Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

Korting, Schotman, Gralike en Vermast definitief op kandidatenlijst Tweede Kamerverkiezingen

Korting, Schotman, Gralike en Vermast definitief op kandidatenlijst Tweede Kamerverkiezingen
Verkiezingen
Foto: ©maartenheijenk.nl

DRONTEN - De Kiesraad heeft gisteren de kandidatenlijsten voor de komende Tweede Kamerverkiezingen vastgesteld. Op de definitieve lijst staan vier inwoners van de gemeente Dronten: Irene Korting (VVD - nr. 57), Chris Schotman (CDA - nr. 28), Paul Vermast (GroenLinks - nr. 38) en Rhianna Gralike (50Plus - nr. 35).

Tweede Kamerverkiezingen

VVD

  1. Rutte M. (Mark) (m) - 's-Gravenhage
  2. Hennis-Plasschaert J.A. (Jeanine) (v) - Nederhorst den Berg
  3. Zijlstra H. (Halbe) (m) - Wassenaar
  4. van Ark T. (Tamara) (v) - Nieuwerkerk aan den IJssel
  5. Dijkhoff K.H.D.M. (Klaas) (m) - Breda
  6. Dekker S. (Sander) (m) - 's-Gravenhage
  7. Visser B. (Barbara) (v) - Zaanstad
  8. Harbers M.G.J. (Mark) (m) - Rotterdam
  9. ten Broeke J.H. (Han) (m) - Hof van Twente
  10. Azmani M. (Malik) (m) - Dalfsen
  11. Wiersma A.D. (Dennis) (m) - Utrecht
  12. Lodders W.J.H. (Helma) (v) - Zeewolde
  13. van 't Wout B. (Bas) (m) - Hoeven
  14. Becker B. (Bente) (v) - 's-Gravenhage
  15. Duisenberg P.J. (Pieter) (m) - 's-Gravenhage
  16. Hermans S.T.M. (Sophie) (v) - Amsterdam
  17. Mulder A. (Anne) (m) - 's-Gravenhage
  18. de Vries A. (Aukje) (v) - Leeuwarden
  19. Yeşilgöz-Zegerius D. (Dilan) (v) - Amsterdam
  20. Rutte A.C.L. (Arno) (m) - Groningen
  21. Tellegen O.C. (Ockje) (v) - 's-Gravenhage
  22. Koerhuis D.A.N. (Daniel) (m) - Tervuren (BE)
  23. Ziengs E. (Erik) (m) - Assen
  24. Bosman A. (André) (m) - Middelburg
  25. van den Bosch A. (Albert) (m) - Zaltbommel
  26. El Yassini Z. (Zohair) (m) - Utrecht
  27. Dijkstra R.J. (Remco) (m) - Lienden
  28. Wörsdörfer M. (Martin) (m) - 's-Gravenhage
  29. Weverling A. (Arne) (m) - Naaldwijk
  30. Nijkerken-de Haan C.N.A. (Chantal) (v) - Schinveld
  31. Potters S.C.C.M. (Sjoerd) (m) - Waalwijk
  32. van Oosten F. (Foort) (m) - Schiedam
  33. Koopmans S.M.G. (Sven) (m) - Hoofddorp
  34. Middendorp J. (Jan) (m) - Amsterdam
  35. van der Linde R.E. (Roald) (m) - Rotterdam
  36. van Keulen J.M. (Joost) (m) - Groningen
  37. Laan-Geselschap A.J.M. (Antoinette) (v) - Rotterdam
  38. Tielen J.Z.C.M. (Judith) (v) - Utrecht
  39. Veldman H.S. (Hayke) (m) - Nijmegen
  40. Heerema R.J. (Rudmer) (m) - Alkmaar
  41. van Haga W.R. (Wybren) (m) - Haarlem
  42. de Lange L.A. (Leendert) (m) - Noordwijk
  43. van Gent T. (Tobias) (m) - Middelburg
  44. de Veth A.A. (Jeroen) (m) - 's-Gravenhage
  45. Van Wijngaarden J. (Jeroen) (m) - Amsterdam
  46. Aartsen A.A. (Thierry) (m) - Breda
  47. Regterschot K. (Kelly) (v) - Landgraaf
  48. Smals B.M.G. (Bart) (m) - Delft
  49. Pauwels-Paauw M.S. (Mirjam) (v) - Ruinen
  50. Bolkestein M.N. (Martijn) (m) - Aerdenhout
  51. Snoeren M.A.J. (Mark) (m) - Nieuwegein
  52. Heemskerk J.J. (Jacco) (m) - Bussum
  53. Tönjann-Levert W.E. (Wendelien) (v) - Oegstgeest
  54. van Rijn R.K. (Robert) (m) - Aalsmeer
  55. de Reus J. (Jan) (m) - Lelystad
  56. Dral R.M. (Rosemarijn) (v) - Oostzaan
  57. Korting I.A. (Irene) (v) - Swifterbant
  58. Arends-Drijver K. (Kathy) (v) - Bergschenhoek
  59. Lock K.P. (Krijn) (m) - Enschede
  60. Hoekstra F. (Falco) (m) - Heerhugowaard
  61. van Schie A.G. (André) (m) - Utrecht
  62. Struijlaart E. (Erik) (m) - Purmerend
  63. Haseloop-Amsing T.H. (Tanja) (v) - Leek
  64. Jacobs B. (Barry) (m) - Bergen op Zoom
  65. Elbertsen J. (Jenny) (v) - Apeldoorn
  66. van Dijk S. (Saskia) (v) - IJsselstein
  67. Mos J. (Jasper) (m) - Dordrecht
  68. Böcker B.M. (Linda) (v) - Delft
  69. de Rijk R.H. (Roeland) (m) - Moskou (RU)
  70. Welter Y. (Yvonne) (v) - Abcoude
  71. Derks N.G. (Nick) (m) - Wijchen
  72. Joziasse M. (Miranda) (v) - Almere
  73. Bevers H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  74. Prins A.J. (Anja) (v) - Apeldoorn
  75. Huisman-Peelen H. (Hennie) (v) - Texel
  76. Bonnevits-de Jong L. (Laurine) (v) - Berkel en Rodenrijs
  77. Lochtenberg D.S.K. (Dylan) (m) - Veenendaal
  78. Larson C.R. (Crys) (v) - Ouderkerk aan de Amstel
  79. Zevenbergen E.F.A. (Frederik) (m) - Leiden
  80. van der Weijden M. (Maarten) (m) - Waspik

Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

  1. Asscher L.F. (Lodewijk) (m) - Amsterdam
  2. Arib K. (Khadija) (v) - Amsterdam
  3. Dijsselbloem J.R.V.A. (Jeroen) (m) - Wageningen
  4. Dijksma S.A.M. (Sharon) (v) - Enschede
  5. van Dijk G.J. (Gijs) (m) - Den Burg
  6. Kuiken A.H. (Attje) (v) - Breda
  7. Nijboer H. (Henk) (m) - Groningen
  8. van den Hul K.A.E. (Kirsten) (v) - 's-Gravenhage
  9. Moorlag W.J. (William) (m) - Winsum
  10. Ploumen E.M.J. (Lilianne) (v) - Amsterdam
  11. Kerstens J.W.M. (John) (m) - Arnhem
  12. de Kock J.C.M. (Joke) (v) - Terheijden
  13. Marcouch A. (Ahmed) (m) - Amsterdam
  14. Volp M.J. (Marith) (v) - Haarlem
  15. Moti R. (Richard) (m) - Rotterdam
  16. Yücel K. (Keklik) (v) - Deventer
  17. Servaes M. (Michiel) (m) - Voorburg
  18. Bozkurt E. (Emine) (v) - Zaandam
  19. van der Linde I.M. (Ilco) (m) - Amsterdam
  20. Oosterbaan C. (Christa) (v) - West-Terschelling
  21. Mohandis M. (Mohammed) (m) - Gouda
  22. Ypma L. (Loes) (v) - Woerden
  23. Recourt J. (Jeroen) (m) - Haarlem
  24. Maij M.E. (Marit) (v) - 's-Gravenhage
  25. de Kort M.V. (Martijn) (m) - Vught
  26. Roopram R.D. (Reshma) (v) - Barendrecht
  27. Hoogland D. (Duco) (m) - Rotterdam
  28. Schellekens G.M.M. (Giselle) (v) - Nijmegen
  29. de Vries A.A. (Albert) (m) - Middelburg
  30. Biemans M.S. (Mirthe) (v) - Amsterdam
  31. Brouwer H. (Harm) (m) - Eelderwolde
  32. Vos M.L. (Mei Li) (v) - Amsterdam
  33. Reinaerts J.L.H. (Joost) (m) - Heerlen
  34. Dibi B. (Bouchra) (v) - Utrecht
  35. van Drooge S.W. (Bas) (m) - Amsterdam
  36. Asante A.A. (Amma) (v) - Badhoevedorp
  37. Ünver E. (Emre) (m) - Amsterdam
  38. Vermue J.G.P. (Joyce) (v) - Schoondijke
  39. van Dekken T.R. (Tjeerd) (m) - Groningen
  40. Hedin-Penninx A. (Anna-Lena) (v) - Silvolde
  41. Deen B. (Bob) (m) - 's-Gravenhage
  42. Vorselman-Derksen C.H.W.J. (Cindy) (v) - Assen
  43. Pentenga F. (Erik) (m) - Spaarndam
  44. van den Boogaard A. (Anna) (v) - Leiden
  45. van Laar R.P. (Roelof) (m) - Oegstgeest
  46. Schrofer T.T. (Tamar) (v) - Amsterdam
  47. van Houwelingen H.E.F. (Heino) (m) - 's-Gravenhage
  48. Mulder M.A. (Marinka) (v) - Culemborg
  49. Bolhuis W.D. (Wimar) (m) - 's-Gravenhage
  50. Günal-Gezer S. (Sultan) (v) - Uden
  51. Staal J.J. (Jelmer) (m) - Leeuwarden
  52. Boot E. (Els) (v) - Rotterdam
  53. Chahim M. (Mohammed) (m) - Helmond
  54. Koenders P.T.C. (Petra) (v) - Breda
  55. Breederveld R. (Roy) (m) - 's-Gravenhage
  56. Menenti L.M.E. (Laura) (v) - 's-Gravenhage
  57. van de Burgt R.H.M. (Richard) (m) - Geldrop
  58. Repetur M.E. (Lou) (v) - Utrecht
  59. Akrouh S. (Saami) (m) - Hilversum
  60. Engbers A.H.M.G. (Anita) (v) - Gouda
  61. Ronnes T.L. (Thomas) (m) - Amsterdam
  62. Wijntuin P.M. (Peggy) (v) - Rotterdam
  63. Brouwers L.W.L. (Luc) (m) - Milsbeek
  64. van Zantvoort A.H.G. (Anja) (v) - Zoetermeer
  65. Cohen F. (Fred) (m) - Amsterdam
  66. Dankert A.T. (Anne) (v) - 's-Gravenhage
  67. Bouteibi H. (Hafid) (m) - Eindhoven
  68. Voigt I. (Ivonne) (v) - Venray
  69. Schuurman Hess J.N. (Jan) (m) - Kats
  70. Klomp B.C.D. (Denise) (v) - Amsterdam
  71. Keizer H.M. (Marco) (m) - Drachten
  72. Houben T.A.H. (Tirza) (v) - Roermond
  73. van 't Zelfde E.R.M. (Eric) (m) - Schiedam
  74. Doevendans S.S. (Sandra) (v) - Amsterdam
  75. de Haan F.G. (Foppe) (m) - Nes
  76. Belhaj B. (Bahreddine) (m) - Lelystad
  77. Bouwmeester L.M. (Laura) (v) - Almere
  78. Herrema T. (Tjeerd) (m) - Almere
  79. van der Velde R. (Rien) (m) - Emmeloord
  80. Pels P.T.J. (Peter) (m) - Lelystad

PVV (Partij voor de Vrijheid)

  1. Wilders G. (Geert) (m) - 's-Gravenhage
  2. Agema M. (Fleur) (v) - 's-Gravenhage
  3. Maeijer V. (Vicky) (v) - Krimpen aan den IJssel
  4. Markuszower G. (Gidi) (m) - Amstelveen
  5. Fritsma S.R. (Sietse) (m) - 's-Gravenhage
  6. Bosma M. (Martin) (m) - Amsterdam
  7. Madlener B. (Barry) (m) - Rockanje
  8. van Dijck A.P.C. (Teun) (m) - 's-Gravenhage
  9. Helder L.M.J.S. (Lilian) (v) - Venlo
  10. Beertema H.J. (Harm) (m) - Voorburg
  11. de Graaf M. (Machiel) (m) - 's-Gravenhage
  12. Graus D.J.G. (Dion) (m) - Heerlen
  13. de Roon R. (Raymond) (m) - 's-Gravenhage
  14. van Weerdenburg V.D.D. (Danai) (v) - Amstelveen
  15. Mulder E. (Edgar) (m) - Zwolle
  16. Gerbrands K. (Karen) (v) - 's-Gravenhage
  17. de Jong L.W.E. (Léon) (m) - 's-Gravenhage
  18. Popken G.J.F. (Gabriëlle) (v) - 's-Gravenhage
  19. Kops A. (Alexander) (m) - Nijmegen
  20. van Aalst R.R. (Roy) (m) - Hengelo
  21. van Dijk E. (Emiel) (m) - Gilze
  22. Housmans R.W.P.E. (Robert) (m) - Born
  23. Jansen C.A. (Chris) (m) - Almere
  24. de Vree J.H. (Henk) (m) - Hardinxveld-Giessendam
  25. Aardema M. (Max) (m) - Drachten
  26. van Dijk A.J.A. (Toon) (m) - Almere
  27. de Winter D. (Daniëlle) (v) - 's-Gravenhage
  28. Bezaan I.A. (Ilse) (v) - Blaricum
  29. Kardol J.C. (Joyce) (v) - Helmond
  30. Vlottes E. (Elmar) (m) - Apeldoorn
  31. de Jong R.G.J. (Rob) (m) - Haarlem
  32. van Pijkeren J. (An) (v) - Bunschoten-Spakenburg
  33. Rijken J.J. (Jeffrey) (m) - Pernis Rotterdam
  34. IJssennagger H. (Han) (m) - Bilthoven
  35. van Deún H. (Henk) (m) - Utrecht
  36. Vermeer T.F. (Tim) (m) - 's-Gravenhage
  37. Buitelaar O.S.J. (Olaf) (m) - Almere
  38. Dulfer T.F. (Tessa) (v) - Papendrecht
  39. Boon M.C.H. (Maikel) (m) - Bergen op Zoom
  40. Braam E.G.T. (Ed) (m) - Rijswijk
  41. Ludriks M.S. (Menno) (m) - Uithoorn
  42. Choenni N.A. (Nathalie) (v) - Oosterhout
  43. Roks L.A.G. (Louis) (m) - Etten-Leur
  44. Thiadens F.M. (Folkert) (m) - Rotterdam
  45. van Hees E.P.G. (Elias) (m) - 's-Gravenhage
  46. Kooman C.V.A. (Caroline) (v) - Sluiskil
  47. van der Sluijs D.J. (Dannij) (m) - Uitgeest
  48. van Hattem A.W.J.A. (Alexander) (m) - Steensel
  49. Stuger O.F. (Olaf) (m) - Bussum
  50. van Strien G.A. (Gom) (m) - Arcen

SP (Socialistische Partij)

