Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

VIDEO | Nog meer deelnemers aan de Kerstloop Dronten in beeld (1/2 marathon en 10 km)


DRONTEN - Bijgaande video van de Kerstloop Dronten begint met de finish van de winnaar van de halve marathon. In beeld de lopers van zowel de halve marathon als de 10 kilometer (tijden van 1.03 tot 1.36).

Kerstloop op DeDrontenaar.nl

Mannen halve marathon

  1. Alfred Cherop, Kenia 1:03:08
  2. Elvis Tabarach, Kenia 1:03:08
  3. Malcom Hicks, Nieuw-Zeeland 1:04:29
  4. Joeri Wolf, Cifla 1:05:07
  5. Yakoub Labquira, Marokko 1:05:23
  6. Willem van Schuerbeeck, België 1:07:07
  7. Jorrit Cleij, Cifla 1:07:54
  8. Valentin Poncelet, België 1:08:17
  9. Kristof Nackaerts, België 1:08:26
  10. Kjell d'Hondt, België 1:08:35
  11. Ben Vriends, Asterix 1:08:57
  12. Ben Souwen, Eindhoven Atletiek 1:09:58
  13. Luc Schout, GAC Gemert 1:10:44
  14. Cas Lutz, GAC Hilversum 1:11:27
  15. Davy Stieperaere, België 1:13:16
  16. Gayri Hawery, Spirit Lelystad 1:13:31
  17. Milan Brons, 1:13:33
  18. Stan de Vleminck, België 1:16:03
  19. Oscar Mulder, Eindhoven Atletiek 1:16:28
  20. Daan van Doorn, Pijnenburg 1:16:44
  21. Thomas van Steenbergen, Phanos 1:17:32
  22. Hermen Pool, Kampen 1:17:38
  23. Remyo Tielsema, Phanos 1:17:42
  24. Ruud Weijer, Phanos 1:17:46
  25. Raymond Lozekoot, Almere '81 1:19:18
  26. Dick Wobbes, Lionitas 1:20:00
  27. Johan Postma, Almere 1:20:58
  28. Marius van Heesewijk, Phanos 1:21:55
  29. Matthijs van Goor, Pijnenburg 1:21:57
  30. Merijn de Ruijter van Ste, Hellas 1:23:11
  31. Tjardo Visser, Almere 1:23:12
  32. Thomas Straathof, NOP 1:24:16
  33. Sjoerd Rosema, MBO College Lelystad 1:26:39
  34. Sebastiaan Knoppert, Putten 1:28:04
  35. Beest van Reeden, OCR 1:28:43
  36. Erwin Schoneville, Cialfo 1:28:51
  37. Thomas Bennis, TV Almere 1:29:04
  38. Tom de Jong, Biddinghuizen 1:29:37
  39. Patrick Zonnenberg, Dronten 1:31:40
  40. Chiel Veeke, PEC 1910 1:32:16
  41. Jefry Visser, TVAlmere 1:33:25
  42. Tim Moria, Almere 1:34:15
  43. Jan Jongman, KLIF18 1:36:15
  44. Dennis Mensink, De Gemzen 1:37:17
  45. Job Wink, Muiden 1:38:07
  46. Sander Eijpe, Almere 1:38:25
  47. Nils Hartmans, Lelystad 1:38:34
  48. Robert-Jan Griede, Wenum Wiesel 1:40:18
  49. Barry Hoogezand, Dino Running Team 1:40:20
  50. Ruben Meijerink, Wezep 1:40:34
  51. Danny Sijtzel, Nederlandse Triathlonbond 1:40:40
  52. Roelof Pepping, Dronten 1:41:00
  53. Jeroen de Lange, Athlos 1:41:16
  54. Kevin Post, Dronten 1:41:23
  55. Quirijn van Woerkom, Almere College 1:43:01
  56. Jesse van der Tak, Almere '81 1:43:17
  57. Bas Kikkers, Lelystad 1:43:42
  58. Tim de Rijk, Lelystad 1:43:43
  59. Werner Hietland, Dronten 1:45:49
  60. Christiaan Rooseboom, Utrecht 1:46:08
  61. Stefan Woudwijk, NOP 1:47:40
  62. Jarno Feddes, Dronten 1:49:29
  63. Dominic Stenekes, Dronten 1:50:05
  64. Sander Schulte, Harderwijk 1:50:17
  65. Arie de Vries, Urk 1:51:31
  66. Bas Witte, Bier bij de Finish 1:52:06
  67. Marijn Schmit, Bier bij de Finish 1:52:07
  68. Martijn Veldkamp, Loopgroep Biddinghuizen 1:54:33
  69. Andrzej Koziarski, Creil 1:54:40
  70. Jobst Altefrohne, Hilversum 1:54:50
  71. Wouter Somer, Lelystad 1:55:33
  72. Kees de Vries, Urk 1:55:40
  73. Rob Esenkbrink, Zwolle 1:57:03
  74. Rick Boswijk, Dronten 2:01:11
  75. Lodewijk Busscher, Dronten 2:01:19
  76. Bert Stoffer, Harderwijk 2:02:12
  77. Sander Muller, PEC 1910 2:02:30
  78. Gerko Kruiger, Flevo Delta 2:04:47
  79. Lauran Paauwen, Dronten 2:08:01
  80. Gerard Esenkbrink, Amsterdam 2:08:07
  81. Julian Adamse, Biddinghuizen 2:08:55
  82. Stefan van Beek, Zwolle 2:17:03
  83. Peter van Beek, Zeewolde 2:21:31
  84. Jules Leliveld, Dronten 2:23:34

Mannen 35+ halve marathon

  1. Colin Bekers, Scorpio 1:08:25
  2. Joachim Poortmans, België 1:12:35
  3. Maarten de Maeyer, België 1:13:07
  4. Maarten Haegens, Pijnenburg 1:13:07
  5. Gert-jan Liefers, AV '34 1:15:03
  6. Ruud van der Wal, AV '34 1:15:24
  7. Ivo Meex, Ciko '66 1:15:56
  8. Bas Mekking, De Gemzen 1:16:08
  9. Bram Cuijpers, Eindhoven Atletiek 1:19:27
  10. Maarten Almekinders, Pijnenburg 1:19:48
  11. Thomas Naasz, 1:19:55
  12. Martijn Schakelaar, Hattem 1:21:31
  13. Gerald Koeman, Hollandia 1:21:41
  14. Jan-Wim Kanis, Isala '96 1:22:07
  15. Joram Hobo, Nieuw-Vennep 1:22:52
  16. Ewout Middelburg, Athlos 1:23:06
  17. Albert Pieter Venema, NOP 1:23:34
  18. Thijs van der Haar, Triathlon 1:23:48
  19. Rene Bremer, Amersfoort 1:23:53
  20. Christiaan Agricola, Giant Europe 1:24:22
  21. Roland van der Put, AV '23 1:24:58
  22. Johan Nijhof, Athlos 1:25:19
  23. Jan Simonse, Athlos 1:26:03
  24. Wessel Geursen, Athlos 1:26:52
  25. Teije Venema, Almere 1:27:21
  26. Dennis van den Belt, Flevo Delta 1:27:55
  27. Tomasz Czapelski, Wieringerwerf 1:28:34
  28. John Tigelaar, Genemuiden 1:28:57
  29. Jo-Kees Roozendaal, Dronten 1:29:18
  30. Paul Zijlmans, Phanos 1:29:23
  31. William de Wilde, Ermelo 1:29:40
  32. Ramon Hofman, Lelystad 1:29:47
  33. Pedro Sluiter, Zwolle 1:29:48
  34. Martin Goedhart, Athlos 1:30:47
  35. Robbert van Opstal, Hasselt 1:33:13
  36. AG Olivier, Lelystad 1:33:40
  37. Rinko Oosterveen, Mikkeller Running 1:34:02
  38. Mischa Wieten, Kampen 1:34:03
  39. Roderick Groen, Utrecht 1:37:52
  40. Marcel Smits, Dronten 1:39:16
  41. Erik van der Veen, Biddinghuizen 1:40:00
  42. Niels L, Almere 1:40:13
  43. Emiel Luten, Spirit Lelystad 1:40:25
  44. Tony Sellwood, TV Almere 1:41:01
  45. Jaap Morgenstern, Epe 1:42:39
  46. Edwin Van Kolthoorn, Elburg 1:42:47
  47. Ahmed Bourass, Lelystad 1:42:53
  48. Berend Schotsman, Zwolle 1:43:05
  49. Michel Matteman, PEC 1910 1:43:08
  50. Coen van der Toorn, Lelystad 1:43:27
  51. Frans Schellingerhout, Lelystad 1:44:19
  52. Niall Farrelly, Zeewolde 1:44:56
  53. Bas Winters, Zwolle 1:45:41
  54. Ydo van Veenendaal, Lelystad 1:47:10
  55. Dennis van Dijk, Lelystad 1:47:11
  56. John van Oosten, Emmeloord 1:48:17
  57. Bas van Bemmel, Dronten 1:48:25
  58. Rocky Holland, Oldenzaal 1:51:25
  59. Patrick Keulens, Helmond 1:53:49
  60. Marco van den Berg, Amersfoort 1:55:05
  61. Albert van Oudheusden, Dronten 1:55:14
  62. Lennart Otten, Flevo Delta 1:55:46
  63. Marco de Vries, Emmeloord 1:56:00
  64. Udo Goedhart, Almere 1:56:22
  65. Pieter Leendertse, Zwolle 1:59:10
  66. Ruben Toetenel, Biddinghuizen 2:01:21
  67. Barry Haarbrink, Lelystad 2:03:06
  68. Dennis Kleefman, Almere 2:03:06
  69. Fokke Post, Swifterbant 2:04:26
  70. Gerben Gerritsen, Lelystad 2:07:23
  71. Jan Willem Dijkhuizen, Almere 2:18:20

