Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

VIDEO | ‘Mister Kerstloop’ blijft zo lang mogelijk komen: „Heel leuk om hier te lopen”


DRONTEN - Hoe lang blijft ‘Mister Kerstloop’ Jeroen van Damme nog naar Dronten komen om mee te doen aan het hardloopevenement? „Zo lang mogelijk”, antwoordt de Belg, „Het is gewoon goed georganiseerd, ik vind het heel leuk om hier te lopen.”

Video's Kerstloop Dronten

Mannen 45+ halve marathon

  1. Stefan van den Broeck (België) 01:10:34
  2. Jeroen van Damme (Loopgroep PK) 01:12:57
  3. Jay Sauer (Cifla) 01:15:10
  4. Co Post (Altis) 01:17:32
  5. Bennie Thunker (Isala '96) 01:18:30
  6. Randy Hendriks (Running2000) 01:19:49
  7. Ewout Middelburg (Athlos) 01:20:38
  8. Nils van Elzelingen (Veluwe) 01:22:23
  9. Herman Verra (GAC Hilversum) 01:22:47
  10. Klaas van Pijkeren (Dronten) 01:23:16
  11. Fransua Woldemariam (AVA '70) 01:23:24
  12. Edward Pechler (Loopgroep Bedum) 01:25:07
  13. Herman Couperus (Athlos) 01:25:21
  14. Roel van der Steege (Isala '96) 01:26:41
  15. Ton Sweep (GAC Hilversum) 01:26:49
  16. Wytze van der Velde (Dronten) 01:26:57
  17. Renze Zijlstra (PEC 1910) 01:27:53
  18. Marco van Eijk (BB lopers) 01:28:17
  19. Vincent Sloterwijk (Altis) 01:28:18
  20. Stefan van Dijk (IJsselmuiden) 01:28:23
  21. Bas van den Brink (Ermelo) 01:29:18
  22. Arjan de Ruijter (Almere) 01:29:27
  23. Hans Pieterse (Altis) 01:31:32
  24. Hans Lampe (Leisure World Kerstloop) 01:31:33
  25. Alwin Richter (Spirit Lelystad) 01:32:25
  26. Ramon de la Fuente (Amersfoort Run2Day) 01:32:41
  27. Marcel Sman (Triathlon Ver. L'stad) 01:32:43
  28. Ruud Lenoir (Dronten) 01:33:10
  29. Sytse Algera (AV Zeewolde) 01:33:19
  30. João Da Costa Lopes (Almere) 01:33:27
  31. Mohammed Farhani (Sportvrienden) 01:33:30
  32. Ernout van Koten (Haarlem) 01:33:40
  33. Ard Cloo (Amersfoort) 01:33:52
  34. Siebren de Jong (Athlos) 01:34:26
  35. Michael Maijen-Smits (Nederlandse Triathlonbond) 01:35:07
  36. Remco Koning (Swifterbant) 01:36:40
  37. Karel Jan van der Kaaden (AV Zeewolde) 01:38:40
  38. Richard Brinkhuis (Zwolle) 01:38:46
  39. Ronald de Ruijter (Zwaan Buitensport Dronten) 01:39:04
  40. Robin Bruil (AV Zeewolde) 01:39:14
  41. Eddy van der Wit (AV Zeewolde) 01:39:41
  42. Guus Lohues (Ens) 01:40:52
  43. Wim Bijsterbosch (De Gemzen) 01:40:56
  44. Chris Kouwenhoven (Nederlandse Triathlonbond) 01:40:57
  45. Richard Jongejan (Lelystad) 01:41:13
  46. Ton Roelofs (PEC 1910) 01:41:14
  47. Sigurd Jacobs (Zwolle) 01:41:44
  48. Machel Haag (Elst Gld) 01:42:27
  49. Hans Hut (Amersfoort) 01:43:07
  50. Marcel Wagtelenberg (Heerde) 01:44:04
  51. Rick Panman (PEC 1910) 01:45:45
  52. J P Mc Allister (IJsselstein Ut) 01:46:17
  53. André Bosscha (Zwolle) 01:46:28
  54. Karst Neervoort (Kampen) 01:46:47
  55. Harry Takens (Running Almere) 01:47:42
  56. Erwin De Wit (Dronten) 01:47:58
  57. Erny Veldt (Zwolle) 01:48:07
  58. Gilles Gerth (PEC 1910) 01:48:16
  59. Bart Bertelink (Zwolle) 01:48:58
  60. Mohammed Acherrat (Sportvrienden) 01:48:59
  61. Cees Bouma (Lgp Biddinghuizen) 01:49:00
  62. Jeroen Jansen (Almere) 01:49:37
  63. Lodewijk de Groot (Zwolle) 01:49:55
  64. Peter Beumer (AV Zeewolde) 01:49:56
  65. Victor Pinto (Almere) 01:50:13
  66. Eric Jansen (Zwolle) 01:50:47
  67. Peter Mondeel (Almere) 01:53:12
  68. Gerard Harleman (Haastrecht) 01:53:15
  69. Gert Brussee (Loopgroep 2000) 01:53:30
  70. Niels Ampt (Leisure World) 01:55:11
  71. Jaap van der Goot (NOP) 01:55:31
  72. Dennis Kleefman (Almere) 01:55:47
  73. Nielson van Mierlo (Dronten) 01:58:18
  74. Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 01:58:29
  75. Edwin Goedegebuure (Swifterbant) 01:58:32
  76. Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 01:59:41
  77. Marco van de Water (Lelystad) 02:00:03
  78. Hans Veneman (Lelystad) 02:00:10
  79. Marcel Dinger (Dronten) 02:02:06
  80. Edwin Timmer (Chakti) 02:02:08
  81. Maurice van der Wijst (Phanos) 02:02:21
  82. John Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
  83. André Stegehuis (Almelo) 02:05:26
  84. Jan-Wrister Bouwman (Lelystad) 02:06:28
  85. Peter Tepe (Dronten) 02:08:50
  86. Henk Demmer (2BFit) 02:09:53

Mannen senioren halve marathon

  1. Elvis Tabarach (Kenia) 01:04:02
  2. Julien Devanne (Frankrijk) 01:04:55
  3. Alfred Cherop (Kenia) 01:05:02
  4. Willem van Schuerbeeck (België) 01:06:26
  5. Joeri Wolf (Cifla) 01:06:41
  6. Kristof Nackaerts (België) 01:07:07
  7. Jorit Cleij (Cifla) 01:07:10
  8. Dennis Laerte (België) 01:07:50
  9. Remyo Tielsema (Haarlem) 01:07:55
  10. Valentin Poncelet (België) 01:08:00
  11. Cas Lutz (GAC Hilversum) 01:09:11
  12. Davy Stieperaere (België) 01:10:20
  13. Erik Kallenberg (GAC Hilversum) 01:12:37
  14. Mesgina Tesfay (Eindhoven Atletiek) 01:12:37
  15. Marnix Langeveld (Pijnenburg) 01:13:17
  16. Jan Schra (BB lopers) 01:13:30
  17. Eduard Grob (GAC Hilversum) 01:13:44
  18. Daan van Doorn (Pijnenburg) 01:13:58
  19. Gayri Hawery (Spirit Lelystad) 01:14:46
  20. Jasper van der Ploeg (Phanos) 01:16:30
  21. Ruud Weijer (Phanos) 01:16:51
  22. Stefan Woudwijk (NOP) 01:17:35
  23. Bas Hollegien (NOP) 01:17:36
  24. Geert-Jan van der Wal (NOP) 01:17:51
  25. Johan Horst (Running Holland vereniging) 01:18:40
  26. Mart van Esterik (Dronten) 01:21:05
  27. Thomas Bennis (Triathlon) 01:21:59
  28. Niels van Hoorn (BB lopers) 01:23:29
  29. Dominique Pankow (Ultrarun-store.nl) 01:24:06
  30. Jeroen Woltinge (Emmeloord) 01:24:07
  31. Sjoerd Rosema (BB lopers) 01:24:28
  32. Peter Hildering (Hilversum) 01:24:34
  33. Wouter van Rossum (Amersfoort) 01:26:44
  34. Rogier Boogaard (Amsterdam) 01:28:00
  35. Albert Jan van Olst (Nunspeet) 01:29:24
  36. Christiaan de Jong (Almere) 01:31:00
  37. Jeroen de Lange (Athlos) 01:33:47
  38. Daan van Oosten (Nederlandse Triathlonbond) 01:34:15
  39. Barry Hoogezand (Dino Running Team) 01:38:15
  40. Rense Kamstra (Groningen) 01:38:41
  41. Werner Hietland (Dronten) 01:39:36
  42. Gijs Berkelmans (Almere) 01:40:12
  43. Maarten Engberts (Arnhem) 01:40:20
  44. Tim de Rijk (Lelystad) 01:41:34
  45. Abe Root (Dronten) 01:41:37
  46. Jeroen Beekhof (Zwolle) 01:43:12
  47. Dennis Mijer (Zeewolde) 01:45:32
  48. Jurgen Zwaan (Lelystad) 01:45:57
  49. Sebastiaan Slotboom (Biddinghuizen) 01:46:40
  50. Sander Schulte (Harderwijk) 01:46:56
  51. Kees de Vries (Urk) 01:47:26
  52. Robert-Jan Arke (Utrecht) 01:49:57
  53. Erik van Ballegooijen (Polsbroek) 01:49:57
  54. Tim Morius (Almere) 01:51:04
  55. Jefry Visser (Almere) 01:51:05
  56. Robin van Houwelingen (Oegstgeest) 01:51:44
  57. Jaimy van de Steenoven (Flevo Delta) 01:54:00
  58. Julian Adamse (Biddinghuizen) 01:54:04
  59. Hendrik Deelstra (Landstede Harderwijk) 01:56:44
  60. Tim Roetman (Dronten) 01:56:44
  61. Peter van de Put (Westervoort) 01:57:21
  62. Martin Hertong (Zwolle) 01:58:02
  63. Arie de Vries (Urk) 01:59:50
  64. Wouter Somer (Lelystad) 02:00:38
  65. Tycho Konter (Vollenhove) 02:02:18
  66. Rick Boswijk (Dronten) 02:02:19
  67. Peter Vriezen (Utrecht) 02:03:55
  68. Dennis Vlegels (WUR) 02:11:10
  69. Acmel Verhoeven (Dronten) 02:11:10

Mannen 35+ halve marathon

  1. Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 01:08:17
  2. Imo Muller (AAC) 01:11:32
  3. Joachim Poortmans (België) 01:11:44
  4. Peter Schoch (Wageningen) 01:14:43
  5. Bert Ruitenbeek (2BFit) 01:15:45
  6. Bas Mekking (De Gemzen) 01:16:57
  7. Youri Severin 01:17:03
  8. Emile Dercksen (Athlos) 01:17:23
  9. Maarten Vermeij (Phanos) 01:17:25
  10. Bart Hoeksma (Phanos) 01:17:33
  11. Jorn Hofstra (NOP) 01:19:34
  12. Thijs van der Haar (Altis) 01:20:00
  13. Falco van Dijck (Loopgroep Aart Stigter) 01:21:05
  14. Rene Bremer (Amersfoort) 01:21:52
  15. Tomas Prysmantas (Swifterbant) 01:22:43
  16. André Gijsendorffer (Zwolle) 01:23:06
  17. Johan Nijhof (Athlos) 01:24:32
  18. Bas Stevens (Emmeloord) 01:25:07
  19. Arjan Gruppen (HAC '63) 01:26:56
  20. William de Wilde (Athlos) 01:28:03
  21. Martijn Bokkerink (Harderwijk) 01:30:03
  22. Sjoerd van Westerop (DWLoopschool Hattem) 01:30:05
  23. Ernst Zwijnenberg (DWLoopschool Hattem) 01:30:08
  24. Robbert van Opstal (Hasselt) 01:30:35
  25. Martin Goedhart (Athlos) 01:30:37
  26. Stefan van der Plas (Lelystad) 01:30:55
  27. Wouter Stehouwer (Dronten) 01:31:08
  28. Peter Vos (Groningen) 01:31:14
  29. Sebastiaan Endeman (Raalte) 01:31:22
  30. Ramon Homan (Lelystad) 01:32:09
  31. Roelof Pepping (Dronten) 01:33:04
  32. Remko Evenboer (Almere) 01:35:35
  33. Rutger Brouwer (Lelystad) 01:36:31
  34. Marcel Smits (Dronten) 01:36:32
  35. Olaf van Campen (Emmeloord) 01:37:27
  36. Dennis Runhart (Swifterbant) 01:39:10
  37. Niels L (Almere) 01:39:16
  38. Yuri Wieten (Kampen) 01:39:28
  39. Marcel Kanselaar (Flevo Delta) 01:39:33
  40. Rogier De Groot (Loopgroep2000) 01:39:35
  41. Wilco van der Sar (Nagele) 01:40:37
  42. Frans Schellingerhout (Lelystad) 01:41:22
  43. Arnoud Hoen (PEC 1910) 01:41:29
  44. Michel Matteman (PEC 1910) 01:42:36
  45. Ahmed Bourass (Sportvrienden) 01:42:40
  46. Freek de Jong (Lelystad) 01:47:15
  47. Joost van der Toorn (Lelystad) 01:47:49
  48. Ralph Kisjes (Zwolle) 01:49:55
  49. Gerard de Jong (Almere) 01:50:49
  50. Jort Vlam (Almere) 01:51:05
  51. Coen van der Toorn (Lelystad) 01:51:34
  52. Andrzej Koziarski (Creil) 01:51:42
  53. Dimitri ten Klooster (Emmeloord) 01:54:20
  54. Bert Jan Breman (Emmeloord) 01:55:31
  55. Barry Haarbrink (Lelystad) 01:55:47
  56. D Pietersna (Dronten) 01:56:34
  57. IJsbrand Kaper (Dronten) 01:56:45
  58. Sjaak Vorsteveld (2BFit) 01:57:05
  59. Christian Siemensma (Dronten) 01:58:09
  60. Arjan Eising (Lelystad) 01:59:19
  61. Remco van den Brink (Tienhoven Ut) 01:59:31
  62. Lex van Dorp (Zwolle) 01:59:31
  63. Marco de Vries (Emmeloord) 02:00:08
  64. Jeroen Vreeling (Almere) 02:00:20
  65. Herman Grendelman (Zwolle) 02:00:51
  66. Marcel Koersma (Zwolle) 02:05:58
  67. Walter de Vos (Olst) 02:06:34
  68. Arjan de Jong (Amsterdam) 02:14:18