  1. Roemer E.G.M. (Emile) (m) - Sambeek
  2. Leijten R.M. (Renske) (v) - Haarlem
  3. Marijnissen L.M.C. (Lillian) (v) - Oss
  4. van Raak A.A.G.M. (Ronald) (m) - Amsterdam
  5. Karabulut S. (Sadet) (v) - Amsterdam
  6. Beckerman S.M. (Sandra) (v) - Groningen
  7. van Nispen M. (Michiel) (m) - Breda
  8. Kwint J.P. (Peter) (m) - Amsterdam
  9. van Kent B. (Bart) (m) - 's-Gravenhage
  10. Laçin C. (Cem) (m) - Rotterdam
  11. Futselaar F.W. (Frank) (m) - Zwolle
  12. Kooiman C.J.E. (Nine) (v) - Utrecht
  13. Hijink H.P.M. (Maarten) (m) - Amersfoort
  14. van Dijk J.J. (Jasper) (m) - Amsterdam
  15. Smaling E.M.A. (Eric) (m) - Weesp
  16. Alkaya M.Ö. (Mahir) (m) - Amsterdam
  17. van Gerven H.P.J. (Henk) (m) - Oss
  18. Olders D.W.J. (Diederik) (m) - Rotterdam
  19. Heerschop A.H.J. (Ton) (m) - Tegelen
  20. Meijer A.M. (Ad) (m) - Amersfoort
  21. Maes S.A.A. (Bas) (m) - Breda
  22. Meyer R.P.E. (Ron) (m) - Heerlen
  23. van Dijk-van Leeuwen S.Y. (Sun Yoon) (v) - Rotterdam
  24. de Wit D.H. (Daniël) (m) - Amsterdam
  25. Peterse B. (Bert) (m) - Weert
  26. Hoekstra A.J. (Arnout) (m) - Vlaardingen
  27. Boerwinkel E.M.J. (Hans) (m) - Doetinchem
  28. Hamerslag P.H. (Patty) (v) - 's-Hertogenbosch
  29. Buskoop B. (Bram) (m) - Diemen
  30. Temmink N.G.J. (Nicole) (v) - Amsterdam
  31. de Ridder N. (Nina) (v) - Beverwijk
  32. van Sluijs D. (Denise) (v) - Emmeloord
  33. Akhiat A. (Aïsha) (v) - 's-Gravenhage
  34. van Gemert N.M. (Nicole) (v) - Utrecht
  35. Dijk J.P. (Jimmy) (m) - Groningen
  36. de Vos A. (Anita) (v) - Zonnemaire
  37. Bekkering I.H. (Ineke) (v) - Hoogeveen
  38. Staarink I. (Inez) (v) - Leiden
  39. Müller G.J.N. (Nils) (m) - Warnsveld
  40. Feenstra F. (Fenna) (v) - Sneek
  41. Olierook M.W. (Marcel) (m) - Wijdenes
  42. ten Heuw M.A. (Mariska) (v) - Hengelo (O)
  43. Helmer-Englebert R.D. (Renske) (v) - Nijmegen
  44. Vliegenthart A. (Arjan) (m) - Amsterdam
  45. Hoekstra T.G. (Tjitske) (v) - Rutten
  46. Müller E. (Ellis) (v) - Zutphen
  47. Inekci H.H. (Hasan) (m) - Nieuwegein
  48. Mineur A.C. (Anne-Marie) (v) - De Bilt
  49. Roes J.M.H. (Annemiek) (v) - Ulft
  50. Poppe R.J.L. (Remi) (m) - Vlaardingen

CDA

  1. van Haersma Buma S. (Sybrand) (m) - Voorburg
  2. Keijzer M.C.G. (Mona) (v) - Edam-Volendam
  3. Peters W.P.H.J. (René) (m) - Oss
  4. Omtzigt P.H. (Pieter) (m) - Enschede
  5. van Toorenburg M.M. (Madeleine) (v) - Rosmalen
  6. Knops R.W. (Raymond) (m) - Horst aan de Maas
  7. Heerma P.E. (Pieter) (m) - Purmerend
  8. van der Molen H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  9. Bruins Slot H.G.J. (Hanke) (v) - Utrecht
  10. Geurts J.L. (Jaco) (m) - Voorthuizen
  11. Kuik A. (Anne) (v) - Groningen
  12. van Dam C.J.L. (Chris) (m) - 's-Gravenhage
  13. Mulder A.H. (Agnes) (v) - Assen
  14. Rog M.R.J. (Michel) (m) - Haarlem
  15. Amhaouch M. (Mustafa) (m) - Panningen
  16. van Helvert M.J.F. (Martijn) (m) - Sittard
  17. Ronnes H.A.G. (Erik) (m) - Boxmeer
  18. van den Berg-Jansen J.A.M.J. (Joba) (v) - Goes
  19. Slootweg E.J. (Evert Jan) (m) - Bennekom
  20. Geluk-Poortvliet L.W.D. (Lenny) (v) - Zeist
  21. Palland H.M. (Hilde) (v) - Kampen
  22. de Pater-Postma W.L. (Wytske) (v) - 's-Gravenhage
  23. Terpstra J.H. (Julius) (m) - Leiden
  24. Steenbakkers S.P.M.F. (Stijn) (m) - 's-Hertogenbosch
  25. van den Anker G.P. (Gerard) (m) - Hedel
  26. Heijnen V.L.W.A. (Vivianne) (v) - Maastricht
  27. den Bak S.W. (Sebastiaan) (m) - Utrecht
  28. Schotman C.J. (Chris) (v) - Dronten
  29. Erkel P. (Arjan) (m) - Rotterdam
  30. Zwinkels C.C.M. (Karin) (v) - Monster
  31. Hanemaaijer E. (Esther) (v) - Dokkum
  32. Hutten G.J. (Jan) (m) - Arnhem
  33. Kip M. (Marischa) (v) - 's-Gravenhage
  34. van Mierlo E.J.F.M. (Eugène) (m) - Almelo
  35. de Korte-Verhoef M.C. (Ria) (v) - Baambrugge
  36. Bergkamp B. (Bob) (m) - Breda
  37. de Haan J. (Jan-Jaap) (m) - Leiden
  38. van Opstal J.M.M. (Jochgem) (m) - Berlijn (DE)
  39. Gardeniers B.H.M. (Barbara) (v) - Amsterdam
  40. Bal M. (Mustafa) (m) - Gorinchem
  41. Vrugt R. (René) (m) - Alphen aan den Rijn
  42. van Dekken B. (Bart) (m) - Zuidwolde
  43. Vloet W.J.M.M. (Wiljan) (m) - Schiedam
  44. von Martels M.R.H.M. (Maurits) (m) - Dalfsen
  45. van der Broek J.M.A.R. (Roy) (m) - Schinnen
  46. Bakker G.J. (Gert-Jan) (m) - 's-Gravenhage
  47. Jager M.J. (Marc) (m) - Haren
  48. Havelaar R.B. (Rogier) (m) - Amsterdam
  49. Meerkerk C.F. (Frank) (m) - Ottoland
  50. van Leeuwen J. (Hannie) (v) - Rotterdam