Mannen 45+ halve marathon

  1. Stefan van den Broeck, België 1:09:02
  2. Jay Sauer, Cifla 1:13:57
  3. Vladimir Tontchinski, Wit-Rusland 1:14:53
  4. Egbert Hooijkaas, Eindhoven Atletiek 1:15:47
  5. Dick van den Broek, Loopgroep Aart Stigter 1:16:55
  6. Peter Bruinsma, Atletics Nijverdal 1:17:53
  7. Fransua Woldemariam, Almere '81 1:18:53
  8. Wilfred van Mill, Eindhoven Atletiek 1:20:13
  9. Martin Stolk, Pijnenburg 1:20:36
  10. Marcello Alma, Harskamp 1:20:43
  11. Nils van Elzelingen, Veluwe 1:20:46
  12. Jeroen Plevier, KAV Holland 1:21:49
  13. Wannie Friderichs, Run2Day Almere 1:24:09
  14. Arjen Brinkman, Altis 1:28:53
  15. Alexander Veerman, AV Zeewolde 1:29:11
  16. Hans Lampe, Run2Day Almere 1:30:32
  17. Paul van der Brug, Zwolle 1:30:38
  18. Stefan van Dijk, IJsselmuiden 1:30:42
  19. Ruud Lenoir, Dronten 1:30:44
  20. Jeroen Vels, NOP 1:30:59
  21. Richard Godijn, Lelystad 1:31:16
  22. Marcel Sman, Lelystad 1:32:31
  23. Sytse Algera, AV Zeewolde 1:32:31
  24. Mohamed Farhani, Lelystad 1:33:00
  25. Alwin Richter, Spirit Lelystad 1:33:15
  26. JOAO Da Costa Lopes, Almere 1:34:50
  27. Marcel Caro, Nederlandse Triathlonbond 1:35:32
  28. Huib Liefhebber, Warmlopers 1:36:03
  29. Ronald de Ruijter, Zwaan Buitensport 1:36:11
  30. Paul Hundscheidt, AV Zeewolde 1:36:24
  31. Guus Lohues, Ens 1:36:27
  32. Reint Scholten, De Gemzen 1:36:33
  33. Ed de Sevren Jacquet, Flevo Delta 1:37:00
  34. Martin van der Zee, NOP 1:37:54
  35. Johan van Dijk, IJsselmuiden 1:38:01
  36. Marco Winkelman, Spirit Lelystad 1:38:13
  37. Jelmer de Jong, AV Zeewolde 1:38:55
  38. Steven Maas, Dronten 1:39:18
  39. Hein Smelt, AV Zeewolde 1:39:52
  40. Richard Heemskerk, Emmeloord 1:40:31
  41. Pieter Riley, Almere 1:40:55
  42. Alphons Klabbers, Lelystad 1:41:50
  43. Jean Paul de Casparis, Almere 1:42:28
  44. Erny Veldt, Zwolle 1:43:12
  45. Pascal Jalhay, Almere 1:43:16
  46. Arnaud Meijer, Spirit Lelystad 1:44:01
  47. Sigurd Jacobs, Zwolle 1:44:54
  48. Remco Jacobs, PEC 1910 1:45:20
  49. Auke Wijnterp, Apeldoorn 1:46:13
  50. Theo Weultjes, Ens 1:47:04
  51. Jan-Willem Aikens, Almere 1:47:05
  52. Edwin Schrotenboer, Emmeloord 1:48:03
  53. Gerben Klungel, Dronten 1:48:24
  54. Wim van het Ende, Knipscheer Infra 1:48:38
  55. Mohammed Acherrat, Sport in Lelystad 1:49:30
  56. Dennis Stroop, Emmeloord 1:49:38
  57. Gerrit Tijssen, Zwolle 1:49:40
  58. Peter van den Berg, Lelystad 1:49:41
  59. Jan Willem Hesselink, AV Zeewolde 1:51:53
  60. Wiebe de Vries, Biddinghuizen 1:51:53
  61. Edwin Goedegebuure, Swifterbant 1:53:19
  62. André Bosscha, Zwolle 1:53:20
  63. Erik Boek, Amersfoort 1:54:01
  64. Antwan Bosch, AV Zeewolde 1:54:46
  65. Rene Landman, PEC 1910 1:54:49
  66. Robin Bruil, AV Zeewolde 1:55:01
  67. Frank van den Berge, Apeldoorn 1:58:01
  68. André Adamse, Biddinghuizen 1:58:11
  69. Harald Oole, Amersfoort 1:58:36
  70. Jan Oosterkamp, Biddinghuizen 1:59:30
  71. Nielson van Mierlo, Dronten 1:59:56
  72. Harrie Oostingh, De Koplopers 2:00:43
  73. Ammo Veeman, Flevo Delta 2:01:33
  74. Peter Veen, Almere 2:02:01
  75. Fred Adema, Amstelveen 2:02:03
  76. Van Bemmel, Soest 2:02:19
  77. Eric Damen, Dronten 2:03:44
  78. Marcel Companjen, Harderwijk 2:04:31
  79. John Thijssens, Biddinghuizen 2:05:43
  80. Ron Boshuijer, Amersfoort 2:09:57
  81. Marco Schouwstra, Zwolle 2:13:37
  82. Leo Louwerse, Lelystad 2:22:36

Mannen 55+ halve marathon

  1. Henk Wolf, Spirit Lelystad 1:25:44
  2. Wim van Rijswijk, AV '34 1:25:59
  3. Henk Weijerstrass, Loopgroep Hoorn 1:27:49
  4. Rudi Hoffman, avVN 1:32:02
  5. Gerard van Arendonk, Flevo Delta 1:34:20
  6. Jos van de Ven, Almere '81 1:36:33
  7. Peter Bekedam, Flevo Delta 1:36:54
  8. Johan Zandbergen, VSO Makelaars 1:38:23
  9. Theun Vellinga, Dino Running Team 1:39:21
  10. Jan Pieterse, Utrecht 1:40:09
  11. Henk Groen, Dino Running Team 1:42:50
  12. Nico Zoon, Lelystad 1:43:01
  13. Jan Boogaard, Spirit Lelystad 1:43:21
  14. Jouke van Dijk, Flevo Delta 1:43:48
  15. Jan willem Schlotter, AV Zeewolde 1:44:09
  16. Wim Strijland, Norg 1:46:44
  17. Jan Scherpenisse, Loopgroep Biddinghuizen 1:46:57
  18. Albert Boeve, RCL'98 1:47:30
  19. Peter de Vries, Zeewolde 1:48:35
  20. Hans van den Belt, Zwolle 1:49:10
  21. Ruud de Nijs, Zeewolde 1:49:11
  22. Fred van Rheenen, AV Zeewolde 1:53:51
  23. Bas Berkelmans, Almere 1:55:41
  24. Harry de Meijer, AV Zeewolde 1:56:02
  25. Henk Oosterhof, Triathlon 1:56:40
  26. Frens Hein, NOP 1:57:05
  27. Berry van Eeten, 't Harde 1:57:23
  28. Peter Muilwijk, Lelystad 1:57:38
  29. Hendrik Schouwenaar, Flevo Delta 2:02:19
  30. Ed Schut, Dronten 2:03:33
  31. Jelle Hagen, Drachten 2:04:52
  32. Jaap van der Veen, Almere 2:10:07
  33. Reier Smits, Biddinghuizen 2:15:08
  34. Bert Kappe, Lelystad 2:20:42

Mannen 65+ halve marathon

  1. Roy Hennekes, avVN 1:30:21
  2. Drikus Haalboom, avVN 1:31:24
  3. Jan Klomp, Triathlon 1:33:38
  4. Klaas Abrahams, Blokker 1:37:26
  5. Jack Weerdmeester, AV Zeewolde 1:38:12
  6. Petras Kavaliauskas, HAC '63 1:38:40
  7. Toni Cortes Diez, Lelystad 1:39:07
  8. Wim Elshout, avVN 1:39:14
  9. Anne Stobbe, NOP 1:43:38
  10. Hidde Leijenaar, Flevo Delta 1:46:52
  11. Maarten Schoone, Spirit Lelystad 1:49:46
  12. Bram Maertens, Just Run Almere 2:02:10
  13. Ton van Doorn, DW Loopschool Hattem 2:06:07
  14. Jan Meijerink, Spirit Lelystad 2:07:32
  15. Thom Bogaard, Almere '81 2:18:39

Vrouwen halve marathon

  1. Naom Jebet, Kenia 1:09:01
  2. Lilian Jelagat, Kenia 1:10:43
  3. Beatrice Cherono, Kenia 1:13:31
  4. Ruth van der Meijden, Cifla 1:13:37
  5. Jacelyn Gruppen, HAC '63 1:15:32
  6. Karen van Proeyen, België 1:17:20
  7. Dinie Ras, NOP 1:30:49
  8. Marieke Koerts, Amsterdam 1:33:30
  9. Kirsten Hogebrug, Ermelo 1:37:06
  10. Cynthia Zetz, TVA 1:42:55
  11. Tessa van den Berg, Vitalis 1:44:58
  12. Susan Hesselink, NOP 1:47:41
  13. Floor Weusthof, Triathlon 1:49:40
  14. Hellen Simens, De Gemzen 1:53:27
  15. Adrie Visser, Wieringerwerf 1:53:49
  16. Dominique Thijssens, Dronten 2:05:43

Vrouwen 35+ halve marathon

  1. Saskia Schutte, Cialfo 1:31:03
  2. Marleen Vos, Running2000 1:33:04
  3. Maureen Houtman, De Gemzen 1:33:11
  4. Erna van Es-Keen, De Gemzen 1:37:25
  5. Katja Duurland, Almere '81 1:38:56
  6. Anita van Nijen, Emmeloord 1:43:12
  7. Melanie K, Almere 1:43:20
  8. Herma van den Berg, Lelystad 1:49:42
  9. Lydia van Middendorp, AV Zeewolde 1:49:49
  10. Chantal van Velde, De Gemzen 1:50:00
  11. Jolanda Rozier, Hoogkarspel 1:50:27
  12. Floor Goes, De Gemzen 1:51:43
  13. Jeannet Kommer, De Gemzen 1:57:50
  14. Bertie Hendriks, De Gemzen 1:57:58
  15. Geeske Meskers-Sterkenbu, Almere '81 1:58:00
  16. Gerja Kouffeld, De Gemzen 1:58:57
  17. Marjolein Keijzer, Zeewolde 2:00:46
  18. Esther Aikens, Almere 2:04:44
  19. Petra van der Gulik, Lelystad 2:14:06
  20. Marielle Steeneveld, Loopgroep Biddinghuizen 2:22:19
  21. Ingeborg Rutten-Burgers, Dieren 2:23:38

Vrouwen 45+ halve marathon

  1. Jacqueline Rustidge, Isala '96 1:27:33
  2. Vanessa Gosselink, Flevo Delta 1:28:55
  3. Doris Gritsch, Almere '81 1:36:31
  4. Corrie Stoken, Flevo Delta 1:43:17
  5. Ewa Buiten, Dronten 1:47:31
  6. Sandra van Berkel, AV Zeewolde 1:49:17
  7. Esther Vlaming, Biddinghuizen 1:49:54
  8. Annet Buitenhuis, De Gemzen 1:52:15
  9. Ada van Beek, RCL98 1:54:24
  10. Harriette Foppen, Flevo Delta 1:54:45
  11. Dalva Hubert, Almere 1:55:09
  12. Desiree de Ronde, Triathlon 1:57:01
  13. Annemarie Smit, 't Harde 1:57:23
  14. Agnes Brummelkamp, Apeldoorn 1:58:01
  15. Marjon Fidder, De Gemzen 1:58:57
  16. Kitty Verburg, Almere 1:59:04
  17. Eveline de Valk, Zwolle 2:00:48
  18. Adriëtte Brobbel, AV Zeewolde 2:02:03
  19. Monique van Luenen, Biddinghuizen 2:04:08
  20. Ariena Hoogeveen, Zwolle 2:06:18
  21. Karin Landsaat, Almere 2:09:33
  22. Willeke van Dalfzen, Genemuiden 2:10:39
  23. Claudia Heijns, Nijkerkerveen 2:11:14
  24. Wilma Maas, NOP 2:14:07
  25. Ilja Dekkers, Lelystad 2:20:42
  26. Bia van Donkersgoed, Nijkerk Gld 2:20:58

Vrouwen 55+ halve marathon

  1. Anja van der Gugten, Altis 1:39:53
  2. Evelien Kern, Loopgroep Biddinghuizen 1:42:02
  3. Marietje Bolle, NOP 1:42:20
  4. Astrid Post, AV Zeewolde 1:55:01
  5. Winy Grent, Blokker 1:59:24
  6. Hanneke Brust, Loopgroep Biddinghuizen 2:00:02
  7. Gonnie Daniels, Putten 2:03:49