    Mannen 55+ halve marathon

    1. Wim van Rijswijk (AV '34) 01:23:19
    2. Henk Wolf (Spirit Lelystad) 01:24:04
    3. Hubert Bögemann (De Gemzen) 01:27:25
    4. Gijs Van den Hurk (avVN) 01:28:56
    5. Henk Weijerstrass (Loopgroep Hoorn) 01:29:30
    6. Manfred Scheibe (Marknesse) 01:30:58
    7. Rudi Hoffman (avVN) 01:36:27
    8. Geert de Lange (Athlos) 01:36:39
    9. Paul van den Berg (Athlos) 01:37:07
    10. Gerard van Arendonk (Flevo Delta) 01:37:11
    11. Wim Tillema (PEC 1910) 01:39:52
    12. Jos van de Ven (Almere '81) 01:40:12
    13. Hein Smelt (Zeewolde) 01:41:58
    14. Nico Zoon (Lelystad) 01:42:01
    15. Theo Jaskulski (Flevo Delta) 01:42:51
    16. Bert Keek (Lgp Biddinghuizen) 01:44:11
    17. Jack Graumans (Lgp Biddinghuizen) 01:44:43
    18. Ruud de Nijs (AV Zeewolde) 01:45:39
    19. Doeije van der Weerd (PEC 1910) 01:45:59
    20. Lex Boot (Athlos) 01:46:46
    21. Jan Boogaard (Spirit Lelystad) 01:47:07
    22. Bert Muilwijk-Hombergen (Lelystad) 01:47:30
    23. Hans van den Belt (RCL98) 01:48:58
    24. Jan Grolleman (Dronten) 01:49:21
    25. Jack van 't Hof (IJsselmuiden) 01:49:41
    26. Remco Jacobs (PEC 1910) 01:49:48
    27. Johan Zandbergen (VSO Makelaars) 01:50:17
    28. Rob Daamen (Athlos) 01:50:40
    29. Wim Bomhof (Amersfoort) 01:50:51
    30. Willem Verdouw (Dronten) 01:51:58
    31. Pieter Monné (Zeewolde) 01:52:11
    32. Wim Konter (Vollenhove) 01:53:01
    33. Jan Westland (Huizen) 01:53:55
    34. Theun Vellinga (Dino Running Team) 01:54:23
    35. André Adamse (Biddinghuizen) 01:54:31
    36. Jan Scherpenisse (Lgp Biddinghuizen) 01:56:35
    37. Bas Berkelmans (Almere) 01:58:48
    38. Frens Hein (Emmeloord) 01:59:27
    39. Gustav Visser (2BFit) 01:59:36
    40. Albert Jongman (Zeewolde) 02:01:49
    41. Rik Hendrikse (Zeewolde) 02:04:45
    42. Dick Fecken (Flevo Delta) 02:05:25
    43. Bert Hulshof (Zwolle) 02:05:54
    44. Berry van Eeten ('t Harde) 02:08:06
    45. Eddy Claus (Lgp Biddinghuizen) 02:11:10
    46. Mozes Teckel (Lelystad) 02:12:39
    47. Theo Weultjes (Rutten) 02:21:22
    48. Ed Schut (Dronten) 02:22:06

    Mannen 65+ halve marathon

    1. Drikus Haalboom (avVN) 01:35:26
    2. Jack Weerdmeester (AV Zeewolde) 01:40:26
    3. Otto Broertjes (Dino Running Team) 01:43:40
    4. Jouke van Dijk (Flevo Delta) 01:46:31
    5. Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 01:48:29
    6. Jos Willems (Flevo Delta) 01:49:24
    7. Gerard Driessen (Almere) 01:51:03
    8. Gerhard Heeringa (Athlos) 01:54:37
    9. Ton van Doorn (DWLoopschool Hattem) 01:56:17
    10. Reier Smits (Biddinghuizen) 01:57:37
    11. Roel ten Klooster (Wijhe) 01:59:02
    12. Willem Landman (Spirit Lelystad) 01:59:23
    13. Jan Schijf (TV Almere) 02:10:19
    14. Frits Heeringa (Orvelte) 02:14:40

    Vrouwen senioren halve marathon

    1. Tabitha Gichia (Kenia) 01:09:07
    2. Tessa Frenay (Halden Idrettslag NO) 01:15:18
    3. Jacelyn Gruppen (Groningen Atletiek) 01:15:34
    4. Karen van Proeyen (België) 01:16:07
    5. Laura Hermans (Almere '81) 01:24:22
    6. Dinie Ras (NOP) 01:24:29
    7. Ingrid van Baal (THOR) 01:25:33
    8. Amber Bongertman (THOR) 01:28:24
    9. Trix Hakstege (Altis) 01:28:49
    10. Annemieke Witte (Leiden) 01:33:25
    11. Anniek Otten (Amersfoort) 01:34:28
    12. Annemarie Rustenburg (Nagele) 01:37:07
    13. Reinalda Heemskerk (Athlos) 01:37:33
    14. Sofie van Boheemen (Zwolle) 01:44:16
    15. Tessa van den Berg (Groningen) 01:44:29
    16. Sanne Platte (Elburg) 01:45:05
    17. Gaby van Bentum (Utrecht) 01:46:07
    18. Karlijn Drost (Utrecht) 01:46:08
    19. Puck Visser (Almere) 01:47:04
    20. Celeste Engwerda (Utrecht) 01:48:20
    21. Bianca van den Belt (Tilburg) 01:50:36
    22. Nynke Vellinga (Iepenloftfitness.frl) 01:54:23
    23. Heather Stuurop (Dronten) 01:59:25
    24. Annetje van Veenhuisen (Amethist) 02:03:39
    25. Dominique Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
    26. Lotte Riemens (Amsterdam) 02:09:55

    Vrouwen 35+ halve marathon

    1. Mirjam Koersen (GAC Hilversum) 01:22:33
    2. Hellen Berger de Vries (BB lopers) 01:23:38
    3. Jacolien Ruizendaal (NOP) 01:24:47
    4. Marieke Koerts (Amsterdam) 01:32:01
    5. Maureen Houtman (De Gemzen) 01:32:03
    6. Jannette van Hussel (2BFit) 01:32:26
    7. Marleen Vos (Running2000) 01:32:46
    8. Tineke Geurts (2BFit) 01:35:26
    9. Anita van Nijen (Emmeloord) 01:43:08
    10. Linda de Roo (Flevo Delta) 01:45:47
    11. Yvonne Hiemstra (loopgroep Sneek) 01:49:57
    12. Vanessa Wuijster (Loopgroep Bedum) 01:52:37
    13. Mariske Van der Wall (Heino) 01:52:41
    14. Linda Wevets (Dronten) 01:53:56
    15. Jolanda van den Berg (Terschuur) 01:59:29
    16. Rabea Rutten-Raumanns (Almere) 02:03:08
    17. Sanne Goosen (Triathlon) 02:05:55
    18. Krista Heije (Almere) 02:05:55
    19. Suzanne Kortekaas (TV Almere) 02:13:28

    Vrouwen 45+ halve marathon

    1. Irma Heeren (avVN) 01:30:04
    2. Selina van der Vliet (Pijnenburg) 01:31:38
    3. Arinka Bongertman (THOR) 01:33:23
    4. Hetty Wierenga-Groen (De Gemzen) 01:37:40
    5. Doris Gritsch (Almere '81) 01:39:58
    6. Esther van der Wildt (Flevo Delta) 01:47:32
    7. Hermie Drenth (PEC 1910) 01:49:36
    8. Kitty Verburg (Almere) 01:53:11
    9. Annet Buitenhuis (De Gemzen) 01:53:40
    10. Anita de Jong van Heerde (Athlos) 01:54:56
    11. Annemarie Smit ('t Harde) 01:57:51
    12. Dalva Hubert (Almere) 01:59:22
    13. Ilja Leeflang (Lelystad) 02:06:04
    14. Willeke van Dalfzen (Genemuiden) 02:10:29
    15. Mirjam Foppen (Athlos) 02:10:55
    16. Coby de Swart (Zeewolde) 02:17:46
    17. Jasperina Furman (Amsterdam) 02:25:49

    Vrouwen 55+ halve marathon

    1. Evelien Kern (Lgp Biddinghuizen) 01:45:27
    2. Gieny van Niejenhuis (Triathlon) 01:48:11
    3. Astrid Post (AV Zeewolde) 01:49:56
    4. Ria van Weezep (Spirit Lelystad) 01:58:22
    5. Gonnie Daniels (Putten) 02:00:05
    6. Anneke Anrochte (TV Almere) 02:10:11
    7. Ineke Roozenburg (Spirit Lelystad) 02:10:35
    8. Astrid Heeringa (loopgroep4runners) 02:13:17