D66

  1. Pechtold A. (Alexander) (m) - Wageningen
  2. van Veldhoven S. (Stientje) (v) - Rijswijk
  3. Koolmees W. (Wouter) (m) - Rotterdam
  4. Dijkstra P.A. (Pia) (v) - Utrecht
  5. van Engelshoven I.K. (Ingrid) (v) - 's-Gravenhage
  6. Bergkamp V.A. (Vera) (v) - Amsterdam
  7. Verhoeven K. (Kees) (m) - Amersfoort
  8. van Meenen P.H. (Paul) (m) - Leiden
  9. Paternotte J.M. (Jan) (m) - Amsterdam
  10. Van Weyenberg S.P.R.A. (Steven) (m) - 's-Gravenhage
  11. Sjoerdsma S.W. (Sjoerd) (m) - 's-Gravenhage
  12. Jetten R.A.A. (Rob) (m) - Nijmegen
  13. Van Eijs J.M. (Jessica) (v) - Eindhoven
  14. Belhaj S. (Salima) (v) - Rotterdam
  15. Groothuizen M. (Maarten) (m) - Nijmegen
  16. Bouali A. (Achraf) (m) - Amsterdam
  17. Raemakers R. (Rens) (m) - Neer
  18. Diertens A.E. (Antje) (v) - Groningen
  19. de Groot T.C. (Tjeerd) (m) - Haarlem
  20. den Boer M.G.W. (Monica) (v) - Maasdam
  21. Sienot M.F. (Matthijs) (m) - Utrecht
  22. Sneller J.C. (Joost) (m) - 's-Gravenhage
  23. Schonis R.A.J. (Rutger) (m) - Middelburg
  24. van Beukering-Huijbregts M.J.T.G. (Marijke) (v) - IJsselstein
  25. Meijer A.A. (Arend) (m) - Waalwijk
  26. Eurlings-Tonnaer F.M.C.L. (Franca) (v) - Maastricht
  27. Ramlal M.R. (Munish) (m) - Rotterdam
  28. van Bemmel M.E. (Martine) (v) - Almere
  29. Lamers C.B.M. (Kristie) (v) - Nijmegen
  30. van Essen J. (Jaimi) (m) - Losser
  31. Verbrugge-Wormgoor D.C. (Dina) (v) - Vlissingen
  32. van der Laan J.M.P. (Jeanet) (v) - Lisse
  33. Zarroy N. (Noureddine) (m) - Helmond
  34. Winkel B.T. (Bastiaan) (m) - 's-Gravenhage
  35. Bamenga P. (Mpanzu) (m) - Eindhoven
  36. Sanders N.P.C. (Noëlle) (v) - Amersfoort
  37. Guernaoui R. (Rachid) (m) - 's-Gravenhage
  38. Kat H. (Hülya) (v) - IJmuiden
  39. Keij E.J. (Eelco) (m) - Nijmegen
  40. Bosman A.M. (Marijn) (v) - Amsterdam
  41. Schukking S.S. (Sietze) (m) - Jirnsum
  42. Schepel W.D. (Wibo) (m) - Voorburg
  43. Glastra van Loon J.H. (Jan) (m) - Heesch
  44. van Vugt T. (Thierry) (m) - Gouda
  45. van Dun C.M. (Corine) (v) - Utrecht
  46. Wirken S.T. (Stefan) (m) - Amsterdam
  47. de Smoker-van Andel N. (Nelleke) (v) - Dordrecht
  48. Hoogeveen T.C. (Carmen) (v) - Emmen
  49. Terlouw G. (Bert) (m) - Raalte
  50. Ross H.J. (Dick) (m) - Elst

ChristenUnie

  1. Segers G.M. (Gert-Jan) (m) - Hoogland
  2. Schouten C.J. (Carola) (v) - Rotterdam
  3. Voordewind J.S. (Joël) (m) - Amsterdam
  4. Dik-Faber R.K. (Carla) (v) - Veenendaal
  5. Bruins E.E.W. (Eppo) (m) - Alphen aan den Rijn
  6. van der Graaf S.J.F. (Stieneke) (v) - Groningen
  7. Ceder D.G.M. (Don) (m) - Amsterdam
  8. Vreugdenhil H.J. (Hermen) (m) - Nieuwendijk
  9. Drost N. (Nico) (m) - Rhenen
  10. Gooijer-Medema J.K. (Joëlle) (v) - Delft
  11. Huisman G.W. (Gerben) (m) - Leeuwarden
  12. Rots D.G. (Gerdien) (v) - Zwolle
  13. Tijhof B.D. (Bert) (m) - Rijssen
  14. Grinwis P.A. (Pieter) (m) - 's-Gravenhage
  15. Vlieg-Kempe H.A. (Harmke) (v) - Assen
  16. Meijer L.E. (Leon) (m) - Ede
  17. Janssen J. (Jannes) (m) - Hardenberg
  18. Heuvelink M.E.C. (Marijke) (v) - Oudheusden
  19. van 't Foort S. (Sander) (m) - Renswoude
  20. Treurniet-Klapwijk W.A. (Willemien) (v) - Middelburg
  21. Mostert I.G. (Gerard) (m) - Katwijk
  22. Kennedy-Doornbos S.J. (Simone) (v) - Amersfoort
  23. Ebid E.K. (Esam) (m) - Eindhoven
  24. Hofstra H.J. (Harold) (m) - Lelystad
  25. Kumar A.D.J.M. (Anil) (m) - 's-Gravenhage
  26. Weigand-Timmer H.A.C. (Jet) (v) - Ermelo
  27. Visser B. (Ben) (m) - Scherpenzeel
  28. Kaper-Hartenberg E.T. (Esther) (v) - Kortenhoef
  29. Krins J.T. (Theo) (m) - Gouda
  30. Schuring H. (Heimen) (m) - Barneveld
  31. van Tatenhove-Meesen J.A. (Ankie) (v) - Berkel en Rodenrijs
  32. Joosten-Leijendekker J.M.J. (Janny) (v) - Enschede
  33. Zuidervaart L.M. (Loes) (v) - Arnhem
  34. Jaspers Faijer B. (Bart) (m) - Rouveen
  35. Jongman-Mollema I.M. (Inge) (v) - Groningen
  36. de Haan J.T. (Jesse) (m) - Maastricht
  37. Baars H.C. (Dico) (m) - Meerkerk
  38. Visser F.C. (Frank) (m) - Haarlem
  39. Klein A.C. (Annacarina) (v) - Amsterdam
  40. Seyed Mehdi F. (Farshid) (m) - Almere
  41. Kooij-Bas A.E. (Els) (v) - IJsselstein
  42. van Kranenburg C.J. (Kees) (m) - Driebergen-Rijsenburg
  43. van den Berg G. (Gert) (m) - Nunspeet
  44. Balootje I.S. (Ixora) (v) - Rotterdam
  45. van Zaalen F.P. (Frans) (m) - Rhoon
  46. Haga A. (Anja) (v) - Dokkum
  47. van der Spoel P.L.R. (Ron) (m) - Amersfoort
  48. Stoorvogel H. (Henk) (m) - Zwolle
  49. van der Veer A. (Arie) (m) - Zwolle
  50. Bottenbley O.E. (Orlando) (m) - Drachten

GroenLinks

  1. Klaver J.F. (Jesse) (m) - 's-Gravenhage
  2. Buitenweg K.M. (Kathalijne) (v) - Amsterdam
  3. van der Lee T.M.T. (Tom) (m) - Amsterdam
  4. Voortman L.G.J. (Linda) (v) - Utrecht
  5. Grashoff H.J. (Rik) (m) - Delft
  6. van Tongeren L. (Liesbeth) (v) - Amsterdam
  7. de Jonge van Ellemeet C.E. (Corinne) (v) - Abcoude
  8. Özdil Z. (Zihni) (m) - Amsterdam
  9. Snels B.A.W. (Bart) (m) - Utrecht
  10. van Ojik A. (Bram) (m) - Amsterdam
  11. Kröger S.C. (Suzanne) (v) - Amsterdam
  12. Özütok N. (Nevin) (v) - Amsterdam
  13. Smeulders P.H.M. (Paul) (m) - 's-Hertogenbosch
  14. Westerveld E.M. (Lisa) (v) - Nijmegen
  15. Bromet L. (Laura) (v) - Monnickendam
  16. Renkema W.J.T. (Wim-Jan) (m) - Meppel
  17. van Essen H.P. (Huib) (m) - Utrecht
  18. van den Berge C.N. (Niels) (m) - Tholen
  19. Diks L.I. (Isabelle) (v) - Leeuwarden
  20. van den Nieuwenhuijzen-Wittens T.J.H. (Tom) (m) - Utrecht
  21. Mahtab I.A.F. (Ilias) (m) - Leiden
  22. Bouwkamp C.C. (Cathelijne) (v) - Arnhem
  23. van den Bosch D. (Dirk) (m) - Leiden
  24. van der Steenhoven M.V. (Maya) (v) - Leiden
  25. Bonte A. (Arno) (m) - Rotterdam
  26. van der Kleij A.M. (Marion) (v) - Mechelen
  27. Kuipers J.N. (Hans) (m) - Meppel
  28. Arnoldussen J. (Jonne) (m) - Amsterdam
  29. Duursma J. (Janet) (v) - Delden
  30. Önder A. (Armağan) (v) - Tiel
  31. Vintges V.A.M. (Volkert) (m) - Nijmegen
  32. Bashara S.R. (Samir) (m) - Hoorn
  33. Bellemakers H.A. (Huub) (m) - Nijmegen
  34. Smelik C.W. (Cora) (v) - Deventer
  35. Schers S.R.M. (Sophie) (v) - Utrecht
  36. Klijmij-van der Laan M. (Michel) (m) - Gouda
  37. Piers R.P.A. (Rocco) (m) - Amsterdam
  38. Vermast P.L.A. (Paul) (m) - Dronten
  39. Snaas M. (Marjoleine) (v) - Duiven
  40. van Oort K.J.H.A. (Kevin) (m) - Raamsdonksveer
  41. Hirsch D.H. (Daniëlle) (v) - Amsterdam
  42. van Grootheest G.J. (Gerdo) (m) - Maastricht
  43. van Hooijdonk L.H.L. (Lot) (v) - Utrecht
  44. Kapteijns F.H.A. (Frans) (m) - Oisterwijk
  45. Scholten H.T.M. (Lenie) (v) - Nijmegen
  46. Muambi A.O. (Alphonse) (m) - 's-Gravenhage
  47. Homan-Brinkman N. (Nienke) (v) - Groningen
  48. El Fassed A. (Arjan) (m) - Utrecht
  49. Rüter J.S. (Bas) (m) - Amsterdam
  50. van Gent W. (Ineke) (v) - Groningen

Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

  1. van der Staaij C.G. (Kees) (m) - Benthuizen
  2. Dijkgraaf E. (Elbert) (m) - Zevenhuizen
  3. Bisschop R. (Roelof) (m) - Veenendaal
  4. Ruissen H.J.A. (Bert-Jan) (m) - Krimpen aan den IJssel
  5. Stoffer C. (Chris) (m) - Elspeet
  6. Schipaanboord G.P. (Geert) (m) - Leiderdorp
  7. Kloosterman J. (Jan) (m) - Apeldoorn
  8. Tanis J.P. (Hans) (m) - Sliedrecht
  9. Veldman J.D. (Joost) (m) - Dordrecht
  10. Nieuwenhuis E.J. (Evert Jan) (m) - Lisse
  11. Weggeman A. (Arnold) (m) - Capelle aan den IJssel
  12. Hoek P.W.J. (Peter) (m) - Sint Philipsland
  13. de Knegt L. (Leendert) (m) - Barneveld
  14. Flach A.J. (André) (m) - Hendrik-Ido-Ambacht
  15. van Wikselaar W. (Wim) (m) - Driebergen-Rijsenburg
  16. van Leeuwen G.R. (Gert) (m) - Opheusden
  17. Bosma E.G. (Ewart) (m) - Rijssen
  18. Kok W.H. (Wim) (m) - Middelburg
  19. Bakker T. (Tom) (m) - Driezum
  20. Boonzaaijer G. (Gerrit) (m) - Doorn
  21. Simonse J.N. (Sjaak) (m) - Emmeloord
  22. van Duijn W.J. (Wim) (m) - Katwijk
  23. van Westreenen S. (Steven) (m) - Kesteren
  24. van 't Land J.A. (Hans) (m) - Ede
  25. Noordergraaf P.T. (Peter) (m) - Werkendam
  26. Benschop J.W. (Jan Willem) (m) - Lopik
  27. Dorst A.I.G. (Ad) (m) - Yerseke
  28. van den Berg W. (Wouter) (m) - Houten
  29. de Vries W. (Wim) (m) - Veenendaal
  30. Brouwer M. (Mark) (m) - Lunteren

Partij voor de Dieren

  1. Thieme M.L. (Marianne) (v) - Maarssen
  2. Ouwehand E. (Esther) (v) - Leiden
  3. van Raan L. (Lammert) (m) - Amsterdam
  4. Wassenberg F.P. (Frank) (m) - Geleen
  5. Arissen F.M. (Femke Merel) (v) - Huis ter Heide
  6. van Esch E.M. (Eva) (v) - Utrecht
  7. Teunissen C. (Christine) (v) - 's-Gravenhage
  8. van Leeuwen M. (Floriske) (v) - Wyler (DE)
  9. Koffeman N.K. (Niko) (m) - Vierhouten
  10. Engelen E.R. (Ewald) (m) - Amsterdam
  11. van Lammeren J.F.W. (Johnas) (m) - Amsterdam
  12. Akerboom E.S. (Eva) (v) - Amsterdam
  13. van Liere A.E. (Bram) (m) - Haarlem
  14. van Voorthuizen G.S.L. (Stephanie) (v) - Venlo
  15. van der Wel M.C. (Marco) (m) - Rijsbergen
  16. van der Veer L.R. (Luuk) (m) - Apeldoorn
  17. van Viegen A.H.K. (Carla) (v) - Pijnacker
  18. Keller H.J. (Hiltje) (v) - Driebergen-Rijsenburg
  19. van Doorn M.E.C. (Michelle) (v) - Nijmegen
  20. Plusquin P.S.M.L. (Pascale) (v) - Heerlen
  21. van der Velden R.T.J. (Ruud) (m) - Rotterdam
  22. Smit I.R. (Ilse) (v) - Ede
  23. Vestering L. (Leonie) (v) - Almere
  24. Travaille A. (Anjo) (m) - Utrecht
  25. de Wrede K. (Kirsten) (v) - Groningen
  26. van der Zanden C.J.M. (Rinie) (v) - Reitsum
  27. Janssens T.A.O. (Trees) (v) - Middelburg
  28. Kostić I. (Ines) (v) - Hilversum
  29. Hazekamp A.A.H. (Anja) (v) - Alteveer
  30. Berendse F. (Frank) (m) - Wageningen
  31. Biesheuvel J.M.A. (Maarten) (m) - Leiden
  32. Cruiming J.P. (Jan-Peter) (m) - Blaricum
  33. Dumon Tak M.A. (Bibi) (v) - Amsterdam
  34. Engelsman V.L. (Volkert) (m) - Bosch en Duin
  35. de Haas J.L. (Johan) (m) - Velp
  36. van der Heijden A.F.T. (Adri) (m) - Amsterdam
  37. Herstel M. (Malou) (v) - Amsterdam
  38. van der Steen M.F. (Mensje) (v) - Amsterdam
  39. Meijer E.R. (Eva) (v) - Amsterdam
  40. Mutsaers C.J.M. (Charlotte) (v) - Amsterdam
  41. Nicolaï P. (Peter) (m) - Amsterdam
  42. Postma A. (Annemarie) (v) - Oudehorne
  43. Rot J. (Jan) (m) - Antwerpen (BE)
  44. Rotenstreich M.M. (Mirjam) (v) - Amsterdam
  45. de Schepper T. (Teske) (v) - Amsterdam
  46. Schrijver J.W. (Annemiek) (v) - Huizen
  47. Siebelink J.G. (Jan) (m) - Ede
  48. van Veen B. (Babette) (v) - Bilthoven
  49. Verbaan G.C. (Georgina) (v) - Amsterdam
  50. Woesthoff M.F.F. (Dinand) (m) - 's-Gravenhage