Mannen 10 km

  1. Erwin Adan, Dynamica 32:23
  2. Ewout de Vos, De Gemzen 35:39
  3. Sven Duits, Triathlon 35:44
  4. Gertjan de Jong, Athlos 35:53
  5. Jan-Pieter Mondria, De Gemzen 36:28
  6. Tim Meijer, Just Run Almere 36:44
  7. Martijn Boot, Almere 36:48
  8. Jannes Dolfing, HAC '63 36:50
  9. John Duimeijer, DEM 36:56
  10. Dennis Hurkmans, Loopgroep Aart Stigter 37:01
  11. Jeroen Celie, Athlos 37:15
  12. Dick van Os, BB lopers 37:17
  13. Roel van der Steege, Isala '96 37:28
  14. Sjoerd van Westerop, Loopgroep PK 37:32
  15. Hielke Hilberts, GAC Hilversum 37:41
  16. Ton Sweep, Baarn 37:45
  17. Rick Smits, Loopgroep Aart Stigter 37:47
  18. Peter van Veldhuizen, Team Veldhuizen 38:02
  19. Willem de Weerdt, Cialfo 38:16
  20. Lars Karmelk, ByLars 38:39
  21. Wichert Hoekert, Elburg 38:40
  22. Mart van Esterik, Dronten 38:55
  23. Jespar Wolfswinkel, GAC Hilversum 38:58
  24. Tim Kuipen, Nederhorst den Berg 39:04
  25. Stef Riemens, BB lopers 39:20
  26. Thomas van Zoelen, Altis 39:26
  27. Jord Besteman, MBO College Lelystad 39:54
  28. Arjan van den Berg, Flevo Delta 39:54
  29. Jeroen Kolk, Almere 39:54
  30. Chris Elliott, Hierden 40:12
  31. Richard vd Brink, Athlos 40:14
  32. Johan Meijer, Flevo Delta 40:30
  33. Marc Roozendaal, Almere College 40:32
  34. Raymond Fafie, Zeewolde 40:33
  35. Pim Lebouille, Sittard 40:35
  36. Wytze vd Velde, Dronten 40:40
  37. Gerjan Looman, Zelhem 40:59
  38. Derk Hoekert, Elburg 41:07
  39. Remon Hemmes, Nunspeet 41:32
  40. Hilbert Docter, Elburg 41:36
  41. Michael Maijen-Smits, Almere 41:37
  42. Martijn Stoffer, Almere 41:48
  43. Jelmer Groen, Dronten 41:49
  44. Silvan van den Belt, IJsselmuiden 41:57
  45. Gabor van den Berg, Lelystad 42:05
  46. Rob Kruis, Emmeloord 42:12
  47. Paul Lebouille, Nederlandse Triathlonbond 42:18
  48. Erik Steijlen, Athlos 42:28
  49. Lorenzo Beeuwkes, Dronten 42:34
  50. Rurik Luttik, Amsterdam 42:58
  51. Jos Ruijter, NOP 42:59
  52. Stefan van der Plas, Lelystad 43:19
  53. Oscar Dijst, Nederhorst den Berg 43:21
  54. Immanuel Noorman, Soest 43:50
  55. Robin Kroon, Flevo Delta 43:51
  56. Daan van Oosten, Zeewolde 43:53
  57. Marc Engelsma, Lelystad 43:54
  58. Daniël Ter Wijlen, Emmeloord 44:19
  59. Mathijs Brinkman, Flevo Delta 44:33
  60. Roland hougardy-Vos, Giant Europe 44:52
  61. Maarten Wildeman, Leusden 44:56
  62. Johan Schuurman, MBO College Lelystad 44:57
  63. Bas Duynstee, Spirit Lelystad 45:15
  64. Arnold Spitse, Flevo Delta 45:16
  65. Dinand Ekkel, Flevo Delta 45:17
  66. Jeroen Meuleman, Isala '96 45:17
  67. Rutger Brouwer, Lelystad 45:23
  68. Tom Bakker, Dronten 45:33
  69. Rob Breeuwsma, ROC van Flevoland 45:36
  70. Arno van den Hoogen, Lelystad 45:42
  71. Michiel Nap, Amersfoort 45:44
  72. Andre Everts, Utrecht 45:45
  73. Piet Roskam, Lelystad 45:48
  74. Maarten Meijer, Lelystad 45:55
  75. Job Reurink, Enschede 45:59
  76. Tom Langendijk, Zeewolde 46:07
  77. Otto Broertjes, Dino Running Team 46:08
  78. Wim Kok, Chakti 46:13
  79. Rogier Eising, Leisure World 46:15
  80. Ap Brands, PEC 1910 46:20
  81. Roelof Groen, Deventer 46:26
  82. Bert Keek, Loopgroep Biddinghuizen 46:26
  83. Gijs Westerbos, Amsterdam 46:41
  84. Frank Agricola, Giant Europe 46:41
  85. Raymond Postma, Dronten 46:44
  86. Gerben Kruijswijk, Haarlem 46:46
  87. Sebastiaan Duijff, Dino Running Team 46:56
  88. Roelof Kwint, Meppel 47:09
  89. Daniël van der Stege, Flevo Delta 47:17
  90. Leo Muijs, TV Almere 47:20
  91. Rieks de Roo, Dronten 47:20
  92. Ron Gouw, Run2Day Almere 47:23
  93. Ronald Geurtsen, Harderwijk 47:27
  94. Robert van Veldhuizen, Team Veldhuizen 47:29
  95. Cor van Veldhuizen, Team Veldhuizen 47:32
  96. Tim van Hintum, Utrecht 47:33
  97. Jan Kolk, KWC Kampen 47:39
  98. Geert van der Veen, Wijnjewoude 47:43
  99. Alexander Scheffer, Zwolle 47:49
  100. Karel Kooij, Chakti 47:51
  101. Ronald Loof, Flevo Delta 48:01
  102. Aram van der Velden, DIAGRO 48:07
  103. Robby Bartels, Tollebeek 48:08
  104. Willem Bos, Harderwijk 48:09
  105. Martijn Schuttenbelt, Vollenhove 48:14
  106. Auke Osinga, Dronten 48:16
  107. Rien Breeman, Eelde 48:20
  108. Jeroen Sparreboom, Zwolle 48:23
  109. Manfred Scheibe, Marknesse 48:24
  110. Kevin Cornelissen, Enschede 48:29
  111. Ben Teunissen, Kampen 48:29
  112. Tom Brands, Dronten 48:32
  113. Daan Feddes, Dronten 48:41
  114. Bastiaan den Bakker, Dronten 48:41
  115. Veysel Sari, Lelystad 48:44
  116. Arjan Hendriksen, Almere 48:46
  117. Maurits Verstraten, Zwolle 48:49
  118. Henk Ruigrok, Zwolle 48:56
  119. Rick Panman, PEC 1910 48:57
  120. Ton Dilling, Dronten 49:01
  121. Wimjan Brasser, Dronten 49:07
  122. René van Kooi, Dronten 49:09
  123. Wim Duiveman, Kampen 49:09
  124. Egbert Kanis, Kampen 49:12
  125. Hans Gootjes, Flevo Delta 49:12
  126. Jan Grolleman, Dronten 49:15
  127. Kees Regelink, Vollenhove 49:16
  128. Goossen Mostert, Harderwijk 49:18
  129. Eltjo Hofstede, Knipscheer Rail Infra 49:19
  130. Wim van der Leij, Flevo Delta 49:23
  131. Alfonso Navarro-Lopez, Delft 49:29
  132. Yoeri van Giessen, Delft 49:30
  133. Remco Smits, IJsselstein Ut 49:31
  134. Harry Schreuder, Flevo Delta 49:32
  135. Agnus Gerringa, Lelystad 49:32
  136. Anton Cornelissen, Dronten 49:34
  137. Freek de Jong, Lelystad 49:37
  138. Hans van Duijvenbode, 0618724321 49:38
  139. Hans Harleman, Flevo Delta 49:39
  140. Jan Postma, Dronten 49:41
  141. Liron Siderius, Dino Running Team 49:43
  142. Sam van Alfen, Dronten 49:43
  143. Erwin Pepping, Dronten 49:51
  144. Alfred Reurink, Rolde 49:52
  145. Roelof Pepping, avVN 49:52
  146. Ran Siderius, Dronten 49:54
  147. Robin Fafié, Rotterdam 49:56
  148. Erwin vd Linden, Dronten 49:58
  149. Edwin Breet, Dronten 50:04
  150. Sander van Ruijl, Almere '81 50:07
  151. Raoul Broekhuis, Zeewolde 50:11
  152. Fons van der Ham, Just Run Almere 50:11
  153. Daan Kuijpers, Lelystad 50:12
  154. Mohamed el Ajjouri, Lelystad 50:18
  155. Ralph Moorman, Just Run Almere 50:21
  156. Jan ten Napel, Flevo Delta 50:24
  157. Gerrit van der Meulen, Knipscheer Infra 50:25
  158. Fedde Bloemhof, Itens 50:26
  159. Frans Schlepers, Ens 50:29
  160. Jurrien Meijer, Utrecht 50:30
  161. Ernst Zwijnenberg, DW Loopschool Hattem 50:31
  162. Arnoud Lagemaat, Brandweer Dronten 50:32
  163. Maurice Sosef, Dronten 50:38
  164. Gerard Harleman, Haastrecht 50:38
  165. Peter Pels, Dronten 50:39
  166. Bas Roeterdink, Dronten 50:43
  167. Andy van Duinen, Baarn 50:48
  168. Egbert Knorren, Zeewolde 50:50
  169. Robert Post, Flevo Delta 50:51
  170. Kees Sosef, Almere 50:55
  171. Theo Hanekamp, De Gemzen 50:55
  172. Johan Kleis, Dronten 51:00
  173. Dennis Bosma, Almere 51:00
  174. Djien Mahabier, Dronten 51:00
  175. Michael Bras, Lelystad 51:04
  176. Jan Jaap Meijerink, Dronten 51:17
  177. Wim van Asselt, Flevo Delta 51:20
  178. Peter de Boer, Spirit Lelystad 51:20
  179. Dennis Wolsing, Dronten 51:21
  180. Jaap Koopmans, Emmeloord 51:23
  181. Bas Toorenburg, Dronten 51:28
  182. Taco Louwsma, Almere 51:36
  183. Bart van der Veen, De Kleitrekkers 51:38
  184. Jan Schoorlemmer, Swifterbant 51:41
  185. Hans van Dijk, Dronten 51:48
  186. Arjen Leeuwrik, Dronten 51:51
  187. Pier de Roos, Heerenveen 51:56
  188. Wouter Drogt, Zwolle 52:05
  189. Egbert Sluiter, Isala '96 52:09
  190. Lucas Adamse, Biddinghuizen 52:10
  191. Kees van Donkersgoed, Dronten 52:12
  192. René Kok, Dronten 52:13
  193. IJsbrand Kaper, Dronten 52:21
  194. Ronald Schaap, Dronten 52:23
  195. Eric van der Meer, Lelystad 52:24
  196. Arnold Buitenhuis, Dronten 52:26
  197. Bart Vermaat, Flevo Delta 52:28
  198. Eric Evers, STG Dronten 52:29
  199. Hans Stegeman, Biddinghuizen 52:29
  200. Ronald Bozelie, Lelystad 52:32
  201. Marcel Geerts, Dronten 52:34
  202. Ate Osinga, Dronten 52:34
  203. Remco Hammer, Let's Go Groesbeek 52:34
  204. Henk Kooistra, avVN 52:35
  205. Joost van der Toorn, Lelystad 52:37