    Mannen 10 kilometer

    1. Maurice Smit (Delfzijl) 32:01
    2. Jelle Jansen (GAC Hilversum) 33:37
    3. Steven Greveling (Zaanland) 33:40
    4. Hielke Hilberts (Nederhorst den Berg) 33:56
    5. Willard Bredewold (BB lopers) 34:09
    6. Remco Akse (BB lopers) 34:59
    7. Raymond Lezekoot (Almere '81) 35:02
    8. Joshua de Vriend (NOVA) 35:06
    9. Maurice Vriend (AAC) 35:12
    10. Tjemme Stegenga (Altis) 35:20
    11. André Brakke (AG85) 35:36
    12. Marcel Alma (Harskamp) 36:27
    13. Finn van den IJssel (Spirit Lelystad) 36:48
    14. Rick Smits (GAC Hilversum) 36:51
    15. Martijn Schotelaar (BB lopers) 37:12
    16. Sven Duits (Maarn) 37:27
    17. Jeroen Celie (Athlos) 37:39
    18. Gerjan Looman (Zelhem) 37:40
    19. Tim Kuiper (Nederhorst den Berg) 37:46
    20. Jespar Wolfswinkel (GAC Hilversum) 38:08
    21. Robert Reitsema (Isala '96) 38:11
    22. Boy van West (iQsquare) 38:12
    23. Hans Peters (Vaassen) 38:16
    24. Gert-Jan Wassink (Argo) 38:28
    25. Hans van Reuselaar (De Gemzen) 38:32
    26. Gerrit Alkema (Athlos) 38:43
    27. Ruud Baaiman (GAC Hilversum) 38:43
    28. Casper Kwakkel (Nederlandse Triathlonbond) 39:04
    29. Jeroen Kolk (Almere) 39:17
    30. Vincent auf der Haar (Kampen) 39:20
    31. Erwin Veldkamp (Warmlopers) 39:33
    32. Dennis Brandenburg (Steenwijk) 39:34
    33. Rick Van Dijk (Kampen) 39:39
    34. Silvan van Den Belt (IJsselmuiden) 39:52
    35. Arjan van den Berg (Flevo Delta) 39:55
    36. Dennis van Brummen (Dronten) 39:59
    37. Jorrit Baerends (Zwolle) 40:07
    38. Maarten Mast (Flevo Delta) 40:18
    39. Peter van Veldhuizen (Team Veldhuizen) 40:19
    40. Harry van Ruitenbeek (Athlos) 40:29
    41. Johan Meijer (WBVR 3) 40:31
    42. Bram van Leeuwen (Dronten) 40:58
    43. Tim van Elst (Flevo Delta) 41:04
    44. Jelmer Groen (Dronten) 41:10
    45. Ron Stobbe (Almere) 41:14
    46. Mathijs Brinkman (Flevo Delta) 41:45
    47. Immanuel Noorman (Nederlandse Triathlonbond) 41:53
    48. Bastiaan Eising (Dronten) 41:56
    49. Hilko Lok (Amersfoort) 42:26
    50. Olav Hoekwater (Harderwijk) 42:31
    51. Casper Rieck (IJsselmuiden) 42:37
    52. Rene van Vliet (Veluwe) 42:38
    53. Fred Haringa (Almere) 42:44
    54. Rieks de Roo (Dronten) 42:44
    55. Marc Noorda (PEC 1910) 42:49
    56. Jeroen Sparreboom (DWLoopschool Hattem) 42:53
    57. Warner de Boer (Harderwijk) 43:11
    58. Gerben Kruijswijk (Haarlem) 43:14
    59. Jan Priem (WBVR 3) 43:14
    60. Fabian van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 43:25
    61. Kees van de Wetering (Loopgroep Aart Stigter) 43:25
    62. Jos Ruijter (NOP) 43:27
    63. Jan Boonstra (WBVR 3) 43:31
    64. Peter Bekedam (Flevo Delta) 43:35
    65. Marc Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 43:36
    66. Mark Garrelfs (Trion) 43:44
    67. Etienne Dupont (Amersfoort) 43:51
    68. Julian den Bakker (Dronten) 43:56
    69. Jos Stolwijk (Zwolle) 44:01
    70. Arnold Spitse (Flevo Delta) 44:08
    71. Wimjan Brasser (Dronten) 44:27
    72. Willem Kaspers (Zuidwal) 44:27
    73. Maarten van Dorp (Lelystad) 44:28
    74. Kevin van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 44:37
    75. Ruben Meijerink (Zwolle) 44:48
    76. Rik van Dijk (Biddinghuizen) 44:49
    77. Marc Engelsma (WBVR 3) 44:49
    78. Ron Slenders (Flevo Delta) 44:49
    79. Ronny Pot (Almere) 44:53
    80. Ron Dooyeweerd (Harderwijk) 44:53
    81. Floris de Wilde (Emmeloord) 44:57
    82. Christian Agricola (Spirit Lelystad) 45:01
    83. Alphons Klabbezs (Spirit Lelystad) 45:12
    84. Daan Feddes (Dronten) 45:16
    85. Jarno Feddes (Dronten) 45:22
    86. Leo Muijs (TV Almere) 45:29
    87. Bart Alst ('s-Gravenhage) 45:30
    88. Michiel Nap (Amersfoort) 45:31
    89. Bastiaan den Bakker (Dronten) 45:33
    90. Herman van Tilburg (GT Cycling Dronten) 45:33
    91. André Van Breukelen (GGD Flevoland) 45:34
    92. Kees-Jan Groen (WBVR 3) 45:35
    93. Matthé Kraaijvanger (Dronten) 45:37
    94. Piet Roskam (Lelystad) 45:44
    95. Jo-Kees Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 45:51
    96. Erwin Pepping (Dronten) 46:00
    97. Robert van der Sijde (Amersfoort) 46:02
    98. Wim van der Leij (Flevo Delta) 46:20
    99. Ton Dilling (Dronten) 46:21
    100. Wim Steenbergen (Dronten) 46:39
    101. Jan Willem Hesselink (AV Zeewolde) 46:40
    102. Wilfried van Keulen (Kampen) 46:41
    103. Jeroen van der Vennen (Lelystad) 46:43
    104. Harry Schreuder (Swifterbant) 46:54
    105. Jan-Willem Kalsbeek (Zwolle) 46:57
    106. Dominic Stenekes (Dronten) 46:59
    107. Dinand Ekkel (Flevo Delta) 46:59
    108. Martin Veldwijk (Zwolle) 47:01
    109. Rikkert Pilaar ('s-Gravenhage) 47:04
    110. Alfred Reurink (Rolde) 47:08
    111. Jeroen Sonnemans (Dronten) 47:13
    112. Gerrit Knoeff (Ens) 47:16
    113. Gerwin Hilberink (Stg Dronten) 47:18
    114. Raymond Postma (Dronten) 47:28
    115. Frank Agricola (Lelystad) 47:30
    116. Mathijs Huis (Dronten) 47:36
    117. Matthias Kruisman (Medemblik) 47:46
    118. Roger Davin (Lelystad) 47:47
    119. Agnus Gerringa (Lelystad) 47:47
    120. Johan van Dijk (IJsselmuiden) 47:48
    121. Sjaak Smit (Amsterdam) 47:49
    122. Ronnie Sweep (Leeuwarden) 47:53
    123. Sebastiaan Duijff (Dronten) 47:58
    124. Mark Veldkamp (Warmlopers) (Wezep) 48:00
    125. Gerjan van Wijhe (Survivalrun Dronten) 48:00
    126. Peter Bouma (Lelystad) 48:01
    127. Marcel Meijer (Swifterbant) 48:02
    128. Antoni van Elburg (Flevo Delta) 48:12
    129. Jan Dirk Westmaas (Dronten) 48:20
    130. Richard Balk (Dronten) 48:21
    131. Peter de Leeuw (Almere '81) 48:22
    132. Gabry Vlot (Bant) 48:26
    133. Van der Plas (Dronten) 48:31
    134. Henk Ruigrok (Zwolle) 48:34
    135. Dick Hofman (Oosterbeek) 48:35
    136. Tony Sellwood (Almere) 48:42
    137. Dries van de Wetering (Kampen) 48:48
    138. Johan Dekker (Dronten) 48:52
    139. Jan Kolk (KWC Kampen) 48:55
    140. Matthijs Woltjes (Dronten) 49:02
    141. Johan Visch (Lelystad) 49:03
    142. Kor de Boer (AV Almere '81) 49:04
    143. Thijs Geertsema (Dronten) 49:05
    144. Peter Pepping (Dronten) 49:06
    145. Ran Siderius (Dronten) 49:06
    146. Rudy Tolhoek (Dronten) 49:10
    147. Eric van Schalm (TV Zeewolde) 49:19
    148. Ronald Geurtsen (Harderwijk) 49:23
    149. Mohamed El Ajjouri (Lelystad) 49:24
    150. Egbert Knorren (Putten) 49:26
    151. Theo Kroon (Dronten) 49:28
    152. Chris van der Leest (Just Run Almere) 49:29
    153. Piet Schleper (Loopgroep Ens) 49:33
    154. Maarten Rietman (Dronten) 49:35
    155. Daniël van der Stege (Flevo Delta) 49:38
    156. Jan Postma (Dronten) 49:39
    157. Rocky Holland (Oldenzaal) 49:40
    158. Martijn Dijkman (TV Almere) 49:40
    159. Veysel Sari (Lelystad) 49:44
    160. Bas van Bemmel (Dronten) 49:46
    161. Kees Regelink (Vollenhove) 49:47
    162. Auke Osinga (Dronten) 49:48
    163. Robby Bartels (Tollebeek) 49:50
    164. Ammo Veeman (Flevo Delta) 49:55
    165. Jeroen Damink (Zwolle) 49:56
    166. Robert Boersen (Almere) 49:59
    167. Hans Harmsen (Spirit Lelystad) 50:02
    168. Eric Evers (STG Dronten) 50:02
    169. Remy Snel (Almere) 50:04
    170. Dennis Donken (Dronten) 50:08
    171. Geertjan Woltjes (Bilthoven) 50:09
    172. Gavin Bell (Lelystad) 50:11
    173. Erik van der Linden (Dronten) 50:14
    174. Johan Kleis (Dronten) 50:15
    175. Roelof Pepping (avVN) 50:16
    176. Wim van Asselt (Flevo Delta) 50:18
    177. Roelof Kwint (Meppel) 50:20
    178. Jan Jaap Meijerink (Zaandam) 50:20
    179. Sander Peters (Dronten) 50:21
    180. Martin de Bruijne (Flevo Delta) 50:24
    181. Alexander Penning (Dronten) 50:31
    182. Egbert Sluiter (Isala '96) 50:33
    183. Clemens Pot (Isala '96) 50:35
    184. Frans Schlepers (Ens) 50:39
    185. Anton J W Dekker (Dronten) 50:40
    186. Frank Koopmans (Balkbrug) 50:44
    187. Harm Jan Holwerda (Lelystad) 50:48
    188. Jaap Koopmans (Emmeloord) 50:53
    189. Henk Bremer (NOP) 50:54
    190. Erik Bonekamp (Dronten) 50:56
    191. Wim Duiveman (Kampen) 51:06
    192. Frank Proost (WBVR 5) 51:10
    193. Hans van Dijk (Dronten) 51:23
    194. Peter Biesheuvel (Zwolle) 51:23
    195. Rien Breeman (Eelde) 51:25
    196. Dave Kollen (Dronten) 51:28
    197. Vincent van Bussel (Jumbo Wim Bleeker) 51:31
    198. Paul Vlaanderen (GAC Hilversum) 51:33
    199. Egbert Kanis (Kampen) 51:33
    200. Gerard Esenkbrink (Amsterdam) 51:35
    201. Gerrit van Bruggen (Kampen) 51:36
    202. Remco Smits (IJsselstein Ut) 51:39
    203. Martijn van Stee (WBVR 5) 51:41
    204. Robin van Emous (Dronten) 51:46
    205. Bart de Wilde (Emmeloord) 51:48
    206. Edwin Bozelie (Vital Movements) 51:50
    207. Jan anne Noorman (Zwolle) 51:55
    208. Hammadi Qurimi (Sportvrienden) 51:58
    209. Sybren de Lange (Flevo Delta) 52:01
    210. Menno van de Merwe (Dronten) 52:02
    211. Gert-Jan Piksen ('t Harde) 52:05
    212. Mark Timmers ('t Harde) 52:06
    213. René van ‘t Goor ('t Harde) 52:06
    214. Emiel Geling (Dronten) 52:09
    215. Terry van Dijk (Almere) 52:10
    216. Conno de Ruijter (Dronten) 52:11
    217. Bart Vermaat (Flevo Delta) 52:16
    218. Arjan Hendriksen (Almere) 52:20
    219. Frank Groen (Dronten) 52:21
    220. Ate Osinga (Dronten) 52:21
    221. Maarten Hollemans (Wageningen) 52:23
    222. Maarten Schoone (Spirit Lelystad) 52:25
    223. André Kolk (Lelystad) 52:28
    224. Wim Bergmans (Dronten) 52:29
    225. Matthijs Gringhuis (Swifterbant) 52:33
    226. Ruud de Jong (Lelystad) 52:35
    227. Jeroen Woltjes (Arnhem) 52:36
    228. Christiaan Uitslag (Kampen) 52:38
    229. Ralph Kok (WBVR 4) 52:42
    230. Ronald Graver (Chakti) 52:43
    231. Peter Dekker (Dronten) 52:46
    232. Mickey van Zijl (Almere) 52:57
    233. Jan van de Craats (Kampen) 53:04
    234. Theo Bos (Oele runners) 53:08
    235. Jakob Maarten van der Mol (Zwolle) 53:08
    236. Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 53:09
    237. Marcel Companjen (Harderwijk) 53:12
    238. Peter Pels (Lelystad) 53:15
    239. Stefan Lohuis (Rabobank Flevoland) 53:27
    240. Mark Meijerink (Marknesse) 53:37
    241. Geert Scholten (Swifterbant) 53:43
    242. Martijn Spoelstra (Deventer) 53:47
    243. Peter Doeswijk (De Bazuin) 53:47
    244. Ronald Vissers (Emmeloord) 53:51
    245. Otto Telkamp (AV Almere '81) 53:54
    246. Remco Hammer (Let's Go Groesbeek) 53:55
    247. Mark van Kuijk (GGD Flevoland) 54:06
    248. Niels Baaij (GGD Flevoland) 54:07
    249. Sven van der Burg (GGD Flevoland) 54:07
    250. Jeroen van der Meulen (Winsum Gn) 54:09
    251. Theo Drijfhout (Emmeloord) 54:09
    252. Arjan Groenendijk (Dronten) 54:20
    253. Wim Meiling (Leisure World) 54:25
    254. Marien van Staalduine (Chakti) 54:43
    255. Rob Amende (Almere) 54:45
    256. Vincent van Yperen (Flevo Delta) 54:45
    257. Hans Boer (Dronten) 54:47
    258. Arjan Sloot (Dronten) 54:56
    259. Wouter Wierenga (Amsterdam) 54:57
    260. Wouter Holwerda (Lelystad) 54:59
    261. Rene Vissers (Emmeloord) 55:02
    262. Rob Hartog (Zeewolde) 55:04
    263. Martijn Kersten (Jumbo Wim Bleeker) 55:05
    264. René Bosch (Swifterbant) 55:05
    265. Leo Schelvis (Almere) 55:21
    266. Richard de Wit (Kraggenburg) 55:29
    267. Cees de Waal (BZC) 55:36
    268. Rob Kroneman (Flevo Delta) 55:42
    269. Marcel van As (Kampen) 55:46
    270. Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 55:48
    271. Udo Goedhart (Almere) 55:49
    272. Gerard de Ridder (Flevo Delta) 55:54
    273. Arjo Geelhoed (Papendrecht) 56:01
    274. Peter Velthuis (Almere) 56:03
    275. Bernard van de Ruitenbeek (Biddinghuizen) 56:08
    276. Laurens Bos (Autoschade Dronten) 56:11
    277. Erwin de Groot (Almere) 56:12
    278. Hans van der Meulen (AV '34) 56:14
    279. Jaco Houweling (Flevo Delta) 56:21
    280. Hans Siefers (Kampen) 56:27
    281. Theo Wiersma (Dronten) 56:29
    282. Albert van Oudheusden (Dronten) 56:29
    283. Guido de Leeuw (Dronten) 56:39
    284. Edwin de Ligt (GGD Flevoland) 56:42
    285. Romeo Resida (Almere) 56:43
    286. Johan ten Brink (Almere) 56:43
    287. Louwe Smit (Dronten) 56:45
    288. Henk Jan Akse (Dronten) 56:46
    289. Erwin Loff (GGD Flevoland) 56:48
    290. Michel Hardholt (Almere) 56:55
    291. Henk Wisselink (WBVR 4) 56:59
    292. Robert Kramer (Swifterbant) 57:00
    293. Johannes Hosseinzadeh (Nunspeet) 57:02
    294. Jelle de Haan (Haskerhorne) 57:03
    295. Robert Onderwater (Almere) 57:05
    296. Collin van Beek (Almere) 57:06
    297. René Jansen (Emmeloord) 57:06
    298. Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 57:07
    299. Wilfred Herder (Autoschade Dronten) 57:07
    300. Patrick Slingerland (Lelystad) 57:07
    301. Falco de Leeuw (Dronten) 57:07
    302. Bert Wiggers (Almere) 57:08
    303. Rene Wiedemeijer (Flevo Delta) 57:10
    304. Jos Faassen (Biddinghuizen) 57:10
    305. Harrie Willems (Dronten) 57:10
    306. Sander Eijpe (Almere) 57:11
    307. Ronald Bozelie (Lelystad) 57:14
    308. Gert Witteveen (Nunspeet) 57:18
    309. Henk van Gelder (Chakti) 57:18
    310. Johann Diermeier (Chakti) 57:20
    311. Arjan Borgstein (GGD Flevoland) 57:25
    312. Michel van den Hoek (GGD Flevoland) 57:26
    313. Arjan van den Berg (Autoschade Dronten) 57:28
    314. Johan de Vries (GGD Flevoland) 57:35
    315. Ron Vosman (Amersfoort) 57:42
    316. Frank Vos (Dronten) 57:42
    317. Floris Fokkens (Almere) 57:44
    318. Henk Groen (Dronten) 57:50
    319. Hendri Kasteel (Dronten) 57:54
    320. Karel Bos (Apotheken Dronten 2) 57:55
    321. Paul Beekman (Doorwerth) 57:55
    322. Bas Scholtens (Swifterbant) 57:55
    323. Patrick de Boer (Dronten) 57:55
    324. Tom Kroes (Dronten) 58:00
    325. Hans Twigt (Dronten) 58:00
    326. Joris van Solt (WBVR 4) 58:05
    327. Arthur Willems (Just Run Almere) 58:09
    328. Piet Tolhoek (Dronten) 58:19
    329. Jan Eelco Jansma (Dronten) 58:23
    330. Marnix Veeke (Autoschade Dronten) 58:25
    331. Siebold Zijlstra (Emmeloord) 58:30
    332. Menne Drolenga (Dronten) 58:33
    333. Piet Roskam (AV Zeewolde) 58:35
    334. Albert Schaap (AV Zeewolde) 58:35
    335. Eric Damen (Dronten) 58:38
    336. Ruud Willebrand (Dronten) 58:41
    337. Boudewijn Kroes (Biddinghuizen) 58:46
    338. Patrick Roos (Lelystad) 58:46
    339. Alex Brink (Zwolle) 58:52
    340. Hamid Ahnin (Lelystad) 58:54
    341. Melle Veenstra (Spirit Lelystad) 58:58
    342. Jan-Bert Tillema (Marknesse) 59:02
    343. Ruud Scherpenberg (Almere) 59:11
    344. Joost van Wieringen (Almere) 59:11
    345. Robert Nietfeld (Purmerend) 59:20
    346. Harry Stoorvogel (WBVR 4) 59:22
    347. Mahmoud Boubkari (Sportvrienden) 59:25
    348. Jonathan Heeringa (Haarlem) 59:26
    349. Ahmed Faouzi (Sportvrienden) 59:28
    350. Johan Simmelink (Flevo Delta) 59:28
    351. Jan Poppe (Emmeloord) 59:33
    352. Ton Sieljes (Emmeloord) 59:34
    353. Jan Loot (Almere) 59:44
    354. Ruud Weers (Flevo Delta) 59:47
    355. Leddy Karelse (Meppel) 59:48
    356. Hotze Attema (Spirit Lelystad) 59:48
    357. Thao Bui (GGD Flevoland) 59:52
    358. Bryan Lokhorst (Rabobank Flevoland) 59:52
    359. Ferdy van Savoyen (Dronten) 01:00:08
    360. Obbe Dingemans (Emmeloord) 01:00:10
    361. Arend Zeelenberg (Dronten) 01:00:15
    362. Piet Dam (Swifterbant) 01:00:16
    363. Ahmed Elmenachi (Sportvrienden) 01:00:16
    364. Huib van Os (Biddinghuizen) 01:00:22
    365. Bert van Deuveren (Hoogland) 01:00:25
    366. Hans Bouweriks (Just Run Almere) 01:00:27
    367. Pepijn Wopken (Utrecht) 01:00:30
    368. Henk-Jan van Esterik (Dronten) 01:00:30
    369. Sjoerd Bouma (Wezep) 01:00:30
    370. Lars Klaassens (Lelystad) 01:00:31
    371. Dennis Brugman (Kampen) 01:00:32
    372. Anton Dekker (Flevo Delta) 01:00:42
    373. Henk den Bakker (Dronten) 01:00:43
    374. Egbert Berends (Dronten) 01:00:45
    375. Coen Vreeswijk (Dronten) 01:01:02
    376. Theo van Lochem (Leisure World) 01:01:05
    377. John Tier (Leisure World) 01:01:16
    378. Otto Bos (Ens) 01:01:22
    379. Jan Jonker (Lgp Biddinghuizen) 01:01:30
    380. Joost de Visser (Lelystad) 01:01:37
    381. Anne Braamskamp (Zwolle) 01:01:41
    382. Sjaak Scholtens (Swifterbant) 01:01:42
    383. Stephan Wierenga (Amsterdam) 01:01:45
    384. Wibo Langendoen (Rabobank Flevoland) 01:01:49
    385. Paul Walta (Dronten) 01:01:54
    386. Bert van Asselt (Nagele) 01:01:58
    387. Bert Tapper (Zwolle) 01:02:17
    388. Marco de Wilde (Spirit Lelystad) 01:02:36
    389. Frans Grijpink (Just Run Almere) 01:02:45
    390. Martin van Alfen (Dronten) 01:02:48
    391. Piet van Mierlo (Dronten) 01:02:53
    392. Gerard Koopman (Kampen) 01:02:59
    393. Mimoun Zarhouni (Sportvrienden) 01:03:23
    394. Huib Klaassens (Lelystad) 01:03:27
    395. Bert Loof (Emmeloord) 01:03:29
    396. Ronald Langendoen (Rabobank Flevoland) 01:03:30
    397. Rene van Staveren (Almere) 01:03:32
    398. Leo Driehuijs (Almere) 01:03:43
    399. Simon Hardjodikromo (Almere) 01:03:44
    400. Johan van Houten (Dronten) 01:03:44
    401. Rob Salomonso (Spirit Lelystad) 01:04:00
    402. Eric de Kluijver (WBVR 5) 01:04:08
    403. Gerard van Dijk (Just Run Almere) 01:04:13
    404. Rene Troff (Dronten) 01:04:16
    405. Koen van der Leest (Almere) 01:04:16
    406. Henk Janssen (Apeldoorn) 01:04:22
    407. Gerard Wieten (Dronten) 01:04:24
    408. Louis Ebbinkhuijsen (Just Run Almere) 01:04:51
    409. Dennis Sleeuwenhoek (Nederlandse Triathlonbond) 01:05:21
    410. Chris de Laat (Flevo Delta) 01:05:29
    411. Flip Nijhoff (De Gemzen) 01:05:34
    412. Cor Dijkman (Just Run Almere) 01:05:41
    413. Flip Prins (Flevo Delta) 01:05:46
    414. Normen Middelkoop (Autoschade Dronten) 01:05:50
    415. Ino Meijer (Dronten) 01:06:06
    416. Jeroen Knaap (Swifterbant) 01:06:14
    417. Jan van der Hoeven (GGD Flevoland) 01:06:31
    418. Glenn Kuyp (Almere) 01:06:34
    419. Gerben Gerritsen (Lelystad) 01:07:23
    420. Jules Leliveld (Dronten) 01:07:24
    421. Thom Bogaard (Almere '81) 01:07:33
    422. Harry Siegersma (Zwolle) 01:08:16
    423. Rob Steeghs (Zwolle) 01:08:16
    424. Ruud van Duijvenbode (Almere) 01:08:26
    425. Peter Veerman (Lelystad) 01:08:31
    426. Jan Reijmerink (Flevo Delta) 01:09:39
    427. Rene de Vries (Biddinghuizen) 01:09:45
    428. Arjan Schonewille (Elim) 01:10:36
    429. Rian Tolmeijer (Almere) 01:10:51
    430. Klaas Dekker (Leisure World) 01:10:51
    431. Jurriën Kemmink (Lelystad) 01:11:42
    432. Robert Bongertman (Road Runners Rucphen) 01:11:49
    433. Vincent Oldenhof (PEC 1910) 01:12:41
    434. Bob Eerenberg (Dronten) 01:13:13
    435. Maurice Tans (Swifterbant) 01:13:25
    436. Sander Wolschrijn (Spirit Lelystad) 01:13:39
    437. Eddy Kelders (Flevo Delta) 01:14:08
    438. Henk Everts (HAC '63) 01:15:28
    439. Erwin Groen (Dronten) 01:15:50

