Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

VIDEO | Kerstloop Dronten: deelnemers vijf kilometer op De West, kort voor de finish


DRONTEN - De deelnemers aan de vijf kilometer tijdens de Kerstloop Dronten, gefilmd op De West, kort voor de finish.

Video's Kerstloop Dronten

Mannen senioren halve marathon

  1. Elvis Tabarach (Kenia) 01:04:02
  2. Julien Devanne (Frankrijk) 01:04:55
  3. Alfred Cherop (Kenia) 01:05:02
  4. Willem van Schuerbeeck (België) 01:06:26
  5. Joeri Wolf (Cifla) 01:06:41
  6. Kristof Nackaerts (België) 01:07:07
  7. Jorit Cleij (Cifla) 01:07:10
  8. Dennis Laerte (België) 01:07:50
  9. Remyo Tielsema (Haarlem) 01:07:55
  10. Valentin Poncelet (België) 01:08:00
  11. Cas Lutz (GAC Hilversum) 01:09:11
  12. Davy Stieperaere (België) 01:10:20
  13. Erik Kallenberg (GAC Hilversum) 01:12:37
  14. Mesgina Tesfay (Eindhoven Atletiek) 01:12:37
  15. Marnix Langeveld (Pijnenburg) 01:13:17
  16. Jan Schra (BB lopers) 01:13:30
  17. Eduard Grob (GAC Hilversum) 01:13:44
  18. Daan van Doorn (Pijnenburg) 01:13:58
  19. Gayri Hawery (Spirit Lelystad) 01:14:46
  20. Jasper van der Ploeg (Phanos) 01:16:30
  21. Ruud Weijer (Phanos) 01:16:51
  22. Stefan Woudwijk (NOP) 01:17:35
  23. Bas Hollegien (NOP) 01:17:36
  24. Geert-Jan van der Wal (NOP) 01:17:51
  25. Johan Horst (Running Holland vereniging) 01:18:40
  26. Mart van Esterik (Dronten) 01:21:05
  27. Thomas Bennis (Triathlon) 01:21:59
  28. Niels van Hoorn (BB lopers) 01:23:29
  29. Dominique Pankow (Ultrarun-store.nl) 01:24:06
  30. Jeroen Woltinge (Emmeloord) 01:24:07
  31. Sjoerd Rosema (BB lopers) 01:24:28
  32. Peter Hildering (Hilversum) 01:24:34
  33. Wouter van Rossum (Amersfoort) 01:26:44
  34. Rogier Boogaard (Amsterdam) 01:28:00
  35. Albert Jan van Olst (Nunspeet) 01:29:24
  36. Christiaan de Jong (Almere) 01:31:00
  37. Jeroen de Lange (Athlos) 01:33:47
  38. Daan van Oosten (Nederlandse Triathlonbond) 01:34:15
  39. Barry Hoogezand (Dino Running Team) 01:38:15
  40. Rense Kamstra (Groningen) 01:38:41
  41. Werner Hietland (Dronten) 01:39:36
  42. Gijs Berkelmans (Almere) 01:40:12
  43. Maarten Engberts (Arnhem) 01:40:20
  44. Tim de Rijk (Lelystad) 01:41:34
  45. Abe Root (Dronten) 01:41:37
  46. Jeroen Beekhof (Zwolle) 01:43:12
  47. Dennis Mijer (Zeewolde) 01:45:32
  48. Jurgen Zwaan (Lelystad) 01:45:57
  49. Sebastiaan Slotboom (Biddinghuizen) 01:46:40
  50. Sander Schulte (Harderwijk) 01:46:56
  51. Kees de Vries (Urk) 01:47:26
  52. Robert-Jan Arke (Utrecht) 01:49:57
  53. Erik van Ballegooijen (Polsbroek) 01:49:57
  54. Tim Morius (Almere) 01:51:04
  55. Jefry Visser (Almere) 01:51:05
  56. Robin van Houwelingen (Oegstgeest) 01:51:44
  57. Jaimy van de Steenoven (Flevo Delta) 01:54:00
  58. Julian Adamse (Biddinghuizen) 01:54:04
  59. Hendrik Deelstra (Landstede Harderwijk) 01:56:44
  60. Tim Roetman (Dronten) 01:56:44
  61. Peter van de Put (Westervoort) 01:57:21
  62. Martin Hertong (Zwolle) 01:58:02
  63. Arie de Vries (Urk) 01:59:50
  64. Wouter Somer (Lelystad) 02:00:38
  65. Tycho Konter (Vollenhove) 02:02:18
  66. Rick Boswijk (Dronten) 02:02:19
  67. Peter Vriezen (Utrecht) 02:03:55
  68. Dennis Vlegels (WUR) 02:11:10
  69. Acmel Verhoeven (Dronten) 02:11:10

Mannen 35+ halve marathon

  1. Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 01:08:17
  2. Imo Muller (AAC) 01:11:32
  3. Joachim Poortmans (België) 01:11:44
  4. Peter Schoch (Wageningen) 01:14:43
  5. Bert Ruitenbeek (2BFit) 01:15:45
  6. Bas Mekking (De Gemzen) 01:16:57
  7. Youri Severin 01:17:03
  8. Emile Dercksen (Athlos) 01:17:23
  9. Maarten Vermeij (Phanos) 01:17:25
  10. Bart Hoeksma (Phanos) 01:17:33
  11. Jorn Hofstra (NOP) 01:19:34
  12. Thijs van der Haar (Altis) 01:20:00
  13. Falco van Dijck (Loopgroep Aart Stigter) 01:21:05
  14. Rene Bremer (Amersfoort) 01:21:52
  15. Tomas Prysmantas (Swifterbant) 01:22:43
  16. André Gijsendorffer (Zwolle) 01:23:06
  17. Johan Nijhof (Athlos) 01:24:32
  18. Bas Stevens (Emmeloord) 01:25:07
  19. Arjan Gruppen (HAC '63) 01:26:56
  20. William de Wilde (Athlos) 01:28:03
  21. Martijn Bokkerink (Harderwijk) 01:30:03
  22. Sjoerd van Westerop (DWLoopschool Hattem) 01:30:05
  23. Ernst Zwijnenberg (DWLoopschool Hattem) 01:30:08
  24. Robbert van Opstal (Hasselt) 01:30:35
  25. Martin Goedhart (Athlos) 01:30:37
  26. Stefan van der Plas (Lelystad) 01:30:55
  27. Wouter Stehouwer (Dronten) 01:31:08
  28. Peter Vos (Groningen) 01:31:14
  29. Sebastiaan Endeman (Raalte) 01:31:22
  30. Ramon Homan (Lelystad) 01:32:09
  31. Roelof Pepping (Dronten) 01:33:04
  32. Remko Evenboer (Almere) 01:35:35
  33. Rutger Brouwer (Lelystad) 01:36:31
  34. Marcel Smits (Dronten) 01:36:32
  35. Olaf van Campen (Emmeloord) 01:37:27
  36. Dennis Runhart (Swifterbant) 01:39:10
  37. Niels L (Almere) 01:39:16
  38. Yuri Wieten (Kampen) 01:39:28
  39. Marcel Kanselaar (Flevo Delta) 01:39:33
  40. Rogier De Groot (Loopgroep2000) 01:39:35
  41. Wilco van der Sar (Nagele) 01:40:37
  42. Frans Schellingerhout (Lelystad) 01:41:22
  43. Arnoud Hoen (PEC 1910) 01:41:29
  44. Michel Matteman (PEC 1910) 01:42:36
  45. Ahmed Bourass (Sportvrienden) 01:42:40
  46. Freek de Jong (Lelystad) 01:47:15
  47. Joost van der Toorn (Lelystad) 01:47:49
  48. Ralph Kisjes (Zwolle) 01:49:55
  49. Gerard de Jong (Almere) 01:50:49
  50. Jort Vlam (Almere) 01:51:05
  51. Coen van der Toorn (Lelystad) 01:51:34
  52. Andrzej Koziarski (Creil) 01:51:42
  53. Dimitri ten Klooster (Emmeloord) 01:54:20
  54. Bert Jan Breman (Emmeloord) 01:55:31
  55. Barry Haarbrink (Lelystad) 01:55:47
  56. D Pietersna (Dronten) 01:56:34
  57. IJsbrand Kaper (Dronten) 01:56:45
  58. Sjaak Vorsteveld (2BFit) 01:57:05
  59. Christian Siemensma (Dronten) 01:58:09
  60. Arjan Eising (Lelystad) 01:59:19
  61. Remco van den Brink (Tienhoven Ut) 01:59:31
  62. Lex van Dorp (Zwolle) 01:59:31
  63. Marco de Vries (Emmeloord) 02:00:08
  64. Jeroen Vreeling (Almere) 02:00:20
  65. Herman Grendelman (Zwolle) 02:00:51
  66. Marcel Koersma (Zwolle) 02:05:58
  67. Walter de Vos (Olst) 02:06:34
  68. Arjan de Jong (Amsterdam) 02:14:18

Mannen 45+ halve marathon

  1. Stefan van den Broeck (België) 01:10:34
  2. Jeroen van Damme (Loopgroep PK) 01:12:57
  3. Jay Sauer (Cifla) 01:15:10
  4. Co Post (Altis) 01:17:32
  5. Bennie Thunker (Isala '96) 01:18:30
  6. Randy Hendriks (Running2000) 01:19:49
  7. Ewout Middelburg (Athlos) 01:20:38
  8. Nils van Elzelingen (Veluwe) 01:22:23
  9. Herman Verra (GAC Hilversum) 01:22:47
  10. Klaas van Pijkeren (Dronten) 01:23:16
  11. Fransua Woldemariam (AVA '70) 01:23:24
  12. Edward Pechler (Loopgroep Bedum) 01:25:07
  13. Herman Couperus (Athlos) 01:25:21
  14. Roel van der Steege (Isala '96) 01:26:41
  15. Ton Sweep (GAC Hilversum) 01:26:49
  16. Wytze van der Velde (Dronten) 01:26:57
  17. Renze Zijlstra (PEC 1910) 01:27:53
  18. Marco van Eijk (BB lopers) 01:28:17
  19. Vincent Sloterwijk (Altis) 01:28:18
  20. Stefan van Dijk (IJsselmuiden) 01:28:23
  21. Bas van den Brink (Ermelo) 01:29:18
  22. Arjan de Ruijter (Almere) 01:29:27
  23. Hans Pieterse (Altis) 01:31:32
  24. Hans Lampe (Leisure World Kerstloop) 01:31:33
  25. Alwin Richter (Spirit Lelystad) 01:32:25
  26. Ramon de la Fuente (Amersfoort Run2Day) 01:32:41
  27. Marcel Sman (Triathlon Ver. L'stad) 01:32:43
  28. Ruud Lenoir (Dronten) 01:33:10
  29. Sytse Algera (AV Zeewolde) 01:33:19
  30. João Da Costa Lopes (Almere) 01:33:27
  31. Mohammed Farhani (Sportvrienden) 01:33:30
  32. Ernout van Koten (Haarlem) 01:33:40
  33. Ard Cloo (Amersfoort) 01:33:52
  34. Siebren de Jong (Athlos) 01:34:26
  35. Michael Maijen-Smits (Nederlandse Triathlonbond) 01:35:07
  36. Remco Koning (Swifterbant) 01:36:40
  37. Karel Jan van der Kaaden (AV Zeewolde) 01:38:40
  38. Richard Brinkhuis (Zwolle) 01:38:46
  39. Ronald de Ruijter (Zwaan Buitensport Dronten) 01:39:04
  40. Robin Bruil (AV Zeewolde) 01:39:14
  41. Eddy van der Wit (AV Zeewolde) 01:39:41
  42. Guus Lohues (Ens) 01:40:52
  43. Wim Bijsterbosch (De Gemzen) 01:40:56
  44. Chris Kouwenhoven (Nederlandse Triathlonbond) 01:40:57
  45. Richard Jongejan (Lelystad) 01:41:13
  46. Ton Roelofs (PEC 1910) 01:41:14
  47. Sigurd Jacobs (Zwolle) 01:41:44
  48. Machel Haag (Elst Gld) 01:42:27
  49. Hans Hut (Amersfoort) 01:43:07
  50. Marcel Wagtelenberg (Heerde) 01:44:04
  51. Rick Panman (PEC 1910) 01:45:45
  52. J P Mc Allister (IJsselstein Ut) 01:46:17
  53. André Bosscha (Zwolle) 01:46:28
  54. Karst Neervoort (Kampen) 01:46:47
  55. Harry Takens (Running Almere) 01:47:42
  56. Erwin De Wit (Dronten) 01:47:58
  57. Erny Veldt (Zwolle) 01:48:07
  58. Gilles Gerth (PEC 1910) 01:48:16
  59. Bart Bertelink (Zwolle) 01:48:58
  60. Mohammed Acherrat (Sportvrienden) 01:48:59
  61. Cees Bouma (Lgp Biddinghuizen) 01:49:00
  62. Jeroen Jansen (Almere) 01:49:37
  63. Lodewijk de Groot (Zwolle) 01:49:55
  64. Peter Beumer (AV Zeewolde) 01:49:56
  65. Victor Pinto (Almere) 01:50:13
  66. Eric Jansen (Zwolle) 01:50:47
  67. Peter Mondeel (Almere) 01:53:12
  68. Gerard Harleman (Haastrecht) 01:53:15
  69. Gert Brussee (Loopgroep 2000) 01:53:30
  70. Niels Ampt (Leisure World) 01:55:11
  71. Jaap van der Goot (NOP) 01:55:31
  72. Dennis Kleefman (Almere) 01:55:47
  73. Nielson van Mierlo (Dronten) 01:58:18
  74. Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 01:58:29
  75. Edwin Goedegebuure (Swifterbant) 01:58:32
  76. Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 01:59:41
  77. Marco van de Water (Lelystad) 02:00:03
  78. Hans Veneman (Lelystad) 02:00:10
  79. Marcel Dinger (Dronten) 02:02:06
  80. Edwin Timmer (Chakti) 02:02:08
  81. Maurice van der Wijst (Phanos) 02:02:21
  82. John Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
  83. André Stegehuis (Almelo) 02:05:26
  84. Jan-Wrister Bouwman (Lelystad) 02:06:28
  85. Peter Tepe (Dronten) 02:08:50
  86. Henk Demmer (2BFit) 02:09:53