  206. Floris de Wilde, Emmeloord 52:38
  207. Frank Groen, Dronten 52:38
  208. Alexander Penning, Dronten 52:44
  209. Erwin Brethouwer, Schalkhaar 52:45
  210. Vincent van Yperen, Flevo Delta 52:54
  211. Walter Hoek, STC Oldemarkt 52:56
  212. Marcel Dinger, Dronten 52:57
  213. Piet Veeke, Espel 53:04
  214. Arjan Groenendijk, Dronten 53:08
  215. Hans de Boer, Dronten 53:09
  216. Dirk Speelman, Almere College 53:10
  217. Niels Ampt, Leisure World 53:14
  218. Johann Diermeier, Swifterbant 53:16
  219. Herman Vijlbrief, Almere College 53:17
  220. Johan Tuten, Dalfsen 53:22
  221. Hans van der Mei, Dronten 53:23
  222. Ruud de Jong, Lelystad 53:24
  223. Eelco Lindhout, Dronten 53:27
  224. Ruud Willebrand, Dronten 53:37
  225. Wim Nouwer, avVN 53:40
  226. Wim Bergmans, MC Groep 53:40
  227. Yeb Tiemensma, Emmeloord 53:44
  228. Marco Pelleboer, Dronten 53:44
  229. Dirk van Daalen, Zeewolde 53:54
  230. Frank van der Weele, Brummen 53:56
  231. André van Breukelen, GGD Flevoland 53:58
  232. Gilles Wattel, Dronten 53:58
  233. Wild De, AAA 54:00
  234. Albert Koffeman, Emmeloord 54:01
  235. Gert-Jan Piksen, 't Harde 54:06
  236. Wigle Tuinenga, Nagele 54:07
  237. René van ‘t Goor, 't Harde 54:07
  238. Mark Timmers, 't Harde 54:07
  239. Marc Bannink, Lelystad 54:09
  240. Kristian van Enk, Wezep 54:14
  241. André Kolk, Lelystad 54:14
  242. Niek Beelen, Zwolle 54:16
  243. Richard Obbema, Leisure World 54:19
  244. Willem Landman, Spirit Lelystad 54:21
  245. Jan Kwint, Driebergen-Rijsenburg 54:26
  246. Hendrik Deelstra, Dronten 54:33
  247. Harry Muller, Emmeloord 54:34
  248. Nico Keizer, Chakti 54:34
  249. Frank Schotman, Emmeloord 54:36
  250. Romeo Resida, Almere 54:42
  251. Lourenz Meijer, Dronten 54:44
  252. Thomas Hummelink, IJsselmuiden 54:46
  253. Gerard Heeringa, Droten 54:50
  254. Arie Versluis, Lelystad 54:54
  255. Gert van Dam, Groningen 54:54
  256. Mark van Kuijk, Almere 54:55
  257. Hans Verbeek, Spirit Lelystad 54:57
  258. Bernard Dekker, 54:57
  259. Theo Bos, Bosrunners 55:00
  260. Jack Groen, Hellas 55:02
  261. Gareth Evans, Swifterbant 55:06
  262. Bert Brink, Dronten 55:07
  263. Wim Rademaker, Dronten 55:09
  264. Martin van Alfen, Dronten 55:13
  265. Tom Smit, Chakti 55:14
  266. Arjan van den Berg, Autoschade Dronten 55:25
  267. Theo van Leeuwen, Spirit Lelystad 55:30
  268. Christian Siemensma, Dronten 55:30
  269. Ryan Bakker, Dronten 55:36
  270. Patrick Lahuis, Lelystad 55:40
  271. Henk Hendriksen, Spirit Lelystad 55:44
  272. Dennis Donken, Dronten 55:47
  273. Ruben Kuik, Groningen 55:49
  274. Rob Kroneman, Flevo Delta 55:49
  275. Rob Markus, Spirit Lelystad 55:49
  276. Niels R Boerman, Lelystad 55:50
  277. Jeroen Brinkman, Dronten 55:52
  278. Marien van Staalduine, Chakti 55:55
  279. Sander van den Broek, Flevo Delta 56:05
  280. Johan de Vries, GGD Flevoland 56:07
  281. Remco Stoel, Lelystad 56:13
  282. Joost de Bakker, Dronten 56:18
  283. Hamid Ahnin, Lelystad 56:18
  284. Ahmed El Faouzi, Lelystad 56:19
  285. Rene Anema, Dronten 56:26
  286. Piet Roskam, AV Zeewolde 56:26
  287. Willem van Duivenboden, Almere 56:27
  288. Albert Schaap, AV Zeewolde 56:28
  289. Jaco Houweling, Flevo Delta 56:38
  290. Bokke Haamstra, Flevo Delta 56:44
  291. Peter van Veldhuizen, Dronten 56:48
  292. Theo Kroon, Dronten 56:49
  293. Fred Leenstra, Flevo Delta 56:52
  294. Kees Willems, Flevo Delta 56:52
  295. Hans Hilbrands, Flevo Delta 56:52
  296. Ivan van Harskamp, Just Run Almere 56:58
  297. Karel Bos, Dronten 56:58
  298. Gert Witteveen, Nunspeet 57:10
  299. Hein van Enk, Knipscheer Infra 57:16
  300. Feije Jan vd Meulen, Lelystad 57:25
  301. Rob Salomonson, Spirit Lelystad 57:32
  302. Kees van Wijk, Spirit Lelystad 57:36
  303. Jan van de Craats, Kampen 57:40
  304. Maurijn Ode, Lelystad 57:43
  305. Michel van den Goorbergh, Voorschoten 57:52
  306. Chayan van den Goorbergh, Swifterbant 57:52
  307. Bert Wiggers, Almere 57:58
  308. Peter Tepe, Dronten 57:58
  309. Henk-jan van Esterik, Almere College 58:02
  310. Peter Harmsen, Dronten 58:04
  311. Floris Fokkens, Almere 58:22
  312. Hotze Attema, Spirit Lelystad 58:25
  313. Cees de Waal, BZC 58:29
  314. Dirk Gommer, Dronten 58:30
  315. Menne Drolenga, Dronten 58:34
  316. Eric Hermans, Breda 58:35
  317. Melle Veenstra, Lelystad 58:36
  318. Ferry Boschman, Zwolle 58:45
  319. Leo Schelvis, Almere 58:47
  320. Jan Eelco Jansma, Dronten 58:48
  321. Ton Duits, Triathlon 58:52
  322. Bert Loof, Emmeloord 59:27
  323. Arjan Borgstein, GGD Flevoland 59:35
  324. Huib Bliek, Flevo Delta 59:39
  325. Johan Simmelink, Flevo Delta 59:39
  326. Louwe Smit, Dronten 59:42
  327. Marco de Wilde, Spirit Lelystad 59:44
  328. Jan Houtkamp, Spirit Lelystad 59:45
  329. Siebold Zijlstra, Emmeloord 59:50
  330. Teun Kok, Leisure World 59:52
  331. René Jansen, Emmeloord 59:54
  332. Emiel Geling, Dronten 59:55
  333. Bas Scholtens, Swifterbant 59:57
  334. Frans Grijpink, Just Run 59:58
  335. Gerard Kossen, Just Run Almere 59:58
  336. Simon Klinkenberg, Flevo Delta 1:00:00
  337. Laurens Bos, Autoschade Dronten 1:00:03
  338. Henry Veltmaat, Dronten 1:00:07
  339. Otto Bos, Ens 1:00:10
  340. Jan Jonker, Loopgroep Biddinghuizen 1:00:23
  341. Andre Bruins, Ede Gld 1:00:36
  342. Piet Dam, Swifterbant 1:00:39
  343. Ben Driessen, Dronten 1:00:43
  344. Edwin Stoker, Dronten 1:00:44
  345. Ino Meijer, Ens 1:00:48
  346. Radboud Sanders, Flevo Delta 1:00:49
  347. Gerard Wieten, Dronten 1:00:56
  348. Arjan Sloot, Dronten 1:00:58
  349. Bertjan Soetevent, Almere 1:01:13
  350. Piet van Mierlo, Dronten 1:01:29
  351. Ramon de Jong, Dronten 1:01:30
  352. Michael Lindhout, Almere 1:01:34
  353. Ben Neleman, Flevo Delta 1:01:42
  354. Coen Vreeswijk, Dronten 1:01:49
  355. Collin van Beek, Almere 1:01:50
  356. Robert Onderwater, Almere 1:01:51
  357. Wilfred Herder, Autoschade Dronten 1:01:59
  358. Jelle de Haan, Haskerhorne 1:02:01
  359. Glenn Kuyp, Ready2Run036 1:02:05
  360. Willem Verdouw, Flevo Delta 1:02:11
  361. Herre Zwart, Lelystad 1:02:12
  362. Rene Troff, Dronten 1:02:16
  363. Sjaak Scholtens, Swifterbant 1:02:24
  364. Guus Mathijssen, Dronten 1:02:30
  365. Harry Stoorvogel, Lelystad 1:02:57
  366. Eric de Kluijver, Lelystad 1:02:59
  367. Jannes Voerman, Dronten 1:03:03
  368. Hugo Bader, Dronten 1:03:12
  369. Jan-Bert Tillema, Marknesse 1:03:13
  370. Huib van Os, Biddinghuizen 1:03:16
  371. John Edzes, Dronten 1:03:20
  372. Gerard van Dijk, Just Run Almere 1:03:21
  373. Wim van Brummen, Almere 1:03:39
  374. Sjors van Woerkom, Dronten 1:03:47
  375. Roland Bornhijm, Almere 1:04:43
  376. Dennis Veltmaat, Dronten 1:04:46
  377. Flip Prins, Dronten 1:04:47
  378. Meijs Kramer, Emmeloord 1:05:13
  379. Domien ter Woord, Dronten 1:05:23
  380. Jan van der Hoeven, GGD Flevoland 1:05:25
  381. Barry van Donk, Lelystad 1:05:50
  382. Ruud van Duijvenbode, Almere 1:06:00
  383. Rein Brink, Swifterbant 1:06:11
  384. Remko Aret, Swifterbant 1:06:11
  385. Jim Spies, Biddinghuizen 1:06:32
  386. Jos Nieman, Almere 1:06:38
  387. Peter van Dijkhuizen, Eemnes 1:07:11
  388. Hendrik-Jan de Vries, Dronten 1:07:38
  389. Rene Horn, Just Run Almere 1:07:42
  390. Edwin Aurik, Almere 1:08:08
  391. Pieter van der Zwaag, Spirit Lelystad 1:08:23
  392. Maurice Tans, Swifterbant 1:08:39
  393. Normen Middelkoop, Autoschade Dronten 1:08:49
  394. Oscar Debye, Almere 1:09:55
  395. Jean-Raphaël Cayez, Denain 1:09:55
  396. Jacky Cayez, Bordezac 1:09:55
  397. Jurriën Kemmink, Lelystad 1:10:58
  398. René de Vries, Biddinghuizen 1:11:05
  399. Joost Prins, Lelystad 1:11:07
  400. Patrick Kroezen, Lelystad 1:11:09
  401. Jacques Sevat, 's-Gravenhage 1:11:59
  402. Henk Everts, HAC '63 1:12:15
  403. Andre Kiebert, Almere 1:12:24
  404. Sybren de Lange, Flevo Delta 1:13:40
  405. Erik Baalbergen, Nederlandse Triathlonbond 1:15:11
  406. Rob Koortens, Almere 1:15:43
  407. Erik Jansen, Zeewolde 1:18:52