    Vrouwen 10 kilometer

    1. Saskia de Vries (Phoenix) 36:30
    2. Lianne van de Belt (Vitalis) 37:09
    3. Fanos Tekle (Loopgroep Aart Stigter) 37:45
    4. Suzanne van Leeuwen (Athlos) 38:18
    5. Lies Deruddere (België) 38:51
    6. Ine Strijker (HAC '63) 39:53
    7. Ilona Schra (Groningen Atletiek) 40:15
    8. Iris Bakker-Strieker (De Gemzen) 43:15
    9. Jolijn Zijlstra (Emmeloord) 43:34
    10. Nardie Mulder (BB lopers) 44:59
    11. Gabriela Riebeek (Almere '81) 45:23
    12. Thirze Stiphout (Veenendaal) 45:26
    13. Nynke Bremer-Hiemstra (Dronten) 45:43
    14. Jamie Jongman (KLIF18) 45:51
    15. Afke Kruis (NOP) 45:58
    16. Alet Nijhof (Lelystad) 46:41
    17. Anne Zagt (Zwolle) 47:00
    18. Cora Van 't Klooster (Zaanland) 47:10
    19. Francesca Hooft (Smekkies) 47:17
    20. Eline Nijmeijer (Vitalis) 47:23
    21. Tess Schoorlemmer (Zwolle) 47:25
    22. Anne Vorsselman (Flevo Delta) 47:26
    23. Wesselien te Raa (Herwijnen) 47:43
    24. Marlijn Griesheimer (Amsterdam) 47:45
    25. Sandra van Berkel (AV Zeewolde) 47:58
    26. Susan Hesselink (NOP) 48:18
    27. Kyra Damen (Dronten) 49:05
    28. Vilma Grigaite (Zwolle) 49:07
    29. Sandra Visser (Zeewolde) 49:26
    30. Natalie Willems (Biddinghuizen) 49:30
    31. Dieuwertje Stolwijk (Rotterdam) 49:46
    32. Daiva Grigaite (Zwolle) 50:01
    33. Gerdien Harleman (Spirit Lelystad) 50:06
    34. Rozemarijn Scherpenisse (Zwolle) 50:22
    35. Evelien Kok-Leber (NOP) 50:25
    36. Joriska Schrijer (Kampen) 50:26
    37. Nanette Dijkman (De Gemzen) 50:34
    38. Pia Soetebier (Just Run Almere) 50:57
    39. Natalja Duiveman (Isala '96) 51:07
    40. Ilka Müller (KLIF18) 51:11
    41. Jolanda Scholten (Dronten) 51:13
    42. Liesbeth Simmelink (Haren Gn) 51:19
    43. Linda Dekker (IJsselmuiden) 51:24
    44. Marieke Sol (Flevo Delta) 51:31
    45. Marijke van Stee-DeGraaff (WBVR 5) 51:32
    46. Annelies van Schie (Ens) 51:33
    47. Sandra de Munnik (Flevo Delta) 51:33
    48. Harriette Foppen (Flevo Delta) 52:00
    49. Ellen Heeren (Dronten) 52:03
    50. Gejanne Reemst-Lussenburg (Jumbo Wim Bleeker) 52:10
    51. Danielle Holstege (Jumbo Wim Bleeker) 52:23
    52. Karin Bergmans (Flevo Delta) 52:23
    53. Gaby Remmelts (Lelystad) 52:56
    54. Sylvia Pritz-Verschuren (WBVR 4) 52:56
    55. Joyce Freriks (Tempo) 53:32
    56. Annette Hazenberg (NOP) 53:36
    57. Babette Jongman (KLIF18) 53:37
    58. Roos van Dijk (GGD Flevoland) 53:50
    59. Miranda Straetemans (Emmeloord) 54:05
    60. Gabrielle van Kuijk (GGD Flevoland) 54:20
    61. Adrie Simmelink (Flevo Delta) 54:40
    62. Annemarie Cusinello (Zwolle) 54:47
    63. Gerlien Telkamp (Flevo Delta) 54:53
    64. S Kramer (Amsterdam) 54:54
    65. Marijn Stehouwer (Swifterbant) 55:16
    66. Saskia Zoeten (Flevo Delta) 55:17
    67. Inez Brink (Dronten) 55:23
    68. Laura Schulte (Chakti) 55:31
    69. Esther den Teuling (Biddinghuizen) 55:36
    70. Anja Warning (Hattem) 55:42
    71. Debbie Bosch (Swifterbant) 55:44
    72. Caren Diender (Zwolle) 55:45
    73. Giny Garst (Zwolle) 56:07
    74. Miranda Strijker (Flevo Delta) 56:15
    75. Klara Bultsma (Spirit Lelystad) 56:24
    76. Wendelien Eringa (Flevo Delta) 56:30
    77. Ingemarie Donker (Dronten) 56:48
    78. Claudia Bruijs (PEC 1910) 56:59
    79. Wenka von Meijenfeldt (Nunspeet) 57:00
    80. Yolanda Scherpenberg (Almere) 57:02
    81. Tessa Hofman (Arnhem) 57:02
    82. Henriette Ampt (Leisure World) 57:22
    83. Miranda Valkhof (GGD Flevoland) 57:27
    84. José van Laar (Almere) 57:27
    85. Corien de Kroon (Zwolle) 57:29
    86. Marja de Bruijn-Schutte (Flevo Delta) 57:31
    87. Caroline van de Bunt (Flevo Delta) 57:34
    88. Nienke Fischer (Flevo Delta) 57:36
    89. Annemarieke Martens (Flevo Delta) 57:41
    90. Muriel Kok (Flevo Delta) 57:41
    91. Kim Röben (Amersfoort) 57:54
    92. Paula Jasperse (Pernis Rotterdam) 57:54
    93. Mirjam Kerkvliet (Flevo Delta) 57:56
    94. Miranda Schipperijn (Just Run Almere) 58:02
    95. Gaby Moons (GGD Flevoland) 58:04
    96. Ilona Maassen (GGD Flevoland) 58:04
    97. Conny van Solt (WBVR 5) 58:06
    98. Anouk van Dijk (Zwolle) 58:28
    99. Marthe Everts (Schalkhaar) 58:32
    100. Mendi Drolenga (Dronten) 58:32
    101. Sandra Post (Dronten) 58:32
    102. Kim Dekkers (Lelystad) 58:46
    103. Sylvia Roos (Lelystad) 58:46
    104. Emilie Van Arendonk (Flevo Delta) 58:48
    105. Dorine van Arendonk (Flevo Delta) 58:48
    106. Millie Moulie (Almere) 58:59
    107. Heleen Klein (Dronten) 59:04
    108. Marianne Willems (Zwolle) 59:12
    109. Ruth Roman (Urk) 59:15
    110. Melinda Lodders (Dronten) 59:18
    111. Jolien Kramer (Rotterdam) 59:22
    112. Petra van der Gulik (Lelystad) 59:25
    113. Nicolette Janssen (Spirit Lelystad) 59:27
    114. Agnes Klaassens (Winsum Gn) 59:39
    115. Helene Bosboom (Flevo Delta) 59:43
    116. Monique Loot (Almere) 59:45
    117. Caroline Voogd (GGD FlevolaND) 59:58
    118. Ruchama Mast (Flevo Delta) 01:00:04
    119. Janine Meijerink (Zwolle) 01:00:07
    120. Leonie Nijenhuis (Dronten) 01:00:09
    121. Kirsten Snoek (Nagele) 01:00:14
    122. Brenda Haesen (Leisure World) 01:00:14
    123. Anita Jorna (Dronten) 01:00:15
    124. Marja Charmant (Flevo Delta) 01:00:20
    125. Kristina ten HeuvelWilkes (Kampen) 01:00:20
    126. Lyda Leenstra (Flevo Delta) 01:00:28
    127. Frea Waldus (Flevo Delta) 01:00:48
    128. Stephanie Lips (Utrecht) 01:01:00
    129. Eline Klaver (Zwolle) 01:01:01
    130. Nelly Tillema (Marknesse) 01:01:06
    131. Mariska Bosma (Flevo Delta) 01:01:11
    132. Elleke Snippe (Christiaan Huygens) 01:01:30
    133. Annie van Bruggen (Kampen) 01:01:31
    134. Antoinette Schook Baars (Flevo Delta) 01:01:40
    135. Astrid van de Merwe (Dronten) 01:01:43
    136. Willeke Koning (Dronten) 01:01:46
    137. Ellen Walta (Dronten) 01:01:55
    138. Aaltje de Schiffart (Minnertsga) 01:01:56
    139. Helly de Bekker (Flevo Delta) 01:01:56
    140. Anita Sari (Lelystad) 01:02:04
    141. Jolanda Oomen (Almere) 01:02:05
    142. Martine Arkema (Dronten) 01:02:07
    143. Annemarie Baas (Spirit Lelystad) 01:02:15
    144. Janna Ceelen (Dronten) 01:02:44
    145. Ilse Visser (Spirit Lelystad) 01:02:48
    146. Magdalena Sulik (Dronten) 01:02:48
    147. Marianne Eelman (Spirit Lelystad) 01:02:50
    148. Heleen Nijveld (Swifterbant) 01:02:58
    149. Gerrie Beetsma (Flevo Delta) 01:03:10
    150. Anneke de Vries (Dronten) 01:03:14
    151. Lia den Boer (Kampen) 01:03:15
    152. Annette Adrichem (GGD Flevoland) 01:03:20
    153. Carla Holtman (Dronten) 01:03:25
    154. Vivi Jongma (Almere) 01:03:25
    155. Willemien Schuttenbelt (Vollenhove) 01:03:26
    156. Erica Drenthe (Univé) 01:03:30
    157. Petra Harmelink (Univé) 01:03:30
    158. Tessa Vermaat (Flevo Delta) 01:03:34
    159. Petra Bus (Almere) 01:03:34
    160. Nien van Roon (Dronten) 01:03:47
    161. Heidi Huibers (Dronten) 01:03:48
    162. Mariska van der Molen (SEC Kampen) 01:03:53
    163. Rian Stehouwer (Spirit Lelystad) 01:04:04
    164. Judith Super (Zwolle) 01:04:16
    165. Simone Toppers (Spirit Lelystad) 01:04:17
    166. Vivian Elzerman (Dronten) 01:04:17
    167. Marion Braat (Hardlopen.nl) 01:04:45
    168. Meike Prins (Apeldoorn) 01:04:45
    169. Kim Lentink-Wubs (Zeist) 01:04:46
    170. Daniëlle van den Berge (Groningen) 01:04:46
    171. Chantal Tolman (Dronten) 01:05:00
    172. Scarlett Houter (Dronten) 01:05:08
    173. Aline Meiling (Putten) 01:05:23
    174. Monique vd Deure (JR) 01:05:25
    175. Sabine Eysink (Zeewolde) 01:05:28
    176. Aga Sulik (Flevo Delta) 01:05:55
    177. Marijke Heinsbroek (Dronten) 01:06:21
    178. Nicole Hofman (Zwolle) 01:06:23
    179. Merie Schrijer (Kampen) 01:06:34
    180. Aislinn de Zwaan (Dronten) 01:06:35
    181. Lisette de Raaf (Lelystad) 01:06:42
    182. Davina Gerritsen (Lelystad) 01:07:10
    183. Ingrid Haan (Amsterdam) 01:07:48
    184. Anniek Santing (Zwolle) 01:07:52
    185. Laura den Boer (NOP) 01:07:53
    186. Liset Vink (Emmeloord) 01:07:54
    187. Ella Berghuis Smits (Dronten) 01:08:00
    188. Threa Kwint (Lelystad) 01:08:03
    189. Kim van Nijen (Emmeloord) 01:08:05
    190. Ineke Smits (Biddinghuizen) 01:08:10
    191. Stefanie van Leeuwen (Almere) 01:08:25
    192. Marlin van Duijvenbode (Almere) 01:08:26
    193. Eva Loyer (Almere) 01:08:26
    194. Edith de Vries (Swifterbant) 01:08:44
    195. Tricia Striekwold (Lelystad) 01:09:19
    196. Marenka De Vries (Harderwijk) 01:09:32
    197. Amanda Looman (Harderwijk) 01:09:33
    198. Gerbranda Wisse (Nunspeet) 01:10:09
    199. Jeannette Vos (Loopgroep 2000) 01:10:11
    200. Sabrina Visser (TV Almere) 01:10:17
    201. Maaike Wobbes (Flevo Delta) 01:10:30
    202. Elly van Daele (Flevo Delta) 01:10:34
    203. Greta Smit (Just Run Almere) 01:10:36
    204. Janet Neervoort (Kampen) 01:11:38
    205. Donalda Hup (Kampen) 01:11:38
    206. Dympha Faasen (Veluwe) 01:11:55
    207. Ria Gerritsen (Elburg) 01:12:01
    208. Marjolein van Hemert (Lelystad) 01:12:34
    209. Petie Schellingerhout (Lelystad) 01:13:39
    210. Anja Schoeman (Lemmer) 01:13:46
    211. Greetje Hein (Emmeloord) 01:14:50
    212. Hanny Loopstra (Flevo Delta) 01:17:29
    213. Andrea Villanueva (Jumbo Wim Bleeker) 01:17:49
    214. Janny Tans (Flevo Delta) 01:19:16

    Mannen 5 kilometer

    1. Thijs Doornwaard (De Gemzen) 16:05
    2. Tom de Leeuw (Almere '81) 16:18
    3. Leon Graumans (Phoenix) 16:21
    4. Justin Lam (Almere) 16:26
    5. Sam de Vor (GAC Hilversum) 16:31
    6. Pieter Mijnhout (GAC Hilversum) 16:42
    7. Max van Groeningen (GAC Hilversum) 16:48
    8. Thije Tjebbes (Groningen Atletiek) 16:49
    9. Thijs Zoon (Flevo Delta) 17:27
    10. Stefan Breet (Flevo Delta) 17:35
    11. Roeland Broekema (Vitalis) 18:24
    12. Lars Mol (GAC Hilversum) 18:28
    13. Jaap Zoon (Flevo Delta) 18:29
    14. Gert jan Tichelaar (avVN) 18:36
    15. Tjalling Galema (GAC Hilversum) 18:40
    16. Jurgen Wijnruit (Lelystad) 18:45
    17. Pepijn Janssen (Hilversum) 18:58
    18. Otto Doornbos (Emmeloord) 19:29
    19. Rick van der Meer (AV Zeewolde) 19:37
    20. Job Reurink (Enschede) 19:38
    21. Erwin Stelling (Flevo Delta) 19:39
    22. Jip Voshol (Flevo Delta) 19:53
    23. Jarno de Groot (Flevo Delta) 20:24
    24. Edwin Van Kolthoorn (De Gemzen) 20:25
    25. Collin Baaijens (Baaijens) 20:26
    26. Jouke Westerhof (AV Zeewolde) 20:32
    27. Cas Kanis (Isala '96) 20:33
    28. David van der Meer (AV Zeewolde) 20:35
    29. Wilco Baaijens (Baaijens) 20:39
    30. Mac Postma ('s-Heerenbroek) 20:47
    31. Stan Jongstra (Flevo Delta) 21:09
    32. Yaasir Albojaddaine (Flevo Delta) 21:19
    33. Thijs Verbeek (Dronten) 21:25
    34. Ryan Bakker (Flevo Delta) 21:27
    35. Henk-Jan van Meerveld (Uddel) 21:38
    36. Ton Frenay (Halden IL Noorwegen) 21:41
    37. Luciano van den Heuvel (Almere '81) 21:45
    38. Daan Bergmans (Dronten) 21:51
    39. Jordy van der Kruis (Dronten) 22:03
    40. Rudi Van der Kruis (Dronten) 22:03
    41. Robin Kroon (Flevo Delta) 22:04
    42. Eric Kuyer (Nijkerkerveen) 22:11
    43. Dennis de Graaf (Dronten) 22:15
    44. Joran Stobbe (TV Almere) 22:16
    45. Maikel Diender (Dronten) 22:16
    46. Maarten Sijbrandij (Flevo Delta) 22:19
    47. Merijn Sol (Flevo Delta) 22:22
    48. Mark Mulder (Flevo Delta) 22:23
    49. Sander van Keulen (Swifterbant) 22:31
    50. Oscar Peterson (Dronten) 22:32
    51. Karst Bierma (Lelystad) 22:32
    52. Jeroen Schrader (Dronten) 22:33
    53. Peter van Hamersveld (Dronten) 22:37
    54. Tom Bloemberg (Flevo Delta) 22:39
    55. Bas Mulder (Zwolle) 22:43
    56. Stephen Marchant (Lelystad) 22:44
    57. Jelte Falkena (Dronten) 22:47
    58. Edwin Kruithof (Dronten) 22:56
    59. Daan Nijboer (Dronten) 22:56
    60. Erwin Westerhof (de Jong & Laan accountants 1) 23:17
    61. Dimitry Fleming (Lelystad) 23:23
    62. Guido Slenders (Survivalrun Dronten) 23:28
    63. Rogier Bremer (Dronten) 23:37
    64. Harry Van Ogtrop (Zwolle) 23:42
    65. Harry Veldkamp (Cialfo) 23:49
    66. Rob Kloppenburg (Lelystad) 23:53
    67. Roy Verlaan ('s-Gravenhage) 23:57
    68. Edwin Ossewold (Swifterbant) 23:59
    69. Martin van Zetten (Dronten) 24:01
    70. Joop Dekker (Kraggenburg) 24:02
    71. Rudy van Keulen (Swifterbant) 24:08
    72. Robin van der Stege (Flevo Delta) 24:13
    73. Menno van Riesen (Flevo Delta) 24:16
    74. Vincent Schuurman (Leisure World) 24:18
    75. Edwin van Riesen (Dronten) 24:18
    76. Joachim Breunesse (Dronten) 24:19
    77. Lars van Veldhuizen (Veldhuizen) 24:20
    78. Melvin Groenewoud (Dronten) 24:26
    79. Marcel Rosenbaum (Lelystad) 24:31
    80. Hans van der Wolde (Dronten) 24:35
    81. Mark Straatman (Salverda) 24:41
    82. Gideon Blankespoor (Flevo Delta) 24:42
    83. Jesse van Wijk (Flevo Delta) 24:47
    84. Johan Bierma (Lelystad) 24:54
    85. Joep van Bemmel (Dronten) 24:58
    86. Jacob Meinders (STG Dronten) 25:02
    87. Luuk Postma (Dronten) 25:10
    88. Peter de Vries (de Jong & Laan accountants 1) 25:16
    89. Johan Amsing (Dronten) 25:18
    90. Jos Swagemakers (Lelystad) 25:22
    91. Marc Ploeg (Flevo Delta) 25:28
    92. Bas de Vries (Kampen) 25:30
    93. Marcel Balk (Amsterdam) 25:30
    94. Jelle Bouma (Biddinghuizen) 25:31
    95. Marten Ceelen (Dronten) 25:32
    96. Mats Ploeg (de Jong & Laan accountants 1) 25:32
    97. Mhamed Salhi (Sportvrienden) 25:36
    98. Bruce Boon (Flevo Delta) 25:41
    99. Jay Verhulsdonck (WBVR 1) 25:42
    100. Sjaak Holstege (Dronten) 25:43
    101. Jeroen Haesen (Dronten) 25:54
    102. Henk van Riessen (Leisure World) 25:57
    103. Robin van Loon (Dronten) 26:01
    104. Nick van Bemmel (Arnhem) 26:03
    105. Dennis Berghuis (Dronten) 26:05
    106. Rick van de Logt (Beneden-Leeuwen) 26:08
    107. Lars Wiersma (Dronten) 26:16
    108. Dennis Orth (GGD Flevoland) 26:16
    109. Iwan de Vries (Emmeloord) 26:18
    110. Marcel Hogerhuis (Flevo Delta) 26:22
    111. Edward Kanters (Dronten) 26:23
    112. Martijn Koops (Flevo Delta) 26:23
    113. Nick Willems (Dronten) 26:25
    114. Robert Rampen (Dronten) 26:27
    115. Kylian Smook (Dronten) 26:30
    116. Erik Wiefen (Dronten) 26:30
    117. Ingmar Groen (Flevo Delta) 26:40
    118. Stan van Deuveren (Hoogland) 26:50
    119. Edwin Starke (Kampen) 26:57
    120. Dominic Bravenboer (Lelystad) 26:58
    121. Iwan Balk (Amsterdam) 26:59
    122. Harm Balk (Amsterdam) 26:59
    123. Richard Blotenburg (Zeewolde) 27:00
    124. Niels Bonnema (Swifterbant) 27:00
    125. Tom van Wijk (Dronten) 27:03
    126. Tim Kemerink (Dronten) 27:09
    127. Bram Wiersma (Dronten) 27:18
    128. Michel Vanwest (TV Almere) 27:21
    129. Bernard Brummelaar (Team Jeroen) 27:29
    130. Edwin Gielen (Dronten) 27:33
    131. Marko Rampen (Zwolle) 27:37
    132. Simon Kuperus (Swifterbant) 27:48
    133. Faisal Bourass (Sportvrienden) 27:57
    134. Tom Schroder (Leisure World) 27:58
    135. Ype Bonnema (Swifterbant) 28:01
    136. Abe Scheepsma (Dronten) 28:03
    137. René Anema (Dronten) 28:04
    138. André Bakker (Emmen) 28:23
    139. Cars den Hertog (Dronten) 28:25
    140. Stijn Engelsma (Lelystad) 28:25
    141. Mark Hetsen (Flevo Delta) 28:34
    142. Wijnhold Pruis (Dronten) 28:34
    143. Niels van Veldhuizen (Veldhuizen) 28:37
    144. Cor van Veldhuizen (Veldhuizen) 28:38
    145. Rien Dorregeest (Alkmaar) 28:38
    146. Martijn Lenters (Verhoeven running) 28:54
    147. Thomas van den Brink (Dronten) 28:57
    148. Jeroen Rotyis (Dronten) 29:04
    149. Alex Lucassen (Dronten) 29:07
    150. Robert Schrader (Dronten) 29:08
    151. Robin van Prattenburg (Creil) 29:08
    152. René Kok (Dronten) 29:09
    153. David Doorneweert (Lelystad) 29:16
    154. Davy Mulder (Creil) 29:20
    155. Hans Hibrands (Flevo Delta) 29:24
    156. Marvin Habekotté (Dronten) 29:30
    157. Wilco van den Brink (Dronten) 29:30
    158. Huub Mossing (GGD Flevoland) 29:32
    159. Diederik Nijhuis (Dronten) 29:38
    160. Guus Mathijssen (Dronten) 29:39
    161. Thijn Panman ('s-Gravenhage) 29:39
    162. Michel van de Kamp (Verhoeven Fit) 29:40
    163. Johan van Drunen (Dronten) 29:41
    164. Mylan van Zijtveld (Dronten) 29:42
    165. Tekke Panman ('s-Gravenhage) 29:43
    166. Sem de Ruijter (survivalrun ver. Dronten) 29:46
    167. Marcel Gilaard (de Jong & Laan accountants 1) 29:51
    168. Chris Felsheim (Dronten) 29:52
    169. Douwe Kuperus (Swifterbant) 29:52
    170. Daan van der Hulst (Dronten) 29:53
    171. Michael Spek (Nunspeet) 29:55
    172. Lubbert Visser (Urk) 29:58
    173. Koert van der Kooij (Dronten) 30:00
    174. Jarno Groenewoud (Dronten) 30:12
    175. Olaf Satink (Zwolle) 30:13
    176. Bastiaan Winkelaar (MarathonPlus) 30:13
    177. Edwin Stoker (Loopgroep Ketelhaven) 30:16
    178. Dennis de Vente (Spirit Lelystad) 30:19
    179. Patrick Berghuis (Dronten) 30:19
    180. Jorgen Derlagen (Dronten) 30:27
    181. Joan Verhoeven (Swifterbant) 30:33
    182. Alwin Vahl (Kampen) 30:41
    183. Robert Flokstra (Dronten) 30:44
    184. Maurice Rutten (Almere) 30:47
    185. Jan Willem Strub (Spirit Lelystad) 30:49
    186. Mees Derlagen (Dronten) 31:08
    187. Jelmer Brands (Dronten) 31:14
    188. Erik Verstraelen (Biddinghuizen) 31:18
    189. Onno Heeren (Emmeloord) 31:19
    190. Fokke Post (Swifterbant) 31:19
    191. George Verheijen (Dronten) 31:24
    192. Leo Broere (Flevo Delta) 31:24
    193. Mike Dorland (Almere) 31:29
    194. Ryan Darland (Almere) 31:30
    195. Barry van Donk (Lelystad) 31:31
    196. Dick Aaldenberg (Zwolle) 31:32
    197. Dominic Schubert (Just run) 31:44
    198. Patrick Zwiep 31:56
    199. Dirk van Daalen (Zeewolde) 31:58
    200. Peter Zwiep 31:58
    201. Jan van Dijk (Dronten) 32:05
    202. Patrick Mol (Dronten) 32:18
    203. Edwin Boelee (extra runners) 32:27
    204. Karsten Beijering (Swifterbant) 32:30
    205. Jelle Doorneweert (Lelystad) 32:39
    206. Richard Spaander (Dronten) 32:59
    207. Melvin van Dijk (Dronten) 33:09
    208. Dick Fleury (GGD Flevoland) 33:36
    209. Jacobus van Klaveren (avVN) 33:38
    210. Jaap Ree (Dronten) 33:43
    211. Dick Oosterhoff (Flevo Delta) 33:57
    212. Mohammed El Kaouini (Sportvrienden) 34:01
    213. Jorg Venema (Chakti) 34:04
    214. Fred van der Schuijt (Almere) 34:16
    215. Bert Lammers (Lelystad) 34:18
    216. Wim Kolkman (Groningen) 34:19
    217. Véron Zwep (Dronten) 35:01
    218. Frans de Bruijn (Flevo Delta) 35:16
    219. Aart den Bakker (Dronten) 35:16
    220. Alexander Schubert (Just run) 35:19
    221. Ab Luttikhuizen (Dronten) 35:37
    222. Bobby van Soest (Almere) 35:40
    223. Tim van den Berk (Just Run Almere) 36:15
    224. Arthur van Wijk (Dronten) 37:19
    225. Henk Schokker (Dronten) 38:05
    226. Siemen Scheepsma (Dronten) 38:36
    227. Hans Dekker (Zwolle) 38:52
    228. Kees Degenhart (De Kleitrekkers) 40:28
    229. Paul van Roemburg (Dronten) 41:22
    230. Niek Dalhuisen (Hattem) 43:08
    231. Roy Leijting (Just Run Almere) 47:21
    232. Henk Poort (Just Run Almere) 49:39
    233. Michael Schubert (Just Run) 49:41
    234. Bart Dijkshoorn (Almere) 55:11

    Vrouwen 5 kilometer

    1. Vanessa Gosselink-van Dijk (Flevo Delta) 19:40
    2. Jolente Bleijs (GAC Hilversum) 20:18
    3. Eden Gobbels (GAC Hilversum) 20:35
    4. Irene Bijman (Isala '96) 20:40
    5. Indy Faasen (Flevo Delta) 22:20
    6. Meghan Kappers (Nijkerk Gld) 22:30
    7. Wieke van Kaam (GAC Hilversum) 22:41
    8. Iris Eringa (Flevo Delta) 23:06
    9. Ina van Otzel (THOR) 24:00
    10. Esther Zoon (Flevo Delta) 24:04
    11. Femke Reitsema (Isala '96) 24:15
    12. Sanne van der Wolde (Dronten) 24:36
    13. Rianne Vahl (Isala '96) 24:42
    14. Ilse Bierma (Lelystad) 24:47
    15. Femke Osinga (Dronten) 24:47
    16. Marieke Verbeek (Dronten) 24:59
    17. Ingrid Timmer (Flevo Delta) 25:01
    18. Willeke Teuwissen (GAC Hilversum) 25:11
    19. Anniek Draaistra (NOP) 25:12
    20. Lana Jongstra (Flevo Delta) 25:16
    21. Lisa Zoon (Flevo Delta) 25:31
    22. Tessa Vlijm (de Jong & Laan accountants 2) 25:39
    23. Noor Engelsma (Lelystad) 25:43
    24. Emmy Overkamp (Phoenix) 25:44
    25. Janet Bloemberg-de Lange (Flevo Delta) 25:45
    26. Marjolein Brussaard (Dronten) 25:52
    27. Miriam Felix (Flevo Delta) 26:04
    28. Irene Doeze Jager (Flevo Delta) 26:07
    29. Monique Mondria (Dronten) 26:12
    30. Marloes Koops (Dronten) 26:15
    31. Idske Roest (WBVR 2) 26:17
    32. Jeanine Sol (Flevo Delta) 26:17
    33. Natalie Verlinden (Athlos) 26:23
    34. Dana Smits (Dronten) 26:25
    35. Lisanne Brouwer (Flevo Delta) 26:30
    36. Corina Ros (Flevo Delta) 26:32
    37. Nada van Bommel (Dronten) 26:46
    38. Yvon Grimme (NOP) 26:49
    39. Naomi Bos (Dronten) 26:51
    40. Claudia Boerema (Swifterbant) 26:52
    41. Annemieke Winder (Amsterdam) 26:53
    42. Kim van Loon (Dronten) 26:53
    43. Marielle Vastenhoud (DW Loopschool Hattem) 26:54
    44. Renate Kalsbeek-van Huit (Apotheken Dronten 1) 26:56
    45. Willemijn Ruberg (Amsterdam) 27:05
    46. Marleen Mos (Havelte) 27:06
    47. Stephanie Falkena-Bodde (Apotheken Dronten 1) 27:13
    48. Anouk van der Meer (Dronten) 27:14
    49. Henriëtte Dekker (Flevo Delta) 27:15
    50. Steffie van den Dries (Amsterdam) 27:17
    51. Anne-Marie Schlepers (Dronten) 27:22
    52. Myrthe Vermue (Dronten) 27:33
    53. Marijke Loor-Monsma (Biddinghuizen) 27:36
    54. Carlijn Kok (Dronten) 27:41
    55. Jessica van Oene (Zwolle) 27:49
    56. Annet Minnaard (Dronten) 27:53
    57. Kim Linszen (Lelystad) 28:03
    58. Carolien Oost (Flevo Delta) 28:07
    59. Jacqueline Bouwmeester (Zwolle) 28:07
    60. Heleen Bos (Leisure World) 28:12
    61. Clarisse van der Woude (Dronten) 28:16
    62. Jette Deurloo (Dronten) 28:19
    63. Betty van Gelderen (WBVR 2) 28:20
    64. Jalisa Rozendal (Kraggenburg) 28:22
    65. Dineke Kok (GAC Hilversum) 28:22
    66. Yvonne Hobbelink (Zeewolde) 28:23
    67. Astrid de Greeff (WBVR 2) 28:23
    68. Anke Kooi (Dronten) 28:24
    69. Esmee Lucassen (Dronten) 28:26
    70. Judith van den Top (Barneveld) 28:32
    71. Geeske Van Meerveld (Uddel) 28:32
    72. Jolien Kleis (Hattemerbroek) 28:33
    73. Marielle van Wijk (Zwolle) 28:33
    74. Yvonne Stobbe-Dorregeest (Almere) 28:34
    75. Debbie Jonker (Zwolle) 28:35
    76. Renate van Logtenstein (Flevo Delta) 28:36
    77. Noortje Friederich (Lelystad) 28:51
    78. Ingrid Kuijt (Flevo Delta) 28:51
    79. Annemarie Stegeman (Dronten) 28:52
    80. Jeannine Molier (Dronten) 28:55
    81. Mirjam Brigitha-Rijkers (Swifterbant) 28:55
    82. Monique Hobbelink (Zeewolde) 29:00
    83. Kirsten Hartog (Dronten) 29:04
    84. Renate Hakze (WBVR 1) 29:05
    85. Senna Kok (Dronten) 29:06
    86. Shanice Bosboom (Dronten) 29:07
    87. Wendy van Roemburg (Dronten) 29:09
    88. Dorith Wielinga (Spirit Lelystad) 29:13
    89. Lisenka Entrop (Amsterdam) 29:14
    90. Marjoka van Doorn (Amsterdam) 29:19
    91. Ylvie Gerritsma (Amersfoort) 29:25
    92. Carlijn de Leeuw (Dronten) 29:28
    93. Nathalie Meijer (de Jong & Laan accountants 2) 29:31
    94. Suzan Hoekstra (IJsselmuiden) 29:34
    95. Carla Ploeg (Flevo Delta) 29:34
    96. Anja Boot (Orvelte) 29:38
    97. Marit Bloem ('s-Gravenhage) 29:40
    98. Maneschijn (WBVR 1) 29:42
    99. Henriette Wijtvliet (Swifterbant) 29:43
    100. Alma Guberinic (Leisure World) 29:43
    101. Anouk Kleefstra (Leisure World) 29:43
    102. Rosan Medema (Flevo Delta) 29:43
    103. Sandra Ruiter (Flevo Delta) 29:44
    104. Jannie de Vries (Dronten) 29:46
    105. Mariska Van den Berg (Dronten) 29:56
    106. Rianne Groesbeek (Almere) 29:57
    107. Gea van Veenen (Dronten) 29:58
    108. Elly Witting (GGD Flevoland) 29:58
    109. Gerritte Ruizendaal (Urk) 29:58
    110. Annemarie de Ruiter (Dronten) 29:59
    111. Lieke Geschiere (Dronten) 29:59
    112. Isa Gerritsma (Amersfoort) 30:00
    113. Suzanne Steenberen (Dronten) 30:01
    114. Brigitte Bonte (Lelystad) 30:05
    115. Ellen van den Akker (Almere) 30:09
    116. Ina Sweep (Lelystad) 30:11
    117. Yara van der Kolk (Kampen) 30:12
    118. Suzan Greve (Amsterdam) 30:22
    119. Ingrid van Boekel (Dronten) 30:29
    120. Margriet Mulder (Dronten) 30:32
    121. Myrthe Stubbe (Dronten) 30:43
    122. Marleen van der Linden (de Jong & Laan accountants 2) 30:44
    123. Charlotte Smits (de Jong & Laan accountants 2) 30:44
    124. Dilana Maassen (Dronten) 30:45
    125. Marleen de Vries (Apotheken Dronten 1) 30:48
    126. Teresa Del Jesus Murillo (Almere) 30:49
    127. Lieke Bouma (almere college) 30:51
    128. Christina Breg (Almere College) 30:51
    129. Samantha Ruitenberg (Dronten) 30:52
    130. Petra de Leeuw (Dronten) 30:53
    131. Stineke Kuik (Flevo Delta) 30:59
    132. Ellen van der Meer (Dronten) 31:00
    133. Ellen Verhagen (Lelystad) 31:01
    134. Melanie Baijense (Dronten) 31:02
    135. Chailey van de Wakker (Dronten) 31:08
    136. Manja Besseling (Libero 99) 31:10
    137. Arianne de Leeuw (Dronten) 31:15
    138. Norelle Folkers (Dronten) 31:15
    139. Ilona Winters (Dronten) 31:20
    140. Yvon Geurts (WBVR 2) 31:22
    141. Jenny Baltes (Andijk) 31:26
    142. Sandra Holtrop (Spirit Lelystad) 31:30
    143. Matty Hessels (Lelystad) 31:30
    144. Karin Vesterink-Geubbels (Loopgroep 2000) 31:31
    145. Annet Beijering (Swifterbant) 31:34
    146. Lenie Klein Holkenborg (Dronten) 31:37
    147. Pauline Ploeg-Vahl (Flevo Delta) 31:44
    148. Relinde de Vries (Flevo Delta) 31:45
    149. Willy Zwiep (Dronten) 31:56
    150. Judith Lammers (Lelystad) 31:57
    151. Lubbine Van Daalen (Zeewolde) 31:58
    152. Sylvia Huisman (Amstelveen) 31:59
    153. Fatima Merraki (Lelystad) 31:59
    154. Gea Hermans (Almere) 32:01
    155. Ymkje Scholtens-Bosma (Flevo Delta) 32:06
    156. Carmen Scholtens (Dronten) 32:07
    157. Willemien Oerlemans Beije (Flevo Delta) 32:08
    158. Judith Hofman (Oosterbeek) 32:08
    159. Martine Kruize (Dronten) 32:09
    160. Marit van den Brand (Dronten) 32:10
    161. Fenne van den Brand (Dronten) 32:11
    162. Anneke van der Meer (Zeewolde) 32:14
    163. Sandra Padock (Lelystad) 32:15
    164. Moniek Wisse (Zeewolde) 32:16
    165. Maria Turkstra (Flevo Delta) 32:16
    166. Monica Bos (Flevo Delta) 32:17
    167. Lisa Hollander (Dronten) 32:18
    168. Greetje Kruize (Swifterbant) 32:19
    169. Hilde Anema (Flevo Delta) 32:20
    170. Rachel Verheijen (Dronten) 32:21
    171. Rima Minasian (Zwolle) 32:35
    172. Gerdi Steenbergen (Dronten) 32:48
    173. Lyanne Loman (Dronten) 32:48
    174. Marleen Tibbe (GGD Flevoland) 32:48
    175. Lucy Kuijk (Eelde) 32:51
    176. Jettie Marinussen (Emmeloord) 32:55
    177. Corine de Winter (Biddinghuizen) 32:55
    178. Sandra van den Berk (Just Run Almere) 32:59
    179. Jenine van Kentes (Kampen) 33:03
    180. Tineke Fleurke (Dronten) 33:06
    181. Sharron Eikelboom (Leisure World) 33:07
    182. Melissa van de Bijl (Leisure World) 33:07
    183. Nathanja Hemelrijk (Dronten) 33:10
    184. Eveline Morsch- de Hooge (Ketelhaven) 33:11
    185. Sandra van Leyen (Almere) 33:13
    186. Jolanda Sorber (Almere) 33:14
    187. Gea Pouls (Swifterbant) 33:14
    188. Linda van Gelder (Swifterbant) 33:15
    189. Tanya Brandsma (Sanosport) 33:23
    190. Trudy Smid (Loopgroep Ketelhaven) 33:26
    191. Auk Siefers (Kampen) 33:26
    192. Mariska Lodewijk (Lelystad) 33:31
    193. Miranda van Hedel (Lelystad) 33:35
    194. Elise Venema-Meijer (Chakti) 33:36
    195. Mounia Ziyech (Flevo Delta) 33:41
    196. Marieke Jager (Dronten) 33:43
    197. Jeanet Bronsvoort (Dronten) 33:43
    198. Loes Groen (Flevo Delta) 33:48
    199. Mirthe Buijsman (Univé) 33:50
    200. Aisha Heemskerk (Biddinghuizen) 33:56
    201. Alex (Rhenen) 33:58
    202. Daniëlle Lammers (Lelystad) 33:58
    203. Trisha Bogaard (Chakti) 33:59
    204. Vera van de Stolp (Praxis) 34:02
    205. Joyce van Mook (Chakti) 34:10
    206. Jeanette Hof-Port (Chakti) 34:11
    207. Margreet Lammers (Flevo Delta) 34:12
    208. Monique Bliek (Flevo Delta) 34:12
    209. Diny Kolkman (Almere) 34:15
    210. Dina Kolkman (Groningen) 34:19
    211. Simone Drenth (Swifterbant) 34:35
    212. Geertje Wagtelenberg (Dronten) 34:37
    213. Annemarie de Waard (Dronten) 34:39
    214. Mariska de Lange (Run2BFit Deventer) 34:44
    215. Bianca Heuseveldt (Hasselt) 34:47
    216. Myrna Kleefstra (Leisure World) 34:52
    217. Petra van Dongen (Leusden) 34:57
    218. Marieke Smit (Chakti) 34:59
    219. Linda den Otter (Chakti) 35:00
    220. Suzanne Schrader (Dronten) 35:04
    221. Dolly Bootsma (Dronten) 35:10
    222. Cornelieke van Wijk (Flevo Delta) 35:10
    223. Sarah Hensen (Flevo Delta) 35:12
    224. Corina Spaan (Dronten) 35:20
    225. Tina Alenfors (Just run) 35:22
    226. Rhiannon Bos (Dronten) 35:22
    227. Ingrid Leushuis (Swifterbant) 35:25
    228. Lionie Bosma (Kampen) 35:36
    229. Kristy van Nieuwkerk (Kampen) 35:36
    230. Karin Scheibe (Marknesse) 35:41
    231. Corine Kralemann (Almere) 35:49
    232. Tineke Landman-Bonnema (Zeewolde) 36:10
    233. Els van den Brink (Dronten) 36:19
    234. Annelies de Vries (Flevo Delta) 36:23
    235. Sibylla Scholtalbers (Flevo Delta) 36:23
    236. Conny Lefers (Flevo Delta) 36:24
    237. Paula de Winter (Lelystad) 36:34
    238. Sylvia Dietrich (Just Run Almere) 36:35
    239. Monique Pluer (Just Run Almere) 36:36
    240. Laura Mulder (Leisure World) 36:41
    241. Jolanda de Wilde (Flevo Delta) 36:44
    242. Ester Doorneweert (Lelystad) 36:58
    243. Diana Eendragt (Almere) 37:06
    244. Jennifer Companjen (Harderwijk) 37:07
    245. Roxanne Schaakxs (Utrecht) 37:12
    246. Dirkje Hofman (Oosterbeek) 37:17
    247. Alida van Meerveld (Flevo Delta) 37:19
    248. Vera Klaasen-Vreugdenhil (Lelystad) 37:42
    249. Karin Kammler (Lelystad) 37:42
    250. Kim van Staalduine (Utrecht) 37:43
    251. Anouk Poort (Almere) 37:44
    252. Pé Dekker-Terpstra (Flevo Delta) 37:47
    253. Eske Kruis (Just Run Almere) 37:54
    254. Esther Vermaat (Biddinghuizen) 37:55
    255. Agnes Suurs (Dronten) 38:02
    256. Gerda van Toorn (Flevo Delta) 38:08
    257. Danique van Toorn (Leisure World) 38:08
    258. Jacqueline Weitering (Flevo Delta) 38:08
    259. Babs Pieper (Emmeloord) 38:20
    260. Jeanet Vorsselman (Kampen) 38:21
    261. Marloes van de Waterbeemd (Flevo Delta) 38:27
    262. Angelien van der Velden (Swifterbant) 38:49
    263. Mirjam van Raamsdonk (Veenendaal) 38:51
    264. Ruth Wouter (Just Run Almere) 38:55
    265. Silvia Proost (WBVR 2) 38:55
    266. Danette Scheepsma (Dronten) 39:00
    267. Inge Lammers (Lelystad) 39:09
    268. Karin Boelee (extra runners) 39:14
    269. Annemieke Keijzer (Dronten) 40:12
    270. Johanna Degenhart (De Kleitrekkers) 40:29
    271. Ineke Zeevat (Dronten) 40:29
    272. Desiree Kralemann (Eerbeek) 41:31
    273. Patricia Jansen (Holten) 42:20
    274. Lizie van Heel (Flevo Delta) 42:37
    275. Carin Kats (Ommen) 43:07
    276. Bibian Brugman (Dronten) 43:51
    277. Rianne Jacobs-Schouten (Biddinghuizen) 43:56
    278. Loes Steenhuizen (Swifterbant) 43:57
    279. Cassandra Klaassen (Dronten) 44:51
    280. Catrien Boersma (Flevo Delta) 45:27
    281. Jacoba de jong-Lootsma (Flevo Delta) 45:41
    282. Simone Rigter (Swifterbant) 45:41
    283. Helen van Esch (Praxis) 45:47
    284. Miriam Poort (Just Run Almere) 49:40

    Jongens 11 en 12 jaar

    1. Maikel Potkamp (Heerde) 03:27
    2. Maarten Wensveen (Almere) 03:35
    3. Quirijn Pastoor (AV Zeewolde) 03:39
    4. Jonas Bakker (De Gemzen) 03:51
    5. Coen Bloemberg (Flevo Delta) 03:57
    6. Simon Oerlemans (De Wingerd) 04:02
    7. Brent Vergeer (Almere College) 04:03
    8. Koen Markhorst (Het Kompas) 04:05
    9. Rowan Tiemes (Flevo Delta) 04:19
    10. Felix Harleman (Haastrecht) 04:22
    11. Jayden Scoop (Swifterbant) 04:23
    12. Joey Faassen (Flevo Delta) 04:23
    13. Dane van der Steeg (Swifterbant) 04:27
    14. Jelle de Jong (De Klimboom) 04:40
    15. Tycho Joost (Flevo Delta) 04:43
    16. Kristan Corsel (Pernis Rotterdam) 04:43
    17. Goewan Winnubst (Biddinghuizen) 05:20
    18. Jaïr Trinidad (Swifterbant) 06:44

    Meisjes 11 en 12 jaar

    1. Isabella Talen (Dronten) 03:37
    2. Naëll Huijsmans (Isala '96) 03:40
    3. Kim Remijn (Flevo Delta) 03:48
    4. Michelle van Roemburg (Flevo Delta) 03:53
    5. Vera Kruis (NOP) 04:01
    6. Lola Rings (AV Zeewolde) 04:07
    7. Janna Twiske (Dronten) 04:23
    8. Mendy Weitering (Dronten) 04:26
    9. Natascha van Keulen (Swifterbant) 04:29
    10. Maaike Hoogendoorn (Almere) 05:06
    11. Iris Kasteel (Dronten) 05:22
    12. Kaya Schwartz (De Klimboom) 05:47

    Jongens 9 en 10 jaar

    1. Stijn Vogelaar (Dronten) 03:42
    2. Hugo Wensveen (Almere) 03:43
    3. Marijn Kruithof (Flevo Delta) 03:46
    4. Noud Kanis (Isala '96) 03:49
    5. Tim de Wit (De Klimboom) 03:52
    6. Seger Wensveen (Almere) 03:53
    7. Luuk Selhorst (PEC 1910) 03:56
    8. Patrick Duiveman (Isala '96) 03:59
    9. Jesper Kruis (Emmeloord) 04:07
    10. Finn Vergeer (De Klimboom) 04:14
    11. Luuk Holwerda (Lelystad) 04:19
    12. Daniël Brussaard (Dronten) 04:20
    13. Kenji Maassen (Dronten) 04:23
    14. Jort Minnaard (Flevo Delta) 04:25
    15. Thijs Penning (Dronten) 04:25
    16. Gijs Langendijk (AV Zeewolde) 04:26
    17. Giovanni Rauw (Dronten) 04:28
    18. Stan Geling (Dronten) 04:28
    19. Michael Veldt (De Wingerd) 04:29
    20. Robert Daversa (Flevo Delta) 04:30
    21. Thijs Jaspers (Flevo Delta) 04:37
    22. Joey Vegter (Flevo Delta) 04:47
    23. Ruben van Riessen (De Klimboom) 04:49
    24. Filip Gussenhoven (Flevo Delta) 04:49
    25. Ravi Schreuder (Dronten) 04:53
    26. Sven Scholten (Swifterbant) 04:57
    27. Mitchel Knuijsting (De Klimboom) 04:58
    28. Job van Daalen (Zeewolde) 05:02
    29. Lucas Verweg (Dronten) 05:04
    30. Germ Brandsma (Flevo Delta) 05:11
    31. Dilano Rauw (Dronten) 05:30

    Meisjes 9 en 10 jaar

    1. Phileine van Dijk (Christiaan Huygens) 03:54
    2. Annick Dinger (Dronten) 04:06
    3. Anna van Elst (Flevo Delta) 04:09
    4. Julynn Huijsmans (Isala '96) 04:16
    5. Ella marie Kurzmann (Lelystad) 04:17
    6. Tess Geling (Flevo Delta) 04:27
    7. Birke Roozendaal (De Klimboom) 04:28
    8. Alicia Kramer (Dronten) 04:32
    9. Myrthe Strating (MHC Flevoland) 04:39
    10. Amber Veldkamp (Cialfo) 04:40
    11. Lise van der Plas (Dronten) 04:44
    12. Lieke van Daalen (Zeewolde) 04:45
    13. Merlin Holwerda (Lelystad) 04:50
    14. Eva Twisk (Dronten) 04:50
    15. Marit de Boer (De Klimboom) 05:05
    16. Elysha Thomas (Swifterbant) 05:06
    17. Rosalie vd Holst (De Wingerd) 05:12
    18. Elize Scholtens (Swifterbant) 05:29
    19. Lotte Koevermans (Lelystad) 05:34
    20. Isa de Ruijter (Survivalrun ver. Dronten) 05:42
    21. Kim Koevermans (Lelystad) 08:28

    Jongens 7 en 8 jaar

    1. Koen de Vries (Isala '96) 04:01
    2. Maurits Frizo (KBS De Klimboom) 04:07
    3. Giel de Leeuw (Dronten) 04:20
    4. Gijs Bastiaan (Flevo Delta) 04:21
    5. Mats Verweg (Flevo Delta) 04:32
    6. Jori van Logtenstein (Dronten) 04:33
    7. Thim Wesseling (Flevo Delta) 04:34
    8. Kevin Geerdink (Flevo Delta) 04:36
    9. Delano Thielman (PEC 1910) 04:37
    10. Jordi Dinger (Dronten) 04:38
    11. Xavier Siderius (De Klimboom) 04:41
    12. Rafael Baars (Dronten) 04:44
    13. Yaro de Kleine (Isala '96) 04:45
    14. Stan van der Plas (Dronten) 04:46
    15. Tijn van Tilburg (Flevo Delta) 04:48
    16. Maarten Brussaard (Dronten) 04:52
    17. Thijs van Tongeren (Swifterbant) 05:11
    18. Kajetan de Lange (Flevo Delta) 05:11
    19. Niels van Riessen (De Klimboom) 05:26
    20. Finn Nijenhuis (Dronten) 05:32
    21. Casper van der Arend (Flevo Delta) 05:36
    22. Gossee Winnubst (Biddinghuizen) 05:43
    23. Tygo Kok (Dronten) 05:44
    24. Brent van Boekel (Dronten) 05:45
    25. Nando Schwartz (De Klimboom) 05:57
    26. Reyn Hofstra (Flevo Delta) 06:00
    27. Sven Lefers (Flevo Delta) 06:00

    Meisjes 7 en 8 jaar

    1. Luz Groen (Utrecht) 04:20
    2. Lisette Veldkamp (Cialfo) 04:21
    3. Arinya Van 't Ende (Isala '96) 04:29
    4. Rebecca Bakker (De Gemzen) 04:31
    5. L K (Flevo Delta) 04:35
    6. Livia van Dijk (Christiaan Huygens) 04:44
    7. Noa Berger (Flevo Delta) 04:46
    8. Carina Pastoor (AV Zeewolde) 04:51
    9. Akke Brandsma (Shoganai) 04:58
    10. Wies Brandsma (Shoganai) 04:59
    11. Maud Langendijk (AV Zeewolde) 05:00
    12. Jennifer Trinidad (Swifterbant) 05:01
    13. Floortje Lont (Flevo Delta) 05:02
    14. Sara Keijzers (Flevo Delta) 05:03
    15. Lieke van Donkersgoed (Flevo Delta) 05:04
    16. Anouk Vogelaar (Dronten) 05:06
    17. Sietske de Jong (De Klimboom) 05:15
    18. Sara Brasser (Dronten) 05:19
    19. Loïs Lindhout (Flevo Delta) 05:21
    20. Carice Holwerda (Genemuiden) 05:24
    21. Neeltje Nap (Amersfoort) 05:30
    22. Norah Ritzema (DW Loopschool Hattem) 05:31
    23. Liza Jasper (Flevo Delta) 05:36
    24. Saar Geling (Flevo Delta) 05:38
    25. Fenne Schipper (Flevo Delta) 05:38
    26. Evi Groen (Dronten) 05:46
    27. Sophie van den Brink (Dronten) 05:49
    28. Mila Snelling Berg (Team Veldhuizen) 05:53
    29. Wendy Hoogendoorn (Almere) 05:59
    30. Fee Vergeer (De Driemaster) 06:01
    31. Carice Scholtens (Swifterbant) 06:04

    Jongens 4, 5 en 6 jaar

    1. Federico Talen (Flevo Delta) 04:13
    2. Jesper Wieten (Isala '96) 04:31
    3. Tom Hofman (Lelystad) 04:51
    4. Tom Dekker (Dronten) 05:05
    5. Djelesto Reuvers (Dronten) 05:12
    6. Ayden Tomasouw (KBS De Klimboom) 05:20
    7. Floris Frizo (KBS De Klimboom) 05:36
    8. Quinten Geerdink (Flevo Delta) 05:51
    9. Pepijn van der Meer (De Dukdalf) 05:56
    10. Robin Huisman (Dronten) 05:57
    11. Semm Woltjes (Dronten) 05:59
    12. Joey vd Holst (De Wingerd) 06:11
    13. Lenn Ritzema (Hattem) 06:17
    14. Jona Woltjes (Bilthoven) 06:29
    15. Jens Lindhout (Dronten) 06:33
    16. Viktor Nap (Amersfoort) 06:34
    17. Kobe de Rijk (Lelystad) 06:41
    18. Hugo Koster (Dronten) 06:42
    19. Yamill Huijsmans (Isala '96) 06:52
    20. Mika Schwartz (De Klimboom) 06:55
    21. Thijs van Donkersgoed (Dronten) 07:14
    22. Rivano Kok (Dronten) 07:15
    23. Yvo Rademaker (Dronten) 08:01
    24. Benjamin Tomasouw (KBS De Klimboom) 08:11

    Meisjes 4, 5 en 6 jaar

    1. Sylvia Veldt (De Wingerd) 05:06
    2. Leanne van Groesen (Dronten) 05:12
    3. Celèste Rampen (KBS De Klimboom) 05:22
    4. Senna Groen (Dronten) 05:56
    5. Louiann Huijsmans (Isala '96) 05:58
    6. Lilly Bravenboer (Lelystad) 06:09
    7. Anne van Staalduine (Utrecht) 06:34
    8. Fien van der Meer (Dronten) 06:41
    9. Lieva Visser (Dronten) 06:58
    10. Robert van Veldhuizen (Dronten) 07:39
    11. Lesa Snelling Berg (Team Veldhuizen) 07:40
    12. Ella Verweg (Dronten) 07:57
    13. Lizzy Abdelmalik (Almere) 09:05
    14. Amber Otterspoor (Almere) 09:05

    Bron: uitslagen.nl



    Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

    Ontworpen door BCO Reclameburo