Mannen 55+ halve marathon

  1. Wim van Rijswijk (AV '34) 01:23:19
  2. Henk Wolf (Spirit Lelystad) 01:24:04
  3. Hubert Bögemann (De Gemzen) 01:27:25
  4. Gijs Van den Hurk (avVN) 01:28:56
  5. Henk Weijerstrass (Loopgroep Hoorn) 01:29:30
  6. Manfred Scheibe (Marknesse) 01:30:58
  7. Rudi Hoffman (avVN) 01:36:27
  8. Geert de Lange (Athlos) 01:36:39
  9. Paul van den Berg (Athlos) 01:37:07
  10. Gerard van Arendonk (Flevo Delta) 01:37:11
  11. Wim Tillema (PEC 1910) 01:39:52
  12. Jos van de Ven (Almere '81) 01:40:12
  13. Hein Smelt (Zeewolde) 01:41:58
  14. Nico Zoon (Lelystad) 01:42:01
  15. Theo Jaskulski (Flevo Delta) 01:42:51
  16. Bert Keek (Lgp Biddinghuizen) 01:44:11
  17. Jack Graumans (Lgp Biddinghuizen) 01:44:43
  18. Ruud de Nijs (AV Zeewolde) 01:45:39
  19. Doeije van der Weerd (PEC 1910) 01:45:59
  20. Lex Boot (Athlos) 01:46:46
  21. Jan Boogaard (Spirit Lelystad) 01:47:07
  22. Bert Muilwijk-Hombergen (Lelystad) 01:47:30
  23. Hans van den Belt (RCL98) 01:48:58
  24. Jan Grolleman (Dronten) 01:49:21
  25. Jack van 't Hof (IJsselmuiden) 01:49:41
  26. Remco Jacobs (PEC 1910) 01:49:48
  27. Johan Zandbergen (VSO Makelaars) 01:50:17
  28. Rob Daamen (Athlos) 01:50:40
  29. Wim Bomhof (Amersfoort) 01:50:51
  30. Willem Verdouw (Dronten) 01:51:58
  31. Pieter Monné (Zeewolde) 01:52:11
  32. Wim Konter (Vollenhove) 01:53:01
  33. Jan Westland (Huizen) 01:53:55
  34. Theun Vellinga (Dino Running Team) 01:54:23
  35. André Adamse (Biddinghuizen) 01:54:31
  36. Jan Scherpenisse (Lgp Biddinghuizen) 01:56:35
  37. Bas Berkelmans (Almere) 01:58:48
  38. Frens Hein (Emmeloord) 01:59:27
  39. Gustav Visser (2BFit) 01:59:36
  40. Albert Jongman (Zeewolde) 02:01:49
  41. Rik Hendrikse (Zeewolde) 02:04:45
  42. Dick Fecken (Flevo Delta) 02:05:25
  43. Bert Hulshof (Zwolle) 02:05:54
  44. Berry van Eeten ('t Harde) 02:08:06
  45. Eddy Claus (Lgp Biddinghuizen) 02:11:10
  46. Mozes Teckel (Lelystad) 02:12:39
  47. Theo Weultjes (Rutten) 02:21:22
  48. Ed Schut (Dronten) 02:22:06

Mannen 65+ halve marathon

  1. Drikus Haalboom (avVN) 01:35:26
  2. Jack Weerdmeester (AV Zeewolde) 01:40:26
  3. Otto Broertjes (Dino Running Team) 01:43:40
  4. Jouke van Dijk (Flevo Delta) 01:46:31
  5. Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 01:48:29
  6. Jos Willems (Flevo Delta) 01:49:24
  7. Gerard Driessen (Almere) 01:51:03
  8. Gerhard Heeringa (Athlos) 01:54:37
  9. Ton van Doorn (DWLoopschool Hattem) 01:56:17
  10. Reier Smits (Biddinghuizen) 01:57:37
  11. Roel ten Klooster (Wijhe) 01:59:02
  12. Willem Landman (Spirit Lelystad) 01:59:23
  13. Jan Schijf (TV Almere) 02:10:19
  14. Frits Heeringa (Orvelte) 02:14:40

Vrouwen senioren halve marathon

  1. Tabitha Gichia (Kenia) 01:09:07
  2. Tessa Frenay (Halden Idrettslag NO) 01:15:18
  3. Jacelyn Gruppen (Groningen Atletiek) 01:15:34
  4. Karen van Proeyen (België) 01:16:07
  5. Laura Hermans (Almere '81) 01:24:22
  6. Dinie Ras (NOP) 01:24:29
  7. Ingrid van Baal (THOR) 01:25:33
  8. Amber Bongertman (THOR) 01:28:24
  9. Trix Hakstege (Altis) 01:28:49
  10. Annemieke Witte (Leiden) 01:33:25
  11. Anniek Otten (Amersfoort) 01:34:28
  12. Annemarie Rustenburg (Nagele) 01:37:07
  13. Reinalda Heemskerk (Athlos) 01:37:33
  14. Sofie van Boheemen (Zwolle) 01:44:16
  15. Tessa van den Berg (Groningen) 01:44:29
  16. Sanne Platte (Elburg) 01:45:05
  17. Gaby van Bentum (Utrecht) 01:46:07
  18. Karlijn Drost (Utrecht) 01:46:08
  19. Puck Visser (Almere) 01:47:04
  20. Celeste Engwerda (Utrecht) 01:48:20
  21. Bianca van den Belt (Tilburg) 01:50:36
  22. Nynke Vellinga (Iepenloftfitness.frl) 01:54:23
  23. Heather Stuurop (Dronten) 01:59:25
  24. Annetje van Veenhuisen (Amethist) 02:03:39
  25. Dominique Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
  26. Lotte Riemens (Amsterdam) 02:09:55

Vrouwen 35+ halve marathon

  1. Mirjam Koersen (GAC Hilversum) 01:22:33
  2. Hellen Berger de Vries (BB lopers) 01:23:38
  3. Jacolien Ruizendaal (NOP) 01:24:47
  4. Marieke Koerts (Amsterdam) 01:32:01
  5. Maureen Houtman (De Gemzen) 01:32:03
  6. Jannette van Hussel (2BFit) 01:32:26
  7. Marleen Vos (Running2000) 01:32:46
  8. Tineke Geurts (2BFit) 01:35:26
  9. Anita van Nijen (Emmeloord) 01:43:08
  10. Linda de Roo (Flevo Delta) 01:45:47
  11. Yvonne Hiemstra (loopgroep Sneek) 01:49:57
  12. Vanessa Wuijster (Loopgroep Bedum) 01:52:37
  13. Mariske Van der Wall (Heino) 01:52:41
  14. Linda Wevets (Dronten) 01:53:56
  15. Jolanda van den Berg (Terschuur) 01:59:29
  16. Rabea Rutten-Raumanns (Almere) 02:03:08
  17. Sanne Goosen (Triathlon) 02:05:55
  18. Krista Heije (Almere) 02:05:55
  19. Suzanne Kortekaas (TV Almere) 02:13:28

Vrouwen 45+ halve marathon

  1. Irma Heeren (avVN) 01:30:04
  2. Selina van der Vliet (Pijnenburg) 01:31:38
  3. Arinka Bongertman (THOR) 01:33:23
  4. Hetty Wierenga-Groen (De Gemzen) 01:37:40
  5. Doris Gritsch (Almere '81) 01:39:58
  6. Esther van der Wildt (Flevo Delta) 01:47:32
  7. Hermie Drenth (PEC 1910) 01:49:36
  8. Kitty Verburg (Almere) 01:53:11
  9. Annet Buitenhuis (De Gemzen) 01:53:40
  10. Anita de Jong van Heerde (Athlos) 01:54:56
  11. Annemarie Smit ('t Harde) 01:57:51
  12. Dalva Hubert (Almere) 01:59:22
  13. Ilja Leeflang (Lelystad) 02:06:04
  14. Willeke van Dalfzen (Genemuiden) 02:10:29
  15. Mirjam Foppen (Athlos) 02:10:55
  16. Coby de Swart (Zeewolde) 02:17:46
  17. Jasperina Furman (Amsterdam) 02:25:49

Vrouwen 55+ halve marathon

  1. Evelien Kern (Lgp Biddinghuizen) 01:45:27
  2. Gieny van Niejenhuis (Triathlon) 01:48:11
  3. Astrid Post (AV Zeewolde) 01:49:56
  4. Ria van Weezep (Spirit Lelystad) 01:58:22
  5. Gonnie Daniels (Putten) 02:00:05
  6. Anneke Anrochte (TV Almere) 02:10:11
  7. Ineke Roozenburg (Spirit Lelystad) 02:10:35
  8. Astrid Heeringa (loopgroep4runners) 02:13:17