Vrouwen 10 km

  1. Hellen Berger de Vries, BB lopers 36:59
  2. Lianne van de Bett, Vitalis 37:08
  3. Mirjam Koersen, GAC Hilversum 37:53
  4. Lies Deruddere, België 40:15
  5. Jacolien Ruizendaal, NOP 40:32
  6. Dirkje Lebouille, Almere '81 40:34
  7. Ine Strijker, HAC '63 40:47
  8. Mirthe Overkamp, Dynamica 41:44
  9. Susanne van Leeuwen, Athlos 42:28
  10. Jolijn Zijlstra, Emmeloord 43:19
  11. Femke van Hamersveld, Zeewolde 43:21
  12. Margalith Goud, Lelystad 44:50
  13. Annemarie Rustenburg, Nagele 45:08
  14. Esther Kevelam, Hierden 45:46
  15. Wesselien te Raa, Triathlon 45:54
  16. Cora Van 't Klooster, Team Veldhuizen 46:22
  17. Afke Kruis, NOP 46:33
  18. Tessa Beertsen, SAV 46:58
  19. Nienke Paternotte, Phanos 47:09
  20. Chickie Bosch, Utrecht 47:32
  21. Alet Nijhof, Lelystad 47:33
  22. Linda de Roo, Flevo Delta 47:52
  23. Wieneke van der Heide, Flevo Delta 47:58
  24. Iris Eringa, Leeuwarden 48:44
  25. Eline Nijmeijer, Groningen 48:53
  26. Jeannette Lebouille, Tva 48:54
  27. Esther van der Wildt, Flevo Delta 49:04
  28. Miranda Jeukens, ROC van Flevoland 49:16
  29. Annalia Dekker, Flevo Delta 49:45
  30. Anne Vorsselman, Flevo Delta 49:53
  31. Vivian Fafie, Groningen 49:55
  32. Petra Meinders, Biddinghuizen 49:59
  33. Nadja Tukker, Flevo Delta 50:02
  34. Corien Veenstra, Hattem 50:03
  35. Marjon Bijsterbosch, Zwolle 50:30
  36. Mariske van der Wall, DWLoopschool Hattem 50:30
  37. Tirza Werkman, PEC 1910 50:33
  38. Maaike van Heesewijk, Amsterdam 50:45
  39. Jamie Jongman, KLIF 18 50:51
  40. Evelien Kok-Leber, Emmeloord 51:17
  41. Ingrid Timmer, Flevo Delta 51:29
  42. Joriska Schrijer, MC Groep 51:42
  43. Puck Visser, Almere 51:47
  44. Kelly van Ruler, Leusden 52:07
  45. Be'anne Bakker, Impala 52:14
  46. Ellen Heeren, Dronten 52:14
  47. Tjitske Kooistra, avVN 52:26
  48. Ingrid Liefers, Rcl zwolle 52:27
  49. Yvonne Wijnsma, Flevo Delta 52:39
  50. Babs Pieper, Emmeloord 52:59
  51. Ankie Kooij, Chakti 53:15
  52. Gerritte Ruizendaal, Urk 53:32
  53. Gerdien Harleman, Spirit Lelystad 53:33
  54. Jenneke van Doorn, Warmlopers 53:43
  55. Marijke Bekkema, Itens 53:57
  56. Marlies Smith, Isala '96 54:02
  57. Petra Eckhardt, Altis 54:08
  58. Mirjam Plomp, Amersfoort 54:12
  59. Moriann Bos, Dronten 54:34
  60. Ilka Muller, Emmeloord 54:35
  61. Ginette Voetberg, Almere College 54:45
  62. Nathalie Brink, Isala '96 54:46
  63. Saskia Zoeten, Flevo Delta 54:50
  64. Agnes Roskam, AV Zeewolde 54:51
  65. Giny Garst, Zwolle 54:54
  66. Rabea Rutten-Raumanns, Almere 54:59
  67. Gerlien Telkamp, Flevo Delta 55:03
  68. Marieke Sol, Flevo Delta 55:03
  69. Janet Bloemberg-de Lange, Flevo Delta 55:10
  70. Gabrielle van Kuijk, Almere 55:10
  71. Ellen Stegeman, De Gemzen 55:26
  72. Tessa gosker-Wiers, Almere College 55:27
  73. Titia de Jong, Kampen 55:29
  74. Judith de Kievit, Flevo Delta 55:29
  75. Sabrina Zandbergen, Dronten 55:33
  76. Petra van der Kroft, Dronten 55:33
  77. Karin Tuten, AG'85 BosBedden 55:43
  78. Mirella Walasek, ROC van Flevoland 55:50
  79. Marijn Stehouwer, Leisure World 55:50
  80. Tineke Porton, Lelystad 56:00
  81. Jannie de Munnik, NOP 56:00
  82. Sylvia Goetheer, Emmeloord 56:03
  83. Rente Kalsbeek, Swifterbant 56:21
  84. Nancy Rings, Zeewolde 56:38
  85. Cindy Hietland, Runners Stadskanaal 56:50
  86. Barbra Vereecken, Sunrun 56:51
  87. Miranda Strijker, Flevo Delta 56:55
  88. Janine van der Meer, Spirit Lelystad 56:59
  89. Miranda Boersma, Dronten 57:04
  90. Karin Vollema, Flevo Delta 57:08
  91. Adinda Lodders, Leisure World 57:13
  92. Rian Postma, Biddinghuizen 57:13
  93. Debbie Bosch, Swifterbant 57:15
  94. Demi van der Linden, Dronten 57:26
  95. Roos van Dijk, GGD Flevoland 57:27
  96. Violet van Vlodrop, Horn 57:29
  97. Petra Moria, Almere 57:30
  98. Sylvia Pritz-Verschuren, Spirit Lelystad 57:32
  99. Stefanie Falkena, MC Groep 57:44
  100. Ruth Roman, Urk 57:45
  101. Babette Jongman, KLIF18 57:45
  102. Yolanda Scherpenberg, Delta Lloyd Running Team 57:50
  103. Lazise hillebregt de Valk, Kleitrekkers 57:52
  104. Irma Mars, Zwolle 58:01
  105. Henriette Ampt, Leisure World 58:05
  106. Karlijn de Rijk, Lelystad 58:10
  107. Marlynn Martens, Dronten 58:11
  108. Sylvia Groenendijk, Hattem 58:17
  109. Aishling Middelburg, Athlos 58:19
  110. Jorinde Mulder, Wageningen 58:27
  111. Annemarieke Martens, Flevo Delta 58:29
  112. Dorine van Arendonk, Flevo Delta 58:32
  113. Petra Onderwater, Almere 58:43
  114. Ninette Klooster, Ede Gld 58:46
  115. Marlies van Agteren, Almere College 58:47
  116. Lyda Leenstra, Flevo Delta 59:01
  117. Davina Gerritsen, Lelystad 59:07
  118. Maryse Veltmaat, Dronten 59:30
  119. Willeke van Leeuwen, Spirit Lelystad 59:45
  120. Corike van de Merwe, Dronten 59:48
  121. Annelies van Liere, Swifterbant 59:48
  122. Margitte Groot Koerkamp, Flevo Delta 1:00:01
  123. Antoinette Schook Baars, Flevo Delta 1:00:14
  124. Marthe Everts, Schalkhaar 1:00:16
  125. Carolien Oost, Flevo Delta 1:00:46
  126. Marianne Eelman, MC Groep 1:00:51
  127. Wendelien Eringa, MC Groep 1:00:51
  128. Nynke Aardema, Dronten 1:01:02
  129. Kirsten Snoek, Nagele 1:01:05
  130. Vera Doldersum, Dronten 1:01:08
  131. Suzanne te Velde, Dronten 1:01:08
  132. Rebecca van de Vossenberg, Leisure World 1:01:16
  133. Marja Charmant, Flevo Delta 1:01:20
  134. Amy Veenendaal, Wageningen 1:01:21
  135. Stineke Kuik, Flevo Delta 1:01:31
  136. Sjoukje Willemsen, Harderwijk 1:01:36
  137. Fleur Dorgelo, Dronten 1:01:36
  138. Annemieke Dijkstra, Wageningen 1:01:39
  139. Gerrie Beetsma, Flevo Delta 1:01:55
  140. Helly de Bekker, Flevo Delta 1:02:10
  141. Anneke Keizer, GGD Flevoland 1:02:10
  142. Martine Arkema, Flevo Delta 1:02:10
  143. José van Laar, Almere 1:02:25
  144. Marian Zegwaard, Hoogland 1:02:32
  145. Lia den Boer, Kampen 1:02:54
  146. Willemien Schuttenbelt, Vollenhove 1:02:58
  147. Anne Broekhuis, Dronten 1:03:04
  148. Leonie Nijenhuis, Dronten 1:03:05
  149. Vera Schröder, Nijverdal 1:03:05
  150. Henriette Wijtvliet, Swifterbant 1:03:09
  151. Erica Drenthe, Univé 1:03:19
  152. Ilona Maassen, GGD Flevoland 1:03:19
  153. Petra Harmelink, Univé 1:03:19
  154. Gaby Moons, GGD Flevoland 1:03:21
  155. Frea Waldus, Flevo Delta 1:03:22
  156. Melinda Lodders, Flevo Delta 1:03:23
  157. Ankie van der Werf, Zwolle 1:03:49
  158. Saskia van Steenbergen, Amsterdam 1:03:53
  159. Karin Vesterink-Geubbels, Loopgroep 2000 1:03:54
  160. Annie Verdonschot, Flevo Delta 1:04:02
  161. Anne-Marie de Reus, Lelystad 1:04:10
  162. Marianne Feenstra, Loopgroep Visie 1:04:16
  163. Stefanie Lodders, Dronten 1:04:16
  164. Miranda Riezebos, Zeewolde 1:04:16
  165. Elleke Snippe, Christiaan Huygens 1:04:17
  166. Baukje Bekius, Lelystad 1:04:21
  167. Anita Sari, Lelystad 1:04:36
  168. Maria Algera, AV Zeewolde 1:04:52
  169. Jessica Ascherl, Dronten 1:05:38
  170. Monique vd Deure, Almere 1:05:45
  171. Ilse Visser, Loopgroep 2000 1:05:50
  172. Tricia Striekwold, Lelystad 1:05:53
  173. Vivi Jongma, Almere 1:05:59
  174. Eva Loyer, Almere 1:05:59
  175. Marlin van Duijvenbode, Almere 1:06:01
  176. Annika de Jonge, Swifterbant 1:06:12
  177. Lidia Salamone, Leisure World 1:06:14
  178. Wendy de Groot, Almere 1:06:38
  179. Tjitske Middelbos, Flevo Delta 1:06:39
  180. Angela van den Rozenberg, Dronten 1:06:50
  181. Anneke Schenk, Chakti 1:07:44
  182. Threa Kwint, Lelystad 1:07:46
  183. Isabella Kiebert, Almere 1:07:52
  184. Helene Bosboom, Flevo Delta 1:07:53
  185. Annette Adrichem, Almere 1:07:58
  186. Ella Berghuis, Dronten 1:08:06
  187. Esther Aurik-de Bake, Almere 1:08:08
  188. Jessica Kamp, Flevo Delta 1:08:15
  189. Cynthia Kahlé, Lelystad 1:08:38
  190. Sarah van der Pol, Dronten 1:08:41
  191. Ineke Smits, Biddinghuizen 1:08:41
  192. Jacqueline Siegers, Almere College 1:08:43
  193. Marieke Werkman, Lelystad 1:08:58
  194. Mariska Lodewijk, Lelystad 1:08:59
  195. Miranda van Hedel, Spirit Lelystad 1:09:01
  196. Martine van Daele, Dronten 1:09:20
  197. Marilou Companjen, Harderwijk 1:09:25
  198. Annika van der Toorn-Muld, Lelystad 1:09:28
  199. Petra Snel, Bant 1:09:29
  200. Carla Schoonbeek, MC Groep 1:09:33
  201. Jenny van den Belt, MC Groep 1:09:36
  202. Marion Braat, Hardlopen.nl 1:09:36
  203. Greetje Hein, Emmeloord 1:09:52
  204. Mélaine Cayez, Denain 1:09:55
  205. Kelly Hageman, Lelystad 1:09:55
  206. Charlotte Galama, Zwolle 1:09:57
  207. Sophia Galama, Dronten 1:10:05
  208. Elly van Daele, Flevo Delta 1:10:14
  209. Monique van Maare, Amersfoort 1:10:50
  210. Rhiannon Bos, Dronten 1:11:25
  211. Grazyna Erdman, Polska 1:12:06
  212. Jeannine Vancrayelynghe, Dronten 1:12:45
  213. Angeline van Klaveren, Zeewolde 1:12:50
  214. Marjolein van Hemert, Lelystad 1:12:51
  215. Dinie Spies-Hilberink, Flevo Delta 1:13:18
  216. Mirelle Jannink, Twello 1:13:39
  217. Wilma Zandbergen, Flevo Delta 1:14:43
  218. Yola Sol, Almere 1:15:24
  219. Hanny Loopstra, Flevo Delta 1:15:49
  220. Greta Horn, Just Run Almere 1:16:07
  221. Mariska Zwart, Just Run Almere 1:16:09
  222. Yvonne Geelhoed, Biddinghuizen 1:16:29
  223. Esther Dauvillier, Kampen 1:16:29
  224. Aafke Smits, Spirit Lelystad 1:18:45
  225. Suphab Visser-Sribot, Lelystad 1:21:43
  226. Joukje Krol, Antwerpen 1:23:30
  227. Sandra Heemskerk, Sanosport 1:35:28
  228. Natasja van den Os, Sanosport 1:35:28
  229. Geriette Aret, Swifterbant 1:45:46

Mannen 5 km

  1. Pieter Mijnhout, GAC Hilversum 17:01
  2. Boyd Declercq, Almere 17:18
  3. Finn van den IJssel, Spirit Lelystad 17:27
  4. Stefan Breet, Flevo Delta 17:51
  5. Kjell de Groot, Flevo Delta 18:01
  6. Roeland Broekema, Vitalis 18:10
  7. Martijn van der Vis, Tartlétos 18:23
  8. Tomas Prysmantas, Swifterbant 18:35
  9. Gertjan Tichelaar, Oldebroek 18:41
  10. Michiel Stiemer, GAC Hilversum 18:43
  11. Dennis van Brummen, Dronten 18:50
  12. Thijs Zoon, Flevo Delta 18:56
  13. Theunis Stienstra, Dronten 19:00
  14. Jaimy vd Steenoven, Flevo Delta 19:04
  15. Mark Bennis, Nederlandse Triathlonbond 19:07
  16. Karsten van Ommen, Isala '96 19:24
  17. Laurens Veldman, Amsterdam 19:28
  18. Willem Albers, Isala '96 20:04
  19. Rik Albers, Kampen 20:21
  20. Cas Kanis, Isala '96 20:32
  21. Jan jouke Westerhof, AV Zeewolde 20:36
  22. David van der Meer, AV Zeewolde 20:37
  23. Joop Dekker, NOP 20:45
  24. Rick van der Meer, AV Zeewolde 20:47
  25. Daan Bergmans, Flevo Delta 20:48
  26. Elger Bosma, Swifterbant 21:08
  27. Kevin Caro, Nederlandse Triathlonbond 21:08
  28. Thijs L m Verbeek, Dronten 21:13
  29. Jesse Commandeur, Dronten 21:14
  30. Maarten Sijbrandij, Almere College 21:16
  31. Reinier Stobbe, Almere 21:17
  32. Marcel Kanselaar, Flevo Delta 21:29
  33. Thomas Habing, Praxis 21:52
  34. Jelte Falkena, Almere College 21:53
  35. Tom Bloemberg, Flevo Delta 21:54
  36. Dick Fleury, GGD Flevoland 21:55
  37. Sven van der Burg, GGD Flevoland 21:55
  38. Stephen Marchant, MC Groep 22:03
  39. Erik van der Heide, Almere College 22:19
  40. Kenneth Josefsson, De Kleitrekkers 22:33
  41. Max Flietstra, Univé 22:34
  42. Lennard Hendriks, Dronten 22:34
  43. Patrick Hendriks, Dronten 22:44
  44. Collin Baaijens, Dronten 22:54
  45. Harry Veldkamp, Cialfo 22:57
  46. Edwin Gielen, Dronten 23:07
  47. Matthijs Woltjes, Dronten 23:16
  48. Stan Jongstra, Flevo Delta 23:19
  49. Michel van Hout, NOP 23:21
  50. Marc Ploeg, Flevo Delta 23:27
  51. Erwin Westerhof, Kampen 23:34
  52. Marcel Meijer, Swifterbant 23:36
  53. Jeroen Woltjes, Arnhem 23:36
  54. Henk-Jan van Meerveld, Uddel 23:42
  55. Nick Halsema, Dronten 23:55
  56. Jacob Meinders, Dronten 23:55
  57. Gerjan Gosselink, Dronten 23:57
  58. Yaasir Albojaddaine, Flevo Delta 24:01
  59. Yuri Wieten, Kampen 24:01
  60. Tjeerd Hogeveen, Almere College 24:04
  61. Ard Slot, Almere College 24:04
  62. Joppe Smook, Zwolle 24:06
  63. DANIEL Huisman, Kampen 24:09
  64. Cars den Hertog, Dronten 24:28
  65. Alexander van Boven, Oldebroek 24:30
  66. Hans Elzinga, Zeewolde 24:36
  67. Kylian Smook, Dronten 24:40
  68. Eddy Smook, Dronten 24:42
  69. Juan Ebbens, ASVD 24:45
  70. Bruce Boon, Flevo Delta 24:47
  71. Nico Wilbrink, Flevo Delta 24:59
  72. Menno van Riesen, Flevo Delta 25:00
  73. Edwin van Riesen, Menno van Riesen 25:00
  74. Johan Bouma, Flevo Delta 25:01
  75. Vince Oosterlaan, Swifterbant 25:09
  76. Marijn de Graaf, Univé 25:09
  77. Jan Dirk Westmaas, Dronten 25:11
  78. Miel Mangnus, Swifterbant 25:12
  79. Martijn Voigt, Lelystad 25:15
  80. Rudy van Keulen, Swifterbant 25:26
  81. Wilco Baaijens, Dronten 25:26
  82. Bastiaan Weustink, Almere College 25:27
  83. Steven Hiemstra, 0652164918 25:29
  84. Tom Halsema, Dronten 25:37
  85. Peter Lodders, VSO Makelaars 25:37
  86. Sjaak Holstege, Dronten 25:39
  87. Emiel van Grinsven, Kleitrekkers 25:46
  88. Dennis de Wit, NOP 25:47
  89. Marc Valkier, Scherpenzeel Gld 25:59
  90. Walter Weessies, Dronten 26:06
  91. Johan Bierma, Lelystad 26:24
  92. Pieter Osinga, Dronten 26:24
  93. Robert Hartog, Zeewolde 26:26
  94. Abe Scheepsma, ASVD 26:27
  95. Dennis Henstra, Dronten 26:28
  96. Lex ten Brinke, ASVD 26:30
  97. Ties Feddes, ASVD 26:32
  98. Jeroen Haesen, Dronten 26:33
  99. Peter Dekker, Dronten 26:35
  100. Rudy de Munnik, Almere College 26:36
  101. Sebastian doeze Jager, 26:46
  102. Andre Smits, Flevo Delta 26:46
  103. Marco Vergeer, Dronten 27:06
  104. Joep van Bemmel, Dronten 27:08
  105. Ramon van Deursen, Dronten 27:10
  106. Joran Stobbe, Almere 27:14
  107. Marvin Habekotté, Dronten 27:17
  108. Stan van Deuveren, Hoogland 27:19
  109. Luc Marring, Almere College 27:21
  110. Wilco van den Brink, Dronten 27:25
  111. Jacques van Dongen, Almere College 27:31
  112. Lars van Veldhuizen, Team Veldhuizen 27:31
  113. Marijn Hoekman, Almere College 27:33
  114. Armel Verhoeve, Dronten 27:39
  115. Dennis Vlegels, Dronten 27:39
  116. Marco Schrijver, VSO Makelaars 27:42
  117. Ingmar Groen, Flevo Delta 27:51
  118. Luuk Holwerda, Lelystad 28:04
  119. Jasper van Til, ASVD 28:07
  120. Johan Amsing, Dronten 28:10
  121. Cesar Kragten, Zuidwolde Dr 28:11
  122. Dennis Doeze Jager, Flevo Delta 28:12
  123. Wouter Holwerda, Lelystad 28:15
  124. Peter van Loon, Spirit Lelystad 28:20
  125. Edwin Drogt, MSMptstudio 28:22
  126. Jeroen Holtkamp, Zwolle 28:24
  127. Lars Wiersma, Almere College 28:41
  128. Robin van Loon, Dronten 28:43
  129. Nourdin Albojaddaine, Dronten 28:56
  130. Guido de Leeuw, Dronten 28:57
  131. Ruud Dirksen, Utrecht 29:09
  132. Mylan van Zijtveld, Dronten 29:10
  133. Rick van Veldhuizen, Team Veldhuizen 29:11
  134. David Doorneweert, Lelystad 29:17
  135. Erik Verstraelen, Biddinghuizen 29:20
  136. Tom Knoop, Sec 29:22
  137. Timo van Egmond, Almere College 29:24
  138. Kees van Schaik, Dronten 29:26
  139. Jelle Doorneweert, Lelystad 29:27
  140. Jesse van Wijk, Flevo Delta 29:28
  141. Marco van Altena, Oosthuizen 29:42
  142. Steyn Derks, Leisure World 29:44
  143. Herman Zielhuis, Zwolle 29:53
  144. Ton de Bekker, Dronten 29:55
  145. Steven Van Dooren, Kampen 29:59
  146. Robert Duijfjes, Hoevelaken 30:14
  147. Martijn Dillen, Almere College 30:21
  148. Leon Sosef, Almere College 30:21
  149. Maurice Rutten, Almere 30:23
  150. Stijn Engelsma, Lelystad 30:26
  151. Melvin Deuring, Harderwijk 30:29
  152. Ian Geschiere, Dronten 30:32
  153. Rafaël de Gruiter, ASVD 30:37
  154. Basten Zwep, Dronten 30:37
  155. Hans Siefers, Kampen 30:39
  156. Bob Eerenberg, Dronten 31:01
  157. Gerrit Huisman, Kampen 31:02
  158. Sem de Ruijter, Dronten 31:20
  159. Ton van Dijk, Dronten 31:28
  160. Anton Dekker, Dronten 31:29
  161. Bernard Brummelaar, Team Jeroen 31:31
  162. Dick Fecken, Flevo Delta 31:31
  163. Joost Goedkoop, Team Jeroen 31:31
  164. Daan Nijboer, Dronten 31:31
  165. René Bosch, Swifterbant 31:36
  166. Koert van der Kooij, Flevo Delta 31:46
  167. Mees Kerkvliet, Leeuwarden 31:56
  168. Mohamed Kaouini, Sport en Integratie 31:56
  169. Bert van Deuveren, Hoogland 32:02
  170. Robert Flokstra, Dronten 32:05
  171. Niels Knoester, Dronten 32:06
  172. Tienco de Vries, Lelystad 32:06
  173. Patrick Mol, Flevo Delta 32:10
  174. Andre van Wijk, Dronten 32:16
  175. Karsten Knoester, Dronten 32:25
  176. Hans van der Vegt, Zwolle 32:25
  177. Jaap Ree, Leisure World 32:31
  178. Leonard Groenveld, Amersfoort 32:32
  179. Theo Wiersma, Almere College 32:48
  180. Ferry Sijtsma, Biddinghuizen 32:49
  181. Stefan Looijenga, Zwolle 33:02
  182. Jannes Zegers, Leisure World 33:03
  183. Jan Boonstra, Lelystad 33:17
  184. Steven Poolman, Almere 33:24
  185. Leon Wiers, Flevo Delta 33:25
  186. Menno Lageman, Flevo Delta 33:31
  187. Mischa Borsboom, Dronten 33:38
  188. Arie Goedschalk, MC Groep 33:45
  189. Erik van Dijk, Kampen 33:49
  190. Mark Dekker, Zwolle 34:03
  191. Mohamed Salhi, Sport en Integratie 34:56
  192. Jan Reijmerink, Flevo Delta 34:58
  193. Mark Zonderland, Lelystad 35:15
  194. Henk Schokker, Dronten 35:53
  195. Roel Schumacher, Flevo Delta 37:37
  196. Paul van Roemburg, Dronten 37:40
  197. Willem Knoester, Dronten 37:48
  198. Siemen Scheepsma, Dronten 38:03
  199. Matthijs van Wijk, Dronten 40:03
  200. Brunjar Klaassen, Almere College 42:59
  201. Karel Timmer, Spirit Lelystad 44:33
  202. Sander Wolschrijn, Spirit Lelystad 52:05
  203. Joost Friderichs, Nederlandse Triathlonbond 1:23:50

