Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

Sportverkiezingen: hoofdprijzen voor Manon Bakker, Daan Schade en ZZZ-dames

Sportverkiezingen: hoofdprijzen voor Manon Bakker, Daan Schade en ZZZ-dames

DRONTEN - In De Meerpaal zijn vanavond de winnaars van de Sportverkiezingen 2019 gehuldigd. Sportvrouw van het jaar werd Manon Bakker, sportman werd Daan Schade en tot sportploeg werd de Zuiderzeezwemmers dames estafetteploeg uitgeroepen.

Winnaars Sportverkiezingen

Sportvrouw

Sportman

    Sportploeg

    Sportcoach

    Talent meisje

    Talent jongen

      Jeugdsportploeg

      Aangepast sporten

      Sportvrijwilliger

      • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
      • 2019: Henk Vos (waterpolo)
      • 2019: Bert Hartog (voetbal)
      • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
      • 2018: Hester Vos (zwemmen)
      • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
      • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
      • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
      • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
      • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
      • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
      • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
      • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
      • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
      • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
      • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
      • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
      • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
      • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
      • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
      • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
      • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
      • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
      • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
      • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
      • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
      • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
      • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

      Oeuvreprijs

      Sportverkiezingen



      Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

      Ontworpen door BCO Reclameburo