50Plus

  1. Krol H.C.M. (Henk) (m) - Eindhoven
  2. Sazias L. (Léonie) (v) - Hilversum
  3. van Rooijen M.J. (Martin) (m) - Oegstgeest
  4. van Brenk C.M. (Corrie) (v) - Utrecht
  5. van Otterloo G.J.P. (Gerrit Jan) (m) - 's-Gravenhage
  6. Geleijnse S. (Simon) (m) - 's-Gravenhage
  7. Bode E.M. (Emile) (m) - Ophemert
  8. Schrover W.A.A. (Wilma) (v) - 's-Hertogenbosch
  9. Koopman M. (Maurice) (m) - Amersfoort
  10. de Brouwer R.B.P. (Rob) (m) - 's-Hertogenbosch
  11. Wiersma T. (Theun) (m) - Drachten
  12. Bergen P.H. (Presley) (m) - Bladel
  13. van Veeren P. (Petra) (v) - Amsterdam
  14. Willemse W. (Willem) (m) - Vlissingen
  15. Fonhof G.J. (Jan) (m) - Emmen
  16. Kroonstuiver N.L.D. (Natascha) (v) - Venlo
  17. Verboom H.J. (Henk Jan) (m) - Oudorp
  18. van de Griendt M.W.E. (Monique) (v) - Amsterdam
  19. van Overveld W.A.A.M. (Wim) (m) - Oudenbosch
  20. Hamersma K. (Klaas) (m) - Hoogezand-Sappemeer
  21. Siepel H. (Harry) (m) - Emmen
  22. Kerkhof F. (Fred) (m) - Tuk
  23. Hernández Martínez A. (Adriana) (v) - 's-Hertogenbosch
  24. Jansen W. (Wout) (m) - Lelystad
  25. Heere T.J.M. (Theo) (m) - 's-Gravenhage
  26. Haasnoot J.H. (Jaap) (m) - Katwijk
  27. van Orsouw J.H.T. (Joop) (m) - Oss
  28. Molenaar R. (Rosa) (v) - 's-Gravenhage
  29. Haije A.F. (Arno) (m) - Bussum
  30. Spooren A.J.M. (Chris) (m) - Son en Breugel
  31. de Meij O.A.C. (Olga) (v) - Amsterdam
  32. van Wanrooij A.C.P. (André) (m) - San Bartolomé de Tirajana (ES)
  33. Brouwers J.F.X.M. (Jan Frans) (m) - Son en Breugel
  34. van Hulst J.A.M. (Jolanda) (v) - Veldhoven
  35. Gralike R.B.M. (Rhianna) (v) - Dronten
  36. Bergwerf F. (Frans) (m) - Beilen
  37. Pastoor H.H. (Henri) (m) - Ede
  38. Bergh B.D. (Barend) (m) - Naarden
  39. Verhoeven W.J.H. (Walter) (m) - Overbetuwe
  40. de Vries D.P. (Dick) (m) - Stavoren
  41. Gertsen J.W.M. (Hans) (m) - 's-Gravenhage
  42. Meijer H. (Hein) (m) - Heerlen
  43. van Zanten D. (Dick) (m) - Gorinchem
  44. ten Cate H.J. (Hylke) (m) - Haarlem
  45. Rose F.J. (Frans) (m) - Laren
  46. Lamberts H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  47. de Vries A.E. (Auke) (m) - 's-Gravenhage
  48. van de Wal H.J.C.M. (Henry) (m) - Eindhoven
  49. Hoek W.M.M. (Mieke) (v) - Vreeland
  50. Struijlaard J.W.A. (John) (m) - Rotterdam

OndernemersPartij

  1. Brinkman H. (Hero) (m) - Middenbeemster
  2. Gaasbeek M. (Martine) (v) - Varsseveld
  3. de Vries J.L.G. (Jos) (m) - Kesteren
  4. Kicken J.M.H. (Patrick) (m) - Vinkeveen
  5. van den Berg J.O. (Jos) (m) - Gieterveen
  6. de Koning M. (Mariëtta) (v) - Edam-Volendam
  7. Theocharis S. (Stavros) (m) - Leidschendam
  8. Andriol S.J.R. (Sophie) (v) - Groningen
  9. Bol R.G. (René) (m) - Spijkenisse
  10. Reitsma H.H. (Harry) (m) - Assen
  11. Wood D.R. (Denis) (m) - Assen

VoorNederland

  1. Roos J.H. (Jan) (m) - Bergen (NH)
  2. van Klaveren J.J. (Joram) (m) - Almere
  3. Bontes L. (Louis) (m) - Hellevoetsluis
  4. Hoogwerf T.C. (Tanya) (v) - Rotterdam
  5. Sassen J.H.N.A. (Alexander) (m) - Berkhout
  6. Versteeg M.A.J. (Michel) (m) - IJsselstein
  7. de Laat J.M. (Jan) (m) - Gouda
  8. van der Meer S. (Symen) (m) - Hoorn
  9. Vermaas P.C. (Peter) (m) - Enschede
  10. Himpers J. (Jeffrey) (m) - Drongelen
  11. van Gemert R.J.H. (René) (m) - Eindhoven
  12. Oosterhagen H.J. (Johan) (m) - Leiden
  13. Molema J.F.H. (Johan) (m) - Amsterdam
  14. de Gast A.L.M. (Arjan) (m) - Alphen aan den Rijn
  15. Chandarsing A.S. (Sachin) (m) - 's-Gravenhage
  16. van Tiggelen R. (Ronald) (m) - Zandvoort
  17. de Veth C.G. (Chris) (m) - Amstelveen
  18. Stassen L.J.A.J. (Laurence) (v) - Echt

Denk

  1. Kuzu T. (Tunahan) (m) - Rotterdam
  2. Azarkan F. (Farid) (m) - Culemborg
  3. Öztürk S. (Selcuk) (m) - Roermond
  4. Albitrouw G. (Gladys) (v) - Rotterdam
  5. van Baarle S.R.T. (Stephan) (m) - Rotterdam
  6. Charlot M.J.H. (Magdalena) (v) - Lelystad
  7. Taimounti M. (Mourad) (m) - Amsterdam
  8. Kiliç A. (Ayşegül) (v) - Amsterdam
  9. Koolbergen M.M. (Marisa) (v) - Alkmaar
  10. Tsouli A. (Ali) (m) - Breda
  11. van Splunter M. (Marit) (v) - Zwolle
  12. Uysal Ş. (Şerif) (m) - Middelburg
  13. Karaman R. (Rabia) (v) - Arnhem
  14. Raja T.M. (Talhat) (m) - Rotterdam
  15. Kayiş Y. (Yunus) (m) - Rotterdam
  16. Rana M.Z.T. (Zaheer) (m) - Nissewaard
  17. Demirel N. (Nevzat) (m) - Tiel
  18. Ince K. (Keziban) (v) - Rotterdam

Nieuwe Wegen

  1. Oosenbrug A. (Alfred) (m) - Zoetermeer
  2. Monasch J.S. (Jacques) (m) - Sneek
  3. Beemsterboer R.J.C. (Ramona) (v) - Blaricum
  4. Ekiz I. (Iprahim) (m) - Haarlem
  5. Spitsbaard A.W. (Ton) (m) - Zoetermeer
  6. Vianen-van der Geest G.C.J. (Wendy) (v) - Monster
  7. van Leeuwen C.H. (Kees) (m) - Meppel
  8. van Duijvenvoorde A. (Arjan) (m) - Alphen aan den Rijn
  9. Jochems I.C.A.M. (Inge) (v) - Zundert
  10. Dijkstra S.J. (Sietze Jan) (m) - Zoetermeer
  11. Durgaram R.M.H. (Romeo) (m) - Hooglanderveen
  12. de Vries Y. (Yvonne) (v) - Wassenaar
  13. Verstappen J.H.M. (Jaco) (m) - Meijel
  14. van Scheyen I.S.L. (Bo) (v) - Vlissingen
  15. de Jong B.D. (David) (m) - Drachten
  16. van Leeuwen G.L.F. (George) (m) - Nieuw-Vennep
  17. Pijpker J. (Jeanet) (v) - Alphen aan den Rijn
  18. van Eldik D.A. (Erik) (m) - Meppel
  19. Willemstein J.S.A. (Hanneke) (v) - Alphen-Chaam
  20. Komdeur E. (Eddie) (m) - Sneek
  21. van Dijken R.G. (Roelof) (m) - Harderwijk
  22. Heyser R. (Roelof) (m) - Almere
  23. van Gessel R. (Ruud) (m) - Amsterdam
  24. Haak M.H.D. (Marco) (m) - Klazienaveen
  25. Thiemann J.H. (John) (m) - Maastricht
  26. Visscher K.J.J. (Jorik) (m) - Utrecht
  27. Hurtado-Panek J. (Jana) (v) - Zoetermeer
  28. van der Maas W.L. (Wim) (m) - Rotterdam
  29. de Boer S. (Simone) (v) - Tiel
  30. Buchel L.G.H. (Leo) (m) - Amsterdam

Forum voor Democratie

  1. Baudet T.H.P. (Thierry) (m) - Amsterdam
  2. Hiddema T.U. (Theo) (m) - Maastricht
  3. Teunissen S.M. (Susan) (v) - Utrecht
  4. Otten H. (Henk) (m) - Amsterdam
  5. Frentrop P.M.L. (Paul) (m) - Bloemendaal
  6. Rooken R.J. (Rob) (m) - Muiderberg
  7. Stolze - van Rijn S.E. (Susan) (v) - Rotterdam
  8. Reedijk G.P. (Gert) (m) - Zwolle
  9. Ramautarsing Y.J.S. (Yernaz) (m) - Amsterdam
  10. Brouwer Z.M.A. (Zlata) (v) - Hilversum
  11. de Vries J.W.E. (Jeroen) (m) - Amsterdam
  12. Legger A.L. (Arthur) (m) - Amsterdam
  13. Dieudonné C.A. (Carola) (v) - 's-Gravenhage
  14. van Assen G.J.E. (Godert) (m) - Bussum
  15. Jeelof G.W.D. (Geert) (m) - Oud-Beijerland
  16. Boltjes L. (Luke) (m) - Scheemda
  17. Berkhout F.J. (Freek Jan) (m) - Utrechtse Heuvelrug
  18. Boon S.O. (Sander) (m) - Amsterdam
  19. de Kok A. (Arjan) (m) - Noordeinde Gld
  20. de Groot A.R. (Astrid) (v) - Heukelum
  21. Berkhout H.A. (Hugo) (m) - Amsterdam
  22. Mooijekind R.A. (Roel) (m) - Alkmaar
  23. Eldering C.H. (Kees) (m) - Roderwolde
  24. Verbrugh D.J. (Erik) (m) - Woerden
  25. Koning S.R. (Saskia) (v) - Muiderberg
  26. Kerklingh H.K. (Hemmie) (m) - Diemen
  27. Velzing H. (Hendrikus) (m) - Klazienaveen
  28. van Wely L.F.A.M. (Loek) (m) - Tilburg
  29. Ankersmit F.R. (Frank) (m) - Glimmen
  30. Cliteur P.B. (Paul) (m) - Amsterdam

De Burger Beweging

  1. Vlems A.M. (Ad) (m) - Boekel
  2. de Louw A.J.H. (Albert) (m) - Neerpelt (BE)
  3. Rozendaal H.A. (André) (m) - Horst
  4. van der Linde R.A. (Anita) (v) - Meppel
  5. Siegers A.K. (Anke) (v) - Willemsoord
  6. Mul A.M. (Annette) (v) - Eindhoven
  7. Migchels A.R.P. (Anthony) (m) - Arnhem
  8. Titarsole A.J. (Augusto) (m) - Nijmegen
  9. Dubling D. (Dirk) (m) - Wolvega
  10. Ackerman D.M. (Elovena) (v) - Pinhel (PT)
  11. Holthuis H. (Erik) (m) - Amsterdam
  12. Bos S. (Frieda) (v) - Gieten
  13. Vousten G.J.H. (Geert) (m) - Amersfoort
  14. Vogelaar G.D.M. (Gio) (m) - Utrecht
  15. Bijl J.H. (Hanneke) (v) - Huizen
  16. van Steenbergen J.T. (Hans) (m) - Breda
  17. Schönbeck H.A. (Hugo) (m) - Soest
  18. Hondema A.R. (Indi) (v) - Oppenhuizen
  19. Venema J. (Janita) (v) - Leeuwarden
  20. Ghuijs J.A.A.M. (Jeroen) (m) - Zwijndrecht
  21. Kirpensteijn J.J. (Jolanda) (v) - Amsterdam
  22. Wilshaus J. (Jolanda) (v) - Bunnik
  23. Jansen C.P.M. (Karina) (v) - Brunssum
  24. Haccou H.K. (Kitty) (v) - Valthe
  25. van der Vlist L. (Leo) (m) - Amsterdam
  26. Hupe L.B. (Lex) (m) - Purmerend
  27. Bervoets L.F. (Louis) (m) - Groningen
  28. Janssen M. (Marco) (m) - Eindhoven
  29. Cornielje M.J.M. (Marielle) (v) - Nijmegen
  30. Lamers M.R. (Marnix) (m) - Doorn
  31. Hanff M.J. (Marijke) (v) - Groesbeek
  32. van der Burgt N.J. (Nina) (v) - Uden
  33. van Vliet P.J.W.G. (Peter) (m) - Haren Gn
  34. van de Graaf M.J. (Purusha) (v) - Olburgen
  35. Visser O.J. (Rene) (m) - Rotterdam
  36. Graafsma R.A.J. (René) (m) - Maartensdijk
  37. Geelen R.W. (Robbert) (m) - Olburgen
  38. Swami-Persaud R.H. (Robert) (m) - Wijchen
  39. Tourgaidis W. (Roula) (v) - Amstelveen
  40. Zoethout S. (Sjoerd) (m) - Spijkenisse
  41. Massop W.G.M. (Wim) (m) - Almere

Vrijzinnige Partij

  1. Klein N.P.M. (Norbert) (m) - Hoevelaken
  2. Loomans M.L.P. (Marie-Louise) (v) - Soest
  3. Wienbelt M.C. (Maarten) (m) - Heteren
  4. Westenberg A.A. (Artemis) (v) - Capelle aan den IJssel
  5. Haddering H. (Harry) (m) - Assen
  6. Smit W.F. (Wouter) (m) - Duiven
  7. Lammers R. (Ruud) (m) - Papendrecht
  8. Kuijpers J.G.L. (Gerard) (m) - Zoetermeer
  9. Byrde Y.A.C. (Yohan) (m) - Mississauga (CA)
  10. Huigens A.F.J. (Antoon) (m) - Apeldoorn
  11. Seelig D.A. (Dino) (m) - Drunen
  12. Vorswijk M.K. (Martin) (m) - Amsterdam
  13. Zandberg J.G. (Jeroen) (m) - Voorburg
  14. Stassen L.B. (Lucas) (m) - Zeist

GeenPeil

  1. Dijkgraaf J. (Jan) (m) - Eesterga
  2. Dreijer H.B.E. (Beryl) (v) - Santpoort-Noord
  3. Aarad A. (Ahmed) (m) - 's-Gravenhage
  4. Reijnaers D.J.W. (Damiaan) (m) - Diemen
  5. Klaver C. (Chantal) (v) - 's-Gravenhage
  6. Akdoğan A. (Alptekin) (m) - Houten
  7. de Swart N.C. (Niels) (m) - Amsterdam
  8. Riemer G.J. (Geert-Johan) (m) - Alkmaar
  9. Groenewoud V.B. (Vivienne) (v) - Zeist
  10. Giebels S. (Sander) (m) - Zwolle
  11. Bal A. (Ali) (m) - Heemskerk
  12. Brante M.C. (Maarten) (m) - Amsterdam
  13. de Dood H.J.M. (Marcel) (m) - Nieuwerkerk aan den IJssel
  14. de Konink S.A.M.M. (Stefan) (m) - Leidschendam