Vrouwen 5 km

  1. Robin Dreyling, Almere '81 19:08
  2. Joyce Caro, Nederlandse Triathlonbond 19:14
  3. Silke de Wolde, Almere 19:29
  4. Irene Bijman, Isala '96 20:09
  5. Iris van Driest, Flevo Delta 20:11
  6. Maureen van Driest, Swifterbant 20:18
  7. Romy Spoelder, Almere 20:44
  8. Rosalien Van Elp, Ooij 21:00
  9. Nynke Bremer-Hiemstra, Dronten 21:36
  10. Linda van Driest, Almere College 22:03
  11. Melissa Visser, GGD Flevoland 22:30
  12. Isa Stegeman, Lelystad 23:01
  13. Natalja Duiveman, Isala '96 23:13
  14. Bertine Engelsman, Wezep 23:18
  15. Daniëlle Holstege, Flevo Delta 23:19
  16. Femke Reitsema, Isala '96 23:22
  17. Carmen Harleman, Flevo Delta 23:41
  18. Loraine Westerneng, Dronten 23:44
  19. Indy Faassen, Flevo Delta 23:51
  20. Olga Helmer, Dronten 23:56
  21. Karin Heijmans, Giant Europe 24:08
  22. Esther Zoon, Flevo Delta 24:25
  23. Paulien van Boven, De Gemzen 24:27
  24. Joyce van Dijk-van den Bel, Kampen 24:45
  25. Lisa Zoon, Flevo Delta 24:59
  26. Annelies Veneberg, Enschede 25:01
  27. Noor Engelsma, Lelystad 25:05
  28. Kirsten Hartog, Praxis 25:12
  29. Kyra Damen, Dronten 25:12
  30. Rixt Oosterga, Almere College 25:21
  31. Isa van Wees, Almere College 25:21
  32. Eryn Bosma, Swifterbant 25:29
  33. Millie Moulie, Almere 25:48
  34. Emma Meijer, Flevo Delta 25:56
  35. Britt Borsboom, Almere College 25:57
  36. Gwendolyne Posthuma, Kleitrekkers 25:57
  37. Monique Mondria, Dronten 25:59
  38. Irene Doeze Jager, Flevo Delta 26:00
  39. Minke Oosterga, Almere College 26:04
  40. Karen van den Bergh, Scherpenzeel Gld 26:07
  41. Jacqueline Slegten, Zwolle 26:09
  42. Simone Stegeman, Dronten 26:26
  43. Annemieke Winder, 0613247518 26:30
  44. Veron Zwep, 26:33
  45. Natalie Verlinden, Biddinghuizen 26:45
  46. Paulien van Stratum, MC Groep 26:45
  47. Senna Kok, Dronten 26:48
  48. Willemijn Ruberg, Amsterdam 26:48
  49. Mariska van Brummen, Dronten 26:49
  50. Ilse Bierma, Lelystad 26:53
  51. Lian van Doorn, Zwolle 26:54
  52. Floor Klaassen, Muiderberg 26:56
  53. Simone Overkamp, Utrecht 27:00
  54. Maartje van Bemmel, Dronten 27:09
  55. Marielle Vastenhoud, DW loopschool Hattem 27:11
  56. Nicky Reijers, Almere College 27:31
  57. Linda van Elmpt, VSO Makelaars 27:47
  58. Emmy Overkamp, Phoenix 27:49
  59. Lana Jongstra, Flevo Delta 27:57
  60. Fleur Smits, Dronten 27:58
  61. Jeanne Pelleboer, Dronten 28:02
  62. Beute Stegeman, Biddinghuizen 28:08
  63. Anneke de Vries, Dronten 28:08
  64. Gea van Veenen, Dronten 28:11
  65. Monique Hobbelink, Zeewolde 28:13
  66. Annemarie Stegeman, Dronten 28:14
  67. Elien de Heij, Almere 28:14
  68. Dana Kragten, Zuidwolde Dr 28:15
  69. Petra Leijten, Dronten 28:16
  70. Gerrie Verlaan, Zeewolde 28:17
  71. Floor van Esterik, Almere College 28:23
  72. Carmen Hartog, Zeewolde 28:25
  73. Myrthe Stubbe, Almere College 28:26
  74. Diana Maassen, Almere College 28:26
  75. Bibianne Maassen, Almere College 28:35
  76. Rosanne Weustink, Almere College 28:35
  77. Heleen Bos, Leisure World 28:38
  78. Dorith Wielinga, Spirit Lelystad 28:45
  79. Sjoerdien Vedelaar-Driest, Flevo Delta 28:45
  80. Ina Sweep, Lelystad 28:51
  81. Brenda Haesen, Dronten 28:51
  82. Beau van Alfen, Dronten 28:52
  83. Carlijn de Leeuw, Dronten 28:57
  84. Kim van Loon, Dronten 28:57
  85. Mendi Drolenga, Dronten 29:00
  86. Joelle van Tol, Lelystad 29:03
  87. Didi Roelofs, NOP 29:12
  88. Geeske van Meerveld, Uddel 29:13
  89. Marleen van der Linden, Dronten 29:22
  90. Ellen Walta, Dronten 29:22
  91. Melissa van de Bijl, Leisure World 29:23
  92. Willeke Koning, Leisure World 29:24
  93. Jolanda Smits, Dronten 29:25
  94. Angelien Visser, Dronten 29:25
  95. Mariska van den Berg, Dronten 29:26
  96. Charlotte Goorbergh, 's-Gravenhage 29:32
  97. Bertine Lodewijk, Kamperveen 29:38
  98. Marieke Jager, Dronten 29:47
  99. Melissa Ristjouw, Dronten 29:52
  100. Joke van Foeken, Ens 29:52
  101. Shanice Bosboom, Dronten 30:08
  102. Mylou Starrenburg, Lelystad 30:08
  103. Elly Witting, GGD Flevoland 30:09
  104. Caroline van de Bunt, Flevo Delta 30:13
  105. Margret van Loon, MC Groep 30:23
  106. Carla Kok, MC Groep 30:26
  107. Romy Taal, Almere College 30:26
  108. Lieke Geschiere, Dronten 30:30
  109. Suzanne Steenbergen, Dronten 30:31
  110. Jantine Baaijens, Dronten 30:33
  111. Sabine Strauss, AV Zeewolde 30:42
  112. Rian Lenters-Slot, Dronten 30:57
  113. Rosa Duijfjes, Amsterdam 30:57
  114. Sterre Visser, Lelystad 30:57
  115. Michelle Bijlsma, Hoofddorp 31:01
  116. Fardau de Vries, Dronten 31:03
  117. Yvon Geurts, Lelystad 31:03
  118. Sharron eikelboom-Nieman, Leisure World 31:16
  119. Marja Bruijn, Flevo Delta 31:18
  120. Auk Siefers, Kampen 31:19
  121. Sandra Post, Dronten 31:21
  122. Dineke Noort, Dronten 31:22
  123. Liesbeth Scholtus, Dronten 31:23
  124. Marjoka van Doorn, Amsterdam 31:28
  125. Henriëtte Dekker, Dronten 31:28
  126. Tanja Kerpershoek, Spirit Lelystad 31:30
  127. HA Nijveld, Swifterbant 31:31
  128. Lise Duiker, Almere College 31:35
  129. Brenda Mul, MC Groep 31:36
  130. Linda Jansen, MC Groep 31:36
  131. Jessica de Boer, Biddinghuizen 31:38
  132. Bianca Mulder, Dronten 31:38
  133. Astrid Minnaard, Flevo Delta 31:41
  134. Mirthe Buisman, Univé 31:44
  135. Bianca Drogt-Bijker, IJhorst 31:54
  136. Femke Eringa, Groningen 31:55
  137. Els Zeestraten, Dronten 31:57
  138. Magdalena Sulik, Flevo Delta 31:58
  139. Anja Bakker-Vincenten, Dronten 32:06
  140. Chantal Tiggelman, Dronten 32:07
  141. Ellen Verhagen, Lelystad 32:08
  142. Sietske van Veldhuizen, Team Veldhuizen 32:09
  143. Teresa murillo Macias, Almere 32:09
  144. Jara Zwart, Dronten 32:23
  145. Esther van Tol, Lelystad 32:26
  146. Vera Sloot, Dronten 32:29
  147. Marije Roskam, Lelystad 32:29
  148. Doreen Oosterhoff, Dronten 32:30
  149. Danielle Meijer, Leisure World 32:31
  150. Edith de Vries, Swifterbant 32:32
  151. Mariëlle van der Zee, Swifterbant 32:33
  152. Charlotte Smits, Dronten 32:39
  153. Trijnie Beuving, Lelystad 32:41
  154. Joyce Schumacher, Almere College 32:43
  155. Merie Schrijer, Kampen 32:44
  156. Lucy Kuijk, Eelde 32:44
  157. Marijke van Dullemen, Spirit Lelystad 32:46
  158. Trudy Smid, Loopgroep Ketelhaven 32:47
  159. Dayenne Ferwerda, Dronten 32:51
  160. Monique van den Goorbergh, Dronten 32:51
  161. Saskia Veldman, Dronten 32:53
  162. Inge Focke, Spirit Lelystad 32:55
  163. Carla Beetrsen, SAV 32:58
  164. Ingrid van Boekel, Dronten 33:00
  165. Marian Siliakus, Flevo Delta 33:02
  166. Greetje Kruize, Swifterbant 33:02
  167. Martine Kruize, Dronten 33:02
  168. Ingeborg van Wijk, Dronten 33:04
  169. Matty Hessels, AV Spirit Lelystad 33:09
  170. Sandra Holtrop, Spirit Lelystad 33:10
  171. Berdina van Silfhout, Flevo Delta 33:10
  172. Sandra Paduch, Lelystad 33:11
  173. Mariska Visser, Dronten 33:15
  174. Tineke Fleurke, Dronten 33:17
  175. Kristin Kappler, Hannover 33:17
  176. Loraine d'Hooghe, Dronten 33:25
  177. Laura Huis, Dronten 33:32
  178. Mariël Poppe, Nijverdal 33:33
  179. Melanie Zekveld, Almere College 33:33
  180. Femke Osinga, Dronten 33:39
  181. Lisa Derks, Leisure World 33:40
  182. Marijke Eichelsheim, Dronten 33:42
  183. Mandy Spaans, Dronten 33:42
  184. Charlotte Mulder, Almere College 33:47
  185. Andréa Mol, Kampen 33:49
  186. Esther Vermaat, Biddinghuizen 33:49
  187. Loes Groen, Flevo Delta 33:52
  188. Astrid de Vries, Lelystad 33:55
  189. Annet Beijering, Swifterbant 33:56
  190. Rina Boiten, Dronten 33:59
  191. Hanneke van Velzen, Dronten 33:59
  192. Kirsten van der Toorn, Lelystad 34:08
  193. Mariska de Lange, Deventer 34:10
  194. Mirte Bokma, Team Veldhuizen 34:12
  195. Sanne Naber, Flevo Delta 34:15
  196. Jolien Spaander, Flevo Delta 34:15
  197. Mariska Bosma, Flevo Delta 34:29
  198. Marjolein Neuteboom, Almere College 34:35
  199. Marije Meijerink, Hattem 34:39
  200. Monique Eriks, Dronten 34:42
  201. Cynthia Rochat, Emmeloord 34:45
  202. Anita Kooiker, Isala '96 34:45
  203. Erna vd Vegt, Isala '96 34:46
  204. Christina Weenk, Flevo Delta 34:48
  205. Corina Spaan, Dronten 35:05
  206. Marion van Daele, Flevo Delta 35:13
  207. Helma Keller, Loopgroep Ketelhaven 35:14
  208. Annet van Haaren, Lelystad 35:16
  209. Mandy Rook, Lelystad 35:16
  210. Corke Sanderink, Dronten 35:23
  211. Claire Labberte, Dronten 35:25
  212. Monique Tanghe, Dronten 35:25
  213. Joyce de Jong, Dronten 35:31
  214. Karin Scheibe, Marknesse 35:33
  215. Anita Kooi, Dronten 35:35
  216. Anne-Marie van Veldhuizen, Hoevelaken 35:35
  217. Ypkjen Rameijer, Dronten 35:35
  218. Marjolein Westendorp, Dronten 35:39
  219. Lyanne Loman, Dronten 35:43
  220. Myrna Kleefstra, Dronten 35:47
  221. Jeannette Vos, Lelystad 35:48
  222. Diana Mulder, Lelystad 35:48
  223. Renette Dirven, MTK Krimpen aan den IJsse 35:53
  224. Alida van Meerveld, Flevo Delta 35:54
  225. Willy Knoop, Dronten 35:56
  226. Ingrid Leushuis, Swifterbant 36:17
  227. Jeanet Bronsvoort, Dronten 36:25
  228. Annelies de Vries, Flevo Delta 36:38
  229. Annemieke Keijzer, Flevo Delta 37:03
  230. Jennifer Companjen, Harderwijk 37:35
  231. Bianca Companjen, Harderwijk 37:42
  232. Esmay Knoester, Dronten 37:49
  233. Marjolein Groenveld, Flevo Delta 37:54
  234. Carina Haveman, Nagele 37:55
  235. Marian Lugtenberg, Dronten 38:08
  236. Naemi Dikkeschei, Dronten 38:16
  237. Danette Scheepsma, Dronten 38:26
  238. Jessica den Hoed, Flevo Delta 38:48
  239. Ineke Zeevat, Flevo Delta 38:49
  240. Angelien van der Velden, Swifterbant 39:33
  241. Johanna Degenhart, Swifterbant 41:08
  242. Rebecca Dikkeschei, Dronten 41:16
  243. Ingrid Meijer, Dronten 41:49
  244. Agnes Suurs, Dronten 43:27
  245. Simone Rigter, Swifterbant 43:37
  246. Anoesjka Jager, Dronten 43:39
  247. Tiny Jager, Dronten 43:39
  248. Renate van IJsselmuijden, Lelystad 44:33
  249. Gladys Peeters-Refos, Lelystad 46:48
  250. Zita de Wilde, MC Groep 52:05
  251. Gerlanda Keers, Zwolle 59:45

