DeDrontenaar.nl

Vrijdag, 3 april 2020

Dagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

VIDEO | Atleet Daan Schade hoopt stilletjes op het WK in Kenia: „Maar dat is nog ver weg”

Redactie: M.H.

DRONTEN - Daan Schade is Sportman van het Jaar in de gemeente Dronten. De atleet, die het afgelopen jaar de overstap maakte van Flevo Delta in Dronten naar Altis in Amersfoort, heeft ambitieuze doelen voor het komende jaar: vier NK-titels en als het even kan deelname aan de wereldkampioenschappen voor junioren in Nairobi (Kenia). Hij hoopt daar uit te kunnen komen op het onderdeel discuswerpen.

Sportverkiezingen

Winnaars Sportverkiezingen

Sportvrouw

Sportman

    Sportploeg

    Sportcoach

    Talent meisje

    Talent jongen

      Jeugdsportploeg

      Aangepast sporten

      Sportvrijwilliger

      • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
      • 2019: Henk Vos (waterpolo)
      • 2019: Bert Hartog (voetbal)
      • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
      • 2018: Hester Vos (zwemmen)
      • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
      • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
      • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
      • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
      • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
      • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
      • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
      • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
      • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
      • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
      • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
      • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
      • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
      • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
      • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
      • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
      • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
      • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
      • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
      • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

      Oeuvreprijs