Mannen 10 kilometer

  1. Maurice Smit (Delfzijl) 32:01
  2. Jelle Jansen (GAC Hilversum) 33:37
  3. Steven Greveling (Zaanland) 33:40
  4. Hielke Hilberts (Nederhorst den Berg) 33:56
  5. Willard Bredewold (BB lopers) 34:09
  6. Remco Akse (BB lopers) 34:59
  7. Raymond Lezekoot (Almere '81) 35:02
  8. Joshua de Vriend (NOVA) 35:06
  9. Maurice Vriend (AAC) 35:12
  10. Tjemme Stegenga (Altis) 35:20
  11. André Brakke (AG85) 35:36
  12. Marcel Alma (Harskamp) 36:27
  13. Finn van den IJssel (Spirit Lelystad) 36:48
  14. Rick Smits (GAC Hilversum) 36:51
  15. Martijn Schotelaar (BB lopers) 37:12
  16. Sven Duits (Maarn) 37:27
  17. Jeroen Celie (Athlos) 37:39
  18. Gerjan Looman (Zelhem) 37:40
  19. Tim Kuiper (Nederhorst den Berg) 37:46
  20. Jespar Wolfswinkel (GAC Hilversum) 38:08
  21. Robert Reitsema (Isala '96) 38:11
  22. Boy van West (iQsquare) 38:12
  23. Hans Peters (Vaassen) 38:16
  24. Gert-Jan Wassink (Argo) 38:28
  25. Hans van Reuselaar (De Gemzen) 38:32
  26. Gerrit Alkema (Athlos) 38:43
  27. Ruud Baaiman (GAC Hilversum) 38:43
  28. Casper Kwakkel (Nederlandse Triathlonbond) 39:04
  29. Jeroen Kolk (Almere) 39:17
  30. Vincent auf der Haar (Kampen) 39:20
  31. Erwin Veldkamp (Warmlopers) 39:33
  32. Dennis Brandenburg (Steenwijk) 39:34
  33. Rick Van Dijk (Kampen) 39:39
  34. Silvan van Den Belt (IJsselmuiden) 39:52
  35. Arjan van den Berg (Flevo Delta) 39:55
  36. Dennis van Brummen (Dronten) 39:59
  37. Jorrit Baerends (Zwolle) 40:07
  38. Maarten Mast (Flevo Delta) 40:18
  39. Peter van Veldhuizen (Team Veldhuizen) 40:19
  40. Harry van Ruitenbeek (Athlos) 40:29
  41. Johan Meijer (WBVR 3) 40:31
  42. Bram van Leeuwen (Dronten) 40:58
  43. Tim van Elst (Flevo Delta) 41:04
  44. Jelmer Groen (Dronten) 41:10
  45. Ron Stobbe (Almere) 41:14
  46. Mathijs Brinkman (Flevo Delta) 41:45
  47. Immanuel Noorman (Nederlandse Triathlonbond) 41:53
  48. Bastiaan Eising (Dronten) 41:56
  49. Hilko Lok (Amersfoort) 42:26
  50. Olav Hoekwater (Harderwijk) 42:31
  51. Casper Rieck (IJsselmuiden) 42:37
  52. Rene van Vliet (Veluwe) 42:38
  53. Fred Haringa (Almere) 42:44
  54. Rieks de Roo (Dronten) 42:44
  55. Marc Noorda (PEC 1910) 42:49
  56. Jeroen Sparreboom (DWLoopschool Hattem) 42:53
  57. Warner de Boer (Harderwijk) 43:11
  58. Gerben Kruijswijk (Haarlem) 43:14
  59. Jan Priem (WBVR 3) 43:14
  60. Fabian van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 43:25
  61. Kees van de Wetering (Loopgroep Aart Stigter) 43:25
  62. Jos Ruijter (NOP) 43:27
  63. Jan Boonstra (WBVR 3) 43:31
  64. Peter Bekedam (Flevo Delta) 43:35
  65. Marc Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 43:36
  66. Mark Garrelfs (Trion) 43:44
  67. Etienne Dupont (Amersfoort) 43:51
  68. Julian den Bakker (Dronten) 43:56
  69. Jos Stolwijk (Zwolle) 44:01
  70. Arnold Spitse (Flevo Delta) 44:08
  71. Wimjan Brasser (Dronten) 44:27
  72. Willem Kaspers (Zuidwal) 44:27
  73. Maarten van Dorp (Lelystad) 44:28
  74. Kevin van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 44:37
  75. Ruben Meijerink (Zwolle) 44:48
  76. Rik van Dijk (Biddinghuizen) 44:49
  77. Marc Engelsma (WBVR 3) 44:49
  78. Ron Slenders (Flevo Delta) 44:49
  79. Ronny Pot (Almere) 44:53
  80. Ron Dooyeweerd (Harderwijk) 44:53
  81. Floris de Wilde (Emmeloord) 44:57
  82. Christian Agricola (Spirit Lelystad) 45:01
  83. Alphons Klabbezs (Spirit Lelystad) 45:12
  84. Daan Feddes (Dronten) 45:16
  85. Jarno Feddes (Dronten) 45:22
  86. Leo Muijs (TV Almere) 45:29
  87. Bart Alst ('s-Gravenhage) 45:30
  88. Michiel Nap (Amersfoort) 45:31
  89. Bastiaan den Bakker (Dronten) 45:33
  90. Herman van Tilburg (GT Cycling Dronten) 45:33
  91. André Van Breukelen (GGD Flevoland) 45:34
  92. Kees-Jan Groen (WBVR 3) 45:35
  93. Matthé Kraaijvanger (Dronten) 45:37
  94. Piet Roskam (Lelystad) 45:44
  95. Jo-Kees Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 45:51
  96. Erwin Pepping (Dronten) 46:00
  97. Robert van der Sijde (Amersfoort) 46:02
  98. Wim van der Leij (Flevo Delta) 46:20
  99. Ton Dilling (Dronten) 46:21
  100. Wim Steenbergen (Dronten) 46:39
  101. Jan Willem Hesselink (AV Zeewolde) 46:40
  102. Wilfried van Keulen (Kampen) 46:41
  103. Jeroen van der Vennen (Lelystad) 46:43
  104. Harry Schreuder (Swifterbant) 46:54
  105. Jan-Willem Kalsbeek (Zwolle) 46:57
  106. Dominic Stenekes (Dronten) 46:59
  107. Dinand Ekkel (Flevo Delta) 46:59
  108. Martin Veldwijk (Zwolle) 47:01
  109. Rikkert Pilaar ('s-Gravenhage) 47:04
  110. Alfred Reurink (Rolde) 47:08
  111. Jeroen Sonnemans (Dronten) 47:13
  112. Gerrit Knoeff (Ens) 47:16
  113. Gerwin Hilberink (Stg Dronten) 47:18
  114. Raymond Postma (Dronten) 47:28
  115. Frank Agricola (Lelystad) 47:30
  116. Mathijs Huis (Dronten) 47:36
  117. Matthias Kruisman (Medemblik) 47:46
  118. Roger Davin (Lelystad) 47:47
  119. Agnus Gerringa (Lelystad) 47:47
  120. Johan van Dijk (IJsselmuiden) 47:48
  121. Sjaak Smit (Amsterdam) 47:49
  122. Ronnie Sweep (Leeuwarden) 47:53
  123. Sebastiaan Duijff (Dronten) 47:58
  124. Mark Veldkamp (Warmlopers) (Wezep) 48:00
  125. Gerjan van Wijhe (Survivalrun Dronten) 48:00
  126. Peter Bouma (Lelystad) 48:01
  127. Marcel Meijer (Swifterbant) 48:02
  128. Antoni van Elburg (Flevo Delta) 48:12
  129. Jan Dirk Westmaas (Dronten) 48:20
  130. Richard Balk (Dronten) 48:21
  131. Peter de Leeuw (Almere '81) 48:22
  132. Gabry Vlot (Bant) 48:26
  133. Van der Plas (Dronten) 48:31
  134. Henk Ruigrok (Zwolle) 48:34
  135. Dick Hofman (Oosterbeek) 48:35
  136. Tony Sellwood (Almere) 48:42
  137. Dries van de Wetering (Kampen) 48:48
  138. Johan Dekker (Dronten) 48:52
  139. Jan Kolk (KWC Kampen) 48:55
  140. Matthijs Woltjes (Dronten) 49:02
  141. Johan Visch (Lelystad) 49:03
  142. Kor de Boer (AV Almere '81) 49:04
  143. Thijs Geertsema (Dronten) 49:05
  144. Peter Pepping (Dronten) 49:06
  145. Ran Siderius (Dronten) 49:06
  146. Rudy Tolhoek (Dronten) 49:10
  147. Eric van Schalm (TV Zeewolde) 49:19
  148. Ronald Geurtsen (Harderwijk) 49:23
  149. Mohamed El Ajjouri (Lelystad) 49:24
  150. Egbert Knorren (Putten) 49:26
  151. Theo Kroon (Dronten) 49:28
  152. Chris van der Leest (Just Run Almere) 49:29
  153. Piet Schleper (Loopgroep Ens) 49:33
  154. Maarten Rietman (Dronten) 49:35
  155. Daniël van der Stege (Flevo Delta) 49:38
  156. Jan Postma (Dronten) 49:39
  157. Rocky Holland (Oldenzaal) 49:40
  158. Martijn Dijkman (TV Almere) 49:40
  159. Veysel Sari (Lelystad) 49:44
  160. Bas van Bemmel (Dronten) 49:46
  161. Kees Regelink (Vollenhove) 49:47
  162. Auke Osinga (Dronten) 49:48
  163. Robby Bartels (Tollebeek) 49:50
  164. Ammo Veeman (Flevo Delta) 49:55
  165. Jeroen Damink (Zwolle) 49:56
  166. Robert Boersen (Almere) 49:59
  167. Hans Harmsen (Spirit Lelystad) 50:02
  168. Eric Evers (STG Dronten) 50:02
  169. Remy Snel (Almere) 50:04
  170. Dennis Donken (Dronten) 50:08
  171. Geertjan Woltjes (Bilthoven) 50:09
  172. Gavin Bell (Lelystad) 50:11
  173. Erik van der Linden (Dronten) 50:14
  174. Johan Kleis (Dronten) 50:15
  175. Roelof Pepping (avVN) 50:16
  176. Wim van Asselt (Flevo Delta) 50:18
  177. Roelof Kwint (Meppel) 50:20
  178. Jan Jaap Meijerink (Zaandam) 50:20
  179. Sander Peters (Dronten) 50:21
  180. Martin de Bruijne (Flevo Delta) 50:24
  181. Alexander Penning (Dronten) 50:31
  182. Egbert Sluiter (Isala '96) 50:33
  183. Clemens Pot (Isala '96) 50:35
  184. Frans Schlepers (Ens) 50:39
  185. Anton J W Dekker (Dronten) 50:40
  186. Frank Koopmans (Balkbrug) 50:44
  187. Harm Jan Holwerda (Lelystad) 50:48
  188. Jaap Koopmans (Emmeloord) 50:53
  189. Henk Bremer (NOP) 50:54
  190. Erik Bonekamp (Dronten) 50:56
  191. Wim Duiveman (Kampen) 51:06
  192. Frank Proost (WBVR 5) 51:10
  193. Hans van Dijk (Dronten) 51:23
  194. Peter Biesheuvel (Zwolle) 51:23
  195. Rien Breeman (Eelde) 51:25
  196. Dave Kollen (Dronten) 51:28
  197. Vincent van Bussel (Jumbo Wim Bleeker) 51:31
  198. Paul Vlaanderen (GAC Hilversum) 51:33
  199. Egbert Kanis (Kampen) 51:33
  200. Gerard Esenkbrink (Amsterdam) 51:35
  201. Gerrit van Bruggen (Kampen) 51:36
  202. Remco Smits (IJsselstein Ut) 51:39
  203. Martijn van Stee (WBVR 5) 51:41
  204. Robin van Emous (Dronten) 51:46
  205. Bart de Wilde (Emmeloord) 51:48
  206. Edwin Bozelie (Vital Movements) 51:50
  207. Jan anne Noorman (Zwolle) 51:55
  208. Hammadi Qurimi (Sportvrienden) 51:58
  209. Sybren de Lange (Flevo Delta) 52:01
  210. Menno van de Merwe (Dronten) 52:02
  211. Gert-Jan Piksen ('t Harde) 52:05
  212. Mark Timmers ('t Harde) 52:06
  213. René van ‘t Goor ('t Harde) 52:06
  214. Emiel Geling (Dronten) 52:09
  215. Terry van Dijk (Almere) 52:10
  216. Conno de Ruijter (Dronten) 52:11
  217. Bart Vermaat (Flevo Delta) 52:16
  218. Arjan Hendriksen (Almere) 52:20
  219. Frank Groen (Dronten) 52:21
  220. Ate Osinga (Dronten) 52:21
  221. Maarten Hollemans (Wageningen) 52:23
  222. Maarten Schoone (Spirit Lelystad) 52:25
  223. André Kolk (Lelystad) 52:28
  224. Wim Bergmans (Dronten) 52:29
  225. Matthijs Gringhuis (Swifterbant) 52:33
  226. Ruud de Jong (Lelystad) 52:35
  227. Jeroen Woltjes (Arnhem) 52:36
  228. Christiaan Uitslag (Kampen) 52:38
  229. Ralph Kok (WBVR 4) 52:42
  230. Ronald Graver (Chakti) 52:43
  231. Peter Dekker (Dronten) 52:46
  232. Mickey van Zijl (Almere) 52:57
  233. Jan van de Craats (Kampen) 53:04
  234. Theo Bos (Oele runners) 53:08
  235. Jakob Maarten van der Mol (Zwolle) 53:08
  236. Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 53:09
  237. Marcel Companjen (Harderwijk) 53:12
  238. Peter Pels (Lelystad) 53:15
  239. Stefan Lohuis (Rabobank Flevoland) 53:27
  240. Mark Meijerink (Marknesse) 53:37
  241. Geert Scholten (Swifterbant) 53:43
  242. Martijn Spoelstra (Deventer) 53:47
  243. Peter Doeswijk (De Bazuin) 53:47
  244. Ronald Vissers (Emmeloord) 53:51
  245. Otto Telkamp (AV Almere '81) 53:54
  246. Remco Hammer (Let's Go Groesbeek) 53:55
  247. Mark van Kuijk (GGD Flevoland) 54:06
  248. Niels Baaij (GGD Flevoland) 54:07
  249. Sven van der Burg (GGD Flevoland) 54:07
  250. Jeroen van der Meulen (Winsum Gn) 54:09
  251. Theo Drijfhout (Emmeloord) 54:09
  252. Arjan Groenendijk (Dronten) 54:20
  253. Wim Meiling (Leisure World) 54:25
  254. Marien van Staalduine (Chakti) 54:43
  255. Rob Amende (Almere) 54:45
  256. Vincent van Yperen (Flevo Delta) 54:45
  257. Hans Boer (Dronten) 54:47
  258. Arjan Sloot (Dronten) 54:56
  259. Wouter Wierenga (Amsterdam) 54:57
  260. Wouter Holwerda (Lelystad) 54:59
  261. Rene Vissers (Emmeloord) 55:02
  262. Rob Hartog (Zeewolde) 55:04
  263. Martijn Kersten (Jumbo Wim Bleeker) 55:05
  264. René Bosch (Swifterbant) 55:05
  265. Leo Schelvis (Almere) 55:21
  266. Richard de Wit (Kraggenburg) 55:29
  267. Cees de Waal (BZC) 55:36
  268. Rob Kroneman (Flevo Delta) 55:42
  269. Marcel van As (Kampen) 55:46
  270. Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 55:48
  271. Udo Goedhart (Almere) 55:49
  272. Gerard de Ridder (Flevo Delta) 55:54
  273. Arjo Geelhoed (Papendrecht) 56:01
  274. Peter Velthuis (Almere) 56:03
  275. Bernard van de Ruitenbeek (Biddinghuizen) 56:08
  276. Laurens Bos (Autoschade Dronten) 56:11
  277. Erwin de Groot (Almere) 56:12
  278. Hans van der Meulen (AV '34) 56:14
  279. Jaco Houweling (Flevo Delta) 56:21
  280. Hans Siefers (Kampen) 56:27
  281. Theo Wiersma (Dronten) 56:29
  282. Albert van Oudheusden (Dronten) 56:29
  283. Guido de Leeuw (Dronten) 56:39
  284. Edwin de Ligt (GGD Flevoland) 56:42
  285. Romeo Resida (Almere) 56:43
  286. Johan ten Brink (Almere) 56:43
  287. Louwe Smit (Dronten) 56:45
  288. Henk Jan Akse (Dronten) 56:46
  289. Erwin Loff (GGD Flevoland) 56:48
  290. Michel Hardholt (Almere) 56:55
  291. Henk Wisselink (WBVR 4) 56:59
  292. Robert Kramer (Swifterbant) 57:00
  293. Johannes Hosseinzadeh (Nunspeet) 57:02
  294. Jelle de Haan (Haskerhorne) 57:03
  295. Robert Onderwater (Almere) 57:05
  296. Collin van Beek (Almere) 57:06
  297. René Jansen (Emmeloord) 57:06
  298. Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 57:07
  299. Wilfred Herder (Autoschade Dronten) 57:07
  300. Patrick Slingerland (Lelystad) 57:07
  301. Falco de Leeuw (Dronten) 57:07
  302. Bert Wiggers (Almere) 57:08
  303. Rene Wiedemeijer (Flevo Delta) 57:10
  304. Jos Faassen (Biddinghuizen) 57:10
  305. Harrie Willems (Dronten) 57:10
  306. Sander Eijpe (Almere) 57:11
  307. Ronald Bozelie (Lelystad) 57:14
  308. Gert Witteveen (Nunspeet) 57:18
  309. Henk van Gelder (Chakti) 57:18
  310. Johann Diermeier (Chakti) 57:20
  311. Arjan Borgstein (GGD Flevoland) 57:25
  312. Michel van den Hoek (GGD Flevoland) 57:26
  313. Arjan van den Berg (Autoschade Dronten) 57:28
  314. Johan de Vries (GGD Flevoland) 57:35
  315. Ron Vosman (Amersfoort) 57:42
  316. Frank Vos (Dronten) 57:42
  317. Floris Fokkens (Almere) 57:44
  318. Henk Groen (Dronten) 57:50
  319. Hendri Kasteel (Dronten) 57:54
  320. Karel Bos (Apotheken Dronten 2) 57:55
  321. Paul Beekman (Doorwerth) 57:55
  322. Bas Scholtens (Swifterbant) 57:55
  323. Patrick de Boer (Dronten) 57:55
  324. Tom Kroes (Dronten) 58:00
  325. Hans Twigt (Dronten) 58:00
  326. Joris van Solt (WBVR 4) 58:05
  327. Arthur Willems (Just Run Almere) 58:09
  328. Piet Tolhoek (Dronten) 58:19
  329. Jan Eelco Jansma (Dronten) 58:23
  330. Marnix Veeke (Autoschade Dronten) 58:25
  331. Siebold Zijlstra (Emmeloord) 58:30
  332. Menne Drolenga (Dronten) 58:33
  333. Piet Roskam (AV Zeewolde) 58:35
  334. Albert Schaap (AV Zeewolde) 58:35
  335. Eric Damen (Dronten) 58:38
  336. Ruud Willebrand (Dronten) 58:41
  337. Boudewijn Kroes (Biddinghuizen) 58:46
  338. Patrick Roos (Lelystad) 58:46
  339. Alex Brink (Zwolle) 58:52
  340. Hamid Ahnin (Lelystad) 58:54
  341. Melle Veenstra (Spirit Lelystad) 58:58
  342. Jan-Bert Tillema (Marknesse) 59:02
  343. Ruud Scherpenberg (Almere) 59:11
  344. Joost van Wieringen (Almere) 59:11
  345. Robert Nietfeld (Purmerend) 59:20
  346. Harry Stoorvogel (WBVR 4) 59:22
  347. Mahmoud Boubkari (Sportvrienden) 59:25
  348. Jonathan Heeringa (Haarlem) 59:26
  349. Ahmed Faouzi (Sportvrienden) 59:28
  350. Johan Simmelink (Flevo Delta) 59:28
  351. Jan Poppe (Emmeloord) 59:33
  352. Ton Sieljes (Emmeloord) 59:34
  353. Jan Loot (Almere) 59:44
  354. Ruud Weers (Flevo Delta) 59:47
  355. Leddy Karelse (Meppel) 59:48
  356. Hotze Attema (Spirit Lelystad) 59:48
  357. Thao Bui (GGD Flevoland) 59:52
  358. Bryan Lokhorst (Rabobank Flevoland) 59:52
  359. Ferdy van Savoyen (Dronten) 01:00:08
  360. Obbe Dingemans (Emmeloord) 01:00:10
  361. Arend Zeelenberg (Dronten) 01:00:15
  362. Piet Dam (Swifterbant) 01:00:16
  363. Ahmed Elmenachi (Sportvrienden) 01:00:16
  364. Huib van Os (Biddinghuizen) 01:00:22
  365. Bert van Deuveren (Hoogland) 01:00:25
  366. Hans Bouweriks (Just Run Almere) 01:00:27
  367. Pepijn Wopken (Utrecht) 01:00:30
  368. Henk-Jan van Esterik (Dronten) 01:00:30
  369. Sjoerd Bouma (Wezep) 01:00:30
  370. Lars Klaassens (Lelystad) 01:00:31
  371. Dennis Brugman (Kampen) 01:00:32
  372. Anton Dekker (Flevo Delta) 01:00:42
  373. Henk den Bakker (Dronten) 01:00:43
  374. Egbert Berends (Dronten) 01:00:45
  375. Coen Vreeswijk (Dronten) 01:01:02
  376. Theo van Lochem (Leisure World) 01:01:05
  377. John Tier (Leisure World) 01:01:16
  378. Otto Bos (Ens) 01:01:22
  379. Jan Jonker (Lgp Biddinghuizen) 01:01:30
  380. Joost de Visser (Lelystad) 01:01:37
  381. Anne Braamskamp (Zwolle) 01:01:41
  382. Sjaak Scholtens (Swifterbant) 01:01:42
  383. Stephan Wierenga (Amsterdam) 01:01:45
  384. Wibo Langendoen (Rabobank Flevoland) 01:01:49
  385. Paul Walta (Dronten) 01:01:54
  386. Bert van Asselt (Nagele) 01:01:58
  387. Bert Tapper (Zwolle) 01:02:17
  388. Marco de Wilde (Spirit Lelystad) 01:02:36
  389. Frans Grijpink (Just Run Almere) 01:02:45
  390. Martin van Alfen (Dronten) 01:02:48
  391. Piet van Mierlo (Dronten) 01:02:53
  392. Gerard Koopman (Kampen) 01:02:59
  393. Mimoun Zarhouni (Sportvrienden) 01:03:23
  394. Huib Klaassens (Lelystad) 01:03:27
  395. Bert Loof (Emmeloord) 01:03:29
  396. Ronald Langendoen (Rabobank Flevoland) 01:03:30
  397. Rene van Staveren (Almere) 01:03:32
  398. Leo Driehuijs (Almere) 01:03:43
  399. Simon Hardjodikromo (Almere) 01:03:44
  400. Johan van Houten (Dronten) 01:03:44
  401. Rob Salomonso (Spirit Lelystad) 01:04:00
  402. Eric de Kluijver (WBVR 5) 01:04:08
  403. Gerard van Dijk (Just Run Almere) 01:04:13
  404. Rene Troff (Dronten) 01:04:16
  405. Koen van der Leest (Almere) 01:04:16
  406. Henk Janssen (Apeldoorn) 01:04:22
  407. Gerard Wieten (Dronten) 01:04:24
  408. Louis Ebbinkhuijsen (Just Run Almere) 01:04:51
  409. Dennis Sleeuwenhoek (Nederlandse Triathlonbond) 01:05:21
  410. Chris de Laat (Flevo Delta) 01:05:29
  411. Flip Nijhoff (De Gemzen) 01:05:34
  412. Cor Dijkman (Just Run Almere) 01:05:41
  413. Flip Prins (Flevo Delta) 01:05:46
  414. Normen Middelkoop (Autoschade Dronten) 01:05:50
  415. Ino Meijer (Dronten) 01:06:06
  416. Jeroen Knaap (Swifterbant) 01:06:14
  417. Jan van der Hoeven (GGD Flevoland) 01:06:31
  418. Glenn Kuyp (Almere) 01:06:34
  419. Gerben Gerritsen (Lelystad) 01:07:23
  420. Jules Leliveld (Dronten) 01:07:24
  421. Thom Bogaard (Almere '81) 01:07:33
  422. Harry Siegersma (Zwolle) 01:08:16
  423. Rob Steeghs (Zwolle) 01:08:16
  424. Ruud van Duijvenbode (Almere) 01:08:26
  425. Peter Veerman (Lelystad) 01:08:31
  426. Jan Reijmerink (Flevo Delta) 01:09:39
  427. Rene de Vries (Biddinghuizen) 01:09:45
  428. Arjan Schonewille (Elim) 01:10:36
  429. Rian Tolmeijer (Almere) 01:10:51
  430. Klaas Dekker (Leisure World) 01:10:51
  431. Jurriën Kemmink (Lelystad) 01:11:42
  432. Robert Bongertman (Road Runners Rucphen) 01:11:49
  433. Vincent Oldenhof (PEC 1910) 01:12:41
  434. Bob Eerenberg (Dronten) 01:13:13
  435. Maurice Tans (Swifterbant) 01:13:25
  436. Sander Wolschrijn (Spirit Lelystad) 01:13:39
  437. Eddy Kelders (Flevo Delta) 01:14:08
  438. Henk Everts (HAC '63) 01:15:28
  439. Erwin Groen (Dronten) 01:15:50

Vrouwen 10 kilometer

  1. Saskia de Vries (Phoenix) 36:30
  2. Lianne van de Belt (Vitalis) 37:09
  3. Fanos Tekle (Loopgroep Aart Stigter) 37:45
  4. Suzanne van Leeuwen (Athlos) 38:18
  5. Lies Deruddere (België) 38:51
  6. Ine Strijker (HAC '63) 39:53
  7. Ilona Schra (Groningen Atletiek) 40:15
  8. Iris Bakker-Strieker (De Gemzen) 43:15
  9. Jolijn Zijlstra (Emmeloord) 43:34
  10. Nardie Mulder (BB lopers) 44:59
  11. Gabriela Riebeek (Almere '81) 45:23
  12. Thirze Stiphout (Veenendaal) 45:26
  13. Nynke Bremer-Hiemstra (Dronten) 45:43
  14. Jamie Jongman (KLIF18) 45:51
  15. Afke Kruis (NOP) 45:58
  16. Alet Nijhof (Lelystad) 46:41
  17. Anne Zagt (Zwolle) 47:00
  18. Cora Van 't Klooster (Zaanland) 47:10
  19. Francesca Hooft (Smekkies) 47:17
  20. Eline Nijmeijer (Vitalis) 47:23
  21. Tess Schoorlemmer (Zwolle) 47:25
  22. Anne Vorsselman (Flevo Delta) 47:26
  23. Wesselien te Raa (Herwijnen) 47:43
  24. Marlijn Griesheimer (Amsterdam) 47:45
  25. Sandra van Berkel (AV Zeewolde) 47:58
  26. Susan Hesselink (NOP) 48:18
  27. Kyra Damen (Dronten) 49:05
  28. Vilma Grigaite (Zwolle) 49:07
  29. Sandra Visser (Zeewolde) 49:26
  30. Natalie Willems (Biddinghuizen) 49:30
  31. Dieuwertje Stolwijk (Rotterdam) 49:46
  32. Daiva Grigaite (Zwolle) 50:01
  33. Gerdien Harleman (Spirit Lelystad) 50:06
  34. Rozemarijn Scherpenisse (Zwolle) 50:22
  35. Evelien Kok-Leber (NOP) 50:25
  36. Joriska Schrijer (Kampen) 50:26
  37. Nanette Dijkman (De Gemzen) 50:34
  38. Pia Soetebier (Just Run Almere) 50:57
  39. Natalja Duiveman (Isala '96) 51:07
  40. Ilka Müller (KLIF18) 51:11
  41. Jolanda Scholten (Dronten) 51:13
  42. Liesbeth Simmelink (Haren Gn) 51:19
  43. Linda Dekker (IJsselmuiden) 51:24
  44. Marieke Sol (Flevo Delta) 51:31
  45. Marijke van Stee-DeGraaff (WBVR 5) 51:32
  46. Annelies van Schie (Ens) 51:33
  47. Sandra de Munnik (Flevo Delta) 51:33
  48. Harriette Foppen (Flevo Delta) 52:00
  49. Ellen Heeren (Dronten) 52:03
  50. Gejanne Reemst-Lussenburg (Jumbo Wim Bleeker) 52:10
  51. Danielle Holstege (Jumbo Wim Bleeker) 52:23
  52. Karin Bergmans (Flevo Delta) 52:23
  53. Gaby Remmelts (Lelystad) 52:56
  54. Sylvia Pritz-Verschuren (WBVR 4) 52:56
  55. Joyce Freriks (Tempo) 53:32
  56. Annette Hazenberg (NOP) 53:36
  57. Babette Jongman (KLIF18) 53:37
  58. Roos van Dijk (GGD Flevoland) 53:50
  59. Miranda Straetemans (Emmeloord) 54:05
  60. Gabrielle van Kuijk (GGD Flevoland) 54:20
  61. Adrie Simmelink (Flevo Delta) 54:40
  62. Annemarie Cusinello (Zwolle) 54:47
  63. Gerlien Telkamp (Flevo Delta) 54:53
  64. S Kramer (Amsterdam) 54:54
  65. Marijn Stehouwer (Swifterbant) 55:16
  66. Saskia Zoeten (Flevo Delta) 55:17
  67. Inez Brink (Dronten) 55:23
  68. Laura Schulte (Chakti) 55:31
  69. Esther den Teuling (Biddinghuizen) 55:36
  70. Anja Warning (Hattem) 55:42
  71. Debbie Bosch (Swifterbant) 55:44
  72. Caren Diender (Zwolle) 55:45
  73. Giny Garst (Zwolle) 56:07
  74. Miranda Strijker (Flevo Delta) 56:15
  75. Klara Bultsma (Spirit Lelystad) 56:24
  76. Wendelien Eringa (Flevo Delta) 56:30
  77. Ingemarie Donker (Dronten) 56:48
  78. Claudia Bruijs (PEC 1910) 56:59
  79. Wenka von Meijenfeldt (Nunspeet) 57:00
  80. Yolanda Scherpenberg (Almere) 57:02
  81. Tessa Hofman (Arnhem) 57:02
  82. Henriette Ampt (Leisure World) 57:22
  83. Miranda Valkhof (GGD Flevoland) 57:27
  84. José van Laar (Almere) 57:27
  85. Corien de Kroon (Zwolle) 57:29
  86. Marja de Bruijn-Schutte (Flevo Delta) 57:31
  87. Caroline van de Bunt (Flevo Delta) 57:34
  88. Nienke Fischer (Flevo Delta) 57:36
  89. Annemarieke Martens (Flevo Delta) 57:41
  90. Muriel Kok (Flevo Delta) 57:41
  91. Kim Röben (Amersfoort) 57:54
  92. Paula Jasperse (Pernis Rotterdam) 57:54
  93. Mirjam Kerkvliet (Flevo Delta) 57:56
  94. Miranda Schipperijn (Just Run Almere) 58:02
  95. Gaby Moons (GGD Flevoland) 58:04
  96. Ilona Maassen (GGD Flevoland) 58:04
  97. Conny van Solt (WBVR 5) 58:06
  98. Anouk van Dijk (Zwolle) 58:28
  99. Marthe Everts (Schalkhaar) 58:32
  100. Mendi Drolenga (Dronten) 58:32
  101. Sandra Post (Dronten) 58:32
  102. Kim Dekkers (Lelystad) 58:46
  103. Sylvia Roos (Lelystad) 58:46
  104. Emilie Van Arendonk (Flevo Delta) 58:48
  105. Dorine van Arendonk (Flevo Delta) 58:48
  106. Millie Moulie (Almere) 58:59
  107. Heleen Klein (Dronten) 59:04
  108. Marianne Willems (Zwolle) 59:12
  109. Ruth Roman (Urk) 59:15
  110. Melinda Lodders (Dronten) 59:18
  111. Jolien Kramer (Rotterdam) 59:22
  112. Petra van der Gulik (Lelystad) 59:25
  113. Nicolette Janssen (Spirit Lelystad) 59:27
  114. Agnes Klaassens (Winsum Gn) 59:39
  115. Helene Bosboom (Flevo Delta) 59:43
  116. Monique Loot (Almere) 59:45
  117. Caroline Voogd (GGD FlevolaND) 59:58
  118. Ruchama Mast (Flevo Delta) 01:00:04
  119. Janine Meijerink (Zwolle) 01:00:07
  120. Leonie Nijenhuis (Dronten) 01:00:09
  121. Kirsten Snoek (Nagele) 01:00:14
  122. Brenda Haesen (Leisure World) 01:00:14
  123. Anita Jorna (Dronten) 01:00:15
  124. Marja Charmant (Flevo Delta) 01:00:20
  125. Kristina ten HeuvelWilkes (Kampen) 01:00:20
  126. Lyda Leenstra (Flevo Delta) 01:00:28
  127. Frea Waldus (Flevo Delta) 01:00:48
  128. Stephanie Lips (Utrecht) 01:01:00
  129. Eline Klaver (Zwolle) 01:01:01
  130. Nelly Tillema (Marknesse) 01:01:06
  131. Mariska Bosma (Flevo Delta) 01:01:11
  132. Elleke Snippe (Christiaan Huygens) 01:01:30
  133. Annie van Bruggen (Kampen) 01:01:31
  134. Antoinette Schook Baars (Flevo Delta) 01:01:40
  135. Astrid van de Merwe (Dronten) 01:01:43
  136. Willeke Koning (Dronten) 01:01:46
  137. Ellen Walta (Dronten) 01:01:55
  138. Aaltje de Schiffart (Minnertsga) 01:01:56
  139. Helly de Bekker (Flevo Delta) 01:01:56
  140. Anita Sari (Lelystad) 01:02:04
  141. Jolanda Oomen (Almere) 01:02:05
  142. Martine Arkema (Dronten) 01:02:07
  143. Annemarie Baas (Spirit Lelystad) 01:02:15
  144. Janna Ceelen (Dronten) 01:02:44
  145. Ilse Visser (Spirit Lelystad) 01:02:48
  146. Magdalena Sulik (Dronten) 01:02:48
  147. Marianne Eelman (Spirit Lelystad) 01:02:50
  148. Heleen Nijveld (Swifterbant) 01:02:58
  149. Gerrie Beetsma (Flevo Delta) 01:03:10
  150. Anneke de Vries (Dronten) 01:03:14
  151. Lia den Boer (Kampen) 01:03:15
  152. Annette Adrichem (GGD Flevoland) 01:03:20
  153. Carla Holtman (Dronten) 01:03:25
  154. Vivi Jongma (Almere) 01:03:25
  155. Willemien Schuttenbelt (Vollenhove) 01:03:26
  156. Erica Drenthe (Univé) 01:03:30
  157. Petra Harmelink (Univé) 01:03:30
  158. Tessa Vermaat (Flevo Delta) 01:03:34
  159. Petra Bus (Almere) 01:03:34
  160. Nien van Roon (Dronten) 01:03:47
  161. Heidi Huibers (Dronten) 01:03:48
  162. Mariska van der Molen (SEC Kampen) 01:03:53
  163. Rian Stehouwer (Spirit Lelystad) 01:04:04
  164. Judith Super (Zwolle) 01:04:16
  165. Simone Toppers (Spirit Lelystad) 01:04:17
  166. Vivian Elzerman (Dronten) 01:04:17
  167. Marion Braat (Hardlopen.nl) 01:04:45
  168. Meike Prins (Apeldoorn) 01:04:45
  169. Kim Lentink-Wubs (Zeist) 01:04:46
  170. Daniëlle van den Berge (Groningen) 01:04:46
  171. Chantal Tolman (Dronten) 01:05:00
  172. Scarlett Houter (Dronten) 01:05:08
  173. Aline Meiling (Putten) 01:05:23
  174. Monique vd Deure (JR) 01:05:25
  175. Sabine Eysink (Zeewolde) 01:05:28
  176. Aga Sulik (Flevo Delta) 01:05:55
  177. Marijke Heinsbroek (Dronten) 01:06:21
  178. Nicole Hofman (Zwolle) 01:06:23
  179. Merie Schrijer (Kampen) 01:06:34
  180. Aislinn de Zwaan (Dronten) 01:06:35
  181. Lisette de Raaf (Lelystad) 01:06:42
  182. Davina Gerritsen (Lelystad) 01:07:10
  183. Ingrid Haan (Amsterdam) 01:07:48
  184. Anniek Santing (Zwolle) 01:07:52
  185. Laura den Boer (NOP) 01:07:53
  186. Liset Vink (Emmeloord) 01:07:54
  187. Ella Berghuis Smits (Dronten) 01:08:00
  188. Threa Kwint (Lelystad) 01:08:03
  189. Kim van Nijen (Emmeloord) 01:08:05
  190. Ineke Smits (Biddinghuizen) 01:08:10
  191. Stefanie van Leeuwen (Almere) 01:08:25
  192. Marlin van Duijvenbode (Almere) 01:08:26
  193. Eva Loyer (Almere) 01:08:26
  194. Edith de Vries (Swifterbant) 01:08:44
  195. Tricia Striekwold (Lelystad) 01:09:19
  196. Marenka De Vries (Harderwijk) 01:09:32
  197. Amanda Looman (Harderwijk) 01:09:33
  198. Gerbranda Wisse (Nunspeet) 01:10:09
  199. Jeannette Vos (Loopgroep 2000) 01:10:11
  200. Sabrina Visser (TV Almere) 01:10:17
  201. Maaike Wobbes (Flevo Delta) 01:10:30
  202. Elly van Daele (Flevo Delta) 01:10:34
  203. Greta Smit (Just Run Almere) 01:10:36
  204. Janet Neervoort (Kampen) 01:11:38
  205. Donalda Hup (Kampen) 01:11:38
  206. Dympha Faasen (Veluwe) 01:11:55
  207. Ria Gerritsen (Elburg) 01:12:01
  208. Marjolein van Hemert (Lelystad) 01:12:34
  209. Petie Schellingerhout (Lelystad) 01:13:39
  210. Anja Schoeman (Lemmer) 01:13:46
  211. Greetje Hein (Emmeloord) 01:14:50
  212. Hanny Loopstra (Flevo Delta) 01:17:29
  213. Andrea Villanueva (Jumbo Wim Bleeker) 01:17:49
  214. Janny Tans (Flevo Delta) 01:19:16

Mannen 5 kilometer

  1. Thijs Doornwaard (De Gemzen) 16:05
  2. Tom de Leeuw (Almere '81) 16:18
  3. Leon Graumans (Phoenix) 16:21
  4. Justin Lam (Almere) 16:26
  5. Sam de Vor (GAC Hilversum) 16:31
  6. Pieter Mijnhout (GAC Hilversum) 16:42
  7. Max van Groeningen (GAC Hilversum) 16:48
  8. Thije Tjebbes (Groningen Atletiek) 16:49
  9. Thijs Zoon (Flevo Delta) 17:27
  10. Stefan Breet (Flevo Delta) 17:35
  11. Roeland Broekema (Vitalis) 18:24
  12. Lars Mol (GAC Hilversum) 18:28
  13. Jaap Zoon (Flevo Delta) 18:29
  14. Gert jan Tichelaar (avVN) 18:36
  15. Tjalling Galema (GAC Hilversum) 18:40
  16. Jurgen Wijnruit (Lelystad) 18:45
  17. Pepijn Janssen (Hilversum) 18:58
  18. Otto Doornbos (Emmeloord) 19:29
  19. Rick van der Meer (AV Zeewolde) 19:37
  20. Job Reurink (Enschede) 19:38
  21. Erwin Stelling (Flevo Delta) 19:39
  22. Jip Voshol (Flevo Delta) 19:53
  23. Jarno de Groot (Flevo Delta) 20:24
  24. Edwin Van Kolthoorn (De Gemzen) 20:25
  25. Collin Baaijens (Baaijens) 20:26
  26. Jouke Westerhof (AV Zeewolde) 20:32
  27. Cas Kanis (Isala '96) 20:33
  28. David van der Meer (AV Zeewolde) 20:35
  29. Wilco Baaijens (Baaijens) 20:39
  30. Mac Postma ('s-Heerenbroek) 20:47
  31. Stan Jongstra (Flevo Delta) 21:09
  32. Yaasir Albojaddaine (Flevo Delta) 21:19
  33. Thijs Verbeek (Dronten) 21:25
  34. Ryan Bakker (Flevo Delta) 21:27
  35. Henk-Jan van Meerveld (Uddel) 21:38
  36. Ton Frenay (Halden IL Noorwegen) 21:41
  37. Luciano van den Heuvel (Almere '81) 21:45
  38. Daan Bergmans (Dronten) 21:51
  39. Jordy van der Kruis (Dronten) 22:03
  40. Rudi Van der Kruis (Dronten) 22:03
  41. Robin Kroon (Flevo Delta) 22:04
  42. Eric Kuyer (Nijkerkerveen) 22:11
  43. Dennis de Graaf (Dronten) 22:15
  44. Joran Stobbe (TV Almere) 22:16
  45. Maikel Diender (Dronten) 22:16
  46. Maarten Sijbrandij (Flevo Delta) 22:19
  47. Merijn Sol (Flevo Delta) 22:22
  48. Mark Mulder (Flevo Delta) 22:23
  49. Sander van Keulen (Swifterbant) 22:31
  50. Oscar Peterson (Dronten) 22:32
  51. Karst Bierma (Lelystad) 22:32
  52. Jeroen Schrader (Dronten) 22:33
  53. Peter van Hamersveld (Dronten) 22:37
  54. Tom Bloemberg (Flevo Delta) 22:39
  55. Bas Mulder (Zwolle) 22:43
  56. Stephen Marchant (Lelystad) 22:44
  57. Jelte Falkena (Dronten) 22:47
  58. Edwin Kruithof (Dronten) 22:56
  59. Daan Nijboer (Dronten) 22:56
  60. Erwin Westerhof (de Jong & Laan accountants 1) 23:17
  61. Dimitry Fleming (Lelystad) 23:23
  62. Guido Slenders (Survivalrun Dronten) 23:28
  63. Rogier Bremer (Dronten) 23:37
  64. Harry Van Ogtrop (Zwolle) 23:42
  65. Harry Veldkamp (Cialfo) 23:49
  66. Rob Kloppenburg (Lelystad) 23:53
  67. Roy Verlaan ('s-Gravenhage) 23:57
  68. Edwin Ossewold (Swifterbant) 23:59
  69. Martin van Zetten (Dronten) 24:01
  70. Joop Dekker (Kraggenburg) 24:02
  71. Rudy van Keulen (Swifterbant) 24:08
  72. Robin van der Stege (Flevo Delta) 24:13
  73. Menno van Riesen (Flevo Delta) 24:16
  74. Vincent Schuurman (Leisure World) 24:18
  75. Edwin van Riesen (Dronten) 24:18
  76. Joachim Breunesse (Dronten) 24:19
  77. Lars van Veldhuizen (Veldhuizen) 24:20
  78. Melvin Groenewoud (Dronten) 24:26
  79. Marcel Rosenbaum (Lelystad) 24:31
  80. Hans van der Wolde (Dronten) 24:35
  81. Mark Straatman (Salverda) 24:41
  82. Gideon Blankespoor (Flevo Delta) 24:42
  83. Jesse van Wijk (Flevo Delta) 24:47
  84. Johan Bierma (Lelystad) 24:54
  85. Joep van Bemmel (Dronten) 24:58
  86. Jacob Meinders (STG Dronten) 25:02
  87. Luuk Postma (Dronten) 25:10
  88. Peter de Vries (de Jong & Laan accountants 1) 25:16
  89. Johan Amsing (Dronten) 25:18
  90. Jos Swagemakers (Lelystad) 25:22
  91. Marc Ploeg (Flevo Delta) 25:28
  92. Bas de Vries (Kampen) 25:30
  93. Marcel Balk (Amsterdam) 25:30
  94. Jelle Bouma (Biddinghuizen) 25:31
  95. Marten Ceelen (Dronten) 25:32
  96. Mats Ploeg (de Jong & Laan accountants 1) 25:32
  97. Mhamed Salhi (Sportvrienden) 25:36
  98. Bruce Boon (Flevo Delta) 25:41
  99. Jay Verhulsdonck (WBVR 1) 25:42
  100. Sjaak Holstege (Dronten) 25:43
  101. Jeroen Haesen (Dronten) 25:54
  102. Henk van Riessen (Leisure World) 25:57
  103. Robin van Loon (Dronten) 26:01
  104. Nick van Bemmel (Arnhem) 26:03
  105. Dennis Berghuis (Dronten) 26:05
  106. Rick van de Logt (Beneden-Leeuwen) 26:08
  107. Lars Wiersma (Dronten) 26:16
  108. Dennis Orth (GGD Flevoland) 26:16
  109. Iwan de Vries (Emmeloord) 26:18
  110. Marcel Hogerhuis (Flevo Delta) 26:22
  111. Edward Kanters (Dronten) 26:23
  112. Martijn Koops (Flevo Delta) 26:23
  113. Nick Willems (Dronten) 26:25
  114. Robert Rampen (Dronten) 26:27
  115. Kylian Smook (Dronten) 26:30
  116. Erik Wiefen (Dronten) 26:30
  117. Ingmar Groen (Flevo Delta) 26:40
  118. Stan van Deuveren (Hoogland) 26:50
  119. Edwin Starke (Kampen) 26:57
  120. Dominic Bravenboer (Lelystad) 26:58
  121. Iwan Balk (Amsterdam) 26:59
  122. Harm Balk (Amsterdam) 26:59
  123. Richard Blotenburg (Zeewolde) 27:00
  124. Niels Bonnema (Swifterbant) 27:00
  125. Tom van Wijk (Dronten) 27:03
  126. Tim Kemerink (Dronten) 27:09
  127. Bram Wiersma (Dronten) 27:18
  128. Michel Vanwest (TV Almere) 27:21
  129. Bernard Brummelaar (Team Jeroen) 27:29
  130. Edwin Gielen (Dronten) 27:33
  131. Marko Rampen (Zwolle) 27:37
  132. Simon Kuperus (Swifterbant) 27:48
  133. Faisal Bourass (Sportvrienden) 27:57
  134. Tom Schroder (Leisure World) 27:58
  135. Ype Bonnema (Swifterbant) 28:01
  136. Abe Scheepsma (Dronten) 28:03
  137. René Anema (Dronten) 28:04
  138. André Bakker (Emmen) 28:23
  139. Cars den Hertog (Dronten) 28:25
  140. Stijn Engelsma (Lelystad) 28:25
  141. Mark Hetsen (Flevo Delta) 28:34
  142. Wijnhold Pruis (Dronten) 28:34
  143. Niels van Veldhuizen (Veldhuizen) 28:37
  144. Cor van Veldhuizen (Veldhuizen) 28:38
  145. Rien Dorregeest (Alkmaar) 28:38
  146. Martijn Lenters (Verhoeven running) 28:54
  147. Thomas van den Brink (Dronten) 28:57
  148. Jeroen Rotyis (Dronten) 29:04
  149. Alex Lucassen (Dronten) 29:07
  150. Robert Schrader (Dronten) 29:08
  151. Robin van Prattenburg (Creil) 29:08
  152. René Kok (Dronten) 29:09
  153. David Doorneweert (Lelystad) 29:16
  154. Davy Mulder (Creil) 29:20
  155. Hans Hibrands (Flevo Delta) 29:24
  156. Marvin Habekotté (Dronten) 29:30
  157. Wilco van den Brink (Dronten) 29:30
  158. Huub Mossing (GGD Flevoland) 29:32
  159. Diederik Nijhuis (Dronten) 29:38
  160. Guus Mathijssen (Dronten) 29:39
  161. Thijn Panman ('s-Gravenhage) 29:39
  162. Michel van de Kamp (Verhoeven Fit) 29:40
  163. Johan van Drunen (Dronten) 29:41
  164. Mylan van Zijtveld (Dronten) 29:42
  165. Tekke Panman ('s-Gravenhage) 29:43
  166. Sem de Ruijter (survivalrun ver. Dronten) 29:46
  167. Marcel Gilaard (de Jong & Laan accountants 1) 29:51
  168. Chris Felsheim (Dronten) 29:52
  169. Douwe Kuperus (Swifterbant) 29:52
  170. Daan van der Hulst (Dronten) 29:53
  171. Michael Spek (Nunspeet) 29:55
  172. Lubbert Visser (Urk) 29:58
  173. Koert van der Kooij (Dronten) 30:00
  174. Jarno Groenewoud (Dronten) 30:12
  175. Olaf Satink (Zwolle) 30:13
  176. Bastiaan Winkelaar (MarathonPlus) 30:13
  177. Edwin Stoker (Loopgroep Ketelhaven) 30:16
  178. Dennis de Vente (Spirit Lelystad) 30:19
  179. Patrick Berghuis (Dronten) 30:19
  180. Jorgen Derlagen (Dronten) 30:27
  181. Joan Verhoeven (Swifterbant) 30:33
  182. Alwin Vahl (Kampen) 30:41
  183. Robert Flokstra (Dronten) 30:44
  184. Maurice Rutten (Almere) 30:47
  185. Jan Willem Strub (Spirit Lelystad) 30:49
  186. Mees Derlagen (Dronten) 31:08
  187. Jelmer Brands (Dronten) 31:14
  188. Erik Verstraelen (Biddinghuizen) 31:18
  189. Onno Heeren (Emmeloord) 31:19
  190. Fokke Post (Swifterbant) 31:19
  191. George Verheijen (Dronten) 31:24
  192. Leo Broere (Flevo Delta) 31:24
  193. Mike Dorland (Almere) 31:29
  194. Ryan Darland (Almere) 31:30
  195. Barry van Donk (Lelystad) 31:31
  196. Dick Aaldenberg (Zwolle) 31:32
  197. Dominic Schubert (Just run) 31:44
  198. Patrick Zwiep 31:56
  199. Dirk van Daalen (Zeewolde) 31:58
  200. Peter Zwiep 31:58
  201. Jan van Dijk (Dronten) 32:05
  202. Patrick Mol (Dronten) 32:18
  203. Edwin Boelee (extra runners) 32:27
  204. Karsten Beijering (Swifterbant) 32:30
  205. Jelle Doorneweert (Lelystad) 32:39
  206. Richard Spaander (Dronten) 32:59
  207. Melvin van Dijk (Dronten) 33:09
  208. Dick Fleury (GGD Flevoland) 33:36
  209. Jacobus van Klaveren (avVN) 33:38
  210. Jaap Ree (Dronten) 33:43
  211. Dick Oosterhoff (Flevo Delta) 33:57
  212. Mohammed El Kaouini (Sportvrienden) 34:01
  213. Jorg Venema (Chakti) 34:04
  214. Fred van der Schuijt (Almere) 34:16
  215. Bert Lammers (Lelystad) 34:18
  216. Wim Kolkman (Groningen) 34:19
  217. Véron Zwep (Dronten) 35:01
  218. Frans de Bruijn (Flevo Delta) 35:16
  219. Aart den Bakker (Dronten) 35:16
  220. Alexander Schubert (Just run) 35:19
  221. Ab Luttikhuizen (Dronten) 35:37
  222. Bobby van Soest (Almere) 35:40
  223. Tim van den Berk (Just Run Almere) 36:15
  224. Arthur van Wijk (Dronten) 37:19
  225. Henk Schokker (Dronten) 38:05
  226. Siemen Scheepsma (Dronten) 38:36
  227. Hans Dekker (Zwolle) 38:52
  228. Kees Degenhart (De Kleitrekkers) 40:28
  229. Paul van Roemburg (Dronten) 41:22
  230. Niek Dalhuisen (Hattem) 43:08
  231. Roy Leijting (Just Run Almere) 47:21
  232. Henk Poort (Just Run Almere) 49:39
  233. Michael Schubert (Just Run) 49:41
  234. Bart Dijkshoorn (Almere) 55:11

Vrouwen 5 kilometer

  1. Vanessa Gosselink-van Dijk (Flevo Delta) 19:40
  2. Jolente Bleijs (GAC Hilversum) 20:18
  3. Eden Gobbels (GAC Hilversum) 20:35
  4. Irene Bijman (Isala '96) 20:40
  5. Indy Faasen (Flevo Delta) 22:20
  6. Meghan Kappers (Nijkerk Gld) 22:30
  7. Wieke van Kaam (GAC Hilversum) 22:41
  8. Iris Eringa (Flevo Delta) 23:06
  9. Ina van Otzel (THOR) 24:00
  10. Esther Zoon (Flevo Delta) 24:04
  11. Femke Reitsema (Isala '96) 24:15
  12. Sanne van der Wolde (Dronten) 24:36
  13. Rianne Vahl (Isala '96) 24:42
  14. Ilse Bierma (Lelystad) 24:47
  15. Femke Osinga (Dronten) 24:47
  16. Marieke Verbeek (Dronten) 24:59
  17. Ingrid Timmer (Flevo Delta) 25:01
  18. Willeke Teuwissen (GAC Hilversum) 25:11
  19. Anniek Draaistra (NOP) 25:12
  20. Lana Jongstra (Flevo Delta) 25:16
  21. Lisa Zoon (Flevo Delta) 25:31
  22. Tessa Vlijm (de Jong & Laan accountants 2) 25:39
  23. Noor Engelsma (Lelystad) 25:43
  24. Emmy Overkamp (Phoenix) 25:44
  25. Janet Bloemberg-de Lange (Flevo Delta) 25:45
  26. Marjolein Brussaard (Dronten) 25:52
  27. Miriam Felix (Flevo Delta) 26:04
  28. Irene Doeze Jager (Flevo Delta) 26:07
  29. Monique Mondria (Dronten) 26:12
  30. Marloes Koops (Dronten) 26:15
  31. Idske Roest (WBVR 2) 26:17
  32. Jeanine Sol (Flevo Delta) 26:17
  33. Natalie Verlinden (Athlos) 26:23
  34. Dana Smits (Dronten) 26:25
  35. Lisanne Brouwer (Flevo Delta) 26:30
  36. Corina Ros (Flevo Delta) 26:32
  37. Nada van Bommel (Dronten) 26:46
  38. Yvon Grimme (NOP) 26:49
  39. Naomi Bos (Dronten) 26:51
  40. Claudia Boerema (Swifterbant) 26:52
  41. Annemieke Winder (Amsterdam) 26:53
  42. Kim van Loon (Dronten) 26:53
  43. Marielle Vastenhoud (DW Loopschool Hattem) 26:54
  44. Renate Kalsbeek-van Huit (Apotheken Dronten 1) 26:56
  45. Willemijn Ruberg (Amsterdam) 27:05
  46. Marleen Mos (Havelte) 27:06
  47. Stephanie Falkena-Bodde (Apotheken Dronten 1) 27:13
  48. Anouk van der Meer (Dronten) 27:14
  49. Henriëtte Dekker (Flevo Delta) 27:15
  50. Steffie van den Dries (Amsterdam) 27:17
  51. Anne-Marie Schlepers (Dronten) 27:22
  52. Myrthe Vermue (Dronten) 27:33
  53. Marijke Loor-Monsma (Biddinghuizen) 27:36
  54. Carlijn Kok (Dronten) 27:41
  55. Jessica van Oene (Zwolle) 27:49
  56. Annet Minnaard (Dronten) 27:53
  57. Kim Linszen (Lelystad) 28:03
  58. Carolien Oost (Flevo Delta) 28:07
  59. Jacqueline Bouwmeester (Zwolle) 28:07
  60. Heleen Bos (Leisure World) 28:12
  61. Clarisse van der Woude (Dronten) 28:16
  62. Jette Deurloo (Dronten) 28:19
  63. Betty van Gelderen (WBVR 2) 28:20
  64. Jalisa Rozendal (Kraggenburg) 28:22
  65. Dineke Kok (GAC Hilversum) 28:22
  66. Yvonne Hobbelink (Zeewolde) 28:23
  67. Astrid de Greeff (WBVR 2) 28:23
  68. Anke Kooi (Dronten) 28:24
  69. Esmee Lucassen (Dronten) 28:26
  70. Judith van den Top (Barneveld) 28:32
  71. Geeske Van Meerveld (Uddel) 28:32
  72. Jolien Kleis (Hattemerbroek) 28:33
  73. Marielle van Wijk (Zwolle) 28:33
  74. Yvonne Stobbe-Dorregeest (Almere) 28:34
  75. Debbie Jonker (Zwolle) 28:35
  76. Renate van Logtenstein (Flevo Delta) 28:36
  77. Noortje Friederich (Lelystad) 28:51
  78. Ingrid Kuijt (Flevo Delta) 28:51
  79. Annemarie Stegeman (Dronten) 28:52
  80. Jeannine Molier (Dronten) 28:55
  81. Mirjam Brigitha-Rijkers (Swifterbant) 28:55
  82. Monique Hobbelink (Zeewolde) 29:00
  83. Kirsten Hartog (Dronten) 29:04
  84. Renate Hakze (WBVR 1) 29:05
  85. Senna Kok (Dronten) 29:06
  86. Shanice Bosboom (Dronten) 29:07
  87. Wendy van Roemburg (Dronten) 29:09
  88. Dorith Wielinga (Spirit Lelystad) 29:13
  89. Lisenka Entrop (Amsterdam) 29:14
  90. Marjoka van Doorn (Amsterdam) 29:19
  91. Ylvie Gerritsma (Amersfoort) 29:25
  92. Carlijn de Leeuw (Dronten) 29:28
  93. Nathalie Meijer (de Jong & Laan accountants 2) 29:31
  94. Suzan Hoekstra (IJsselmuiden) 29:34
  95. Carla Ploeg (Flevo Delta) 29:34
  96. Anja Boot (Orvelte) 29:38
  97. Marit Bloem ('s-Gravenhage) 29:40
  98. Maneschijn (WBVR 1) 29:42
  99. Henriette Wijtvliet (Swifterbant) 29:43
  100. Alma Guberinic (Leisure World) 29:43
  101. Anouk Kleefstra (Leisure World) 29:43
  102. Rosan Medema (Flevo Delta) 29:43
  103. Sandra Ruiter (Flevo Delta) 29:44
  104. Jannie de Vries (Dronten) 29:46
  105. Mariska Van den Berg (Dronten) 29:56
  106. Rianne Groesbeek (Almere) 29:57
  107. Gea van Veenen (Dronten) 29:58
  108. Elly Witting (GGD Flevoland) 29:58
  109. Gerritte Ruizendaal (Urk) 29:58
  110. Annemarie de Ruiter (Dronten) 29:59
  111. Lieke Geschiere (Dronten) 29:59
  112. Isa Gerritsma (Amersfoort) 30:00
  113. Suzanne Steenberen (Dronten) 30:01
  114. Brigitte Bonte (Lelystad) 30:05
  115. Ellen van den Akker (Almere) 30:09
  116. Ina Sweep (Lelystad) 30:11
  117. Yara van der Kolk (Kampen) 30:12
  118. Suzan Greve (Amsterdam) 30:22
  119. Ingrid van Boekel (Dronten) 30:29
  120. Margriet Mulder (Dronten) 30:32
  121. Myrthe Stubbe (Dronten) 30:43
  122. Marleen van der Linden (de Jong & Laan accountants 2) 30:44
  123. Charlotte Smits (de Jong & Laan accountants 2) 30:44
  124. Dilana Maassen (Dronten) 30:45
  125. Marleen de Vries (Apotheken Dronten 1) 30:48
  126. Teresa Del Jesus Murillo (Almere) 30:49
  127. Lieke Bouma (almere college) 30:51
  128. Christina Breg (Almere College) 30:51
  129. Samantha Ruitenberg (Dronten) 30:52
  130. Petra de Leeuw (Dronten) 30:53
  131. Stineke Kuik (Flevo Delta) 30:59
  132. Ellen van der Meer (Dronten) 31:00
  133. Ellen Verhagen (Lelystad) 31:01
  134. Melanie Baijense (Dronten) 31:02
  135. Chailey van de Wakker (Dronten) 31:08
  136. Manja Besseling (Libero 99) 31:10
  137. Arianne de Leeuw (Dronten) 31:15
  138. Norelle Folkers (Dronten) 31:15
  139. Ilona Winters (Dronten) 31:20
  140. Yvon Geurts (WBVR 2) 31:22
  141. Jenny Baltes (Andijk) 31:26
  142. Sandra Holtrop (Spirit Lelystad) 31:30
  143. Matty Hessels (Lelystad) 31:30
  144. Karin Vesterink-Geubbels (Loopgroep 2000) 31:31
  145. Annet Beijering (Swifterbant) 31:34
  146. Lenie Klein Holkenborg (Dronten) 31:37
  147. Pauline Ploeg-Vahl (Flevo Delta) 31:44
  148. Relinde de Vries (Flevo Delta) 31:45
  149. Willy Zwiep (Dronten) 31:56
  150. Judith Lammers (Lelystad) 31:57
  151. Lubbine Van Daalen (Zeewolde) 31:58
  152. Sylvia Huisman (Amstelveen) 31:59
  153. Fatima Merraki (Lelystad) 31:59
  154. Gea Hermans (Almere) 32:01
  155. Ymkje Scholtens-Bosma (Flevo Delta) 32:06
  156. Carmen Scholtens (Dronten) 32:07
  157. Willemien Oerlemans Beije (Flevo Delta) 32:08
  158. Judith Hofman (Oosterbeek) 32:08
  159. Martine Kruize (Dronten) 32:09
  160. Marit van den Brand (Dronten) 32:10
  161. Fenne van den Brand (Dronten) 32:11
  162. Anneke van der Meer (Zeewolde) 32:14
  163. Sandra Padock (Lelystad) 32:15
  164. Moniek Wisse (Zeewolde) 32:16
  165. Maria Turkstra (Flevo Delta) 32:16
  166. Monica Bos (Flevo Delta) 32:17
  167. Lisa Hollander (Dronten) 32:18
  168. Greetje Kruize (Swifterbant) 32:19
  169. Hilde Anema (Flevo Delta) 32:20
  170. Rachel Verheijen (Dronten) 32:21
  171. Rima Minasian (Zwolle) 32:35
  172. Gerdi Steenbergen (Dronten) 32:48
  173. Lyanne Loman (Dronten) 32:48
  174. Marleen Tibbe (GGD Flevoland) 32:48
  175. Lucy Kuijk (Eelde) 32:51
  176. Jettie Marinussen (Emmeloord) 32:55
  177. Corine de Winter (Biddinghuizen) 32:55
  178. Sandra van den Berk (Just Run Almere) 32:59
  179. Jenine van Kentes (Kampen) 33:03
  180. Tineke Fleurke (Dronten) 33:06
  181. Sharron Eikelboom (Leisure World) 33:07
  182. Melissa van de Bijl (Leisure World) 33:07
  183. Nathanja Hemelrijk (Dronten) 33:10
  184. Eveline Morsch- de Hooge (Ketelhaven) 33:11
  185. Sandra van Leyen (Almere) 33:13
  186. Jolanda Sorber (Almere) 33:14
  187. Gea Pouls (Swifterbant) 33:14
  188. Linda van Gelder (Swifterbant) 33:15
  189. Tanya Brandsma (Sanosport) 33:23
  190. Trudy Smid (Loopgroep Ketelhaven) 33:26
  191. Auk Siefers (Kampen) 33:26
  192. Mariska Lodewijk (Lelystad) 33:31
  193. Miranda van Hedel (Lelystad) 33:35
  194. Elise Venema-Meijer (Chakti) 33:36
  195. Mounia Ziyech (Flevo Delta) 33:41
  196. Marieke Jager (Dronten) 33:43
  197. Jeanet Bronsvoort (Dronten) 33:43
  198. Loes Groen (Flevo Delta) 33:48
  199. Mirthe Buijsman (Univé) 33:50
  200. Aisha Heemskerk (Biddinghuizen) 33:56
  201. Alex (Rhenen) 33:58
  202. Daniëlle Lammers (Lelystad) 33:58
  203. Trisha Bogaard (Chakti) 33:59
  204. Vera van de Stolp (Praxis) 34:02
  205. Joyce van Mook (Chakti) 34:10
  206. Jeanette Hof-Port (Chakti) 34:11
  207. Margreet Lammers (Flevo Delta) 34:12
  208. Monique Bliek (Flevo Delta) 34:12
  209. Diny Kolkman (Almere) 34:15
  210. Dina Kolkman (Groningen) 34:19
  211. Simone Drenth (Swifterbant) 34:35
  212. Geertje Wagtelenberg (Dronten) 34:37
  213. Annemarie de Waard (Dronten) 34:39
  214. Mariska de Lange (Run2BFit Deventer) 34:44
  215. Bianca Heuseveldt (Hasselt) 34:47
  216. Myrna Kleefstra (Leisure World) 34:52
  217. Petra van Dongen (Leusden) 34:57
  218. Marieke Smit (Chakti) 34:59
  219. Linda den Otter (Chakti) 35:00
  220. Suzanne Schrader (Dronten) 35:04
  221. Dolly Bootsma (Dronten) 35:10
  222. Cornelieke van Wijk (Flevo Delta) 35:10
  223. Sarah Hensen (Flevo Delta) 35:12
  224. Corina Spaan (Dronten) 35:20
  225. Tina Alenfors (Just run) 35:22
  226. Rhiannon Bos (Dronten) 35:22
  227. Ingrid Leushuis (Swifterbant) 35:25
  228. Lionie Bosma (Kampen) 35:36
  229. Kristy van Nieuwkerk (Kampen) 35:36
  230. Karin Scheibe (Marknesse) 35:41
  231. Corine Kralemann (Almere) 35:49
  232. Tineke Landman-Bonnema (Zeewolde) 36:10
  233. Els van den Brink (Dronten) 36:19
  234. Annelies de Vries (Flevo Delta) 36:23
  235. Sibylla Scholtalbers (Flevo Delta) 36:23
  236. Conny Lefers (Flevo Delta) 36:24
  237. Paula de Winter (Lelystad) 36:34
  238. Sylvia Dietrich (Just Run Almere) 36:35
  239. Monique Pluer (Just Run Almere) 36:36
  240. Laura Mulder (Leisure World) 36:41
  241. Jolanda de Wilde (Flevo Delta) 36:44
  242. Ester Doorneweert (Lelystad) 36:58
  243. Diana Eendragt (Almere) 37:06
  244. Jennifer Companjen (Harderwijk) 37:07
  245. Roxanne Schaakxs (Utrecht) 37:12
  246. Dirkje Hofman (Oosterbeek) 37:17
  247. Alida van Meerveld (Flevo Delta) 37:19
  248. Vera Klaasen-Vreugdenhil (Lelystad) 37:42
  249. Karin Kammler (Lelystad) 37:42
  250. Kim van Staalduine (Utrecht) 37:43
  251. Anouk Poort (Almere) 37:44
  252. Pé Dekker-Terpstra (Flevo Delta) 37:47
  253. Eske Kruis (Just Run Almere) 37:54
  254. Esther Vermaat (Biddinghuizen) 37:55
  255. Agnes Suurs (Dronten) 38:02
  256. Gerda van Toorn (Flevo Delta) 38:08
  257. Danique van Toorn (Leisure World) 38:08
  258. Jacqueline Weitering (Flevo Delta) 38:08
  259. Babs Pieper (Emmeloord) 38:20
  260. Jeanet Vorsselman (Kampen) 38:21
  261. Marloes van de Waterbeemd (Flevo Delta) 38:27
  262. Angelien van der Velden (Swifterbant) 38:49
  263. Mirjam van Raamsdonk (Veenendaal) 38:51
  264. Ruth Wouter (Just Run Almere) 38:55
  265. Silvia Proost (WBVR 2) 38:55
  266. Danette Scheepsma (Dronten) 39:00
  267. Inge Lammers (Lelystad) 39:09
  268. Karin Boelee (extra runners) 39:14
  269. Annemieke Keijzer (Dronten) 40:12
  270. Johanna Degenhart (De Kleitrekkers) 40:29
  271. Ineke Zeevat (Dronten) 40:29
  272. Desiree Kralemann (Eerbeek) 41:31
  273. Patricia Jansen (Holten) 42:20
  274. Lizie van Heel (Flevo Delta) 42:37
  275. Carin Kats (Ommen) 43:07
  276. Bibian Brugman (Dronten) 43:51
  277. Rianne Jacobs-Schouten (Biddinghuizen) 43:56
  278. Loes Steenhuizen (Swifterbant) 43:57
  279. Cassandra Klaassen (Dronten) 44:51
  280. Catrien Boersma (Flevo Delta) 45:27
  281. Jacoba de jong-Lootsma (Flevo Delta) 45:41
  282. Simone Rigter (Swifterbant) 45:41
  283. Helen van Esch (Praxis) 45:47
  284. Miriam Poort (Just Run Almere) 49:40

Jongens 11 en 12 jaar

  1. Maikel Potkamp (Heerde) 03:27
  2. Maarten Wensveen (Almere) 03:35
  3. Quirijn Pastoor (AV Zeewolde) 03:39
  4. Jonas Bakker (De Gemzen) 03:51
  5. Coen Bloemberg (Flevo Delta) 03:57
  6. Simon Oerlemans (De Wingerd) 04:02
  7. Brent Vergeer (Almere College) 04:03
  8. Koen Markhorst (Het Kompas) 04:05
  9. Rowan Tiemes (Flevo Delta) 04:19
  10. Felix Harleman (Haastrecht) 04:22
  11. Jayden Scoop (Swifterbant) 04:23
  12. Joey Faassen (Flevo Delta) 04:23
  13. Dane van der Steeg (Swifterbant) 04:27
  14. Jelle de Jong (De Klimboom) 04:40
  15. Tycho Joost (Flevo Delta) 04:43
  16. Kristan Corsel (Pernis Rotterdam) 04:43
  17. Goewan Winnubst (Biddinghuizen) 05:20
  18. Jaïr Trinidad (Swifterbant) 06:44

Meisjes 11 en 12 jaar

  1. Isabella Talen (Dronten) 03:37
  2. Naëll Huijsmans (Isala '96) 03:40
  3. Kim Remijn (Flevo Delta) 03:48
  4. Michelle van Roemburg (Flevo Delta) 03:53
  5. Vera Kruis (NOP) 04:01
  6. Lola Rings (AV Zeewolde) 04:07
  7. Janna Twiske (Dronten) 04:23
  8. Mendy Weitering (Dronten) 04:26
  9. Natascha van Keulen (Swifterbant) 04:29
  10. Maaike Hoogendoorn (Almere) 05:06
  11. Iris Kasteel (Dronten) 05:22
  12. Kaya Schwartz (De Klimboom) 05:47

Jongens 9 en 10 jaar

  1. Stijn Vogelaar (Dronten) 03:42
  2. Hugo Wensveen (Almere) 03:43
  3. Marijn Kruithof (Flevo Delta) 03:46
  4. Noud Kanis (Isala '96) 03:49
  5. Tim de Wit (De Klimboom) 03:52
  6. Seger Wensveen (Almere) 03:53
  7. Luuk Selhorst (PEC 1910) 03:56
  8. Patrick Duiveman (Isala '96) 03:59
  9. Jesper Kruis (Emmeloord) 04:07
  10. Finn Vergeer (De Klimboom) 04:14
  11. Luuk Holwerda (Lelystad) 04:19
  12. Daniël Brussaard (Dronten) 04:20
  13. Kenji Maassen (Dronten) 04:23
  14. Jort Minnaard (Flevo Delta) 04:25
  15. Thijs Penning (Dronten) 04:25
  16. Gijs Langendijk (AV Zeewolde) 04:26
  17. Giovanni Rauw (Dronten) 04:28
  18. Stan Geling (Dronten) 04:28
  19. Michael Veldt (De Wingerd) 04:29
  20. Robert Daversa (Flevo Delta) 04:30
  21. Thijs Jaspers (Flevo Delta) 04:37
  22. Joey Vegter (Flevo Delta) 04:47
  23. Ruben van Riessen (De Klimboom) 04:49
  24. Filip Gussenhoven (Flevo Delta) 04:49
  25. Ravi Schreuder (Dronten) 04:53
  26. Sven Scholten (Swifterbant) 04:57
  27. Mitchel Knuijsting (De Klimboom) 04:58
  28. Job van Daalen (Zeewolde) 05:02
  29. Lucas Verweg (Dronten) 05:04
  30. Germ Brandsma (Flevo Delta) 05:11
  31. Dilano Rauw (Dronten) 05:30

Meisjes 9 en 10 jaar

  1. Phileine van Dijk (Christiaan Huygens) 03:54
  2. Annick Dinger (Dronten) 04:06
  3. Anna van Elst (Flevo Delta) 04:09
  4. Julynn Huijsmans (Isala '96) 04:16
  5. Ella marie Kurzmann (Lelystad) 04:17
  6. Tess Geling (Flevo Delta) 04:27
  7. Birke Roozendaal (De Klimboom) 04:28
  8. Alicia Kramer (Dronten) 04:32
  9. Myrthe Strating (MHC Flevoland) 04:39
  10. Amber Veldkamp (Cialfo) 04:40
  11. Lise van der Plas (Dronten) 04:44
  12. Lieke van Daalen (Zeewolde) 04:45
  13. Merlin Holwerda (Lelystad) 04:50
  14. Eva Twisk (Dronten) 04:50
  15. Marit de Boer (De Klimboom) 05:05
  16. Elysha Thomas (Swifterbant) 05:06
  17. Rosalie vd Holst (De Wingerd) 05:12
  18. Elize Scholtens (Swifterbant) 05:29
  19. Lotte Koevermans (Lelystad) 05:34
  20. Isa de Ruijter (Survivalrun ver. Dronten) 05:42
  21. Kim Koevermans (Lelystad) 08:28

Jongens 7 en 8 jaar

  1. Koen de Vries (Isala '96) 04:01
  2. Maurits Frizo (KBS De Klimboom) 04:07
  3. Giel de Leeuw (Dronten) 04:20
  4. Gijs Bastiaan (Flevo Delta) 04:21
  5. Mats Verweg (Flevo Delta) 04:32
  6. Jori van Logtenstein (Dronten) 04:33
  7. Thim Wesseling (Flevo Delta) 04:34
  8. Kevin Geerdink (Flevo Delta) 04:36
  9. Delano Thielman (PEC 1910) 04:37
  10. Jordi Dinger (Dronten) 04:38
  11. Xavier Siderius (De Klimboom) 04:41
  12. Rafael Baars (Dronten) 04:44
  13. Yaro de Kleine (Isala '96) 04:45
  14. Stan van der Plas (Dronten) 04:46
  15. Tijn van Tilburg (Flevo Delta) 04:48
  16. Maarten Brussaard (Dronten) 04:52
  17. Thijs van Tongeren (Swifterbant) 05:11
  18. Kajetan de Lange (Flevo Delta) 05:11
  19. Niels van Riessen (De Klimboom) 05:26
  20. Finn Nijenhuis (Dronten) 05:32
  21. Casper van der Arend (Flevo Delta) 05:36
  22. Gossee Winnubst (Biddinghuizen) 05:43
  23. Tygo Kok (Dronten) 05:44
  24. Brent van Boekel (Dronten) 05:45
  25. Nando Schwartz (De Klimboom) 05:57
  26. Reyn Hofstra (Flevo Delta) 06:00
  27. Sven Lefers (Flevo Delta) 06:00

Meisjes 7 en 8 jaar

  1. Luz Groen (Utrecht) 04:20
  2. Lisette Veldkamp (Cialfo) 04:21
  3. Arinya Van 't Ende (Isala '96) 04:29
  4. Rebecca Bakker (De Gemzen) 04:31
  5. L K (Flevo Delta) 04:35
  6. Livia van Dijk (Christiaan Huygens) 04:44
  7. Noa Berger (Flevo Delta) 04:46
  8. Carina Pastoor (AV Zeewolde) 04:51
  9. Akke Brandsma (Shoganai) 04:58
  10. Wies Brandsma (Shoganai) 04:59
  11. Maud Langendijk (AV Zeewolde) 05:00
  12. Jennifer Trinidad (Swifterbant) 05:01
  13. Floortje Lont (Flevo Delta) 05:02
  14. Sara Keijzers (Flevo Delta) 05:03
  15. Lieke van Donkersgoed (Flevo Delta) 05:04
  16. Anouk Vogelaar (Dronten) 05:06
  17. Sietske de Jong (De Klimboom) 05:15
  18. Sara Brasser (Dronten) 05:19
  19. Loïs Lindhout (Flevo Delta) 05:21
  20. Carice Holwerda (Genemuiden) 05:24
  21. Neeltje Nap (Amersfoort) 05:30
  22. Norah Ritzema (DW Loopschool Hattem) 05:31
  23. Liza Jasper (Flevo Delta) 05:36
  24. Saar Geling (Flevo Delta) 05:38
  25. Fenne Schipper (Flevo Delta) 05:38
  26. Evi Groen (Dronten) 05:46
  27. Sophie van den Brink (Dronten) 05:49
  28. Mila Snelling Berg (Team Veldhuizen) 05:53
  29. Wendy Hoogendoorn (Almere) 05:59
  30. Fee Vergeer (De Driemaster) 06:01
  31. Carice Scholtens (Swifterbant) 06:04

Jongens 4, 5 en 6 jaar

  1. Federico Talen (Flevo Delta) 04:13
  2. Jesper Wieten (Isala '96) 04:31
  3. Tom Hofman (Lelystad) 04:51
  4. Tom Dekker (Dronten) 05:05
  5. Djelesto Reuvers (Dronten) 05:12
  6. Ayden Tomasouw (KBS De Klimboom) 05:20
  7. Floris Frizo (KBS De Klimboom) 05:36
  8. Quinten Geerdink (Flevo Delta) 05:51
  9. Pepijn van der Meer (De Dukdalf) 05:56
  10. Robin Huisman (Dronten) 05:57
  11. Semm Woltjes (Dronten) 05:59
  12. Joey vd Holst (De Wingerd) 06:11
  13. Lenn Ritzema (Hattem) 06:17
  14. Jona Woltjes (Bilthoven) 06:29
  15. Jens Lindhout (Dronten) 06:33
  16. Viktor Nap (Amersfoort) 06:34
  17. Kobe de Rijk (Lelystad) 06:41
  18. Hugo Koster (Dronten) 06:42
  19. Yamill Huijsmans (Isala '96) 06:52
  20. Mika Schwartz (De Klimboom) 06:55
  21. Thijs van Donkersgoed (Dronten) 07:14
  22. Rivano Kok (Dronten) 07:15
  23. Yvo Rademaker (Dronten) 08:01
  24. Benjamin Tomasouw (KBS De Klimboom) 08:11

Meisjes 4, 5 en 6 jaar

  1. Sylvia Veldt (De Wingerd) 05:06
  2. Leanne van Groesen (Dronten) 05:12
  3. Celèste Rampen (KBS De Klimboom) 05:22
  4. Senna Groen (Dronten) 05:56
  5. Louiann Huijsmans (Isala '96) 05:58
  6. Lilly Bravenboer (Lelystad) 06:09
  7. Anne van Staalduine (Utrecht) 06:34
  8. Fien van der Meer (Dronten) 06:41
  9. Lieva Visser (Dronten) 06:58
  10. Robert van Veldhuizen (Dronten) 07:39
  11. Lesa Snelling Berg (Team Veldhuizen) 07:40
  12. Ella Verweg (Dronten) 07:57
  13. Lizzy Abdelmalik (Almere) 09:05
  14. Amber Otterspoor (Almere) 09:05

Bron: uitslagen.nl



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo