Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

Skeelerestafette 24KiKa bij Flevonice brengt voor 't eerst meer dan 100.00 euro op

Skeelerestafette 24KiKa bij Flevonice brengt voor 't eerst meer dan 100.00 euro op
Foto: 24KiKa

BIDDINGHUIZEN - Flevonice stond vorig weekeinde in het teken van de veertiende editie van een 24-uurs skeelerestafette. De deelnemers probeerden zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting KiKa, die onderzoek naar kinderkanker ondersteunt. Voor het eerst in 14 jaar is de magische grens van een ton gepasseerd en is er 101.742 euro ingezameld.

Einduitslag alle deelnemers na 24 uur

  1. Rick Broshuis Rick Broshuis 189
  2. Bennie Kriekaard Luctor et Emergo - 3Action Sports Nutrition 170
  3. Frank Hogervorst Frankiepankie 158
  4. Jan de Weerd de 1 cilinder 147
  5. Chris Kools Chris Kools 141
  6. René Suijkerbuijk DOS IJSCOS PELIGROSOS 113
  7. Jaap Plender Klompenburg Bouw 111
  8. Sylvain Guineberteau Sylvain et son papa 110
  9. Wessel Bantema Fryslân4Kika 100
  10. Steven Arbon Team magic 91
  11. Hylco Broos WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg 76
  12. Bruno Guineberteau Sylvain et son papa 75
  13. Henri Wichers Twenterand C 71
  14. Gerd Wichers Twenterand C 69
  15. Dirk Lukasse Luctor et Emergo 3 69
  16. Amy ten Berge WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg 1 68
  17. Nico van Paassen Skeelergroep stede-broec 2 68
  18. Marc de Vrieze Luctor et Emergo 3 67
  19. Jan Valk Twenterand C 67
  20. Bas Noorloos River Skate Team 1 66
  21. Didier Ricordeau Elan Roller des Sorinieres 62
  22. Marieke Hutzezon WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg 1 62
  23. Cedric Nourrisson Elan Roller des Sorinieres 61
  24. Ronald Haasjes Team Staphorst 60
  25. Ludovic Hivert Elan Roller des Sorinieres 58
  26. Jesse de Kinderen WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg 1 57
  27. Frank de Kok Luctor et Emergo 1 55
  28. Joan Bloemert Team Staphorst 55
  29. Marisca van Paassen Skeelergroep stede-broec 2 54
  30. Helmich van der Kolk DNIJ jonge veteranen team 54
  31. Ricardo van der Horst Team Staphorst 54
  32. Danielle Mulder Griezeveen 54
  33. Lia v d Munt Griezeveen 53
  34. Daniëlle Kriekaard Luctor et Emergo 1 52
  35. Jan Bij de Vaate River Skate Team 2 52
  36. James Ashby Team united force 52
  37. Meindert Kuipers Scoss team2 51
  38. Jan Jouke Tjalsma Team United Force 51
  39. Martijn Jager Team United Force 51
  40. Anne Willems DOS IJSCOS PELIGROSOS 50
  41. Marthijn Mulder Team Staphorst 50
  42. Nick Scheffer ambu skaters 2 50
  43. Stephan van den Nieuwendijk Team united force 50
  44. Bert Bouw Griezeveen 49
  45. Justin Karrenbelt DNIJ Betonhappers 49
  46. Niels Jansen Team United Force 49
  47. Stephanie Herpers River Skate Team 1 48
  48. Daniel ten cate DNIJ Betonhappers 48
  49. Dirk Langhout Scoss team 1 47
  50. Trudy van der Graaff Scoss team2 47
  51. Henk van den Berg Griezeveen 47
  52. Nika Van Dasselaar Team Nozem 47
  53. Richard Van der Wal ambu skaters 4 47
  54. Paul Saakes DNIJ Betonhappers 47
  55. Danielle van Zanten River Skate Team 2 47
  56. Lièn van Dasselaar Team Nozem 46
  57. Tamara van der Linde Lenferink 2 (SC Wijheruit) 46
  58. Elma van Laar Team Nozem 46
  59. Martijn Otten Friends4kika 45
  60. Pieter Bijeman Lenferink 2 (SC Wijheruit) 45
  61. Harry Kamstra Lenferink 2 (SC Wijheruit) 45
  62. Mirjam Boltjes DNIJ jonge veteranen team 45
  63. Olga van Laar Team Nozem 44
  64. Simone van de Munt Team Nozem 44
  65. charlene schreuder DNIJ Betonhappers 44
  66. Bauke de Jong Friends4kika 44
  67. Anita Schreuder DNIJ jonge veteranen team 44
  68. Ewout Bijeman Lenferink 1 (SC Wijheruit) 43
  69. Jolanda Meier VIJL 1 43
  70. Raymond van der Haas DNIJ jonge veteranen team 43
  71. Harjan Tromp Team Staphorst 43
  72. Brenda Evink Lenferink 2 (SC Wijheruit) 42
  73. Herrald Vink Lenferink 2 (SC Wijheruit) 42
  74. Mandy Groot Friends4kika 42
  75. Alise Smit Lenferink 2 (SC Wijheruit) 42
  76. Jan-Willem De Jong River Skate Team 2 42
  77. Sharon Hendriks Friends4kika 42
  78. Jan Luyendijk VIJL 1 42
  79. Christian Haasjes Team Staphorst 42
  80. Max Bremmer Twenterand B 42
  81. Bas van de Vaart SVS De Baggeraars 1 42
  82. René Oude Alink Twenterand B 41
  83. Dennis Palmer River Skate Team 1 41
  84. Arlieke Teunisse VIJL 1 41
  85. Yasmine Bouaziz DNIJ Betonhappers 41
  86. Jan Verlind Verlind Ijsport Leiderdorp 40
  87. Daniëlle Harthoorn Luctor et Emergo 2 40
  88. Rens Palmer River Skate Team 1 40
  89. Jens Verbeek Leisure World Top Team 40
  90. Leo Alberts Twenterand B 39
  91. Erik Kruissink Twenterand A 39
  92. Dinand Dekker Twenterand B 39
  93. John Ouwerkerk River Skate Team 2 39
  94. Manouk de Jong De Beide Handjes 39
  95. Thijs Visscher Leisure World Top Team 39
  96. Henk-Jan Scherphof Twenterand A 39
  97. Simon Stallinga Leisure World Top Team 39
  98. Egbert Alberts Twenterand A 38
  99. Deborha Vinke Schutte (SC Wijheruit) 38
  100. Jan Klompmaker BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 38
  101. Bonne Van Avezaath Leisure World Top Team 38
  102. Floor Terluin Leisure World Top Team 38
  103. Niek Post Lenferink 1 (SC Wijheruit) 38
  104. Madelon Reijne VIJL 1 38
  105. Gemma Boeijen Scoss team2 37
  106. Ed de Jong 200=eigenlijk te weinig 37
  107. Johan Niphuis Twenterand A 37
  108. Jan Boldewijn Twenterand B 37
  109. Huibert Uittenbogaard SVS De Baggeraars 1 37
  110. Saline Verkerk De Goudse Jeugd 37
  111. Evan Evink Lenferink 1 (SC Wijheruit) 37
  112. Richard Oomen River Skate Team 1 37
  113. Joost Verbogt mkbasics.nl 37
  114. Sjaan Verbogt mkbasics.nl 36
  115. Freek Huizing Scoss team 1 36
  116. Teunis Kwakkel BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 36
  117. Jelmer de Hoop De Goudse Jeugd 36
  118. Egbert van Zeeburg BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 36
  119. Claudia van Hout Scoss team2 36
  120. Lars den Heijer De Goudse Jeugd 36
  121. Esther Vroon ambu skaters 3 35
  122. Marloes Welschot mkbasics.nl 35
  123. Wies Twisk Gert van Lunteren Assurantien bv. 35
  124. Egbert Smit BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 35
  125. Remco Mexsenaar Scoss team 1 34
  126. Marcel Van de Linden ambu skaters 3 34
  127. Theo Kwakkel BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 34
  128. Gerlof Bij de Vaate River Skate Team 2 34
  129. Erben Rens Lenferink 1 (SC Wijheruit) 34
  130. Tonnie van Tongeren BPI - Lotte van Zanten (SC Wijheruit) 34
  131. Jesse Langebeeke Gert van Lunteren Assurantien bv. 34
  132. Tikwa Westerdijk Twenterand A 34
  133. Henriette Emmink Aberson (SC Wijheruit) 34
  134. Loes Stoop WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 34
  135. Bas Verbogt mkbasics.nl 34
  136. Jan-Martien vd Wetering Gert van Lunteren Assurantien bv. 34
  137. Piet Van de Pas Scoss team 1 33
  138. Merit Westerink Lenferink 1 (SC Wijheruit) 33
  139. Wim Bouwhuijs Aberson (SC Wijheruit) 33
  140. Jaap Laan Skeelergroep stede-broec 1 33
  141. Gerrit van den Brink Aberson (SC Wijheruit) 33
  142. Sina Gewald Aberson (SC Wijheruit) 33
  143. Dylan Hoogeveen Leisure World Kids Team 1 33
  144. Ed de Vries 200=eigenlijk te weinig 33
  145. Bertus Stoel Aberson (SC Wijheruit) 33
  146. Eddie van Beest SVS De Baggeraars 2 33
  147. Richard Balk Flevonice4Kika 33
  148. Juliana Ebbens Leisure World Kids Team 1 33
  149. Kees Koster Skeelergroep Stede-Broec 1 33
  150. Kor de Jong Driemtiem 32
  151. Bart Schipper Friends4kika 32
  152. Conny de Vrieze Luctor et Emergo 2 32
  153. Lucas Bastiaansen Voldaan doorgegaan 32
  154. Leonie van Bergeijk Voldaan doorgegaan 32
  155. Kim Mudde SVS De Baggeraars 1 32
  156. Sylvian Hoogeveen Leisure World Kids Team 1 32
  157. Alex Stegeman SVS De Baggeraars 3 32
  158. Stephan Hollander Leisure World Kids Team 1 32
  159. Rick Meijer Leisure World Kids Team 1 31
  160. Pauline van der Zant VIJL 1 31
  161. Thomas De Lange Leisure World Kids Team 1 31
  162. Lotte Schwiebbe De Goudse Jeugd 31
  163. Miranda Buter SVS De Baggeraars 1 31
  164. Auke-Tjeerd Hiemstra Griezeveen Kids 31
  165. Wybren Postma Aberson (SC Wijheruit) 31
  166. Hendrika de Kok Luctor et Emergo 2 30
  167. Mariek Dassen ambu skaters 1 30
  168. Nathalie van de Ende ambu skaters 4 30
  169. Sam Schurink Voldaan doorgegaan 30
  170. Majken Roelfszema Quad Squad 30
  171. Jake Blom ambu skaters 1 30
  172. Remy Bernard Quad Squad 30
  173. Bart Broch Driemtiem 29
  174. Wilco Kok SVS De Baggeraars 2 29
  175. Bertine Schipper 200=eigenlijk te weinig 29
  176. Kylie van den Brink Raab - Boeve (SC Wijheruit) 29
  177. Arno Luteijn Voldaan doorgegaan 29
  178. Tijl de Vries Griezeveen Kids 29
  179. Eline van der Zalm SVS De Baggeraars 2 29
  180. John van de Moosdijk Quad Squad 29
  181. Tom van Steenoven Voldaan doorgegaan 29
  182. Patrick Langendoen SVS De Baggeraars 3 28
  183. Jeanine Smit Vaessen Mode (SC Wijheruit) 28
  184. Nienke Kamphuis Care4kika 28
  185. Henrietta van Heerde Vaessen Mode (SC Wijheruit) 28
  186. Laura van den Brink Raab - Boeve (SC Wijheruit) 28
  187. Gerrie Keesmaat SVS De Baggeraars 2 28
  188. sophie schieman Voldaan doorgegaan 28
  189. Sofie Bouw Leisure World Kids Team 1 28
  190. Shelly De Jong Driemtiem 27
  191. Niek Kamstra Raab - Boeve (SC Wijheruit) 27
  192. Ida Scherjon Vaessen Mode (SC Wijheruit) 27
  193. Judith Vink Raab - Boeve (SC Wijheruit) 27
  194. Annet van de Vaart SVS De Baggeraars 2 27
  195. Desiree Van der Voort WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 27
  196. Joyce Gerards Care4KiKa 27
  197. Henrianne van Triest Lenferink 1 (SC Wijheruit) 27
  198. Wendy Kamp Skeelergroep stede-broec 1 27
  199. Miranda Staal Care4KIKA 27
  200. Jack Koning Friends4kika 27
  201. Tjan Huang SVS De Baggeraars 3 26
  202. Jelle Willemsen Ahold Skate IT 26
  203. Rick van Werven Raab - Boeve (SC Wijheruit) 26
  204. Maikel Bosman Quad Squad 26
  205. Jet Bulk Quad Squad 26
  206. Ella Bredius De Goudse Jeugd 26
  207. Heleen Vermeulen Vaessen Mode (SC Wijheruit) 26
  208. Johan de Keijzer SVS De Baggeraars 3 26
  209. Caroline van Eijk SVS De Baggeraars 1 26
  210. Renske Bos Gert van Lunteren Assurantien bv. 26
  211. Julia Dekker Skeelergroep stede-broec 1 26
  212. Marit Berendse Driemtiem 26
  213. Marco Batenburg SVS De Baggeraars 3 26
  214. Roy Zwirs Driemtiem 25
  215. Marco in \'t Veld Ahold Skate IT 25
  216. Astrid Kok SVS De Baggeraars 2 25
  217. Diona Balk Schutte (SC Wijheruit) 25
  218. Janne Kraamer De Goudse Jeugd 25
  219. Bert van Willigen 200=eigenlijk te weinig 25
  220. Frea Boerman Vaessen Mode (SC Wijheruit) 25
  221. Nicolle Wolters SVS De Baggeraars 3 25
  222. Raoul Sellink Skeelergroep stede-broec 1 25
  223. Julia Harteveld De Goudse Jeugd 25
  224. Klaas Pranger Ahold Skate IT 25
  225. Marc Post Raab - Boeve (SC Wijheruit) 25
  226. Elsa Boeve Vaessen Mode (SC Wijheruit) 25
  227. Julian de Boer Leisure World Kids Team 2 25
  228. Chris de Velde Leisure World Kids Team 2 25
  229. Niek de Jong Driemtiem 24
  230. Alyne Boerman Lenferink 1 (SC Wijheruit) 24
  231. Margot Lepelaars WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 24
  232. Danique Vos Gert van Lunteren Assurantien bv. 24
  233. Thom de Jong Ahold Skate IT 24
  234. Tjeert Siersma VIJL 1 24
  235. Jolanda van Rij 200=eigenlijk te weinig 24
  236. Elin Davelaar De Beide Handjes 24
  237. Janneke van der Aa - Govers WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 24
  238. Inger Waling Care4KIKA 24
  239. Wim Ijpelaar Flevonice4Kika 23
  240. Manfred Vlieger Flevonice4Kika Fun 23
  241. Dity Mudde SVS De Baggeraars 1 23
  242. Vince Dokter Gert van Lunteren Assurantien bv. 23
  243. Famke Veenstra River Skate Team 1 23
  244. Konstantin Kondratov Quad Squad 23
  245. Esther Korenberg Raab - Boeve (SC Wijheruit) 23
  246. Jochem Terluin Leisure World Kids Team 2 23
  247. Annelies Dussel Ahold Skate IT 23
  248. Karlijn Wiggers De Beide Handjes 23
  249. Kate-Lynn Schouten Leisure World Kids Team 2 23
  250. Willemijn Jansen Twenterand Jeugd 23
  251. Melle Boeijen Scoss team 1 23
  252. Julia de Vos Leisure World Kids Team 2 22
  253. Luca Manuels Griezeveen Kids 22
  254. Lisa Hollander Leisure World Kids Team 2 22
  255. Marijke Zwanikken WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 22
  256. Dana Smits Leisure World Kids Team 2 22
  257. Fleur Smits Leisure World Kids Team 2 22
  258. Mandy Rietzschel Care4kika 21
  259. Amber van der Wal ambu skaters 4 21
  260. Alfons Van de ambu skaters 2 21
  261. Christine Borst Ahold Skate IT 20
  262. Monique Van de Wal ambu skaters 2 20
  263. Sem Van de Linden ambu skaters 3 20
  264. Iris Eilander Schutte (SC Wijheruit) 20
  265. Nicole Buitenhuis De Beide Handjes 20
  266. Denise Bakker Schutte (SC Wijheruit) 20
  267. Isa Leroy Griezeveen Kids 20
  268. Thom Bremmer Twenterand Jeugd 20
  269. Maarten Swagerman Skeelergroep stede-broec 1 19
  270. Demi Meinten Griezeveen Kids 19
  271. Romy Snel Leisure World Top Team 19
  272. Eva Boom Schutte (SC Wijheruit) 19
  273. Imre van Leeuwen Flevonice4Kika 19
  274. Mandy Blom ambu skaters 1 18
  275. Pheline Van de Wal ambu skaters 2 18
  276. Toke Damgrave De Beide Handjes 18
  277. Anne Visscher Griezeveen Kids 18
  278. Mattanja Boekhout Griezeveen Kids 18
  279. Wilma Besseler WNS IJSCO FEEST skate Tilburg 2 18
  280. Jody Bennink Flevonice4KiKa fun 18
  281. Naomi Davelaar De Beide Handjes 17
  282. Tessa de Bruijn ambu skaters 3 17
  283. Celine Evink Raab - Boeve (SC Wijheruit) 17
  284. Bryan Bravenboer ambu skaters 4 16
  285. Eduard Van Belle ambu skaters 1 16
  286. Sanne Bakker Schutte (SC Wijheruit) 16
  287. Marit van Dijk Schutte (SC Wijheruit) 16
  288. Gert Westerink DNIJ jonge veteranen team 15
  289. Arjan Bossenbroek Flevonice4KiKa fun 15
  290. Marthe Slomp Twenterand Jeugd 15
  291. Judith Kessels ambu skaters 1 14
  292. Minoush Simons ambu skaters 1 14
  293. Ryan Folbert Twenterand Jeugd 14
  294. Gerlinde Marsman Twenterand Jeugd 14
  295. Matthijs Jansen Twenterand Jeugd 14
  296. Tijmen Menist Team United Force 13
  297. Jolanda Noome Flevonice4Kika Fun 13
  298. Linda Boldewijn Twenterand Jeugd 13
  299. Robin Schuld Schutte (SC Wijheruit) 13
  300. Sandra Van de Linden ambu skaters 3 12
  301. Noa Slomp Twenterand Jeugd 12
  302. Jack Lokhorst Flevonice4Kika 12
  303. Nadine Houben ambu skaters 2 10
  304. Thirza Zwakenberg Flevonice4Kika Fun 10
  305. Teun Van Dorp ambu skaters 4 9
  306. Bas Klunder Flevonice4Kika 8
  307. Annicka Eden Flevonice4Kika 8
  308. Kristel Pinkster Flevonice4Kika Fun 3



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo

Welkom op DeDrontenaar.nl

Op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden cookies als persoonsgegevens beschouwd. Op deze website wordt van cookies gebruik gemaakt. Verdere informatie hierover kunt u vinden in ons privacystatement & cookiestatement. U wordt hierbij verzocht om kenbaar te maken dat u met het gebruik van cookies instemt.



Lees ons privacystatement

Lees ons cookiestatement