DeDrontenaar.nl

Vrijdag, 3 april 2020

Dagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

VIDEO | Jan Scheers als winnaar oeuvreprijs blij met sport in Dronten: „Is voortreffelijk geregeld”

Redactie: M.H.

DRONTEN - Als het gaat om de sport staat Dronten in pakweg de top twintig van gemeenten in Nederland. Dat zegt Jan Scheers, die vrijdag de oeuvreprijs van de stichting Sportpromotie Dronten won. „We klagen er wel eens over, maar het is in Dronten voortreffelijk geregeld.”

Scheers ontving de prijs in De Meerpaal uit handen van de vorige winnaar van de oeuvreprijs: voormalig Olympisch schaatskampioene Annie Borckink. Hij kreeg de prijs vanwege zijn verdiensten voor de atletieksport, de breedtesportpromotie in Flevoland en de Sportverkiezingen in Dronten.

Sportverkiezingen

Winnaars Sportverkiezingen

Sportvrouw

Sportman

    Sportploeg

    Sportcoach

    Talent meisje

    Talent jongen

      Jeugdsportploeg

      Aangepast sporten

      Sportvrijwilliger

      • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
      • 2019: Henk Vos (waterpolo)
      • 2019: Bert Hartog (voetbal)
      • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
      • 2018: Hester Vos (zwemmen)
      • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
      • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
      • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
      • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
      • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
      • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
      • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
      • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
      • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
      • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
      • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
      • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
      • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
      • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
      • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
      • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
      • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
      • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
      • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
      • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

      Oeuvreprijs