Piratenpartij

  1. van de Leest A.T. (Ancilla) (v) - Amsterdam
  2. Pontier M.A. (Matthijs) (m) - Amsterdam
  3. Brouwer H.A. (Rico) (m) - Almere
  4. Straver A.T.E. (Alex) (m) - Sauwerd
  5. Downs-Hovestadt P.M.H. (Petra) (v) - Helmond
  6. Feitsma T.T. (Tjerk) (m) - Amstelveen
  7. Lensink M.C. (Maarten) (m) - Tampere (FI)
  8. Janssen L.D. (Lars) (m) - Amsterdam
  9. Sikkema G.B. (Bob) (m) - Enkhuizen
  10. Dulfer M. (Michiel) (m) - Groningen
  11. Huurman R.J. (Rogier) (m) - Utrecht
  12. Dieleman B. (Bas) (m) - Rotterdam
  13. Peskens G.L.J. (Gijs) (m) - Leiden
  14. Maessen W.M.M. (Wiel) (m) - Alem
  15. Hallegraeff D.S. (Dylan) (m) - 's-Gravenhage
  16. de Jong J.T. (Joran) (m) - Uithoorn
  17. Batstra J. (Janmaarten) (m) - Enschede
  18. van der Velde V.C. (Vincent) (m) - Almere
  19. Wijnans F.P.E. (Frank) (m) - Idsegahuizum
  20. van Oudheusden L.J. (Leo) (m) - Groningen
  21. Kleinpaste G.J. (Gertjan) (m) - Dordrecht
  22. Stubbe M. (Melvin) (m) - Winschoten
  23. Borghuis ook genaamd op de Borg D.R. (Dave) (m) - Enschede
  24. Schönberger R.A. (Ronald) (m) - Amsterdam
  25. van Luxzenburg E. (Erik) (m) - Apeldoorn
  26. Bouyaara O. (Uzi) (m) - Utrecht
  27. van den Dool C.W. (Wim) (m) - Puttershoek
  28. Hofman E.D. (Ewoud) (m) - Groningen
  29. Pasterkamp J.D. (Jelle Dirk) (m) - Urk
  30. van Vuuren M. (Martin) (m) - Ridderkerk
  31. Biesma A.R. (Arne) (m) - Amsterdam
  32. Gautier J.T.N. (Teun) (m) - Amsterdam
  33. van Ravensteijn L.S. (Loulou) (v) - Amsterdam
  34. Ziegler F.C. (Floor) (v) - Amsterdam
  35. Ventevogel T.C. (Tommy) (m) - Rotterdam
  36. Chaudry K.A. (Khalid Ahmed) (m) - 's-Gravenhage
  37. Poot D. (Dirk) (m) - Hoeven

Artikel 1

  1. Simons S.H. (Sylvana) (v) - Ouder-Amstel
  2. Faïd F. (Fatima) (v) - 's-Gravenhage
  3. Sins B.E. (Brigitte) (v) - Amsterdam
  4. Akhechaa A. (Adil) (m) - Amsterdam
  5. van Tricht J.H. (Jens) (m) - Amsterdam
  6. van der Kooye M.I.D. (Ian) (m) - Diemen
  7. Döll-Osei Ameyaw P. (Phyllis) (v) - Amsterdam
  8. van Saarloos S.C. (Simone) (v) - Amsterdam
  9. Basabose O. (Olave) (m) - Rotterdam
  10. Dekker M. (Martijn) (m) - Heemstede
  11. Hernández González J. (Juanita) (v) - Strijen
  12. Witte R.S.B. (Robert) (m) - Alkmaar
  13. van de Vaate G. (Gert-Jan) (m) - Rotterdam
  14. Leito M.T. (Marianella) (v) - Amsterdam
  15. van der Veen J. (Jasper) (m) - Amsterdam
  16. Bakker A.M.T. (Annemieke) (v) - Hilversum
  17. Wertheim A.R. (Anne-Ruth) (v) - Amsterdam
  18. Helberg G.O. (Glenn) (m) - Amsterdam
  19. Wekker G.D. (Gloria) (v) - Amsterdam
  20. Meulenbelt A.H. (Anja) (v) - Amsterdam

Niet Stemmers

  1. Plasman J.P. (Peter) (m) - Amsterdam
  2. Plasman R. (Rijk) (m) - Amsterdam
  3. Plasman R. (Rits) (m) - Amsterdam
  4. van Vliet W. (Willem) (m) - Amsterdam
  5. El Farougui N. (Nihad) (v) - Amsterdam
  6. Rhee R.P.R. (Remco) (m) - Haarlem
  7. Schwab M. (Maribel) (v) - Amsterdam
  8. Karga Y. (Yasemin) (v) - Amsterdam
  9. Konya S. (Selmi) (m) - Amsterdam
  10. Held R.A.J. (Rachel) (v) - Amsterdam
  11. Pentinga C.H. (Carolien) (v) - Amsterdam
  12. Plasman-Van Ligten J.C. (Judith) (v) - Amsterdam

Libertarische Partij (LP)

  1. Valentine R.W. (Robert) (m) - Baarn
  2. Inen A.Q. (Arno) (m) - Amsterdam
  3. Bouscher N. (Nathan) (m) - Amsterdam
  4. Pailer S. (Simone) (v) - 's-Gravenhage
  5. Hampton M.W. (Mathieu) (m) - Mierlo
  6. Backhuijs W.Q. (Quintus) (m) - Leiden
  7. Wessels I. (Imre) (m) - Enter
  8. Knispel K.J.M. (Karel) (m) - Westervoort
  9. Wassenaar K.J. (Klaas) (m) - Sofia (BG)
  10. van Ginkel J.G.M. (Juan) (m) - Waddinxveen
  11. de Vries A.J.W. (Aike) (m) - 's-Hertogenbosch
  12. Jansen N. (Nando) (m) - Rotterdam
  13. Nagtegaal S. (Sjors) (m) - Maarssen
  14. van der Wal M. (Marinus) (m) - Kollumerzwaag
  15. Jansma E.W. (Ewout) (m) - Groningen
  16. Woudwijk B. (Bertus) (m) - Burgum
  17. Koopmans S.F.P. (Pallieter) (m) - Wassenaar
  18. Manders T.T.A.J. (Toine) (m) - Zoetermeer

Lokaal in de Kamer

  1. Heijman J.H.W.F. (Jan) (m) - Tilburg
  2. van der Starre J.J. (Jan) (m) - Heerhugowaard
  3. Stultiens R.M.M. (Ralf) (m) - Nuenen
  4. Leever J.H. (Jeff) (m) - Wieringerwerf
  5. Kunst-van Suijlekom G.P. (Denise) (v) - 's Gravenmoer
  6. Kraaijenbrink R.A. (Rene) (m) - Zuidlaarderveen
  7. Mandersloot W.J. (Willem Jan) (m) - Heerhugowaard
  8. van Pinxteren W.F.C. (Wil) (m) - Haaren
  9. Nieuwenhuizen N. (Nelly) (v) - Peize
  10. de Heer-Seveke Y.J.P.M. (Yvonne) (v) - Breda
  11. van Ruitenbeek-Schonewille J.M. (Joke) (v) - Heerhugowaard
  12. El-Khassim F. (Farid) (m) - Bergen op Zoom
  13. Smit F. (Frank) (m) - Bergeijk
  14. van der Kraats A.B. (Diana) (v) - Westerland
  15. van de Sande M.A. (Rien) (m) - Rijsbergen
  16. Jansen D.S.C. (Davy) (m) - Bladel
  17. Kwekkeboom J.A. (Jan) (m) - Bussum
  18. Rosbak E.R. (Ron) (m) - Etten-Leur
  19. Louis I.H. (Ilankarajah Hudson) (m) - Heerhugowaard
  20. Bolders L.M. (Ludo) (m) - Woensdrecht
  21. van der Velde A. (Ans) (v) - Eersel
  22. Frieman H.B. (Henk) (m) - Tynaarlo
  23. Valent-Groot A.M. (Annette) (v) - Heerhugowaard
  24. de Bree C.M. (Conny) (v) - Hoofddorp
  25. Barends R. (Ramon) (m) - Arnhem
  26. Dirkmaat G.B. (Gijs) (m) - Heerhugowaard
  27. Kloos C.H. (Casper) (m) - Vries

Jezus Leeft

  1. van der Spek F.I.A. - Giessenburg
  2. Neyndorff B.M.C.M.E. - Katwijk
  3. Vlasman B.C. - Katwijk
  4. van Ooijen J.A.C. - Giessenburg
  5. de Visser W. - Gorinchem
  6. Winters J. - Gorinchem



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo