DeDrontenaar.nl

Vrijdag, 3 april 2020

Dagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

VIDEO | Sportploeg van het Jaar kijkt uit naar nieuw zwembad: „We kunnen niet wachten…”

Redactie: M.H.

DRONTEN - De dames estafetteploeg van de Zuiderzeezwemmers werd vanavond uitgeroepen tot Sportploeg van het Jaar. Het wordt een belangrijk jaar voor de vereniging, want volgende maand wordt in Dronten het nieuwe zwembad in gebruik genomen. „Daar kijken we heel erg naar uit”, zegt Danique Stoop, „Het oude zwembad begint hier en daar een beetje af te takelen, dus het werd wel echt tijd voor een nieuw zwembad. We kunnen niet wachten tot we er kunnen gaan trainen.”

De dames estafetteploeg had haar uitverkiezing te danken aan twee derde plaatsen bij de Gelderse kampioenschappen op de vier keer 100 meter en vier keer 200 meter vrije slag. „Voor ons als klein dorpje... daar zijn we heel erg trots op”, aldus Danique Stoop.

Andere genomineerde sportploegen waren ASVD Korfbal en het voltigeteam van de Flevoruiters.

Sportverkiezingen

Winnaars Sportverkiezingen

Sportvrouw

Sportman

    Sportploeg

    Sportcoach

    Talent meisje

    Talent jongen

      Jeugdsportploeg

      Aangepast sporten

      Sportvrijwilliger

      • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
      • 2019: Henk Vos (waterpolo)
      • 2019: Bert Hartog (voetbal)
      • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
      • 2018: Hester Vos (zwemmen)
      • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
      • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
      • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
      • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
      • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
      • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
      • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
      • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
      • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
      • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
      • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
      • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
      • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
      • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
      • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
      • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
      • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
      • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
      • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
      • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

      Oeuvreprijs