse - WV Eemland
  89. van der Lee,Jardi Christ - Westland wil Vooruit
  90. Giezen, Tijs - Cyclingteam Achterhoek
  91. Cordes, Jeffrey - Meteoor Assen Roden

Zuiderzeeronde voor elite/beloften:

  1. Koop, Jos - TWC TEMPO Hoppenbrouwers
  2. Wijkel, Stan - VolkerWessels Merckx CT
  3. Deelen, Diederik - Westland Wil Vooruit
  4. Keizer, Martijn - NWVG-FILA-Cycling Team
  5. Asjes, Jelmer - WPGA
  6. Kelderman, Martin - UWTC De Volharding
  7. Dilling, Hans - Dutch Food Valley CT
  8. van Oirschot, Pieter - TWC Het Snelle Wiel
  9. Reuvers, Kevin - WV Breda
  10. te Stroet, Rens - Sensa Kanjers v Kanjers
  11. Meeuwisse, Melle - Rabo Plieger J v Arckel
  12. Zaal, Maurice - WV de Kannibaal
  13. van der Meer, Nick - Westland Wil Vooruit
  14. Rasch, Jesper - West-Frisia
  15. Peters, Arne - A.R. & T.V. de Adelaar
  16. Bakker, Björn - NWVG-FILA-Cycling Team
  17. Luijk, André - Smart Dry WV Eemland
  18. Vrielink, Yannick - Sensa Kanjers v Kanjers
  19. Costello, Nicholas - TWC Maaslandster Z.L.
  20. Scholten, Wiebe - Sensa Kanjers v Kanjers
  21. van Broekhoven, Rob - WV De Jonge Renner
  22. Smits, Florian - Dutch Food Valley CT
  23. Poels, Xavier - TWC Het Snelle Wiel
  24. Elzing, Adrik - Krush-IJsselstreek CT
  25. Vierhouten, Gino Luca - Krush-IJsselstreek CT
  26. Gruithuijzen, Paul - WV Schijndel
  27. Verkuijl, Jasper - UWTC De Volharding
  28. Talen, Jordi - UWTC De Volharding
  29. Wallinga, Olav - A.R. & T.V. de Adelaar
  30. Meusen, Tim - TWC Het Snelle Wiel
  31. Wubben, Bob - Westland Wil Vooruit
  32. Haest, Jasper - Willebrord Wil Vooruit
  33. Knol, Martijn - WV de Kannibaal
  34. Nelck, Bram - Westland Wil Vooruit
  35. van Koppen, Wessel - Westland Wil Vooruit
  36. de Rooij, Jesse - West-Frisia
  37. Raas, Eloy - zrtc Theo Middelkamp
  38. Deelstra, Niek - Peddelaars Hoogeveen
  39. van Wingerden, Luuk - Drc de Mol
  40. Dijkstra, Martijn - WV De Jonge Renner
  41. Huntink, Jentje - Cyclingteam Achterhoek
  42. Switters, Daan - UWTC De Volharding
  43. Walgien, Jorrit - Smart Dry WV Eemland
  44. Moorman, Rens - RTV Oldenzaalse WCL
  45. Cijntje, Hillard - WASp
  46. Bogerd, Marien - Krush-IJsselstreek CT
  47. Willemsen, Maikel - A.R. & T.V. de Adelaar
  48. Goeree, Rick - Peddelaars Hoogeveen
  49. Schulten, Chiel - VolkerWessels Merckx CT
  50. de Groot, Noah - Rabo Plieger J v Arckel
  51. Gödde, Eddy - zrtc Theo Middelkamp
  52. Jansen, Tom - Mooi Jong CT Trias
  53. Groot, Tim - West-Frisia
  54. Putman, Tim - Cyclingteam Achterhoek
  55. van Diermen, Johnny - Smart Dry WV Eemland
  56. Neijmeijer, Allard - Eerens Stormvogels Veend
  57. Sitters, Bart - Willebrord Wil Vooruit
  58. Esselaar, Remco - TWC Het Snelle Wiel
  59. Balk, Bobby - zrtc Theo Middelkamp
  60. van den Berg, Bart - Rabo Plieger J v Arckel
  61. Egberink, Roderik - Dutch Food Valley CT
  62. van den Berg, David - Mooi Jong CT Trias
  63. Dielissen, Bart - WV Breda
  64. Erren, Pim - WV De Jonge Renner
  65. te Brake, Arno - Dutch Food Valley CT
  66. de Vries, Hartthijs - NWVG-FILA-Cycling Team
  67. Junte, Maarten - Krush-IJsselstreek CT
  68. Gijzel, Roy - zrtc Theo Middelkamp
  69. Cremers, Paul - WV De Jonge Renner
  70. Zavyalov, Innokenty - WV Breda
  71. Mol, Robbert-Jan - Mooi Jong CT Trias
  72. Rijsdijk, Tristan - Willebrord Wil Vooruit
  73. Mooij, Eric - West-Frisia
  74. Hulsker, Kevin - WASp
  75. van Rutten, Bryan - WV Breda
  76. van Leeuwen, Cor - Eerens Stormvogels Veend
  77. Steenhuis, Mathijs - Eerens Stormvogels Veend
  78. de Vries, Robert - WV de Kannibaal
  79. Sydlik, Benjamin - TWC TEMPO Hoppenbrouwers
  80. Wolffenbuttel, Nils - WPGA
  81. van der Eijk, Johan - Drc de Mol
  82. Hoveijn, Frans - WV de Kannibaal
  83. Lindeman, Adrie - NWVG-FILA-Cycling Team
  84. Vermeulen, Jeff - VolkerWessels Merckx CT
  85. Timmerman, Jurgen - Krush-IJsselstreek CT
  86. Lenting, Etienne - AW Groep - SwABo Cycling
  87. Breukelman, Chiel - NWVG-FILA-Cycling Team
  88. Bode, Hermen - Rabo Plieger J v Arckel
  89. Buning, Jorn - WPGA
  90. Lubbers, Maarten - Sensa Kanjers v Kanjers
  91. Teulings, Teun - WV Schijndel
  92. Wittenberg, Wim - WV De Jonge Renner
  93. Wolsink, Jelle - VolkerWessels Merckx CT
  94. Harbers, Rochéz - VolkerWessels Merckx CT
  95. Veling, Quinten - WPGA
  96. Kramer, Erik - Drc de Mol
  97. Tellegen, Sven - Sensa Kanjers v Kanjers
  98. Kerkhofs, Bob - Willebrord Wil Vooruit
  99. Coppelmans, Wessel - TWC Het Snelle Wiel
  100. Goeree, Niels - Peddelaars Hoogeveen
  101. ten Kortenaar, Pieter - Dutch Food Valley CT
  102. Snel, Tijmen - AW Groep - SwABo Cycling
  103. de Rijk, Dorus - West-Frisia

Bron: www.zuiderzeeronde.nl



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo

Welkom op DeDrontenaar.nl

Op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden cookies als persoonsgegevens beschouwd. Op deze website wordt van cookies gebruik gemaakt. Verdere informatie hierover kunt u vinden in ons privacystatement & cookiestatement. U wordt hierbij verzocht om kenbaar te maken dat u met het gebruik van cookies instemt.



Lees ons privacystatement

Lees ons cookiestatement