DeDrontenaar.nl

Woensdag, 23 september 2020

Dagelijks online, elke 2e woensdag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

VIDEO | Alle 5-kilometerlopers van de Kerstloop kort na de start op De West in Dronten

Redactie: M.H.

DRONTEN - Vele honderden lopers deden vandaag weer mee aan de Kerstloop Dronten. Op de video de deelnemers aan de vijf kilometer kort na de start, op de hoek van De West en de Educalaan.

Kerstloop Dronten

  • Bron: uitslagen.nl

Halve marathon mannen senioren

  1. Enos Kakopil (Kenia) 1:04:59
  2. Yakoub Labquira (Marokko) 1:06:52
  3. Clément Le Duc (Frankrijk) 1:07:20
  4. Kristof Nackaerts (Belgie) 1:07:28
  5. Fabian ten Kate (Vitalis) 1:08:34
  6. Wouter Jansen (Cifla) 1:08:51
  7. Cas Lutz (GAC Hilversum) 1:10:00
  8. Davy Stieperaere (Belgie) 1:10:02
  9. Yosi Goasdoué (Frankrijk) 1:10:48
  10. Luc Schout (GAC Gemert) 1:11:15
  11. Wouter Dilling (Cifla) 1:12:10
  12. Bas Hollegien (Emmeloord) 1:12:59
  13. Jan-Willem Hagen (AV '34) 1:13:02
  14. Timo van Beek (Pijnenburg) 1:13:03
  15. Gert-Jan Wassink (Argo) 1:13:18
  16. Gayri Haweri (Spirit Lelystad) 1:14:05
  17. Marnix Langenveld (Pijnenburg) 1:15:39
  18. Milan Brons (Nederlandse Triathlonbond) 1:15:53
  19. Dennis de Knijff (Phanos) 1:16:18
  20. Pieter Mijnhout (GAC Hilversum) 1:16:46
  21. Jorik van Egdom (VAV) 1:16:48
  22. Milan Verheugen (Ciko '66) 1:16:50
  23. Jorrick Bouw (Nunspeet) 1:16:58
  24. Michael van Baal (Cifla) 1:21:00
  25. Rick Kroezen (Loopvereniging TOF) 1:21:03
  26. Alwin Penninkhof (Isala '96) 1:24:56
  27. Beau Visser (TV Almere) 1:27:27
  28. Jeroen Pasman (Athlos) 1:28:13
  29. Kevin de Jong (Dalem) 1:28:30
  30. Tommi Leijstra (PEC 1910) 1:32:15
  31. Erik Schopman (Almere) 1:32:19
  32. Barry Hoogezand (Dino Running Team) 1:35:06
  33. Guido van de Braak (Blaricum) 1:35:57
  34. Jeroen Beekhof (PEC 1910) 1:39:27
  35. Sander Eijpe (Almere) 1:40:28
  36. Eelke Lubben (Dronten) 1:42:02
  37. Julian Adamse (Biddinghuizen) 1:42:13
  38. Werner Hietland (Dronten) 1:42:17
  39. Thijs Geertsema (Dronten) 1:42:31
  40. Tobias Verschoor-van Goor (Doesburg) 1:44:22
  41. Jasper te Wierik (Raalte) 1:45:20
  42. Jordi Lenselink (Raalte) 1:45:21
  43. Roger Davin (Lelystad) 1:46:50
  44. Sebastiaan Duijff (Dino) 1:48:22
  45. Erik van Ballegooijen (Oosterhout Nb) 1:50:00
  46. Sander Schulte (Harderwijk) 1:52:18
  47. Dennis Vlegels (Wageningen UR) 1:52:40
  48. Robert van Goor (Doesburg) 1:53:56

Halve marathon mannen 35+

  1. Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 1:07:31
  2. Colin Bekers (Scorpio) 1:10:34
  3. Dirk Goeyers (Belgie) 1:13:12
  4. Maarten De Maeyer (Belgie) 1:13:25
  5. Daan van Doorn (Pijnenburg) 1:14:20
  6. Henk van der Stelt (Scorpio) 1:15:23
  7. Gert-Jan Liefers (AV '34) 1:15:30
  8. Niels van Gent (Suomi) 1:18:38
  9. Rene Bremer (Amersfoort) 1:19:08
  10. Maarten Mast (Flevo Delta) 1:19:16
  11. Thijs van der Haar (Altis) 1:20:01
  12. Jan Eiben Roepman (Ermelo) 1:20:09
  13. Bran Cuijpers (Eindhoven Atletiek) 1:21:10
  14. Ruud Vos (Run2Day Almere) 1:22:18
  15. Albert Pieter Venema (De Sprinter) 1:23:08
  16. Jan Simonse (Athlos) 1:24:16
  17. Sjoerd Rosema (BB lopers) 1:24:21
  18. Michel Schouten (Dolichos) 1:26:10
  19. Arjan Hoeve (Meppel) 1:26:20
  20. Albert de Bakker (Loopgroep Nienoord) 1:26:43
  21. Marcel Smits (Dronten) 1:26:53
  22. Mischa Wieten (Lichtlopen) 1:27:31
  23. Ron Krol (Swifterbant) 1:27:45
  24. Sjaak van de Groep (Altis) 1:28:32
  25. Bram Teluij (Athlos) 1:29:11
  26. Andreas Van Scherpenzeel (TV Argo) 1:29:28
  27. Rene Kip (PEC 1910) 1:30:04
  28. Martijn Wanders (JustRun Almere) 1:30:31
  29. Jo-Kees Roozendaal (Flevo Delta) 1:30:32
  30. Thomas Naasz (Nederlandse Triathlonbond) 1:31:00
  31. Floris Kruijsifix (Lelystad) 1:32:30
  32. Jeroen de Lange (Athlos) 1:34:44
  33. Sietse-Jan Sietzema (Lelystad) 1:35:00
  34. Martin Goedhart (Athlos) 1:35:44
  35. Immanuel Noorman (Soest) 1:36:35
  36. Martin Krooneman (Emmeloord) 1:36:42
  37. Ruud Frieling (Veluwe) 1:39:24
  38. Rudy Tolhoek (Dronten) 1:39:32
  39. Wilco van der Sar (Nagele) 1:39:39
  40. Arnoud Hoen (PEC 1910) 1:39:55
  41. Ramon Hofman (Lelystad) 1:40:44
  42. Gertjan Huurneman (Dronten) 1:41:13
  43. Robert van Loenen (Emmeloord) 1:41:55
  44. Niels Leguit (Almere) 1:42:33
  45. Ronnie Smits (Dronten) 1:42:43
  46. Marco van Zeijst (Eerbeek) 1:43:09
  47. Coen van der Toorn (Lelystad) 1:43:45
  48. Joost Van der Toorn (Lelystad) 1:47:27
  49. Friso Nollen (Lelystad) 1:47:40
  50. Evert van Tol (Zeewolde) 1:47:44
  51. IJsbrand Kaper (Dronten) 1:52:46
  52. Ralph Kisjes (Zwolle) 1:53:38
  53. Bart Mulder (Zwolle) 1:54:29
  54. Kelly Bouman (Nunspeet) 1:56:50
  55. Steven Braat (Leisure World) 1:58:52
  56. Dirk Pietersma (Dronten) 1:59:09
  57. Christian Siemensma (Dronten) 2:00:08
  58. Lesly Hamers (Lelystad) 2:03:42

Halve marathon mannen 45+

  1. El Hachimi Abdelhadi (Belgie) 1:07:09
  2. Jeroen van Damme (THOR) 1:11:24
  3. Stefan van den Broek (Belgie) 1:12:08
  4. Peter Bruinsma (Atletics Nijverdal) 1:16:53
  5. Jay Sauer (Cifla) 1:18:30
  6. Michel Bessling (Amersfoort) 1:19:54
  7. Ewout Middelburg (Athlos) 1:19:56
  8. Jeroen ten Klooster (BB lopers) 1:20:54
  9. Marcel Alma (Harskamp) 1:21:00
  10. Nils van Elzelingen (Veluwe) 1:21:07
  11. Fransua Woldemariam (Almere '81) 1:23:34
  12. Ronald Derksen (Veluwe) 1:23:36
  13. Stefan van Dijk (IJsselmuiden) 1:24:52
  14. Ton Sweep (GAC Hilversum) 1:25:22
  15. Marcel Kuenen (Running Elst) 1:25:36
  16. Paul van der Brug (Zwolle) 1:27:20
  17. William de Wilde (Ermelo) 1:29:00
  18. Gerrit Alkema (Athlos) 1:29:11
  19. René Ter Maten (Altis) 1:29:23
  20. Arjen Brinkmann (Altis) 1:29:24
  21. Dennis Kaspori (Eindhoven) 1:29:39
  22. Dennis Geerlings (Lelystad) 1:29:44
  23. Christiaan van Putten (Veluwe) 1:31:46
  24. Ruud Lenoir (Dronten) 1:32:13
  25. Wytze van der Velde (Dronten) 1:33:13
  26. Jelmer De Jong (AV Zeewolde) 1:33:31
  27. Ernout van Koten (Haarlem) 1:33:42
  28. Marco Scholten (Ermelo) 1:33:59
  29. Bas Smit (PEC 1910) 1:34:02
  30. Carlo van Velde (Scopias) 1:34:39
  31. Roland van Willegen (Swifterbant) 1:36:01
  32. Mohamed Farhani (Sportvrienden Lelyst) 1:36:31
  33. Richard van den Brink (Athlos) 1:37:26
  34. Edwin Pietersma (Stap Vooruit) 1:39:00
  35. Ton Roelofs (PEC 1910) 1:39:30
  36. Joost Bekkers (Eindhoven Atletiek) 1:40:39
  37. Hans Rijpert (Biddinghuizen) 1:41:53
  38. Marcel Hazewindus (TV Almere) 1:43:51
  39. Bert Kleiboer (PEC 1910) 1:45:23
  40. Erik van der Linden (Dronten) 1:45:44
  41. Erny Veldt (Zwolle) 1:45:46
  42. Alwin Richter (Spirit Lelystad) 1:46:30
  43. Edmar Hagen (TV Almere) 1:47:52
  44. Lodewijk de Groot (Zwolle) 1:47:55
  45. André Bosscha (Zwolle) 1:49:50
  46. D Stroop (Emmeloord) 1:53:19
  47. John Nadema (Zwolle) 1:54:44
  48. Ammo Veeman (Flevo Delta) 1:54:45
  49. Henk van Gelder (Chakti) 1:54:54
  50. Maarten Zon (TV Almere) 1:55:56
  51. Peter Mondeel (Almere) 1:56:21
  52. Arjan Mulder (Nijkerk Gld) 1:57:06
  53. Claudio de Groot (Almere) 1:57:48
  54. Bas Dekkers (Zeewolde) 1:58:10
  55. Frans Bennink (Isala '96) 1:58:13
  56. Jan ten Napel (Flevo Delta) 1:59:04
  57. Martin Vosjan (Zwolle) 1:59:38
  58. Nielson van Mierlo (Dronten) 2:00:20
  59. Gerard Krist (De Gemzen) 2:01:23
  60. Barry van Ulsen (Atos) 2:01:35
  61. Stephan Groen (Zwolle) 2:02:18
  62. Albert Koffema (Zwolle) 2:02:50
  63. Martijn Bos (Berkel en Rodenrijs) 2:04:01
  64. Johan Mulder (Lelystad) 2:05:23
  65. Patrick d’Hooghe (Dronten) 2:06:06
  66. Jaap Hogendorp (Loopgroep 2000) 2:07:22
  67. Sjaak Scholtens (Biddinghuizen) 2:07:47
  68. Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 2:07:51

Halve marathon mannen 55+

  1. Henri Veldman (AV Heerenveen) 1:18:33
  2. Izaak de Bruijne (Altis) 1:22:59
  3. Robert Jan de Kraker (Altis) 1:22:59
  4. Hans Lampe (Run2Day Almere) 1:26:12
  5. Johan Smet (Phanos) 1:27:04
  6. Pieter Iedema (AAC) 1:27:13
  7. Ludger Stuijt (AV Zeewolde) 1:27:13
  8. Hubert Bögemann (De Gemzen) 1:29:00
  9. Manfred Scheibe () 1:33:26
  10. Derek Farr (AV Zeewolde) 1:33:46
  11. Paul Hundscheidt (AV Zeewolde) 1:35:00
  12. Gerard Van Arendonk (Flevo Delta) 1:37:29
  13. Peter Bekedam (Flevo Delta) 1:37:39
  14. Geert de Lange (Athlos) 1:38:56
  15. Hein Smelt (AV Zeewolde) 1:40:42
  16. Jos van de Ven (Almere '81) 1:42:10
  17. Johan Zandbergen (TOPZORG Makelaars) 1:42:32
  18. Martin Dales (Amsterdam) 1:44:04
  19. Jan willem Scholten (Zeewolde) 1:44:45
  20. Alphons Klabbers (Lelystad) 1:45:13
  21. Nico Zoon (Lelystad) 1:46:09
  22. Wim van der Laan (Hattem) 1:47:12
  23. Jos Revenberg (AV Zeewolde) 1:47:19
  24. Ruud de Nijs (AV Zeewolde) 1:47:33
  25. Gregor Stam (Almere) 1:48:04
  26. Jack van't Hof (IJsselmuiden) 1:48:06
  27. Jack Graumans (Biddinghuizen) 1:49:44
  28. Pieter Meere (the Hague Road Runners) 1:50:13
  29. Leo Muijs (TV Almere) 1:52:11
  30. Eddy Claus (Biddinghuizen) 1:52:34
  31. Wim Konter (Vollenhove) 1:54:34
  32. André Adamse (Biddinghuizen) 1:54:46
  33. Gert Brussee (Loopgroep 2000) 1:56:50
  34. Paul Anneveldt (Loopgroep De Bazuin) 1:57:21
  35. Jan Westland (Huizen) 1:57:25
  36. Dick Fecken (Flevo Delta) 2:00:25
  37. Frans van Straalen (De Rijp) 2:00:59
  38. Frens Hein (Emmeloord) 2:01:03
  39. Jan Oosterkamp (Biddinghuizen) 2:03:24
  40. Ed Schut (Dronten) 2:04:34
  41. Rinus Bliek (Running Almere) 2:07:30
  42. Erno Bouma (Apeldoorn) 2:07:54

Halve marathon mannen 65+

  1. Egbert Zijlstra (De Sperwers) 1:27:16
  2. Drikus Haalboom (avVN) 1:37:54
  3. Wim van Ravenhorst (Triathlon) 1:46:40
  4. Jouke van Dijk (Flevo Delta) 1:48:30
  5. Jos Willems (Flevo Delta) 1:50:45
  6. John van 't Verlaat (Running2000) 1:50:56
  7. Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 1:51:17
  8. Peter Pieterson (Reactive) 1:51:48
  9. Gerard Driessen (Almere) 1:52:18
  10. Reier Smits (Biddinghuizen) 1:53:54
  11. Ton van Doorn (DWLoopschool Hattem) 1:58:29
  12. Harry de Meijer (AV Zeewolde) 1:58:49
  13. Eiltjo Noordman (Lelystad) 2:00:07
  14. Peter Pelt (Flevo Delta) 2:01:05
  15. Adri Bakker (Dordrecht) 2:05:16
  16. David van der Schans (Swifterbant) 2:06:39
  17. Willem Landman (Spirit Lelystad) 2:08:03

Halve marathon vrouwen

  1. Jill Holterman (Zaanland) 1:13:19
  2. Karen van Proeyen (Belgie) 1:17:02
  3. Lisanne Meuleman (LAAC Twente) 1:17:24
  4. Ellen Jansen (Groningen Atletiek) 1:19:19
  5. Marije Peters (Cifla) 1:22:53
  6. Laura Hermans (Almere '81) 1:23:51
  7. Trix Hakstege (Altis) 1:28:45
  8. Sharon Zuijdervliet (TV Almere) 1:33:14
  9. Herlinde Roke (Amersfoort) 1:35:17
  10. Femke van Hamersveld (Zeewolde) 1:36:52
  11. Lesley Dreyling (Almere '81) 1:39:11
  12. Kyra Damen (Dronten) 1:42:36
  13. Kirsten Hartog (Dronten) 1:42:40
  14. Kim Kuiper (Lelystad) 1:49:46
  15. Crissy Vos (Oosterhout Nb) 1:50:01
  16. Selina van Veen (Almere) 1:51:51
  17. Karina Last (Kampen) 1:54:41
  18. Heather Stuurop (Dronten) 1:54:53
  19. Annet van Veenhuisen (Putten) 1:57:54
  20. Sharon Jeths (Apeldoorn) 1:59:35
  21. Sofie van Straalen (Haarlem) 2:00:59
  22. Linda Stolk (Apeldoorn) 2:04:33
  23. Jasmijn Maljaars (Kraggenburg) 2:04:51
  24. Renée Feijen (Amsterdam) 2:06:24
  25. Van Kempen (Amsterdam) 2:06:25

Halve marathon vrouwen 35+

  1. Tabitha Gichia (Kenia) 1:11:09
  2. Mirjam Koersen () 1:21:49
  3. Hellen Berger-de Vries (BB lopers) 1:24:31
  4. Jacolien Ruizendaal (NOP) 1:27:24
  5. Joke Pollet (GAC Hilversum) 1:28:52
  6. Jacinta Deuling (Zwolle) 1:38:23
  7. Abigail Fransen-Lawson (She’s Running) 1:48:44
  8. Jolanda van den Berg (2BFit) 1:57:06
  9. Chistelle Southey-Poenie (Hardloopreisjemeisje) 2:01:34
  10. Priscilla Moorman (Nederlandse Triathlonbond) 2:01:35
  11. Judith Appelhof (Zeewolde) 2:05:38
  12. Krista Heije (FusionTeam) 2:07:45

Halve marathon vrouwen 45+

  1. Irma Heeren (avVN) 1:29:46
  2. Hilde Tempel (Athlos) 1:33:46
  3. Doris Gritsch (Almere '81) 1:40:26
  4. Anita van Nijen (Emmeloord) 1:45:09
  5. Jolande Hendrikse (Spirit Lelystad) 1:45:13
  6. Yvonne Zon-Tiggerdine (TV Almere) 1:45:51
  7. Bertine Engelsman (De Gemzen) 1:46:17
  8. Gerie Schilder (AV Edam) 1:46:54
  9. Simone Zoet (Nunspeet) 1:48:07
  10. Esther van der Wildt (Flevo Delta) 1:49:19
  11. Diana Raap (Spirit Lelystad) 1:50:11
  12. Samira de Blij (the Hague Road Runners) 1:50:13
  13. Inge Hoogenhout (Run2Day Almere) 1:54:45
  14. Claudia Toetenel (flevo delta) 1:54:45
  15. Hermie Drenth (PEC 1910) 1:55:10
  16. Jolanda Kroese (Almere) 1:55:33
  17. Annette Hazenberg (NOP) 1:57:24
  18. Ewa Buiten (Dronten) 1:58:41
  19. Anja van Kamperdijk (Almere) 1:58:45

Halve marathon vrouwen 55+

  1. Jacqueline Janse (Kraggenburg) 1:57:39
  2. Ria van Weezep (Spirit Lelystad) 2:02:13

Mannen 10 km.

  1. Nick Zwienenberg (Atletics Nijverdal) 33:01
  2. Maurice Smit (Fivelstreek) 33:15
  3. Thomas Straathof (KLIF18) 34:31
  4. Frank Meijer (Atletics Nijverdal) 34:32
  5. Stef Sieljes (NOP) 34:56
  6. Harald Huijssoon (Atletics Nijverdal) 35:19
  7. Norbert Vis (Badhoevedorp) 35:29
  8. Ruud Hadders (Phanos) 36:13
  9. Aarnout Huijssoon (De Gemzen) 36:16
  10. Pepijn Janssen (GAC Hilversum) 36:52
  11. Bennie Thunker (Isala '96) 36:52
  12. Maarten Zeegers (Atletiek Maastricht) 37:31
  13. Jasper Schouten (Dronten) 37:35
  14. Martijn Schakelaar (BB lopers) 37:58
  15. Arjen Engelvaart (Dronten) 37:59
  16. Giliën van Stralen (Lelystad) 38:17
  17. Stefan Breet (Flevo Delta) 38:20
  18. Casper Kwakkel (Nederlandse Triathlonbond) 38:25
  19. Jeroen Celie (Athlos) 38:27
  20. Jeroen Kolk (Almere) 38:31
  21. Maurice Bouw (Ens) 39:02
  22. Remon Hemmes (Nunspeet) 39:07
  23. Ivar Wierenga (GAC Hilversum) 39:09
  24. Luuk Lubberding (Athlos) 39:15
  25. Warner de Boer (Harderwijk) 39:38
  26. Tomas Prysmantas (Team Uglow Nl) 39:47
  27. Bart Gerrits (GAC Hilversum) 39:59
  28. Erwin Veldkamp (Wezep) 40:13
  29. Jeroen Sparreboom (DWLoopschool Hattem) 40:14
  30. Willem de Weerdt (DWLoopschool Hattem) 40:17
  31. Mathijs van den Top (Athlos) 40:34
  32. Mark Bennis (TV Almere) 40:39
  33. Thomas Bennis (Triathlon) 40:40
  34. Daan van Oosten (Nederlandse Triathlonbond) 40:42
  35. Marton Rotyis (Dronten) 40:46
  36. Marcel Wichers (Hattem) 40:50
  37. Sjoerd Hamberg (GGD Flevoland) 40:51
  38. Gerben Kruijswijk (Haarlem) 40:54
  39. Jan Blaauw (De Gemzen) 41:11
  40. Mike Langes (Almere) 41:13
  41. Marc Roozendaal (Alphega apotheken gem. Dronten) 41:24
  42. Roy Bloem (Zwolle) 41:25
  43. Mark Veldkamp (Wezep) 41:30
  44. Jaimy van de Steenoven (Flevo Delta) 41:44
  45. Bart van Ackooij (Dronten) 42:09
  46. Ronald van Logtenstein (Dronten) 42:30
  47. Remko Evenboer (Hardlooptrainers Nederland) 42:31
  48. Tim Baks (Lelystad) 42:32
  49. Richard Zeldenthuis (Emmeloord) 42:37
  50. Arjan van den Berg (Flevo Delta) 42:41
  51. Marcel Sman (Triatlon Lelystad) 42:49
  52. Stefan van der Plas (Lelystad) 42:54
  53. Jan Jongman (KLIF18) 42:58
  54. Rob Kruis (Emmeloord) 42:58
  55. Bart Alst ('s-Gravenhage) 43:04
  56. Johan Meijer (WBVR) 43:08
  57. Arnold van der Zwaag (Athlos) 43:11
  58. Jan Ruijter (Ens) 43:17
  59. Wimjan Brasser (Dronten) 43:22
  60. Rieks de Roo (Dronten) 43:24
  61. Ruben van der Plas (Dronten) 43:24
  62. Jos Ruijter (NOP) 43:24
  63. Mark Garrelfs (Nijmegen) 43:33
  64. Casper Rieck (IJsselmuiden) 43:38
  65. Simon Stallinga (dronten) 43:45
  66. Matthijs Bekkers (Utrecht) 43:49
  67. Ronny Pot (Almere) 43:55
  68. Willem Kaspers (Zuidwal) 43:57
  69. Sytse Algera (AV Zeewolde) 43:58
  70. Gerwin Hilberink (STG/IJsselstreek) 44:07
  71. Fred Havinga (Running Almere) 44:15
  72. Gabor van den Berg (Lelystad) 44:19
  73. Erik Wolf (Dronten) 44:21
  74. Dimitry Fleming (Lelystad) 44:25
  75. Ed de Sevren Jacquet (Flevo Delta) 44:29
  76. Marcel Schut (Dronten) 44:34
  77. Arnold Spitse (Flevo Delta) 44:38
  78. Remco van de Braak (Almere) 44:40
  79. Lennart Otten (Flevo Delta) 44:41
  80. Job Reurink (Tilburg) 44:46
  81. David Stolwijk (Amsterdam) 44:47
  82. Marc Engelsma (WBVR) 44:54
  83. Basten Zwep (Dronten) 44:56
  84. Auke Osinga (Dronten) 44:59
  85. Erik van der Veeb (Biddinghuizen) 45:05
  86. Wout Smit (Amsterdam) 45:06
  87. Jeroen Sonnemans (Dronten) 45:08
  88. Hendrik Poelmann (Zutphen) 45:10
  89. Pieter Van der Eijk (Swifterbant) 45:19
  90. Jouke Hogeveen (Dronten) 45:21
  91. Robin Bruil (AV Zeewolde) 45:24
  92. Michiel Nap (Amersfoort) 45:26
  93. Gerrit van Oene (Dronten) 45:29
  94. Joël Priem (WBVR) 45:29
  95. Thom Kahle (Almere) 45:30
  96. Jeroen van der Vennen (Lelystad) 45:32
  97. Dennis Gijsbers (Loopgroep Hoorn) 45:32
  98. Jan Priem (WBVR) 45:36
  99. Martijn van Wijk (Ermelo) 45:56
  100. Leon Ceelen (Dronten) 46:02
  101. Ferdy van Savoijen (Dronten) 46:04
  102. Jeroen Woltjes (Arnhem) 46:14
  103. Alexander Hoffman (Weesp) 46:18
  104. Dave Kollen (Dronten) 46:18
  105. Lorenzo Beeuwkes (Dronten) 46:20
  106. Liron Siderius (Dronten) 46:25
  107. Rinze Jonkman (Spirit Lelystad) 46:28
  108. Alfred Reurink (Buro Hollema) 46:37
  109. Joost Sweep (Lelystad) 46:44
  110. Dinand Ekkel (Flevo Delta) 46:44
  111. Roel Smits (Dronten) 46:49
  112. Job Gerritsen (Lelystad) 46:54
  113. Ramon Chaigneau (Nijkerk Gld) 46:55
  114. Jan-Willem Kalsbeek (Zwolle) 46:58
  115. Ton Dilling (Dronten) 47:03
  116. Robin van Emous (Groningen) 47:14
  117. Arjen Muller (Lelystad) 47:19
  118. Raymond Fafié (AV Zeewolde) 47:24
  119. Leroy Chaigneau (Dronten) 47:24
  120. Ahmed Bourass (Sportvrienden Lelyst) 47:26
  121. Wim Meiling (Dronten) 47:27
  122. Jelle Miedema (Enschede) 47:27
  123. Jan Dirk Westmaas (Dronten) 47:33
  124. Kees Boon (Altis) 47:34
  125. Marcel Sjoers (Dronten) 47:38
  126. Martijn Voigt (Lelystad) 47:40
  127. Roland van Saane (Lelystad) 47:41
  128. Mo Acherrat (Sportvrienden Lelyst) 47:44
  129. Gabry Vlot (Bant) 47:46
  130. Stephan Lohuis (Rabobank Flevoland) 47:47
  131. Joop Dekker (Kraggenburg) 47:52
  132. Michel van Hout (Emmeloord) 47:52
  133. Michael Maijen-Smits (Madman) 47:53
  134. Wim Steenbergen (Dronten) 47:56
  135. Bas Duynstee (Spirit Lelystad) 47:58
  136. Tycho Saat (Almere) 48:00
  137. Wim Tillema (PEC 1910) 48:08
  138. Mark Smit (IJlst) 48:27
  139. Tom Kuijer (AV Zeewolde) 48:29
  140. Mathijs Huis (Dronten) 48:36
  141. Marcel Teunissen (Dronten) 48:37
  142. Maron van der Meer (Dronten) 48:39
  143. Rick van Os (Van Os) 48:44
  144. Mark van Kuijk (GGD Flevoland) 48:46
  145. Ate Osinga (Dronten) 48:50
  146. Anne Holtrop (Lelystad) 48:51
  147. Dave Adriaansen (avVN) 48:53
  148. Peter Ruiter (Dronten) 48:54
  149. Geertjan Woltjes (Hellas) 49:00
  150. Daniel Schuijlenburg (Almere) 49:03
  151. Antoni van Elburg (Flevo Delta) 49:12
  152. Robert Onderwater (Almere) 49:16
  153. Frans Rubertus (Zwolle) 49:20
  154. Rik Slöetjes (Dronten) 49:24
  155. Bernard Mulder (De Blesse) 49:26
  156. Kor de Boer (Almere '81) 49:27
  157. Ran Siderius (Dronten) 49:31
  158. Ron Slenders (Flevo Delta) 49:33
  159. Jesse Spee (Van Os) 49:34
  160. Hans Pieterse (Baarn) 49:35
  161. Arjen Leeuwrik (Dronten) 49:37
  162. Sander de Jong (Team JWK) 49:39
  163. Jan Willem Hesselink (AV Zeewolde) 49:42
  164. Peter de Leeuw (Almere '81) 49:43
  165. Raymond Postma (Dronten) 49:48
  166. Matthijs Gringhuis (Groningen) 49:49
  167. Leroy van Zundert (Dronten) 49:51
  168. Henk Ruigrok (Zwolle) 49:58
  169. Sander Zielhuis (Loopgroep Leeuwarden) 49:58
  170. Maarten Rietman (Dronten) 49:59
  171. Roel Verbraak (HAprak. Dronten Zuid) 50:03
  172. Sander Peters (Dronten) 50:08
  173. Ruben Doedens (Almere) 50:14
  174. Rocky Hollan (oldenzaal) 50:14
  175. Dennis Land (Almere) 50:28
  176. René van Kooi (Dronten) 50:34
  177. Obbe Dingemans (Emmeloord) 50:36
  178. Lars Boxhoorn (Lelystad) 50:37
  179. Peter Pels (Lelystad) 50:38
  180. Sjaak Smit (Amsterdam) 50:38
  181. Erik Bonekamp (Dronten) 50:40
  182. Henk Bremer (NOP) 50:43
  183. Erik Wieten (Dronten) 50:44
  184. Martijn van Gastel (De Visser) 50:47
  185. Bas Zielhuis (Warmlopers) 51:00
  186. Dennis Mooij (Flevo Delta) 51:08
  187. Bob Klomp (Bussum) 51:08
  188. Ray Hensen (Flevo Delta) 51:08
  189. Parcyfal Persoon (Lelystad) 51:09
  190. Andy van Duinen (Baarn) 51:09
  191. Richard Balk (Dronten) 51:12
  192. Adri Mansvelder (UAC) 51:21
  193. Robby Bartels (Tollebeek) 51:25
  194. Jos Stolwijk (Zwolle) 51:31
  195. Arnoud Lagemaat (Brandweer Dronten) 51:34
  196. Hans van der Wolde (Dronten) 51:36
  197. Jan Dirk de Vries (Almere) 51:39
  198. Michael Nasibdar (Almere) 51:40
  199. Henk van Riessen (Flevo Delta) 51:42
  200. Wesley Bezembinder (Dronten) 51:43
  201. Eric van der Meer (Lelystad) 51:47
  202. Martijn Dillen (Dronten) 51:49
  203. Mark Groen (Amsterdam) 51:53
  204. Youri Boerboom (YoVo) 51:56
  205. Yohan Vonk (YoVo) 51:58
  206. Rik Verstappen (Dronten) 51:59
  207. Hielko Zandbergen (TOPZORG Makelaars) 52:11
  208. Jan Scherpenisse (Biddinghuizen) 52:12
  209. Marci Pelleboer (Dronten) 52:15
  210. Wim Bergmans (Dronten) 52:17
  211. Berry Bloem (Zwolle) 52:20
  212. Antwan Bosch (AV Zeewolde) 52:28
  213. André Kolk (Lelystad) 52:32
  214. Vincent ter Burg (Dronten) 52:32
  215. Anton Dobbelaar (Dronten) 52:34
  216. Aart Monster (Dronten) 52:40
  217. Jay Vahl (Dronten) 52:43
  218. Bart Vermaat (Flevo Delta) 52:43
  219. Johan Kleis (Dronten) 52:45
  220. Aart Klein (Loopgroep 2000) 52:50
  221. Sven van der Burg (GGD Flevoland) 52:56
  222. Elwin van den Berg (Dronten) 52:58
  223. Anne Braamskamp (Biddinghuizen) 52:59
  224. Martijn Spoelstra (Deventer) 52:59
  225. Krimi Hammadi (Sportvrienden Lelyst) 53:02
  226. Eelco Lindhout (Dronten) 53:03
  227. Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 53:04
  228. Hans de Regt (Zwolle) 53:08
  229. Egbert Sluiter (Isala '96) 53:14
  230. Martin Schoone (Spirit Lelystad) 53:20
  231. Rinke Dohmen (Flevo Delta) 53:22
  232. Arjo Geelhoed (Ridderkerk) 53:37
  233. Herman Grendelman (Zwolle) 53:40
  234. Gerben Gerntsen (Lelystad) 53:42
  235. Erwin Loff (GGD Flevoland) 53:43
  236. Jan van de Craats (Kampen) 53:46
  237. Patrik de Waal (Biddinghuizen) 53:47
  238. Pieter Vermeer (Dronten) 53:48
  239. Marien van Staalduine (Chakti) 53:53
  240. Tom Schröder (Leisure World) 53:54
  241. Frans Schlepers (Ens) 53:57
  242. Albert Jongman (Zeewolde) 54:04
  243. Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 54:05
  244. Wim Bruins (Flevo Delta) 54:10
  245. Emiel Geling (Dronten) 54:15
  246. Jouke van Dijk (Dronten) 54:19
  247. Guido de Leeuw (SVDronten) 54:26
  248. Johan Amsing (Dronten) 54:30
  249. Raje Kamperman (Dronten) 54:37
  250. Steven Verstraten (Leisure World) 54:43
  251. Dirk van Daalen (Zeewolde) 54:48
  252. Marvin Slingerland (Lelystad) 54:48
  253. Terry van Dijk (Almere) 54:50
  254. Ronnie Boomsma (Emmeloord) 54:53
  255. Wiebe de Vries (Biddinghuizen) 54:53
  256. Jeroen Brinkman (Dronten) 54:54
  257. Dewy Stoorvogel (Haarlem) 54:59
  258. Koen Schouten (Almere '81) 55:00
  259. Kees van Donkersgoed (Dronten) 55:03
  260. Theo Bos (Kampen) 55:03
  261. Bernhard Verhoek (Kampen) 55:06
  262. Tomas Hummelink (IJsselmuiden) 55:06
  263. Mark Meijerink (Marknesse) 55:09
  264. Theo Weultjes (Rutten) 55:09
  265. Sem de Ruijter (Survivalrun Vereniging Dronten) 55:10
  266. Leo Schelvis (Almere) 55:11
  267. Remco Stoel (Lelystad) 55:15
  268. Hans de Boer (Rabobank Flevoland) 55:15
  269. Bart de Wilde (Emmeloord) 55:15
  270. Floris de Wilde (Emmeloord) 55:15
  271. Anton JW Dekker (Dronten) 55:16
  272. Bert Keek (Loopgroep Biddinghuizen) 55:17
  273. Gerard de Ridder (Flevo Delta) 55:18
  274. Erik Jansen (AV Zeewolde) 55:20
  275. Anton Dekker (Flevo Delta) 55:23
  276. Henk Sijens (Dronten) 55:25
  277. Frank Groen (Dronten) 55:28
  278. John Mulder (Van Bloois) 55:29
  279. Gert Jan Feddes (Dronten) 55:36
  280. Arjan Sloot (G.S.B.V. Tweeslag) 55:45
  281. Otto Telkamp (Almere) 55:46
  282. Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 55:52
  283. Jos Fassaert (Dronten) 55:55
  284. Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 56:01
  285. Henk Janssen (Veluwe) 56:02
  286. Giuseppe Kalsbeek (Amsterdam) 56:04
  287. Dirk Gommer (Dronten) 56:12
  288. Jan Meijerink (Spirit Lelystad) 56:16
  289. Bert Brink (Dronten) 56:21
  290. Luuk Ploeg (Dronten) 56:22
  291. Peter van der Sluis (Dronten) 56:24
  292. Collin van Beek (Almere) 56:25
  293. Bert Vlijm (De Gemzen) 56:25
  294. Rene Kok (Leisure World) 56:26
  295. Edward van Veen (Zwolle) 56:31
  296. Jeroen Visser (Zeewolde) 56:32
  297. Jaco Houweling (Flevo Delta) 56:33
  298. Lourenz Meijer (Dronten) 56:33
  299. Melle Veenstra (Spirit Lelystad) 56:37
  300. Thierry Doorneweert (Dronten) 56:46
  301. Bas Berkelmans (Almere) 56:47
  302. John Tier (Dronten) 56:50
  303. Maurits Verstraten (Zwolle) 56:59
  304. Sebastiaan Doeze Jager (Rabobank Flevoland) 57:00
  305. Ruud de Jong (Lelystad) 57:12
  306. Bokke Haanstra (Flevo Delta) 57:15
  307. Jan-Eelco Jansma (Dronten) 57:15
  308. Niek den Ouden (Zwolle) 57:18
  309. Richard de Wit (Kraggenburg) 57:19
  310. Robin van der Stege (Flevo Delta) 57:20
  311. Hendrik de Lange (Swifterbant) 57:27
  312. Mahmoud Boubkari (Sportvrienden Lelyst) 57:29
  313. Peter Doeswijk (Almere) 57:43
  314. Zwier van Dijk (Kampen) 57:47
  315. Peter Harmsen (Dronten) 57:48
  316. Lemmy Bergens (Almere) 57:48
  317. Jack Groen (Hellas) 57:50
  318. Dennis Hol (Almere) 57:54
  319. Eric Evers (Lelystad) 57:57
  320. Rene Wiedemeijer (Dronten) 58:09
  321. Bert van Asselt (Nagele) 58:11
  322. Richard Link (Team 120 Roparun) 58:16
  323. Niels Ampt (Dronten) 58:25
  324. Ahmed El Faouzi (Sportvrienden Lelyst) 58:25
  325. Wilco van den Brink (Dronten) 58:26
  326. Ivo Rietveld (Utrecht) 58:29
  327. Jaap Gielen (Dronten) 58:38
  328. Hendri Kasteel (Dronten) 58:41
  329. Romeo Resida (Almere) 58:42
  330. Willem van Duivenboden (Almere) 58:42
  331. Arjan Borgstein (GGD Flevoland) 58:45
  332. Bradley van Dijk (Flevo Delta) 58:47
  333. Alex Brink (Flevo Delta) 58:48
  334. Leo Meijers (Flevo Delta) 58:57
  335. Oscar van Rossum (Dronten) 59:06
  336. René van Gils (IJsselstein Ut) 59:07
  337. Jan Bosch (Almere) 59:08
  338. Jeroen Rotyis (Nunspeet) 59:09
  339. Falco de Leeuw (Dronten) 59:09
  340. Richard Obbema (Leisure World) 59:18
  341. Sjoerd Bouma (Wezep) 59:19
  342. Bert W (Almere) 59:19
  343. Emiel Hemminga (Almere) 59:24
  344. Michel van de Kamp (Verhoeven fit) 59:26
  345. René Jansen (Emmeloord) 59:33
  346. Hans Twigt (Dronten) 59:40
  347. Nick Willems (Dronten) 59:40
  348. Henk Bart (Dronten) 59:40
  349. Hans Voerman (Kampen) 59:41
  350. Niels van Baal (Dronten) 59:42
  351. Patrick Slingerland (Lelystad) 59:44
  352. Sjoerd Kootstra (Dronten) 59:44
  353. Egbert Knorren (Van Os) 59:46
  354. Alfred van Os (Van Os) 59:47
  355. Jos Langes (Almere) 59:54
  356. Peter Tims (Almere) 59:56
  357. Koert van der Kooij (Flevo Delta) 59:57
  358. Erwin Woldhuis (Dronten) 1:00:07
  359. Gilles Watel (Dronten) 1:00:10
  360. Jurrian Ham (Dronten) 1:00:12
  361. Laurens Veldman (Amsterdam) 1:00:19
  362. Rembrandt Damen (de Jong & Laan) 1:00:27
  363. Bert Loof (Emmeloord) 1:00:31
  364. Gert Witteveen (Nunspeet) 1:00:43
  365. Freek de Jag (Lelystad) 1:00:43
  366. Ronald van der Vliet (Almere) 1:00:48
  367. Guus Mathijssen (Dronten) 1:00:54
  368. Hotze Attema (Spirit Lelystad) 1:00:56
  369. Johan Simmelink (Flevo Delta) 1:00:58
  370. Daniël Zoeten (Flevo Delta) 1:01:03
  371. Ferry Sijtsma (Dronten) 1:01:03
  372. Albert Schaap (Zeewolde) 1:01:08
  373. Piet Roskam (AV Zeewolde) 1:01:09
  374. Ruud Weers (Flevo Delta) 1:01:09
  375. Chris de Laat (Flevo Delta) 1:01:11
  376. Jan-Bert Tillema (Marknesse) 1:01:14
  377. Piet van Mierlo (Dronten) 1:01:15
  378. Hendrik Schouwenaar (Flevo Delta) 1:01:19
  379. Coen Vreeswijk (Dronten) 1:01:20
  380. Erik Verstraelen (Biddinghuizen) 1:01:28
  381. Dolf Stomphorst (DAF Lelystad) 1:01:30
  382. Oscar van de Weetering (Zwijndrecht) 1:01:36
  383. Piet Dam (Swifterbant) 1:01:36
  384. Adrie Kuzee (Sao Paulo) 1:02:00
  385. Thao Bui (GGD Flevoland) 1:02:15
  386. Langendoen (Rabobank Flevoland) 1:02:30
  387. Harry Stoorvogel (WBVR) 1:02:36
  388. Ruud Willebrand (Dronten) 1:02:53
  389. Jan Willem Fidder (Leisure World) 1:03:07
  390. Egbert Berends (Dronten) 1:03:09
  391. Peter Streekstra (Almere '81) 1:03:12
  392. Jan Jonker (Spirit Lelystad) 1:03:19
  393. Wibo Langendoen (Rabobank Flevoland) 1:03:23
  394. Marcel Does (Team 120 Roparun) 1:03:23
  395. Floris Fokkens (Almere) 1:03:24
  396. Jasper Harrewijn (Almere) 1:03:29
  397. Fokke Post (Swifterbant) 1:03:40
  398. Pascal Tiemens (Emmeloord) 1:03:40
  399. Hans van Os (Van Os) 1:03:43
  400. Ton Dirks (Almere) 1:03:45
  401. Domien ter Woord (Dronten) 1:03:51
  402. Karel Bos (Alphega apotheken gem. Dronten) 1:04:06
  403. Koen Schrader (Deventer) 1:04:15
  404. Jan Cees Visser (TV Almere) 1:04:42
  405. Vincent Oldenhof (PEC 1910) 1:05:19
  406. Jannes Voerman (Dronten) 1:05:32
  407. Jan van der Hoeven (GGD Flevoland) 1:06:01
  408. Tonny Vahl (Dronten) 1:06:10
  409. Sidney Janga (Almere) 1:06:27
  410. Robert van Assen (Lelystad) 1:06:48
  411. Daniel Olf (De Visser) 1:07:13
  412. Johan van Houten (Dronten) 1:07:30
  413. Ino Meijer (Dronten) 1:07:39
  414. Broer Miedema (Dronten) 1:07:42
  415. Glenn Kuyp (Ready2Run) 1:07:45
  416. Maurice Rutten (Almere) 1:08:03
  417. John Evertse (Leisure World) 1:08:38
  418. Eric de Kluijver (WBVR) 1:08:41
  419. Thom Bogaard (Almere '81) 1:09:45
  420. Peter Van de Wetering (Noordeinde Gld) 1:10:49
  421. Henri Groote (Hoogeveen) 1:10:57
  422. Herman Groen () 1:11:11
  423. Jacques Sevat ('s-Gravenhage) 1:13:01
  424. Manfred Leliveld (Dronten) 1:13:40
  425. Jules Leliveld (Dronten) 1:13:40
  426. Simon Mansvelder (Kampen) 1:14:08

Vrouwen 10 km.

  1. Lianne van de Belt (Vitalis) 35:22
  2. Merel Bruijn (Phanos) 38:31
  3. Jolien de Waard (Groningen Atletiek) 38:33
  4. Ilona Eversdijk (Almere) 39:53
  5. Lies Deruddere (België) 40:55
  6. Pleuni Hooijman (Triathlon) 41:16
  7. Maryleen van Asselt (IJsselmuiden) 43:48
  8. Francesca Hooft (Nijmegen) 43:55
  9. Nardie Mulder (BB lopers) 44:21
  10. Gabriela Riebeek (Almere '81) 44:53
  11. Nynke Bremer-Hiemstra (Flevo Delta) 45:28
  12. Afke Kruis (NOP) 46:21
  13. Evelien Kern (WBVR) 46:21
  14. Saskia Kamman-Vis (Badhoevedorp) 46:26
  15. Evelien Kok-Leber (NOP) 46:26
  16. Jamie Jongman (KLIF18) 46:30
  17. Anja Warning (De Gemzen) 46:33
  18. Marieke van der Weide (Zeewolde) 48:04
  19. Evi Borry (België) 48:35
  20. Sandra van Berkel (AV Zeewolde) 48:39
  21. Nadja Tukker (Flevo Delta) 48:49
  22. Roos van Dijk (GGD Flevoland) 49:39
  23. Hermien Brummel (PEC 1910) 49:56
  24. Sandra Visser (Zeewolde) 50:06
  25. Wieneke van der Heide (Flevo Delta) 50:10
  26. Wendy Holdijk (Athlos) 50:14
  27. Astrid Post (AV Zeewolde) 50:35
  28. Tessa Beertsen (SAV) 50:38
  29. Nanette Dijkman (De Gemzen) 50:44
  30. Tess Schoorlemmer (Zwolle) 50:45
  31. Luna Jansma (Dronten) 50:50
  32. Daiva Grigaite (Zwolle) 50:52
  33. Marieke Sol (Flevo Delta) 50:52
  34. Suzanne de Lange (Rotterdam) 51:11
  35. Jalisa Rozendal (Kraggenburg) 51:24
  36. Liesbeth Simmelink (Haren Gn) 51:28
  37. Natalja Duiveman (Isala '96) 51:29
  38. Joriska Schrijer (Kampen) 51:29
  39. Linda Van Tilburg (Dronten) 51:55
  40. Moniek Verschuren (Zwolle) 52:01
  41. Pascale Reinerie (Haag Atletiek) 52:31
  42. Ilona Meijerink (IJsselmuiden) 52:38
  43. Janine Carels (GGD Flevoland) 52:56
  44. Lydia van Middendorp (AV Zeewolde) 52:58
  45. Annalena Hirsch (Dronten) 53:12
  46. Bianca van Tol (AV Zeewolde) 53:24
  47. Rabea Rutten-Raumanns (Almere) 53:53
  48. Janet Bloemberg-de Lange (Flevo Delta) 53:59
  49. Titia de Wit (Veluwe) 54:04
  50. Alice Elzerman-Zielhuis (De Warmlopers) 54:06
  51. Gerlien Telkamp (Flevo Delta) 54:09
  52. Bettie van Bruggen (PEC 1910) 54:36
  53. Marthe Everts (Schalkhaar) 54:38
  54. Natalie Verlinden (Athlos) 54:42
  55. Heleen Bos (Flevo Delta) 54:47
  56. Noëlle de Vries (Biddinghuizen) 54:51
  57. Agnes Roskam (AV Zeewolde) 54:53
  58. Corina Ros (Flevo Delta) 54:59
  59. Kanella Apostolopoulou (Dusseldorf) 55:00
  60. Nathalie van Donkersgoed (Flevo Delta) 55:01
  61. Henriëtte Dekker (Flevo Delta) 55:16
  62. Caroline van de Bunt (Flevo Delta) 55:30
  63. Adrie Simmelink (Flevo Delta) 55:52
  64. Monique Mijsbergh (Zwolle) 56:18
  65. Miranda Strijker (Flevo Delta) 56:26
  66. Saskia Zoeten (Flevo Delta) 56:26
  67. Stéphanie Verstraten (Veenendaal) 56:34
  68. Diana Stobbe (TVL Lelystad) 56:39
  69. Renske Blokland (GGD Flevoland) 56:56
  70. Wendelien Eringa (Flevo Delta) 57:01
  71. Sonja van den Berg (Dronten) 57:03
  72. Willeke van Dalfzen (Genemuiden) 57:16
  73. Ingrid Visser (De Visser) 57:16
  74. Klara Bultsma (Spirit Lelystad) 57:31
  75. Lyda Leenstra (Flevo Delta) 57:34
  76. Vera Doldersum (Dronten) 57:44
  77. Doris Heijkoop (Amsterdam) 57:48
  78. Rina Boot (HAprak. Dronten Zuid) 57:48
  79. Ruchama Mast (Flevo Delta) 57:51
  80. Annemarieke Martens (Flevo Delta) 57:59
  81. Dorine Van Arendonk (Flevo Delta) 58:00
  82. Willemijn Ruberg (Amsterdam) 58:11
  83. Jose van Laar (Almere) 58:20
  84. Joyce Link (Team 120 Roparun) 58:30
  85. Senna Kok (Leisure World) 58:39
  86. Joland Smits (Dronten) 58:40
  87. Indrah op den Kelder (Amstelveen) 58:41
  88. Suzan Pruis (Dronten) 58:44
  89. Claudia Mabelis (De Visser) 58:45
  90. Sindy Vreugdenhil (De Visser) 58:45
  91. Nicolette Janssen (Spirit Lelystad) 58:49
  92. Astrid de Greeff (WBVR) 58:51
  93. Yolanda Scherpenberg (Almere) 58:55
  94. Petra Harmelink (Univé Dronten) 58:55
  95. Conny van Solt (WBVR) 59:04
  96. Astrid Iesberts (IJsselstein Ut) 59:06
  97. Marit Bloem ('s-Gravenhage) 59:09
  98. Rieke van Bemmel (STG Dronten) 59:14
  99. Monika Hasreiter (Team 120 Roparun) 59:25
  100. Inge Klomp (Bussum) 59:38
  101. Lieske Vos (Lelystad) 59:51
  102. Nelleke Evers (Veluwe) 59:57
  103. Gea van de Vosse (Lelystad) 1:00:05
  104. Monique van Ruijven (Dronten) 1:00:07
  105. Marjolein Hof (Amsterdam) 1:00:19
  106. Anke Kooi (Dronten) 1:00:19
  107. Vera Muller (HAprak. Dronten Zuid) 1:00:30
  108. Wendy van Roemburg (Leisure World) 1:00:30
  109. Marloes Witteveen (Zwolle) 1:00:33
  110. Sandra Steenbeek (Dronten) 1:00:36
  111. Tessa Vermaat (Flevo Delta) 1:00:41
  112. Cynthia Kahlé (HAprak. Dronten Zuid) 1:00:46
  113. Elsie Lindeboom (AlmereRunners) 1:00:48
  114. Carla Kraandijk (Flevo Delta) 1:01:04
  115. Lisa Meiling (Dronten) 1:01:09
  116. Antoinette Schook Baars (Flevo Delta) 1:01:11
  117. Frea Waldus (Flevo Delta) 1:01:13
  118. Stephanie Falkena-Bodde (Alphega apotheken gem. Dronten) 1:01:24
  119. Kirsten Snoek (Nagele) 1:01:49
  120. Vivian Elzerman (Groningen) 1:01:52
  121. Caroline Voogd (GGD Flevoland) 1:01:58
  122. Petra de Leeuw (Dronten) 1:02:05
  123. Marleen de Vries (Alphega apotheken gem. Dronten) 1:02:17
  124. Marion Braat (Dronten) 1:02:20
  125. Margot Maljaars (Kraggenburg) 1:02:22
  126. Stineke Kuik (Flevo Delta) 1:02:31
  127. Jara Zwart (Dronten) 1:02:37
  128. Gerrie Beetsma (Flevo Delta) 1:03:03
  129. Henriette Ampt (Dronten) 1:03:07
  130. Nelly Tillema (Marknesse) 1:03:07
  131. Hanne de Jong (Leisure World) 1:03:11
  132. Patricia Keijer (Almere '81) 1:03:18
  133. Angela van den Rozenberg (Team 120 Roparun) 1:03:22
  134. Gaby van Kuijk (GGD Flevoland) 1:03:30
  135. Pauline Tiemens (NOP) 1:03:39
  136. Vivi Jongma (Amsterdam) 1:03:49
  137. Helly de Bekker (Flevo Delta) 1:03:50
  138. Yvon Geurts (WBVR) 1:03:52
  139. Anneke van Rossum (Dronten) 1:03:54
  140. Marian Liefers (Van Os) 1:04:26
  141. Inez Brink (Dronten) 1:04:46
  142. Marit van den Brand (Dronten) 1:05:32
  143. Savannah Jongma (Almere) 1:05:34
  144. Ellen Walta (Dronten) 1:05:37
  145. Meike Prins (Apeldoorn) 1:05:43
  146. Carla Holtman (Dronten) 1:06:15
  147. Marja Charmant (Flevo Delta) 1:06:18
  148. Brenda Lenoir (Dronten) 1:06:28
  149. Charlotte Smits (de Jong & Laan) 1:06:39
  150. Nathalie Meijer (de Jong & Laan) 1:06:39
  151. Jolanda Trip (NOP) 1:06:42
  152. Marisca Koeman (Emmeloord) 1:06:42
  153. Margriet Mulder (Dronten) 1:06:59
  154. Annie Verdonschot (Flevo Delta) 1:07:14
  155. Hester van Rossum (Dronten) 1:07:18
  156. Ingrid Haan (Amsterdam) 1:07:23
  157. Annet van Veen (Dronten) 1:07:30
  158. Gerry Fidder (Loopgroep Biddinghuizen) 1:08:05
  159. Sharron Eikelboom (Leisure World) 1:08:27
  160. Tanya Brandsma (Sanosport) 1:08:27
  161. Sally Evertse (Leisure World) 1:08:37
  162. Helene Bosboom (Flevo Delta) 1:08:48
  163. Arrianne Dreves (Ens) 1:09:05
  164. Sjoerdien Vedelaar-Driest (Flevo Delta) 1:09:45
  165. Monica Bos (Flevo Delta) 1:10:07
  166. Maria Turkstra (Flevo Delta) 1:10:08
  167. Connie Mulder ('t Harde) 1:10:48
  168. Eva Boomgaard (Hardloopreisjemeisje) 1:10:51
  169. Naomi Bakker (Hardloopreisjemeisje) 1:10:51
  170. Stefanie Kroeze (Krommenie) 1:11:23
  171. Cornelieke van Wijk-Kaai (Flevo Delta) 1:12:49
  172. Jeanet Mansvelder (Dronten) 1:14:09
  173. Greetje Hein (Emmeloord) 1:14:40

Mannen 5 km.

  1. Max van Groeningen (GAC Hilversum) 17:05
  2. Kjell de Groot (Flevo Delta) 17:20
  3. Roeland Broekema (Vitalis) 17:30
  4. Henri Mol (Athlos) 18:11
  5. Tonnie Stouten (Veluwe) 18:13
  6. Tjalling Galema (GAC Hilversum) 18:16
  7. Martijn van der Lecq (AV '34) 18:17
  8. Lars Mol (GAC Hilversum) 18:20
  9. Maikel Bos (De Gemzen) 18:34
  10. Robert Reitsema (Isala '96) 18:39
  11. Dennis Brandenburg (Steenwijk) 18:46
  12. René van der Elst (Flevo Delta) 19:06
  13. Joran Stobbe (Nederlandse Triathlonbond) 19:09
  14. Dennis van Brummen (Dronten) 19:22
  15. Roland Besselink (Ugchelen) 19:37
  16. Collin Baaijens (Dronten) 19:43
  17. Ruben Meijerink (Zwolle) 19:46
  18. Gertjan Tichelaar (avVN) 19:49
  19. Douwe Visser (Lelystad) 20:01
  20. Philip Verhoef (Dronten) 20:06
  21. Ron Stobbe (Almere) 20:24
  22. Rody Bakker (Kranenburg) 20:31
  23. Marten Ceelen (Dronten) 20:35
  24. Karst Bierma (Lelystad) 21:20
  25. Jorn Doorneweert (Dronten) 21:25
  26. Ryan Bakker (Flevo Delta) 21:28
  27. Wessel Buikema (Dronten) 21:30
  28. Juan Ebbens (FC Juan Ebbens) 21:31
  29. Jeen van Dijk (Dronten) 21:32
  30. Rogier Bremer (Dronten) 21:33
  31. Tom Bloemberg (Flevo Delta) 21:35
  32. Jip Voshol (Kampen) 21:37
  33. Marijn van Oudgaarden (Almelo) 22:10
  34. Geert Nobel (Zeewolde) 22:16
  35. Benjamin Catsburg (Lelystad) 22:21
  36. Koen Korvink (Emmeloord) 22:30
  37. Merijn Sol (Flevo Delta) 22:33
  38. Bilal el Kaouini (Lelystad) 22:37
  39. Jelte Falkena (Alphega apotheken gem. Dronten) 22:47
  40. Hans Gootjes (Flevo Delta) 22:53
  41. Alegandro de Vries Hofste (Dronten) 22:59
  42. Luciano van den Heuvel (Almere '81) 23:00
  43. Rutger Smit (Dronten) 23:00
  44. Robert Brussee (Nunspeet) 23:02
  45. Robin van der Wal (Van Os) 23:09
  46. Wim Duiveman (Kampen) 23:14
  47. Patrick Duiveman (Isala '96) 23:16
  48. Marcel Rosenbaum (Lelystad) 23:28
  49. Dick Van Driest (Swifterbant) 23:30
  50. Robbert Jongeneel (Dronten) 24:02
  51. Edward Kanters (Dronten) 24:04
  52. Gerrit Hansman (Mindfit IJsseldelta) 24:09
  53. Stefan Cornelissen (Dronten) 24:26
  54. Martin van Zetten (Dronten) 24:26
  55. Sander van Keulen (Swifterbant) 24:27
  56. Mike de Wilde ('t Harde) 24:33
  57. Coen Bloemberg (Flevo Delta) 24:37
  58. Roland Boon (Flevo Delta) 24:38
  59. Ronald Kleijer (Flevo Delta) 24:51
  60. Tim Kootstra (Almere) 24:56
  61. Luuk Postma (Dronten) 24:58
  62. Rudy van Keulen (Dino Running Team) 25:08
  63. Jesse van Wijk (Flevo Delta) 25:09
  64. Peter de Vries (de Jong & Laan) 25:11
  65. Niels Eriks (Dronten) 25:15
  66. Luuk Witte (Dronten) 25:22
  67. Tigo van Logtenstein (Flevosprong) 25:26
  68. Houssain Akhiyate (Dronten) 25:26
  69. Ewald van Dullemen (Lelystad) 25:29
  70. Bram van Tilburg (Flevo Delta) 25:36
  71. Sjoerd van Westerop (DWLoopschool Hattem) 25:43
  72. Jeroen Luth (Hasselt) 25:46
  73. Gerard Molenaar (Marknesse) 25:50
  74. Erwin Westerhof (de Jong & Laan) 25:50
  75. Daan Nijboer (Dronten) 25:55
  76. Natalie Willems- Sturkenboom (VitaalOveral) 25:56
  77. Karsten Beijering (Swifterbant) 26:02
  78. Gerjan Gosselink (Dronten) 26:04
  79. Jan Anne Noorman (Dronten) 26:06
  80. Bas Suidgeest (Van Os) 26:06
  81. Walter van Logtenstein (Dronten) 26:07
  82. Paul Benjamins (Emmeloord) 26:09
  83. Roelof Pepping (avVN) 26:11
  84. Veron Zwep (Dronten) 26:13
  85. Felix Harleman (Haastrecht) 26:19
  86. Sjaak Vorsteveld (2BFit) 26:26
  87. Joost de Visser (De Visser) 26:29
  88. Dennis Berghuis (Dronten) 26:30
  89. Melvin Gilaard (Dronten) 26:31
  90. Siem Sweep (Spirit Lelystad) 26:40
  91. Lars Schuttevaer (Dronten) 26:50
  92. Mike Dorland (Almere) 26:53
  93. Jesse Kleijer (Dronten) 26:55
  94. Rene Anema (Dronten) 26:57
  95. Stijn Engelsma (WBVR) 27:13
  96. Jacques Lezer (Huizen) 27:13
  97. Martijn Koops (Flevo Delta) 27:14
  98. Tom Braakman (WBVR) 27:16
  99. Paul van Ark (Dronten) 27:28
  100. Robert Kramer (Chakti) 27:30
  101. Rolf de Jong (IJsselmuiden) 27:30
  102. Bas de Jong (Zwolle) 27:30
  103. Jelle Doorneweert (Lelystad) 27:35
  104. Thomas Norder (Dronten) 27:39
  105. Rick Slofstra (Ermelo) 27:40
  106. Joeri van der Klooster (Dronten) 27:41
  107. Tim Schenk (Dronten) 27:45
  108. Martijn Cosijnse (Dronten) 27:50
  109. Simon Kuperus (Swifterbant) 27:58
  110. Mark Dirksen (Woerden) 27:59
  111. Ronald van der Vliet (Flevo Delta) 28:01
  112. Tony Alcantara da Silva (Dronten) 28:04
  113. Mylan van Zijtveld (Dronten) 28:06
  114. Leon van Tilburg (Dronten) 28:14
  115. Bernard Brummelaar (Team Jeroen) 28:15
  116. Cars den Hertog (Dronten) 28:23
  117. Ype Bonnema (Swifterbant) 28:26
  118. Rene Kroese (Almere) 28:27
  119. Joep Groot (Lelystad) 28:28
  120. Laurens Lamme (Elburg) 28:28
  121. Ingmar Groen (Flevo Delta) 28:29
  122. Theo Frank (Elburg) 28:32
  123. Bram Stouwdam (Dronten) 28:33
  124. David Doorneweert (Lelystad) 28:39
  125. Lucas den Hertog (Dronten) 28:42
  126. Peter van Loon (Lelystad) 28:45
  127. Twan Vermeer (Flevo Delta) 28:57
  128. Bruce Boon (Flevo Delta) 28:58
  129. Patrick Berghuis (Dronten) 29:01
  130. Wouter Atema (Team 120 Roparun) 29:02
  131. Brent Vergeer (Dronten) 29:06
  132. Rien Breeman (Eelde) 29:07
  133. Nick van Zanten (Zwolle) 29:22
  134. Tom van Wijk (Dronten) 29:26
  135. Robert Kok (Lelystad) 29:48
  136. Maarten Brussaard (Dronten) 29:51
  137. JTJ van Dongen (Dronten) 29:57
  138. Martijn Huurneman (Dronten) 30:04
  139. Bert Leusink (Elburg) 30:04
  140. Michel Huisman (Dronten) 30:05
  141. Martin Huurneman (Dronten) 30:08
  142. Niels Bonnema (Swifterbant) 30:12
  143. Marco Vergeer (Dronten) 30:16
  144. Jacob Eising (Swifterbant) 30:42
  145. Ton van Dijk (Flevo Delta) 30:42
  146. Tom Leeuwis (Dronten) 30:47
  147. Harald Leeuwis (Dronten) 30:47
  148. Bob Eerenberg (Dronten) 30:56
  149. Guido Claassen (Van Os) 31:01
  150. Dick Fleury (GGD Flevoland) 31:05
  151. Marcel Gilaard (de Jong & Laan) 31:08
  152. Jelmer Brands (Dronten) 31:16
  153. Piet Vermeulen (Almere) 31:26
  154. Sam Geelen (Flevo Delta) 31:31
  155. Dennis de Boo (Lelystad) 31:35
  156. Thijs Buikema (Dronten) 31:36
  157. Geert Posthuma (Emmeloord) 31:40
  158. Benny Geling (Flevo Delta) 31:46
  159. Arjen de Waardt (Dronten) 31:48
  160. Robert Schrader (Survivalrun Vereniging Dronten) 31:48
  161. Ruud Dirksen (Hagestein) 31:51
  162. Bas Hogenes (Flevo Delta) 32:10
  163. Kees Kielen (Univé Dronten) 32:10
  164. Bernard van de Ruitenbeek (Biddinghuizen) 32:23
  165. Jurgen Jacobs (Sanosport) 32:26
  166. Leon Jacobs (Sanosport) 32:26
  167. Dennis Mensch (Almere) 32:31
  168. Steven van Nassau (Flevo Delta) 32:45
  169. Klaas Dekker (Dronten) 32:48
  170. Martijn Dijkman (TV Almere) 32:53
  171. Dennis Sleeuwenhoek (Nederlandse Triathlonbond) 32:54
  172. Hermann Hermann (Nordhorn) 33:09
  173. Mike Bolderman (Van Os) 34:32
  174. Patrick Mol (Flevo Delta) 34:49
  175. Adriaan Nagtegaal (Athlos) 34:52
  176. Alex Tanghé (Dronten) 35:18
  177. Mimoun Zarhouni (Sportvrienden Lelyst) 35:36
  178. Mohamed El Kaouini (Sportvrienden Lelyst) 35:36
  179. Arjan de Graaf (Flevo Delta) 35:50
  180. Erik van Dijk (Kampen) 36:16
  181. Gerrit Hilberink (ST lelystad) 36:21
  182. Sietse Oost (Dronten) 36:30
  183. Alex Lucassen (Dronten) 36:36
  184. Eddy Kelders (Dronten) 36:41
  185. Mike Kelders (Dronten) 36:41
  186. Henk Schokker (Dronten) 37:13
  187. Henk de Ruiter (Spirit Lelystad) 37:40
  188. Ab Luttikhuizen (Dronten) 37:54
  189. Bobby van Soest (Almere) 38:12
  190. Jeroen Kastelein (Almere) 47:43

Vrouwen 5 km

  1. Merel Veltman (Almere '81) 18:18
  2. Christine Bosch (GAC Hilversum) 19:01
  3. Iris van Driest (Flevo Delta) 20:18
  4. Maureen Van Driest (Swifterbant) 20:34
  5. Ayla Stobbe (Almere '81) 21:19
  6. Dorien Vos (Swifterbant) 21:46
  7. Daniëlle Holstege (Flevo Delta) 22:23
  8. Ina van Otzel (Thor) 22:25
  9. Linda de Roo (Flevo Delta) 22:38
  10. Alet Nijhof (Lelystad) 23:11
  11. Karin Hijmans (Flevo Delta) 24:00
  12. Iris Eringa (Biddinghuizen) 24:47
  13. Chantal van Velde (De Gemzen) 25:00
  14. Jolien Kleis (De Gemzen) 25:01
  15. Kyra Noorman (Soest) 25:05
  16. Femke Osinga (Flevo Delta) 25:09
  17. Lisanne Brouwer (Flevo Delta) 25:09
  18. Sandra van Dieren (Alphega apotheken gem. Dronten) 25:13
  19. Mariska Huijssoon (Nijverdal) 25:19
  20. Vera Kruis (NOP) 25:25
  21. Charlotte Geers (Almere) 25:41
  22. Marjon Bijsterbosch (DWLoopschool Hattem) 25:43
  23. Arenda van Middendorp (Nunspeet) 25:44
  24. Carolien Oost (Flevo Delta) 25:44
  25. Lisa Groot Koerkamp (VitaalOveral) 25:56
  26. Natasja Scholten-Mooiweer (Kampen) 26:02
  27. Monique Mondria (Dronten) 26:15
  28. Yvon Grimme (NOP) 26:21
  29. Wendy Kalsbeek (Zwolle) 26:23
  30. Tineke Hiemstra-Vellema (Dronten) 26:25
  31. Els Keuning (Dronten) 26:27
  32. Kim Remijn (Flevo Delta) 26:36
  33. Brigitte Bonte (Spirit Lelystad) 27:10
  34. Maud De Jong (Isala '96) 27:29
  35. Maaike Groot Koerkamp (VitaalOveral) 27:32
  36. Ilona Veenendaal (VitaalOveral) 27:32
  37. Lia Mocking (Amsterdam) 27:33
  38. Elise Valkenburg (Dronten) 27:39
  39. Sanne van der Velden (Flevo Delta) 27:45
  40. Pascale van Uitert (Flevo Delta) 27:52
  41. Mariska Bosma (Flevo Delta) 27:56
  42. Luna Besseling (Dronten) 28:04
  43. Liv Heesemans (Dronten) 28:04
  44. Janine van der Meer (Spirit Lelystad) 28:05
  45. Esmée Nijboer (Swifterbant) 28:07
  46. Marielle Vastenhoud (DWLoopschool Hattem) 28:12
  47. Aislinn de Zwaan (Dronten) 28:33
  48. Nadine Bosma (Swifterbant) 28:47
  49. Anita Jorna (Dronten) 28:51
  50. Karin Van Driest (Swifterbant) 28:52
  51. Floor van Esterik (Dronten) 28:54
  52. Dineke Kok (GAC Hilversum) 28:54
  53. Ilona Maassen (GGD Flevoland) 29:03
  54. Gaby Moons (GGD Flevoland) 29:04
  55. Lucy Kuijk (Eelde) 29:08
  56. Mirjam van Riessen (Dronten) 29:15
  57. Alissa Hoekstra (Swifterbant) 29:21
  58. Ina Sweep (Lelystad) 29:21
  59. Mariska van den Berg (Dronten) 29:22
  60. Maaike Hoogendoorn (Almere) 29:25
  61. Marjolein Sweep (Lelystad) 29:27
  62. Shanice van Olst (Dronten) 29:28
  63. Linda Schuttevaer (Dronten) 29:29
  64. Diki van Veelen (Dronten) 29:30
  65. Millie Dorland (Almere) 29:30
  66. Manja Besseling (Van Os) 29:34
  67. Marinda Groot (Van Os) 29:37
  68. Annet Beijering (Swifterbant) 29:37
  69. Ilona Winters (Dronten) 29:41
  70. Idske Roest (Dronten) 29:43
  71. Richelle Steenhuis (Lelystad) 29:46
  72. Elly Witting (GGD Flevoland) 29:52
  73. Trudy van Zanten (Uddel) 29:54
  74. Mandy van Bleijswijk (Dronten) 29:57
  75. Marjolein Brussaard (Dronten) 30:02
  76. Tessa Vlijm (de Jong & Laan) 30:05
  77. Marleen van der Linden (de Jong & Laan) 30:07
  78. Naomi Bos (Dronten) 30:12
  79. Chantal Buisman (Spirit Lelystad) 30:13
  80. Monique van Velde (De Gemzen) 30:15
  81. Marianne Willems (Zwolle) 30:34
  82. Marjolein van Dongen (Dronten) 30:36
  83. Heleen Nijveld (Chakti) 30:42
  84. Sandra Ruiter (Flevo Delta) 30:45
  85. Mendi Drolenga (Dronten) 30:48
  86. Ellen van der Meer (Dronten) 30:48
  87. Matty Hessels (Spirit Lelystad) 30:50
  88. Sandra Holtrop (Spirit Lelystad) 30:50
  89. Patricia Bonnema-Spaan (Swifterbant) 31:11
  90. Joke Hoogezand (Dronten) 31:14
  91. Noah Woning (VitaalOveral) 31:14
  92. Annemiek Stuifzand (VitaalOveral) 31:14
  93. Corine de Winter (Biddinghuizen) 31:17
  94. Paula Jasperse (Pernis Rotterdam) 31:19
  95. Irene Kasteel (Dronten) 31:19
  96. Babs Pieper (Emmeloord) 31:19
  97. Rozemarijn Leusink (Elburg) 31:22
  98. Marleen Smeltink (Wervershoof) 31:25
  99. Femke Vermeulen (Almere) 31:27
  100. Lyanne Leusink (Elburg) 31:32
  101. Joyce van Dijk (Kampen) 31:33
  102. Mila Snijder (Emmeloord) 31:40
  103. Emma Gruppen (Emmeloord) 31:43
  104. Elise Brusse (Nunspeet) 31:46
  105. Elle Griek ('t Harde) 31:56
  106. Lisa van Os (Van Os) 31:58
  107. Vera Sloot (Dronten) 32:00
  108. Erica van Keulen (Swifterbant) 32:05
  109. Anja Kronemeijer (Dronten) 32:06
  110. Selena Reijnders (Dronten) 32:21
  111. Mirjam Lucassen (Biddinghuizen) 32:23
  112. Kayleigh Taal (Dronten) 32:24
  113. Lieke Geschiere (62) 32:24
  114. Carlijn de Leeuw (SVDronten) 32:25
  115. Linda van Gelder (Swifterbant) 32:25
  116. Jona Olberding (Biddinghuizen) 32:25
  117. Lubbine van Daalen (Zeewolde) 32:30
  118. Muriel Kok (Flevo Delta) 32:30
  119. Rosan Medema (Flevo Delta) 32:30
  120. Olga Nagtegaal (Hierden) 32:32
  121. Marianne Feenstra (Loopgroep Visie) 32:36
  122. Lisette van Middendorp (Ermelo) 32:37
  123. Lital Siderius (Dronten) 32:38
  124. Monique Bliek (Flevo Delta) 32:45
  125. Margreet Lammers (Flevo Delta) 32:45
  126. Bibian Brugman (Flevo Delta) 32:46
  127. Willeke van Leeuwen (Lelystad) 32:53
  128. Els Zeestraten (Dronten) 33:03
  129. Josefien Zielhuis (Leeuwarden) 33:06
  130. Sytske Nicolai (Maarn) 33:07
  131. Cecile de Vries (Dronten) 33:07
  132. Ronnie Soeters (Alphega apotheken gem. Dronten) 33:11
  133. Moniek van Ackooij (Dronten) 33:11
  134. Rolande Kempenaar (VitaalOveral) 33:14
  135. Ella Berghuis (Dronten) 33:17
  136. José van der Kooij (HAprak.Dronten-Zuid) 33:17
  137. Tineke Visch (Flevo Delta) 33:17
  138. Geertje Wagtelenberg (Dronten) 33:18
  139. Anne de Waard (Dronten) 33:18
  140. Laura van Jaarsveld (Dronten) 33:22
  141. Scarlett Houter (Dronten) 33:53
  142. Olivia Uhlenbeck (Dronten) 33:56
  143. Marjan Poel (Lelystad) 34:01
  144. Anoeska Huijbrechts (Lelystad) 34:01
  145. Lyanne Loman (Dronten) 34:24
  146. Julliette Ketelaar (WBVR) 34:32
  147. Eveline Morsch-de Hooge (Loopgroep Ketelhaven) 34:34
  148. Marije Veenstra - van Baa (Dronten) 34:39
  149. Yanaika Dolstra (Wolvega) 34:47
  150. Mariëlle Nagtegaal (Harderwijk) 34:52
  151. Angela Zonnenberg (Leisure World) 34:55
  152. Sarah Hensen (Flevo Delta) 34:58
  153. Marion de Lange (Flevo Delta) 35:01
  154. Claire Labberté (Dronten) 35:17
  155. Ester Doorneweert (Lelystad) 35:24
  156. Trudy Smid (Loopgroep Ketelhaven) 35:25
  157. Anouk Szumski (Swifterbant) 35:37
  158. Nanette Baten (Swifterbant) 35:37
  159. Ingrid Leushuis (WBVR) 35:38
  160. Anneliese de Visser (De Visser) 35:39
  161. Moos Alves (Amsterdam) 35:58
  162. Chantal Willems (Flevo Delta) 36:00
  163. Marijke de Graaf (Flevo Delta) 36:05
  164. Hanny Loopstra (Flevo Delta) 36:13
  165. Gerlinda Frank (Elburg) 36:15
  166. Tineke Fleurke (Dronten) 36:16
  167. Yolanda Hamersma (Flevo Delta) 36:36
  168. Gonny Moerkens (Flevo Delta) 36:37
  169. Lenny Van Rooijen (Spirit Lelystad) 36:37
  170. Anja Schoeman (Lemmer) 36:49
  171. Manon Remmers (Flevo Delta) 36:52
  172. Eline van Os (Van Os) 36:59
  173. José Kip (Ermelo) 37:05
  174. Agnes Suurs (Team 120 Roparun) 37:09
  175. Kelly Stolk (Almere) 37:16
  176. Petie Schellingerhout (Spirit Lelystad) 37:40
  177. Wilma Zandbergen (TOPZORG Makelaars) 37:46
  178. Cobi Overeem (Swifterbant) 38:05
  179. Sabrina de Wir (Dronten) 38:27
  180. Marciana Verhey (De Visser) 38:27
  181. Marieka de Jong (Emmeloord) 38:36
  182. Eline Verheij (WBVR) 39:31
  183. Vera van de Stolpe (PRAXIS) 39:37
  184. Jessica den Hoed (Flevo Delta) 39:41
  185. Marianne Mulder (Flevo Delta) 39:44
  186. Elise Susanne Beket (GGD Flevoland) 39:44
  187. Marjolein Fleury (Zeewolde) 39:45
  188. Marloes van de Waterbeemd (Flevo Delta) 40:31
  189. Aletta Bos (Sanosport) 40:47
  190. Marlon Smit (Dronten) 40:54
  191. Alieke Zwaan (Dronten) 41:33
  192. Nina Kootstra (Lelystad) 42:12
  193. Annelies Elema (Dronten) 42:22
  194. Sacha van Assen (Lelystad) 43:28
  195. Suzanne Vogelaar- Harms (Biddinghuizen) 43:41
  196. Joke Harms (Biddinghuizen) 43:41
  197. Femke Hoekstra (Dronten) 44:22
  198. Wendy Antonious (Van Os) 44:42
  199. Marjon Antonious (Van Os) 44:43
  200. Peggy van Leeuwen (GGD Flevoland) 45:11

Jongens 11 en 12 jaar

  1. Hasib Yousuf (Almere) 3:42
  2. Jesse van Wijk (Flevo Delta) 3:50
  3. Koen Markhorst (Het Kompas) 3:53
  4. Jayden Scoop (Swifterbant) 3:53
  5. Jesper Kruis (Emmeloord) 4:01
  6. Martijn de Vries (Dronten) 4:09
  7. Sam Vreugdenhil (Zoetermeer) 4:13
  8. Simon Oerleman (Biddinghuizen) 4:14
  9. Dane van der Steeg (Swifterbant) 4:14
  10. Tijn van Dongen (KBS De Klimboom) 4:18
  11. Jim Koot (Dronten) 4:32
  12. Goewan Winnubst (Biddinghuizen) 4:39
  13. Jurrian van Zijtveld (Dronten) 4:43
  14. Joey Vegter (Flevo Delta) 4:45
  15. Lucas Verweg (KBS De Klimboom) 4:48
  16. Marcel de Roode (SBO De Driemaster) 4:50
  17. Daan van Ginkel (Flevoziekenhuis) 4:55
  18. Felix de Wit (Dronten) 4:58

Meisjes 11 en 12 jaar

  1. Marlou Huijssoon (Atletics Nijverdal) 3:36
  2. Isabella Talen (Dronten) 3:41
  3. Jolein Huijssoon (Atletics Nijverdal) 3:44
  4. Michelle van Roemburg (Flevo Delta) 3:53
  5. Phileine van Dijk (Christiaan Huygens) 4:05
  6. Ella Marie Kurzmann (Flevo Delta) 4:09
  7. Birke Roozendaal (De Klimboom) 4:16
  8. Lieke van Daalen (Zeewolde) 4:22
  9. Lana Moerman (Dronten) 4:26
  10. Liv Zwaan (KBS De Klimboom) 4:32
  11. Jasmijn Vos (Dronten) 4:40
  12. Noa Romijn (Dronten) 4:46
  13. Emma Wijnands (Dronten) 4:48
  14. Isa Pap (Flevo Delta) 4:53
  15. Yasmine de Roode (KBS De Toekomst) 4:53
  16. Noa Stenekes (Dronten) 4:54
  17. Dewi Jansen (Dronten) 4:56
  18. Natascha van Keulen (Swifterbant) 4:58
  19. Natalia Borowska (Dronten) 5:28

Jongens 9 en 10 jaar

  1. Marijn Kruithof (Flevo Delta) 3:48
  2. Tim de Wit (de Klimboom) 3:53
  3. Maurits Frizo (KBS De Klimboom) 3:57
  4. Benjamin Miedema (TION) 3:58
  5. Niels Boelens (Dronten) 4:00
  6. Roberto Daversa (Flevo Delta) 4:06
  7. Thim Wesseling (Dronten) 4:16
  8. Job van Daalen (Zeewolde) 4:17
  9. Thomas van Tilburg (Dronten) 4:17
  10. Giel de Leeuw (De Zevensprong) 4:18
  11. Rodin Vos (Dronten) 4:18
  12. Sil Hammer (Dronten) 4:19
  13. Michael Veldt (Biddinghuizen) 4:21
  14. Mats Verweg (Flevo Delta) 4:21
  15. Gijs Bastiaan (Flevo Delta) 4:21
  16. Lucas van Tilburg (Dronten) 4:25
  17. Mayron Zimmerman (Basketbal U12 VUAS) 4:32
  18. Finn Vergeer (Dronten) 4:35
  19. Jochem van Gorp (KBS De Klimboom) 4:36
  20. Krijn Oerlemans (Biddinghuizen) 4:42
  21. Thijmen Lucassen (Biddinghuizen) 4:44
  22. Lukas Levinga (basketbal VUAS) 4:47
  23. Ruben van Riessen (KBS De Klimboom) 4:49
  24. Bram Levinga (basketbal VUAS) 4:50
  25. Alex Koele (Biddinghuizen) 4:52
  26. Kenji Maassen (De dukdalf) 4:56
  27. Stan Geling (Dronten) 5:02
  28. Sven Lefers (Flevo Delta) 5:03
  29. Germ Brandsma (Shoganai) 5:08
  30. Sven Scholten (Swifterbant) 5:09
  31. Jurre Hougardy (Almere) 5:14
  32. Thijs Jasper (Dronten) 5:25
  33. Senn Koeman (Emmeloord) 5:27
  34. Joris de Vries (Dronten) 5:29
  35. Boudewijn Tinge (Dronten) 5:31
  36. Nando Schwartz (KBS De Klimboom) 5:56
  37. Hugo Verwindt (Basketbal U12 VUAS) 6:12
  38. Mitch Koot (Dronten) 6:38
  39. Quinten Vrielink (Dronten) 7:19

Meisjes 9 en 10 jaar

  1. Anna van Elst (Flevo Delta) 4:00
  2. Startnummer 949 (Flevo Delta) 4:11
  3. Tess Geling (Flevo Delta) 4:39
  4. Joy Bouwes (Flevo Delta) 4:43
  5. Noa Berger (Flevo Delta) 4:53
  6. Sara Brasser (Dronten) 4:55
  7. Aniek Rigter (Swifterbant) 4:56
  8. Lisa Amsing (Dronten) 5:00
  9. Lieke van Donkersgoed (Flevo Delta) 5:01
  10. Marit de Boer (KBS De Klimboom) 5:04
  11. Lisset Post Herrera (Basketbal U12 VUAS) 5:07
  12. Sophie van den Brink (Flevo Delta) 5:18
  13. Elize Scholtens (De Branding) 5:26
  14. Eveline de Jong (Basketball U12 VUAS) 5:33
  15. Giselle Wullink (Dronten) 5:35
  16. Senna Baars (KBS De Klimboom) 5:37
  17. Nynke Groenhof (Flevo Delta) 5:42
  18. Gwen Jansen (Dronten) 6:10
  19. Elisa Weitgraven (Dronten) 6:13
  20. Mara Pap (Biddinghuizen) 7:01

Jongens 7 en 8 jaar

  1. Rafael Baars (KBS De Klimboom) 4:02
  2. Federico Talen (Flevo Delta) 4:12
  3. Delano Thielman (Isala '96) 4:21
  4. Noah van Kuijk (Almere '81) 4:23
  5. Jori van Logtenstein (Flevosprong) 4:26
  6. Mareijn van Beusichem (AV Zeewolde) 4:28
  7. Sam van Tessel (Dronten) 4:29
  8. Juup van der Eijk (Swifterbant) 4:30
  9. Xavier Siderius (Dronten) 4:33
  10. Stan van der Plas (Dronten) 4:43
  11. Robin van Ginkel (De Zevensprong) 4:44
  12. Tygo Kok (Flevo Delta) 4:49
  13. Max Dreves (Ens) 4:51
  14. Niek van der Eijk (KBS De Klimboom) 4:54
  15. Daniël van Lieshout (Dronten) 4:57
  16. Stijn Kooij (Dronten) 5:05
  17. Marijn Benning (Dronten) 5:05
  18. Stijn Buikema (Dronten) 5:09
  19. Jarno Brasser (Dronten) 5:14
  20. Sem Versteeg (Harderwijk) 5:17
  21. Pepijn van der Meer (De Dukdalf) 5:20
  22. Mylan Koeman (Emmeloord) 5:21
  23. Bart Schrader (Dronten) 5:23
  24. Tom Dekker (Dronten) 5:24
  25. Finn Nijenhuis (KBS De klimboom) 5:30
  26. Thies Doornbos (Dronten) 5:31
  27. Tim de Jong (Dronten) 5:33
  28. Cas Wesseling (Dronten) 5:35
  29. Hugo Koster (KBS De Klimboom) 5:35
  30. Niels van Riessen (KBS De Klimboom) 5:37
  31. Nathan Lucassen (Biddinghuizen) 5:39
  32. Milo van den Berg (Dronten) 5:41
  33. Bowie Kollen (Dronten) 5:41
  34. Jasper van Mierlo (Dronten) 5:41
  35. Sebastiaan Kous (Dronten) 5:42
  36. Floris Frizo (KBS De Klimboom) 5:45
  37. Joey vd Holst (Biddinghuizen) 5:47
  38. Xander Middelkamp (Zeewolde) 5:47
  39. Daan de Vries (KBS De Klimboom) 5:58
  40. Casper van der Arend (Flevo Delta) 5:59
  41. Ruben de Waardt (Dronten) 6:05
  42. Gossee Winnubst (Biddinghuizen) 6:06
  43. Hans de Roode (KBS De Toekomst) 6:49

Meisjes 7 en 8 jaar

  1. Norah van Elst (Dronten) 4:22
  2. Jasmijn van Nieuwenhoven (De Gemzen) 4:32
  3. Maud Langendijk (AV Zeewolde) 4:50
  4. Sylvia Veldt (Biddinghuizen) 4:50
  5. Evi Vreugdenhil (Zoetermeer) 4:51
  6. Wendy Hoogendoorn (Almere) 4:59
  7. Lois Lindhout (Flevo Delta) 5:01
  8. Mila Snelling Berg (Dronten) 5:06
  9. Madelief Miedema (TION) 5:07
  10. Evi Groen (Dronten) 5:07
  11. Wies Brandsma (Shoganai) 5:11
  12. Neeltje Nap (Amersfoort) 5:11
  13. Celèste Rampen (KBS De Klimboom) 5:21
  14. Akke Brandsma (Shoganai) 5:25
  15. Fey Lin Nguyen (Dronten) 5:27
  16. Masha de Wit (de Klimboom) 5:35
  17. Elyza van Zijtveld (Dronten) 5:38
  18. Fiene Hammer (Dronten) 5:39
  19. Dianne van Gorp (KBS De Klimboom) 5:42
  20. Sofie de Wit (de Klimboom) 5:42
  21. Liza Jasper (Dronten) 5:43
  22. Saar Geling (Flevo Delta) 5:43
  23. Maureen Rigten (Swifterbant) 5:48
  24. Carice Scholtens (De Branding) 5:50
  25. Kensi Buiting (KBS De Klimboom) 5:52
  26. Vera Mulder (Flevo Delta) 5:55
  27. Maudi Pap (Biddinghuizen) 5:55
  28. Kiki van Wolfswinkel (Dronten) 5:56
  29. Norah Ritzema (DWLoopschool Hattem) 6:04
  30. Fayenn Vrielink (Dronten) 6:22
  31. Aleyna Diel (Dronten) 6:43
  32. Famke Baars (KBS De Klimboom) 7:13

Jongens 4, 5 en 6 jaar

  1. Viktor Nap (Amersfoort) 4:47
  2. Yves Middelkamp (Zeewolde) 4:50
  3. Bomba Bomba (Ciko '66) 4:53
  4. Robin Huisman (Dronten) 5:01
  5. Quinten Geerdink (Flevo Delta) 5:14
  6. Semm Woltjes (Dronten) 5:20
  7. Jonathan Weitgraven (Flevo Delta) 5:24
  8. Jens Lindhout (Flevo Delta) 5:26
  9. Savino Groenendijk (Dronten) 5:27
  10. Tjalling Nicolai (Maarn) 5:30
  11. Jorre Schalen (Dronten) 5:39
  12. Lenn Ritzema (DWLoopschool Hattem) 5:45
  13. Jona Woltjes (Bilthoven) 5:46
  14. Boaz Wullink (Dronten) 5:48
  15. Tjitze Miedema (Leersum) 5:52
  16. Jesse Seldentuis (KBS De Klimboom) 6:00
  17. Thijs van Donkersgoed (KBS De Klimboom) 6:09
  18. Rivano Kok (Dronten) 6:11
  19. Kian Baars (Dronten) 6:14
  20. Luuk de Vries (KBS De Klimboom) 6:21
  21. Kees Vijn (Dronten) 6:34
  22. Startnummer 950 (Dronten) 6:50
  23. Jermain Kollen (Dronten) 7:11
  24. Dave Kelders (Dronten) 7:16
  25. Tigo van Wolfswinkel (Dronten) 7:18
  26. Timme Huis (Dronten) 7:20
  27. Matthijs Kous (Dronten) 7:55
  28. Jelle Huijssoon (Nijverdal) 7:56
  29. Logan Kanters (KBS De Klimboom) 8:06
  30. Abel Koster (KBS De Klimboom) 9:30

Meisjes 4, 5 en 6 jaar

  1. Jamila Thielman (Isala '96) 5:12
  2. Noor Hammer (Dronten) 5:13
  3. Senna Groen (Dronten) 5:25
  4. Melody Persoon (Lelystad) 5:27
  5. Elinne Zwaan (Zwaanbuitensport) 5:31
  6. Julia van Kuijk (Almere) 5:31
  7. Anouk van der Arend (Dronten) 5:39
  8. Fleur Bakker (Hitzum) 5:40
  9. Emmely Thomas (Dronten) 5:45
  10. Esmee Versteeg (Harderwijk) 5:50
  11. Vera van Kuijk (Almere) 5:57
  12. Sara Ros (Dronten) 6:04
  13. Neomi Nijs (KBS De Klimboom) 6:08
  14. Eline Benning (Dronten) 6:10
  15. Fien van der Meer (De Dukdalf) 6:10
  16. Nova De Jong (IJsselmuiden) 6:13
  17. Lynn Stenekes (Dronten) 6:14
  18. Josefien Nap (Amersfoort) 6:21
  19. Ella Verweg (KBS De Klimboom) 6:31
  20. Lieva Visser (Dronten) 6:40
  21. Filipa Jansing (Dronten) 6:43
  22. Salomé Jansing (Dronten) 6:45
  23. Josefien Lefers (Dronten) 6:49
  24. Liz de Jong (Dronten) 6:50
  25. Roos Doornbos (Dronten) 6:50
  26. Ellen Kooij (Dronten) 7:01
  27. Féline Rampen (KBS De Klimboom) 7:06
  28. Lisanne van Mierlo (Dronten) 7:10
  29. Esmee Kip (Dronten) 7:15
  30. Elize van Veldhuizen (Dronten) 7:24
  31. Tesa Snelling Berg (Dronten) 7:24
  32. Milou van Veldhuizen (Dronten) 7:29
  33. Esmee van Donkersgoed (KBS De Klimboom) 7:35
  34. Rosa Schrader (Dronten) 7:38
  35. Joline Borowska (Dronten) 8:27
  36. Nine Groen (Dronten) 8:43
  37. Naomi Brasser (Dronten) 10:16