Jongens 11 en 12 jaar

  1. Lars Molenkamp, Almere '81 3:15
  2. Jaap Zoon, Flevo Delta 3:30
  3. Julian de Boer, Dronten 3:34
  4. Maarten Wensveen, Almere 3:39
  5. Coen Bloemberg, Flevo Delta 3:49
  6. Mees Wolsing, Dronten 3:53
  7. Brent Vergeer, De Klimboom 3:55
  8. Jorian Reijnders, Flevo Delta 3:56
  9. Niek Lourens, Dronten 4:00
  10. Dylon van Dijk, Dronten 4:03
  11. Thibault Cayez, Denain 4:03
  12. Tygo Romijn, Dronten 4:37
  13. Sam Flietstra, 4:38
  14. Matthijs van der Leij, Flevo Delta 5:16
  15. Julian Scholtens, Dronten 5:38

Meisjes 11 en 12 jaar

  1. Evi Falkena, Flevo Delta 3:24
  2. Kim Remijn, Flevo Delta 3:56
  3. Lola Rings, AV Zeewolde 3:59
  4. Sanne de Bruin, Swifterbant 4:06
  5. Vera Kruis, NOP 4:08
  6. Beau van Alfen, Dronten 4:21
  7. Lisa Eillebrecht, De Zevensprong 5:13
  8. Emma van Daalen, Zeewolde 5:15
  9. Nienke Cornelissen, Dronten 6:14
  10. Hedina Schaafsma, De Zonnewijzer 6:15

Jongens 9 en 10 jaar

  1. Quirijn Pastoor, AV Zeewolde 3:41
  2. Seger Wensveen, Almere 3:55
  3. Jayden Scoop, Swifterbant 4:05
  4. Stijn Vogelaar, Dronten 4:05
  5. Koen Markhorst, Het Kompas 4:07
  6. Derrik Oosting, Dronten 4:13
  7. Thiemen Oosting, Dronten 4:18
  8. Sam Geelen, de Klimboom 4:18
  9. Martijn de Vries, Dronten 4:20
  10. Patrick Duiveman, Isala '96 4:22
  11. Jelle de Jong, De Klimboom 4:24
  12. Gijs Geschiere, Dronten 4:28
  13. Jesper Kruis, Emmeloord 4:36
  14. Filip Gussenhoven, Flevo Delta 4:37
  15. Joey Faassen, Flevo Delta 4:40
  16. Bram van Tilburg, Flevo Delta 4:41
  17. Jort Minnaard, Flevo Delta 4:45
  18. Jayda Schouten, Flevo Delta 4:46
  19. Martijn Huurneman, De Zonnewijzer 5:18
  20. Tycho Kik, Dronten 5:19
  21. Thomas van den Brink, De Zevensprong 5:23
  22. Lucas Verweg, De Klimboom 5:35

Meisjes 9 en 10 jaar

  1. Isabella Talen, Dronten 3:49
  2. Phileine van Dijk, Christiaan Huygens 4:08
  3. Michelle van Roemburg, Flevo Delta 4:08
  4. Chiara Debije, Almere '81 4:17
  5. Annick Dinger, Dronten 4:18
  6. Tessel Schrijer, De Klimboom 4:21
  7. Natascha van Keulen, Swifterbant 4:23
  8. Linde Houweling, Flevo Delta 4:27
  9. Aster Houweling, De Zonnewijzer 4:28
  10. Norah Doeze Jager, Flevo Delta 4:31
  11. Myrthe Strating, Zevensprong 4:34
  12. Birke Roozendaal, De Klimboom 4:38
  13. Sofia Groenewold, De Zonnewijzer 4:52
  14. Noa Romijn, Dronten 4:53
  15. Esmee Bosma, Biddinghuizen 4:56
  16. Laura Havinga, Dronten 4:57
  17. Lieke van Daalen, Zeewolde 5:23
  18. Iris Cornelissen, Dronten 5:32
  19. Lotte Kuipers, Kampen 5:37

Jongens 7 en 8 jaar

  1. Noud Kanis, Isala '96 3:46
  2. Hugo Wensveen, Almere 3:58
  3. Marijn Kruithof, Flevo Delta 4:05
  4. Tim de Wit, De Klimboom 4:07
  5. Thijs Penning, Dronten 4:15
  6. Niels Boelens, Dronten 4:25
  7. Gijs Bastiaan, Flevo Delta 4:29
  8. Gijs Langendijk, AV Zeewolde 4:29
  9. Daniël Brussaard, De Klimboom 4:31
  10. Kenji Maassen, Dronten 4:33
  11. Finn Vergeer, De Klimboom 4:36
  12. Maurits Frizo, De Klimboom 4:38
  13. Thijs Jasper, Flevo Delta 4:41
  14. Niels van Veldhuizen, Team Veldhuizen 4:41
  15. Jordi Dinger, Dronten 4:49
  16. Stijn van den Belt, KBS de Klimboom 4:50
  17. Giel de Leeuw, Dronten 4:56
  18. Tygo Buiting, De Klimboom 4:57
  19. Germ Brandsma, Flevo Delta 5:05
  20. Mats Verweg, Flevo Delta 5:07
  21. Job van Daalen, Zeewolde 5:07
  22. Noud Verbeek, Lelystad 5:09
  23. Maarten Brussaard, De Klimboom 5:10
  24. Gijs Toetenel, Biddinghuizen 5:11
  25. Sijens Kris, Dronten 5:23
  26. Sven van Woerkom, Dronten 5:28
  27. Ravi Schreuder, Het Zuiderlicht 5:36
  28. Jari Groenewold, De Zonnewijzer 5:36
  29. Elie Houweling, De Zonnewijzer 6:06
  30. Brent van Boekel, Dronten 6:51
  31. Luc Gralike, De Klimboom 6:52

Meisjes 7 en 8 jaar

  1. Anna van Elst, Flevo Delta 4:21
  2. Tess Geling, Flevo Delta 4:27
  3. Madelief Schoonbeek, Dronten 4:28
  4. Carina Pastoor, AV Zeewolde 4:39
  5. Dianne Doeze Jager, Flevo Delta 4:40
  6. Amber Veldkamp, Cialfo 4:44
  7. Anouk Vogelaar, Dronten 4:48
  8. Romy Tiggelman, De Dukdalf 4:58
  9. Livia van Dijk, Christiaan Huygens 5:03
  10. Lieke van Donkersgoed, Dronten 5:04
  11. Sietske de Jong, De Klimboom 5:04
  12. Noa Berger, Flevo Delta 5:08
  13. Marit de Boer, De Klimboom 5:11
  14. Madelief van Tilburg, De Klimboom 5:24
  15. Amélie van den Tempel, De Klimboom 5:24
  16. Joy Bouwes, Flevo Delta 5:35
  17. Caya-linn Iepsma, survivalgroep Dronten 5:37
  18. Sophie van den Brink, De Zevensprong 5:40
  19. Susanne Schoot Uiterkamp, De Dukdalf 5:45
  20. Eva Croese, Dronten 5:56
  21. Amy Geerts, Dronten 6:02
  22. Sophie Bosma, Biddinghuizen 6:51

Jongens 4 - 6 jaar

  1. Jari Marring, Swifterbant 4:34
  2. Tijn van Tilburg, Flevo Delta 4:55
  3. Bas van den Belt, KBS de Klimboom 5:14
  4. Federico Talen, Dronten 5:18
  5. Xavier Siderius, Dronten 5:20
  6. Djelesto Reuvers, Dronten 6:06
  7. Timon Heuvelmans, Dronten 6:10
  8. Ayden Tomasouw, De Klimboom 6:17
  9. Bram Croese, Dronten 6:19
  10. Floris Frizo, De Klimboom 6:23
  11. Finn Nijenhuis, Dronten 6:26
  12. Mika Groenewold, De Zonnewijzer 6:27
  13. Cas Toetenel, Biddinghuizen 6:50
  14. Tygo Kok, De Zonnewijzer 6:55
  15. Michael Geerts, Dronten 6:56
  16. Pepijn van der Meer, De Dukdalf 7:09
  17. Jens Lindhout, Dronten 7:15
  18. Semm Woltjes, Dronten 7:22
  19. M t Nap, Amersfoort 7:24
  20. Bram Jager, Dronten 8:03
  21. Hugo Jager, Dronten 8:04

Meisjes 4 - 6 jaar

  1. Lisette Veldkamp, Cialfo 4:47
  2. Maud Langendijk, AV Zeewolde 5:09
  3. Saar Geling, Dronten 5:10
  4. Arinya Van 't Ende, Isala '96 5:14
  5. Elyza van Zijtveld, De Klimboom 5:18
  6. Wies Brandsma, Dronten 5:32
  7. Loïs Lindhout, Flevo Delta 5:37
  8. Akke Brandsma, Dronten 5:45
  9. Norah Ritzema, DW Loopschool Hattem 5:52
  10. Flore Fijma, De Klimboom 6:15
  11. Mila Snelling Berg, Dronten 6:33
  12. Celèste Rampen, De Klimboom 6:44
  13. Fee Vergeer, De Klimboom 7:06
  14. Elize van Veldhuizen, Team Veldhuizen 7:16
  15. Suzanne Gralike, De Klimboom 7:19
  16. M T Nap, Amersfoort 7:22
  17. Lieva Visser, Dronten 7:23
  18. Anne-syts Pol, Dronten 8:13

Bron uitslagen: www.kerstloop.nl.



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo