Dagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente Dronten

UPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

Korting, Schotman, Gralike en Vermast definitief op kandidatenlijst Tweede Kamerverkiezingen

Korting, Schotman, Gralike en Vermast definitief op kandidatenlijst Tweede Kamerverkiezingen
Foto: ©maartenheijenk.nl

DRONTEN - De Kiesraad heeft gisteren de kandidatenlijsten voor de komende Tweede Kamerverkiezingen vastgesteld. Op de definitieve lijst staan vier inwoners van de gemeente Dronten: Irene Korting (VVD - nr. 57), Chris Schotman (CDA - nr. 28), Paul Vermast (GroenLinks - nr. 38) en Rhianna Gralike (50Plus - nr. 35).

Tweede Kamerverkiezingen

VVD

  1. Rutte M. (Mark) (m) - 's-Gravenhage
  2. Hennis-Plasschaert J.A. (Jeanine) (v) - Nederhorst den Berg
  3. Zijlstra H. (Halbe) (m) - Wassenaar
  4. van Ark T. (Tamara) (v) - Nieuwerkerk aan den IJssel
  5. Dijkhoff K.H.D.M. (Klaas) (m) - Breda
  6. Dekker S. (Sander) (m) - 's-Gravenhage
  7. Visser B. (Barbara) (v) - Zaanstad
  8. Harbers M.G.J. (Mark) (m) - Rotterdam
  9. ten Broeke J.H. (Han) (m) - Hof van Twente
  10. Azmani M. (Malik) (m) - Dalfsen
  11. Wiersma A.D. (Dennis) (m) - Utrecht
  12. Lodders W.J.H. (Helma) (v) - Zeewolde
  13. van 't Wout B. (Bas) (m) - Hoeven
  14. Becker B. (Bente) (v) - 's-Gravenhage
  15. Duisenberg P.J. (Pieter) (m) - 's-Gravenhage
  16. Hermans S.T.M. (Sophie) (v) - Amsterdam
  17. Mulder A. (Anne) (m) - 's-Gravenhage
  18. de Vries A. (Aukje) (v) - Leeuwarden
  19. Yeşilgöz-Zegerius D. (Dilan) (v) - Amsterdam
  20. Rutte A.C.L. (Arno) (m) - Groningen
  21. Tellegen O.C. (Ockje) (v) - 's-Gravenhage
  22. Koerhuis D.A.N. (Daniel) (m) - Tervuren (BE)
  23. Ziengs E. (Erik) (m) - Assen
  24. Bosman A. (André) (m) - Middelburg
  25. van den Bosch A. (Albert) (m) - Zaltbommel
  26. El Yassini Z. (Zohair) (m) - Utrecht
  27. Dijkstra R.J. (Remco) (m) - Lienden
  28. Wörsdörfer M. (Martin) (m) - 's-Gravenhage
  29. Weverling A. (Arne) (m) - Naaldwijk
  30. Nijkerken-de Haan C.N.A. (Chantal) (v) - Schinveld
  31. Potters S.C.C.M. (Sjoerd) (m) - Waalwijk
  32. van Oosten F. (Foort) (m) - Schiedam
  33. Koopmans S.M.G. (Sven) (m) - Hoofddorp
  34. Middendorp J. (Jan) (m) - Amsterdam
  35. van der Linde R.E. (Roald) (m) - Rotterdam
  36. van Keulen J.M. (Joost) (m) - Groningen
  37. Laan-Geselschap A.J.M. (Antoinette) (v) - Rotterdam
  38. Tielen J.Z.C.M. (Judith) (v) - Utrecht
  39. Veldman H.S. (Hayke) (m) - Nijmegen
  40. Heerema R.J. (Rudmer) (m) - Alkmaar
  41. van Haga W.R. (Wybren) (m) - Haarlem
  42. de Lange L.A. (Leendert) (m) - Noordwijk
  43. van Gent T. (Tobias) (m) - Middelburg
  44. de Veth A.A. (Jeroen) (m) - 's-Gravenhage
  45. Van Wijngaarden J. (Jeroen) (m) - Amsterdam
  46. Aartsen A.A. (Thierry) (m) - Breda
  47. Regterschot K. (Kelly) (v) - Landgraaf
  48. Smals B.M.G. (Bart) (m) - Delft
  49. Pauwels-Paauw M.S. (Mirjam) (v) - Ruinen
  50. Bolkestein M.N. (Martijn) (m) - Aerdenhout
  51. Snoeren M.A.J. (Mark) (m) - Nieuwegein
  52. Heemskerk J.J. (Jacco) (m) - Bussum
  53. Tönjann-Levert W.E. (Wendelien) (v) - Oegstgeest
  54. van Rijn R.K. (Robert) (m) - Aalsmeer
  55. de Reus J. (Jan) (m) - Lelystad
  56. Dral R.M. (Rosemarijn) (v) - Oostzaan
  57. Korting I.A. (Irene) (v) - Swifterbant
  58. Arends-Drijver K. (Kathy) (v) - Bergschenhoek
  59. Lock K.P. (Krijn) (m) - Enschede
  60. Hoekstra F. (Falco) (m) - Heerhugowaard
  61. van Schie A.G. (André) (m) - Utrecht
  62. Struijlaart E. (Erik) (m) - Purmerend
  63. Haseloop-Amsing T.H. (Tanja) (v) - Leek
  64. Jacobs B. (Barry) (m) - Bergen op Zoom
  65. Elbertsen J. (Jenny) (v) - Apeldoorn
  66. van Dijk S. (Saskia) (v) - IJsselstein
  67. Mos J. (Jasper) (m) - Dordrecht
  68. Böcker B.M. (Linda) (v) - Delft
  69. de Rijk R.H. (Roeland) (m) - Moskou (RU)
  70. Welter Y. (Yvonne) (v) - Abcoude
  71. Derks N.G. (Nick) (m) - Wijchen
  72. Joziasse M. (Miranda) (v) - Almere
  73. Bevers H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  74. Prins A.J. (Anja) (v) - Apeldoorn
  75. Huisman-Peelen H. (Hennie) (v) - Texel
  76. Bonnevits-de Jong L. (Laurine) (v) - Berkel en Rodenrijs
  77. Lochtenberg D.S.K. (Dylan) (m) - Veenendaal
  78. Larson C.R. (Crys) (v) - Ouderkerk aan de Amstel
  79. Zevenbergen E.F.A. (Frederik) (m) - Leiden
  80. van der Weijden M. (Maarten) (m) - Waspik

Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

  1. Asscher L.F. (Lodewijk) (m) - Amsterdam
  2. Arib K. (Khadija) (v) - Amsterdam
  3. Dijsselbloem J.R.V.A. (Jeroen) (m) - Wageningen
  4. Dijksma S.A.M. (Sharon) (v) - Enschede
  5. van Dijk G.J. (Gijs) (m) - Den Burg
  6. Kuiken A.H. (Attje) (v) - Breda
  7. Nijboer H. (Henk) (m) - Groningen
  8. van den Hul K.A.E. (Kirsten) (v) - 's-Gravenhage
  9. Moorlag W.J. (William) (m) - Winsum
  10. Ploumen E.M.J. (Lilianne) (v) - Amsterdam
  11. Kerstens J.W.M. (John) (m) - Arnhem
  12. de Kock J.C.M. (Joke) (v) - Terheijden
  13. Marcouch A. (Ahmed) (m) - Amsterdam
  14. Volp M.J. (Marith) (v) - Haarlem
  15. Moti R. (Richard) (m) - Rotterdam
  16. Yücel K. (Keklik) (v) - Deventer
  17. Servaes M. (Michiel) (m) - Voorburg
  18. Bozkurt E. (Emine) (v) - Zaandam
  19. van der Linde I.M. (Ilco) (m) - Amsterdam
  20. Oosterbaan C. (Christa) (v) - West-Terschelling
  21. Mohandis M. (Mohammed) (m) - Gouda
  22. Ypma L. (Loes) (v) - Woerden
  23. Recourt J. (Jeroen) (m) - Haarlem
  24. Maij M.E. (Marit) (v) - 's-Gravenhage
  25. de Kort M.V. (Martijn) (m) - Vught
  26. Roopram R.D. (Reshma) (v) - Barendrecht
  27. Hoogland D. (Duco) (m) - Rotterdam
  28. Schellekens G.M.M. (Giselle) (v) - Nijmegen
  29. de Vries A.A. (Albert) (m) - Middelburg
  30. Biemans M.S. (Mirthe) (v) - Amsterdam
  31. Brouwer H. (Harm) (m) - Eelderwolde
  32. Vos M.L. (Mei Li) (v) - Amsterdam
  33. Reinaerts J.L.H. (Joost) (m) - Heerlen
  34. Dibi B. (Bouchra) (v) - Utrecht
  35. van Drooge S.W. (Bas) (m) - Amsterdam
  36. Asante A.A. (Amma) (v) - Badhoevedorp
  37. Ünver E. (Emre) (m) - Amsterdam
  38. Vermue J.G.P. (Joyce) (v) - Schoondijke
  39. van Dekken T.R. (Tjeerd) (m) - Groningen
  40. Hedin-Penninx A. (Anna-Lena) (v) - Silvolde
  41. Deen B. (Bob) (m) - 's-Gravenhage
  42. Vorselman-Derksen C.H.W.J. (Cindy) (v) - Assen
  43. Pentenga F. (Erik) (m) - Spaarndam
  44. van den Boogaard A. (Anna) (v) - Leiden
  45. van Laar R.P. (Roelof) (m) - Oegstgeest
  46. Schrofer T.T. (Tamar) (v) - Amsterdam
  47. van Houwelingen H.E.F. (Heino) (m) - 's-Gravenhage
  48. Mulder M.A. (Marinka) (v) - Culemborg
  49. Bolhuis W.D. (Wimar) (m) - 's-Gravenhage
  50. Günal-Gezer S. (Sultan) (v) - Uden
  51. Staal J.J. (Jelmer) (m) - Leeuwarden
  52. Boot E. (Els) (v) - Rotterdam
  53. Chahim M. (Mohammed) (m) - Helmond
  54. Koenders P.T.C. (Petra) (v) - Breda
  55. Breederveld R. (Roy) (m) - 's-Gravenhage
  56. Menenti L.M.E. (Laura) (v) - 's-Gravenhage
  57. van de Burgt R.H.M. (Richard) (m) - Geldrop
  58. Repetur M.E. (Lou) (v) - Utrecht
  59. Akrouh S. (Saami) (m) - Hilversum
  60. Engbers A.H.M.G. (Anita) (v) - Gouda
  61. Ronnes T.L. (Thomas) (m) - Amsterdam
  62. Wijntuin P.M. (Peggy) (v) - Rotterdam
  63. Brouwers L.W.L. (Luc) (m) - Milsbeek
  64. van Zantvoort A.H.G. (Anja) (v) - Zoetermeer
  65. Cohen F. (Fred) (m) - Amsterdam
  66. Dankert A.T. (Anne) (v) - 's-Gravenhage
  67. Bouteibi H. (Hafid) (m) - Eindhoven
  68. Voigt I. (Ivonne) (v) - Venray
  69. Schuurman Hess J.N. (Jan) (m) - Kats
  70. Klomp B.C.D. (Denise) (v) - Amsterdam
  71. Keizer H.M. (Marco) (m) - Drachten
  72. Houben T.A.H. (Tirza) (v) - Roermond
  73. van 't Zelfde E.R.M. (Eric) (m) - Schiedam
  74. Doevendans S.S. (Sandra) (v) - Amsterdam
  75. de Haan F.G. (Foppe) (m) - Nes
  76. Belhaj B. (Bahreddine) (m) - Lelystad
  77. Bouwmeester L.M. (Laura) (v) - Almere
  78. Herrema T. (Tjeerd) (m) - Almere
  79. van der Velde R. (Rien) (m) - Emmeloord
  80. Pels P.T.J. (Peter) (m) - Lelystad

PVV (Partij voor de Vrijheid)

  1. Wilders G. (Geert) (m) - 's-Gravenhage
  2. Agema M. (Fleur) (v) - 's-Gravenhage
  3. Maeijer V. (Vicky) (v) - Krimpen aan den IJssel
  4. Markuszower G. (Gidi) (m) - Amstelveen
  5. Fritsma S.R. (Sietse) (m) - 's-Gravenhage
  6. Bosma M. (Martin) (m) - Amsterdam
  7. Madlener B. (Barry) (m) - Rockanje
  8. van Dijck A.P.C. (Teun) (m) - 's-Gravenhage
  9. Helder L.M.J.S. (Lilian) (v) - Venlo
  10. Beertema H.J. (Harm) (m) - Voorburg
  11. de Graaf M. (Machiel) (m) - 's-Gravenhage
  12. Graus D.J.G. (Dion) (m) - Heerlen
  13. de Roon R. (Raymond) (m) - 's-Gravenhage
  14. van Weerdenburg V.D.D. (Danai) (v) - Amstelveen
  15. Mulder E. (Edgar) (m) - Zwolle
  16. Gerbrands K. (Karen) (v) - 's-Gravenhage
  17. de Jong L.W.E. (Léon) (m) - 's-Gravenhage
  18. Popken G.J.F. (Gabriëlle) (v) - 's-Gravenhage
  19. Kops A. (Alexander) (m) - Nijmegen
  20. van Aalst R.R. (Roy) (m) - Hengelo
  21. van Dijk E. (Emiel) (m) - Gilze
  22. Housmans R.W.P.E. (Robert) (m) - Born
  23. Jansen C.A. (Chris) (m) - Almere
  24. de Vree J.H. (Henk) (m) - Hardinxveld-Giessendam
  25. Aardema M. (Max) (m) - Drachten
  26. van Dijk A.J.A. (Toon) (m) - Almere
  27. de Winter D. (Daniëlle) (v) - 's-Gravenhage
  28. Bezaan I.A. (Ilse) (v) - Blaricum
  29. Kardol J.C. (Joyce) (v) - Helmond
  30. Vlottes E. (Elmar) (m) - Apeldoorn
  31. de Jong R.G.J. (Rob) (m) - Haarlem
  32. van Pijkeren J. (An) (v) - Bunschoten-Spakenburg
  33. Rijken J.J. (Jeffrey) (m) - Pernis Rotterdam
  34. IJssennagger H. (Han) (m) - Bilthoven
  35. van Deún H. (Henk) (m) - Utrecht
  36. Vermeer T.F. (Tim) (m) - 's-Gravenhage
  37. Buitelaar O.S.J. (Olaf) (m) - Almere
  38. Dulfer T.F. (Tessa) (v) - Papendrecht
  39. Boon M.C.H. (Maikel) (m) - Bergen op Zoom
  40. Braam E.G.T. (Ed) (m) - Rijswijk
  41. Ludriks M.S. (Menno) (m) - Uithoorn
  42. Choenni N.A. (Nathalie) (v) - Oosterhout
  43. Roks L.A.G. (Louis) (m) - Etten-Leur
  44. Thiadens F.M. (Folkert) (m) - Rotterdam
  45. van Hees E.P.G. (Elias) (m) - 's-Gravenhage
  46. Kooman C.V.A. (Caroline) (v) - Sluiskil
  47. van der Sluijs D.J. (Dannij) (m) - Uitgeest
  48. van Hattem A.W.J.A. (Alexander) (m) - Steensel
  49. Stuger O.F. (Olaf) (m) - Bussum
  50. van Strien G.A. (Gom) (m) - Arcen

SP (Socialistische Partij)

  1. Roemer E.G.M. (Emile) (m) - Sambeek
  2. Leijten R.M. (Renske) (v) - Haarlem
  3. Marijnissen L.M.C. (Lillian) (v) - Oss
  4. van Raak A.A.G.M. (Ronald) (m) - Amsterdam
  5. Karabulut S. (Sadet) (v) - Amsterdam
  6. Beckerman S.M. (Sandra) (v) - Groningen
  7. van Nispen M. (Michiel) (m) - Breda
  8. Kwint J.P. (Peter) (m) - Amsterdam
  9. van Kent B. (Bart) (m) - 's-Gravenhage
  10. Laçin C. (Cem) (m) - Rotterdam
  11. Futselaar F.W. (Frank) (m) - Zwolle
  12. Kooiman C.J.E. (Nine) (v) - Utrecht
  13. Hijink H.P.M. (Maarten) (m) - Amersfoort
  14. van Dijk J.J. (Jasper) (m) - Amsterdam
  15. Smaling E.M.A. (Eric) (m) - Weesp
  16. Alkaya M.Ö. (Mahir) (m) - Amsterdam
  17. van Gerven H.P.J. (Henk) (m) - Oss
  18. Olders D.W.J. (Diederik) (m) - Rotterdam
  19. Heerschop A.H.J. (Ton) (m) - Tegelen
  20. Meijer A.M. (Ad) (m) - Amersfoort
  21. Maes S.A.A. (Bas) (m) - Breda
  22. Meyer R.P.E. (Ron) (m) - Heerlen
  23. van Dijk-van Leeuwen S.Y. (Sun Yoon) (v) - Rotterdam
  24. de Wit D.H. (Daniël) (m) - Amsterdam
  25. Peterse B. (Bert) (m) - Weert
  26. Hoekstra A.J. (Arnout) (m) - Vlaardingen
  27. Boerwinkel E.M.J. (Hans) (m) - Doetinchem
  28. Hamerslag P.H. (Patty) (v) - 's-Hertogenbosch
  29. Buskoop B. (Bram) (m) - Diemen
  30. Temmink N.G.J. (Nicole) (v) - Amsterdam
  31. de Ridder N. (Nina) (v) - Beverwijk
  32. van Sluijs D. (Denise) (v) - Emmeloord
  33. Akhiat A. (Aïsha) (v) - 's-Gravenhage
  34. van Gemert N.M. (Nicole) (v) - Utrecht
  35. Dijk J.P. (Jimmy) (m) - Groningen
  36. de Vos A. (Anita) (v) - Zonnemaire
  37. Bekkering I.H. (Ineke) (v) - Hoogeveen
  38. Staarink I. (Inez) (v) - Leiden
  39. Müller G.J.N. (Nils) (m) - Warnsveld
  40. Feenstra F. (Fenna) (v) - Sneek
  41. Olierook M.W. (Marcel) (m) - Wijdenes
  42. ten Heuw M.A. (Mariska) (v) - Hengelo (O)
  43. Helmer-Englebert R.D. (Renske) (v) - Nijmegen
  44. Vliegenthart A. (Arjan) (m) - Amsterdam
  45. Hoekstra T.G. (Tjitske) (v) - Rutten
  46. Müller E. (Ellis) (v) - Zutphen
  47. Inekci H.H. (Hasan) (m) - Nieuwegein
  48. Mineur A.C. (Anne-Marie) (v) - De Bilt
  49. Roes J.M.H. (Annemiek) (v) - Ulft
  50. Poppe R.J.L. (Remi) (m) - Vlaardingen

CDA

  1. van Haersma Buma S. (Sybrand) (m) - Voorburg
  2. Keijzer M.C.G. (Mona) (v) - Edam-Volendam
  3. Peters W.P.H.J. (René) (m) - Oss
  4. Omtzigt P.H. (Pieter) (m) - Enschede
  5. van Toorenburg M.M. (Madeleine) (v) - Rosmalen
  6. Knops R.W. (Raymond) (m) - Horst aan de Maas
  7. Heerma P.E. (Pieter) (m) - Purmerend
  8. van der Molen H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  9. Bruins Slot H.G.J. (Hanke) (v) - Utrecht
  10. Geurts J.L. (Jaco) (m) - Voorthuizen
  11. Kuik A. (Anne) (v) - Groningen
  12. van Dam C.J.L. (Chris) (m) - 's-Gravenhage
  13. Mulder A.H. (Agnes) (v) - Assen
  14. Rog M.R.J. (Michel) (m) - Haarlem
  15. Amhaouch M. (Mustafa) (m) - Panningen
  16. van Helvert M.J.F. (Martijn) (m) - Sittard
  17. Ronnes H.A.G. (Erik) (m) - Boxmeer
  18. van den Berg-Jansen J.A.M.J. (Joba) (v) - Goes
  19. Slootweg E.J. (Evert Jan) (m) - Bennekom
  20. Geluk-Poortvliet L.W.D. (Lenny) (v) - Zeist
  21. Palland H.M. (Hilde) (v) - Kampen
  22. de Pater-Postma W.L. (Wytske) (v) - 's-Gravenhage
  23. Terpstra J.H. (Julius) (m) - Leiden
  24. Steenbakkers S.P.M.F. (Stijn) (m) - 's-Hertogenbosch
  25. van den Anker G.P. (Gerard) (m) - Hedel
  26. Heijnen V.L.W.A. (Vivianne) (v) - Maastricht
  27. den Bak S.W. (Sebastiaan) (m) - Utrecht
  28. Schotman C.J. (Chris) (v) - Dronten
  29. Erkel P. (Arjan) (m) - Rotterdam
  30. Zwinkels C.C.M. (Karin) (v) - Monster
  31. Hanemaaijer E. (Esther) (v) - Dokkum
  32. Hutten G.J. (Jan) (m) - Arnhem
  33. Kip M. (Marischa) (v) - 's-Gravenhage
  34. van Mierlo E.J.F.M. (Eugène) (m) - Almelo
  35. de Korte-Verhoef M.C. (Ria) (v) - Baambrugge
  36. Bergkamp B. (Bob) (m) - Breda
  37. de Haan J. (Jan-Jaap) (m) - Leiden
  38. van Opstal J.M.M. (Jochgem) (m) - Berlijn (DE)
  39. Gardeniers B.H.M. (Barbara) (v) - Amsterdam
  40. Bal M. (Mustafa) (m) - Gorinchem
  41. Vrugt R. (René) (m) - Alphen aan den Rijn
  42. van Dekken B. (Bart) (m) - Zuidwolde
  43. Vloet W.J.M.M. (Wiljan) (m) - Schiedam
  44. von Martels M.R.H.M. (Maurits) (m) - Dalfsen
  45. van der Broek J.M.A.R. (Roy) (m) - Schinnen
  46. Bakker G.J. (Gert-Jan) (m) - 's-Gravenhage
  47. Jager M.J. (Marc) (m) - Haren
  48. Havelaar R.B. (Rogier) (m) - Amsterdam
  49. Meerkerk C.F. (Frank) (m) - Ottoland
  50. van Leeuwen J. (Hannie) (v) - Rotterdam

D66

  1. Pechtold A. (Alexander) (m) - Wageningen
  2. van Veldhoven S. (Stientje) (v) - Rijswijk
  3. Koolmees W. (Wouter) (m) - Rotterdam
  4. Dijkstra P.A. (Pia) (v) - Utrecht
  5. van Engelshoven I.K. (Ingrid) (v) - 's-Gravenhage
  6. Bergkamp V.A. (Vera) (v) - Amsterdam
  7. Verhoeven K. (Kees) (m) - Amersfoort
  8. van Meenen P.H. (Paul) (m) - Leiden
  9. Paternotte J.M. (Jan) (m) - Amsterdam
  10. Van Weyenberg S.P.R.A. (Steven) (m) - 's-Gravenhage
  11. Sjoerdsma S.W. (Sjoerd) (m) - 's-Gravenhage
  12. Jetten R.A.A. (Rob) (m) - Nijmegen
  13. Van Eijs J.M. (Jessica) (v) - Eindhoven
  14. Belhaj S. (Salima) (v) - Rotterdam
  15. Groothuizen M. (Maarten) (m) - Nijmegen
  16. Bouali A. (Achraf) (m) - Amsterdam
  17. Raemakers R. (Rens) (m) - Neer
  18. Diertens A.E. (Antje) (v) - Groningen
  19. de Groot T.C. (Tjeerd) (m) - Haarlem
  20. den Boer M.G.W. (Monica) (v) - Maasdam
  21. Sienot M.F. (Matthijs) (m) - Utrecht
  22. Sneller J.C. (Joost) (m) - 's-Gravenhage
  23. Schonis R.A.J. (Rutger) (m) - Middelburg
  24. van Beukering-Huijbregts M.J.T.G. (Marijke) (v) - IJsselstein
  25. Meijer A.A. (Arend) (m) - Waalwijk
  26. Eurlings-Tonnaer F.M.C.L. (Franca) (v) - Maastricht
  27. Ramlal M.R. (Munish) (m) - Rotterdam
  28. van Bemmel M.E. (Martine) (v) - Almere
  29. Lamers C.B.M. (Kristie) (v) - Nijmegen
  30. van Essen J. (Jaimi) (m) - Losser
  31. Verbrugge-Wormgoor D.C. (Dina) (v) - Vlissingen
  32. van der Laan J.M.P. (Jeanet) (v) - Lisse
  33. Zarroy N. (Noureddine) (m) - Helmond
  34. Winkel B.T. (Bastiaan) (m) - 's-Gravenhage
  35. Bamenga P. (Mpanzu) (m) - Eindhoven
  36. Sanders N.P.C. (Noëlle) (v) - Amersfoort
  37. Guernaoui R. (Rachid) (m) - 's-Gravenhage
  38. Kat H. (Hülya) (v) - IJmuiden
  39. Keij E.J. (Eelco) (m) - Nijmegen
  40. Bosman A.M. (Marijn) (v) - Amsterdam
  41. Schukking S.S. (Sietze) (m) - Jirnsum
  42. Schepel W.D. (Wibo) (m) - Voorburg
  43. Glastra van Loon J.H. (Jan) (m) - Heesch
  44. van Vugt T. (Thierry) (m) - Gouda
  45. van Dun C.M. (Corine) (v) - Utrecht
  46. Wirken S.T. (Stefan) (m) - Amsterdam
  47. de Smoker-van Andel N. (Nelleke) (v) - Dordrecht
  48. Hoogeveen T.C. (Carmen) (v) - Emmen
  49. Terlouw G. (Bert) (m) - Raalte
  50. Ross H.J. (Dick) (m) - Elst

ChristenUnie

  1. Segers G.M. (Gert-Jan) (m) - Hoogland
  2. Schouten C.J. (Carola) (v) - Rotterdam
  3. Voordewind J.S. (Joël) (m) - Amsterdam
  4. Dik-Faber R.K. (Carla) (v) - Veenendaal
  5. Bruins E.E.W. (Eppo) (m) - Alphen aan den Rijn
  6. van der Graaf S.J.F. (Stieneke) (v) - Groningen
  7. Ceder D.G.M. (Don) (m) - Amsterdam
  8. Vreugdenhil H.J. (Hermen) (m) - Nieuwendijk
  9. Drost N. (Nico) (m) - Rhenen
  10. Gooijer-Medema J.K. (Joëlle) (v) - Delft
  11. Huisman G.W. (Gerben) (m) - Leeuwarden
  12. Rots D.G. (Gerdien) (v) - Zwolle
  13. Tijhof B.D. (Bert) (m) - Rijssen
  14. Grinwis P.A. (Pieter) (m) - 's-Gravenhage
  15. Vlieg-Kempe H.A. (Harmke) (v) - Assen
  16. Meijer L.E. (Leon) (m) - Ede
  17. Janssen J. (Jannes) (m) - Hardenberg
  18. Heuvelink M.E.C. (Marijke) (v) - Oudheusden
  19. van 't Foort S. (Sander) (m) - Renswoude
  20. Treurniet-Klapwijk W.A. (Willemien) (v) - Middelburg
  21. Mostert I.G. (Gerard) (m) - Katwijk
  22. Kennedy-Doornbos S.J. (Simone) (v) - Amersfoort
  23. Ebid E.K. (Esam) (m) - Eindhoven
  24. Hofstra H.J. (Harold) (m) - Lelystad
  25. Kumar A.D.J.M. (Anil) (m) - 's-Gravenhage
  26. Weigand-Timmer H.A.C. (Jet) (v) - Ermelo
  27. Visser B. (Ben) (m) - Scherpenzeel
  28. Kaper-Hartenberg E.T. (Esther) (v) - Kortenhoef
  29. Krins J.T. (Theo) (m) - Gouda
  30. Schuring H. (Heimen) (m) - Barneveld
  31. van Tatenhove-Meesen J.A. (Ankie) (v) - Berkel en Rodenrijs
  32. Joosten-Leijendekker J.M.J. (Janny) (v) - Enschede
  33. Zuidervaart L.M. (Loes) (v) - Arnhem
  34. Jaspers Faijer B. (Bart) (m) - Rouveen
  35. Jongman-Mollema I.M. (Inge) (v) - Groningen
  36. de Haan J.T. (Jesse) (m) - Maastricht
  37. Baars H.C. (Dico) (m) - Meerkerk
  38. Visser F.C. (Frank) (m) - Haarlem
  39. Klein A.C. (Annacarina) (v) - Amsterdam
  40. Seyed Mehdi F. (Farshid) (m) - Almere
  41. Kooij-Bas A.E. (Els) (v) - IJsselstein
  42. van Kranenburg C.J. (Kees) (m) - Driebergen-Rijsenburg
  43. van den Berg G. (Gert) (m) - Nunspeet
  44. Balootje I.S. (Ixora) (v) - Rotterdam
  45. van Zaalen F.P. (Frans) (m) - Rhoon
  46. Haga A. (Anja) (v) - Dokkum
  47. van der Spoel P.L.R. (Ron) (m) - Amersfoort
  48. Stoorvogel H. (Henk) (m) - Zwolle
  49. van der Veer A. (Arie) (m) - Zwolle
  50. Bottenbley O.E. (Orlando) (m) - Drachten

GroenLinks

  1. Klaver J.F. (Jesse) (m) - 's-Gravenhage
  2. Buitenweg K.M. (Kathalijne) (v) - Amsterdam
  3. van der Lee T.M.T. (Tom) (m) - Amsterdam
  4. Voortman L.G.J. (Linda) (v) - Utrecht
  5. Grashoff H.J. (Rik) (m) - Delft
  6. van Tongeren L. (Liesbeth) (v) - Amsterdam
  7. de Jonge van Ellemeet C.E. (Corinne) (v) - Abcoude
  8. Özdil Z. (Zihni) (m) - Amsterdam
  9. Snels B.A.W. (Bart) (m) - Utrecht
  10. van Ojik A. (Bram) (m) - Amsterdam
  11. Kröger S.C. (Suzanne) (v) - Amsterdam
  12. Özütok N. (Nevin) (v) - Amsterdam
  13. Smeulders P.H.M. (Paul) (m) - 's-Hertogenbosch
  14. Westerveld E.M. (Lisa) (v) - Nijmegen
  15. Bromet L. (Laura) (v) - Monnickendam
  16. Renkema W.J.T. (Wim-Jan) (m) - Meppel
  17. van Essen H.P. (Huib) (m) - Utrecht
  18. van den Berge C.N. (Niels) (m) - Tholen
  19. Diks L.I. (Isabelle) (v) - Leeuwarden
  20. van den Nieuwenhuijzen-Wittens T.J.H. (Tom) (m) - Utrecht
  21. Mahtab I.A.F. (Ilias) (m) - Leiden
  22. Bouwkamp C.C. (Cathelijne) (v) - Arnhem
  23. van den Bosch D. (Dirk) (m) - Leiden
  24. van der Steenhoven M.V. (Maya) (v) - Leiden
  25. Bonte A. (Arno) (m) - Rotterdam
  26. van der Kleij A.M. (Marion) (v) - Mechelen
  27. Kuipers J.N. (Hans) (m) - Meppel
  28. Arnoldussen J. (Jonne) (m) - Amsterdam
  29. Duursma J. (Janet) (v) - Delden
  30. Önder A. (Armağan) (v) - Tiel
  31. Vintges V.A.M. (Volkert) (m) - Nijmegen
  32. Bashara S.R. (Samir) (m) - Hoorn
  33. Bellemakers H.A. (Huub) (m) - Nijmegen
  34. Smelik C.W. (Cora) (v) - Deventer
  35. Schers S.R.M. (Sophie) (v) - Utrecht
  36. Klijmij-van der Laan M. (Michel) (m) - Gouda
  37. Piers R.P.A. (Rocco) (m) - Amsterdam
  38. Vermast P.L.A. (Paul) (m) - Dronten
  39. Snaas M. (Marjoleine) (v) - Duiven
  40. van Oort K.J.H.A. (Kevin) (m) - Raamsdonksveer
  41. Hirsch D.H. (Daniëlle) (v) - Amsterdam
  42. van Grootheest G.J. (Gerdo) (m) - Maastricht
  43. van Hooijdonk L.H.L. (Lot) (v) - Utrecht
  44. Kapteijns F.H.A. (Frans) (m) - Oisterwijk
  45. Scholten H.T.M. (Lenie) (v) - Nijmegen
  46. Muambi A.O. (Alphonse) (m) - 's-Gravenhage
  47. Homan-Brinkman N. (Nienke) (v) - Groningen
  48. El Fassed A. (Arjan) (m) - Utrecht
  49. Rüter J.S. (Bas) (m) - Amsterdam
  50. van Gent W. (Ineke) (v) - Groningen

Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

  1. van der Staaij C.G. (Kees) (m) - Benthuizen
  2. Dijkgraaf E. (Elbert) (m) - Zevenhuizen
  3. Bisschop R. (Roelof) (m) - Veenendaal
  4. Ruissen H.J.A. (Bert-Jan) (m) - Krimpen aan den IJssel
  5. Stoffer C. (Chris) (m) - Elspeet
  6. Schipaanboord G.P. (Geert) (m) - Leiderdorp
  7. Kloosterman J. (Jan) (m) - Apeldoorn
  8. Tanis J.P. (Hans) (m) - Sliedrecht
  9. Veldman J.D. (Joost) (m) - Dordrecht
  10. Nieuwenhuis E.J. (Evert Jan) (m) - Lisse
  11. Weggeman A. (Arnold) (m) - Capelle aan den IJssel
  12. Hoek P.W.J. (Peter) (m) - Sint Philipsland
  13. de Knegt L. (Leendert) (m) - Barneveld
  14. Flach A.J. (André) (m) - Hendrik-Ido-Ambacht
  15. van Wikselaar W. (Wim) (m) - Driebergen-Rijsenburg
  16. van Leeuwen G.R. (Gert) (m) - Opheusden
  17. Bosma E.G. (Ewart) (m) - Rijssen
  18. Kok W.H. (Wim) (m) - Middelburg
  19. Bakker T. (Tom) (m) - Driezum
  20. Boonzaaijer G. (Gerrit) (m) - Doorn
  21. Simonse J.N. (Sjaak) (m) - Emmeloord
  22. van Duijn W.J. (Wim) (m) - Katwijk
  23. van Westreenen S. (Steven) (m) - Kesteren
  24. van 't Land J.A. (Hans) (m) - Ede
  25. Noordergraaf P.T. (Peter) (m) - Werkendam
  26. Benschop J.W. (Jan Willem) (m) - Lopik
  27. Dorst A.I.G. (Ad) (m) - Yerseke
  28. van den Berg W. (Wouter) (m) - Houten
  29. de Vries W. (Wim) (m) - Veenendaal
  30. Brouwer M. (Mark) (m) - Lunteren

Partij voor de Dieren

  1. Thieme M.L. (Marianne) (v) - Maarssen
  2. Ouwehand E. (Esther) (v) - Leiden
  3. van Raan L. (Lammert) (m) - Amsterdam
  4. Wassenberg F.P. (Frank) (m) - Geleen
  5. Arissen F.M. (Femke Merel) (v) - Huis ter Heide
  6. van Esch E.M. (Eva) (v) - Utrecht
  7. Teunissen C. (Christine) (v) - 's-Gravenhage
  8. van Leeuwen M. (Floriske) (v) - Wyler (DE)
  9. Koffeman N.K. (Niko) (m) - Vierhouten
  10. Engelen E.R. (Ewald) (m) - Amsterdam
  11. van Lammeren J.F.W. (Johnas) (m) - Amsterdam
  12. Akerboom E.S. (Eva) (v) - Amsterdam
  13. van Liere A.E. (Bram) (m) - Haarlem
  14. van Voorthuizen G.S.L. (Stephanie) (v) - Venlo
  15. van der Wel M.C. (Marco) (m) - Rijsbergen
  16. van der Veer L.R. (Luuk) (m) - Apeldoorn
  17. van Viegen A.H.K. (Carla) (v) - Pijnacker
  18. Keller H.J. (Hiltje) (v) - Driebergen-Rijsenburg
  19. van Doorn M.E.C. (Michelle) (v) - Nijmegen
  20. Plusquin P.S.M.L. (Pascale) (v) - Heerlen
  21. van der Velden R.T.J. (Ruud) (m) - Rotterdam
  22. Smit I.R. (Ilse) (v) - Ede
  23. Vestering L. (Leonie) (v) - Almere
  24. Travaille A. (Anjo) (m) - Utrecht
  25. de Wrede K. (Kirsten) (v) - Groningen
  26. van der Zanden C.J.M. (Rinie) (v) - Reitsum
  27. Janssens T.A.O. (Trees) (v) - Middelburg
  28. Kostić I. (Ines) (v) - Hilversum
  29. Hazekamp A.A.H. (Anja) (v) - Alteveer
  30. Berendse F. (Frank) (m) - Wageningen
  31. Biesheuvel J.M.A. (Maarten) (m) - Leiden
  32. Cruiming J.P. (Jan-Peter) (m) - Blaricum
  33. Dumon Tak M.A. (Bibi) (v) - Amsterdam
  34. Engelsman V.L. (Volkert) (m) - Bosch en Duin
  35. de Haas J.L. (Johan) (m) - Velp
  36. van der Heijden A.F.T. (Adri) (m) - Amsterdam
  37. Herstel M. (Malou) (v) - Amsterdam
  38. van der Steen M.F. (Mensje) (v) - Amsterdam
  39. Meijer E.R. (Eva) (v) - Amsterdam
  40. Mutsaers C.J.M. (Charlotte) (v) - Amsterdam
  41. Nicolaï P. (Peter) (m) - Amsterdam
  42. Postma A. (Annemarie) (v) - Oudehorne
  43. Rot J. (Jan) (m) - Antwerpen (BE)
  44. Rotenstreich M.M. (Mirjam) (v) - Amsterdam
  45. de Schepper T. (Teske) (v) - Amsterdam
  46. Schrijver J.W. (Annemiek) (v) - Huizen
  47. Siebelink J.G. (Jan) (m) - Ede
  48. van Veen B. (Babette) (v) - Bilthoven
  49. Verbaan G.C. (Georgina) (v) - Amsterdam
  50. Woesthoff M.F.F. (Dinand) (m) - 's-Gravenhage

50Plus

  1. Krol H.C.M. (Henk) (m) - Eindhoven
  2. Sazias L. (Léonie) (v) - Hilversum
  3. van Rooijen M.J. (Martin) (m) - Oegstgeest
  4. van Brenk C.M. (Corrie) (v) - Utrecht
  5. van Otterloo G.J.P. (Gerrit Jan) (m) - 's-Gravenhage
  6. Geleijnse S. (Simon) (m) - 's-Gravenhage
  7. Bode E.M. (Emile) (m) - Ophemert
  8. Schrover W.A.A. (Wilma) (v) - 's-Hertogenbosch
  9. Koopman M. (Maurice) (m) - Amersfoort
  10. de Brouwer R.B.P. (Rob) (m) - 's-Hertogenbosch
  11. Wiersma T. (Theun) (m) - Drachten
  12. Bergen P.H. (Presley) (m) - Bladel
  13. van Veeren P. (Petra) (v) - Amsterdam
  14. Willemse W. (Willem) (m) - Vlissingen
  15. Fonhof G.J. (Jan) (m) - Emmen
  16. Kroonstuiver N.L.D. (Natascha) (v) - Venlo
  17. Verboom H.J. (Henk Jan) (m) - Oudorp
  18. van de Griendt M.W.E. (Monique) (v) - Amsterdam
  19. van Overveld W.A.A.M. (Wim) (m) - Oudenbosch
  20. Hamersma K. (Klaas) (m) - Hoogezand-Sappemeer
  21. Siepel H. (Harry) (m) - Emmen
  22. Kerkhof F. (Fred) (m) - Tuk
  23. Hernández Martínez A. (Adriana) (v) - 's-Hertogenbosch
  24. Jansen W. (Wout) (m) - Lelystad
  25. Heere T.J.M. (Theo) (m) - 's-Gravenhage
  26. Haasnoot J.H. (Jaap) (m) - Katwijk
  27. van Orsouw J.H.T. (Joop) (m) - Oss
  28. Molenaar R. (Rosa) (v) - 's-Gravenhage
  29. Haije A.F. (Arno) (m) - Bussum
  30. Spooren A.J.M. (Chris) (m) - Son en Breugel
  31. de Meij O.A.C. (Olga) (v) - Amsterdam
  32. van Wanrooij A.C.P. (André) (m) - San Bartolomé de Tirajana (ES)
  33. Brouwers J.F.X.M. (Jan Frans) (m) - Son en Breugel
  34. van Hulst J.A.M. (Jolanda) (v) - Veldhoven
  35. Gralike R.B.M. (Rhianna) (v) - Dronten
  36. Bergwerf F. (Frans) (m) - Beilen
  37. Pastoor H.H. (Henri) (m) - Ede
  38. Bergh B.D. (Barend) (m) - Naarden
  39. Verhoeven W.J.H. (Walter) (m) - Overbetuwe
  40. de Vries D.P. (Dick) (m) - Stavoren
  41. Gertsen J.W.M. (Hans) (m) - 's-Gravenhage
  42. Meijer H. (Hein) (m) - Heerlen
  43. van Zanten D. (Dick) (m) - Gorinchem
  44. ten Cate H.J. (Hylke) (m) - Haarlem
  45. Rose F.J. (Frans) (m) - Laren
  46. Lamberts H. (Harry) (m) - Leeuwarden
  47. de Vries A.E. (Auke) (m) - 's-Gravenhage
  48. van de Wal H.J.C.M. (Henry) (m) - Eindhoven
  49. Hoek W.M.M. (Mieke) (v) - Vreeland
  50. Struijlaard J.W.A. (John) (m) - Rotterdam

OndernemersPartij

  1. Brinkman H. (Hero) (m) - Middenbeemster
  2. Gaasbeek M. (Martine) (v) - Varsseveld
  3. de Vries J.L.G. (Jos) (m) - Kesteren
  4. Kicken J.M.H. (Patrick) (m) - Vinkeveen
  5. van den Berg J.O. (Jos) (m) - Gieterveen
  6. de Koning M. (Mariëtta) (v) - Edam-Volendam
  7. Theocharis S. (Stavros) (m) - Leidschendam
  8. Andriol S.J.R. (Sophie) (v) - Groningen
  9. Bol R.G. (René) (m) - Spijkenisse
  10. Reitsma H.H. (Harry) (m) - Assen
  11. Wood D.R. (Denis) (m) - Assen

VoorNederland

  1. Roos J.H. (Jan) (m) - Bergen (NH)
  2. van Klaveren J.J. (Joram) (m) - Almere
  3. Bontes L. (Louis) (m) - Hellevoetsluis
  4. Hoogwerf T.C. (Tanya) (v) - Rotterdam
  5. Sassen J.H.N.A. (Alexander) (m) - Berkhout
  6. Versteeg M.A.J. (Michel) (m) - IJsselstein
  7. de Laat J.M. (Jan) (m) - Gouda
  8. van der Meer S. (Symen) (m) - Hoorn
  9. Vermaas P.C. (Peter) (m) - Enschede
  10. Himpers J. (Jeffrey) (m) - Drongelen
  11. van Gemert R.J.H. (René) (m) - Eindhoven
  12. Oosterhagen H.J. (Johan) (m) - Leiden
  13. Molema J.F.H. (Johan) (m) - Amsterdam
  14. de Gast A.L.M. (Arjan) (m) - Alphen aan den Rijn
  15. Chandarsing A.S. (Sachin) (m) - 's-Gravenhage
  16. van Tiggelen R. (Ronald) (m) - Zandvoort
  17. de Veth C.G. (Chris) (m) - Amstelveen
  18. Stassen L.J.A.J. (Laurence) (v) - Echt

Denk

  1. Kuzu T. (Tunahan) (m) - Rotterdam
  2. Azarkan F. (Farid) (m) - Culemborg
  3. Öztürk S. (Selcuk) (m) - Roermond
  4. Albitrouw G. (Gladys) (v) - Rotterdam
  5. van Baarle S.R.T. (Stephan) (m) - Rotterdam
  6. Charlot M.J.H. (Magdalena) (v) - Lelystad
  7. Taimounti M. (Mourad) (m) - Amsterdam
  8. Kiliç A. (Ayşegül) (v) - Amsterdam
  9. Koolbergen M.M. (Marisa) (v) - Alkmaar
  10. Tsouli A. (Ali) (m) - Breda
  11. van Splunter M. (Marit) (v) - Zwolle
  12. Uysal Ş. (Şerif) (m) - Middelburg
  13. Karaman R. (Rabia) (v) - Arnhem
  14. Raja T.M. (Talhat) (m) - Rotterdam
  15. Kayiş Y. (Yunus) (m) - Rotterdam
  16. Rana M.Z.T. (Zaheer) (m) - Nissewaard
  17. Demirel N. (Nevzat) (m) - Tiel
  18. Ince K. (Keziban) (v) - Rotterdam

Nieuwe Wegen

  1. Oosenbrug A. (Alfred) (m) - Zoetermeer
  2. Monasch J.S. (Jacques) (m) - Sneek
  3. Beemsterboer R.J.C. (Ramona) (v) - Blaricum
  4. Ekiz I. (Iprahim) (m) - Haarlem
  5. Spitsbaard A.W. (Ton) (m) - Zoetermeer
  6. Vianen-van der Geest G.C.J. (Wendy) (v) - Monster
  7. van Leeuwen C.H. (Kees) (m) - Meppel
  8. van Duijvenvoorde A. (Arjan) (m) - Alphen aan den Rijn
  9. Jochems I.C.A.M. (Inge) (v) - Zundert
  10. Dijkstra S.J. (Sietze Jan) (m) - Zoetermeer
  11. Durgaram R.M.H. (Romeo) (m) - Hooglanderveen
  12. de Vries Y. (Yvonne) (v) - Wassenaar
  13. Verstappen J.H.M. (Jaco) (m) - Meijel
  14. van Scheyen I.S.L. (Bo) (v) - Vlissingen
  15. de Jong B.D. (David) (m) - Drachten
  16. van Leeuwen G.L.F. (George) (m) - Nieuw-Vennep
  17. Pijpker J. (Jeanet) (v) - Alphen aan den Rijn
  18. van Eldik D.A. (Erik) (m) - Meppel
  19. Willemstein J.S.A. (Hanneke) (v) - Alphen-Chaam
  20. Komdeur E. (Eddie) (m) - Sneek
  21. van Dijken R.G. (Roelof) (m) - Harderwijk
  22. Heyser R. (Roelof) (m) - Almere
  23. van Gessel R. (Ruud) (m) - Amsterdam
  24. Haak M.H.D. (Marco) (m) - Klazienaveen
  25. Thiemann J.H. (John) (m) - Maastricht
  26. Visscher K.J.J. (Jorik) (m) - Utrecht
  27. Hurtado-Panek J. (Jana) (v) - Zoetermeer
  28. van der Maas W.L. (Wim) (m) - Rotterdam
  29. de Boer S. (Simone) (v) - Tiel
  30. Buchel L.G.H. (Leo) (m) - Amsterdam

Forum voor Democratie

  1. Baudet T.H.P. (Thierry) (m) - Amsterdam
  2. Hiddema T.U. (Theo) (m) - Maastricht
  3. Teunissen S.M. (Susan) (v) - Utrecht
  4. Otten H. (Henk) (m) - Amsterdam
  5. Frentrop P.M.L. (Paul) (m) - Bloemendaal
  6. Rooken R.J. (Rob) (m) - Muiderberg
  7. Stolze - van Rijn S.E. (Susan) (v) - Rotterdam
  8. Reedijk G.P. (Gert) (m) - Zwolle
  9. Ramautarsing Y.J.S. (Yernaz) (m) - Amsterdam
  10. Brouwer Z.M.A. (Zlata) (v) - Hilversum
  11. de Vries J.W.E. (Jeroen) (m) - Amsterdam
  12. Legger A.L. (Arthur) (m) - Amsterdam
  13. Dieudonné C.A. (Carola) (v) - 's-Gravenhage
  14. van Assen G.J.E. (Godert) (m) - Bussum
  15. Jeelof G.W.D. (Geert) (m) - Oud-Beijerland
  16. Boltjes L. (Luke) (m) - Scheemda
  17. Berkhout F.J. (Freek Jan) (m) - Utrechtse Heuvelrug
  18. Boon S.O. (Sander) (m) - Amsterdam
  19. de Kok A. (Arjan) (m) - Noordeinde Gld
  20. de Groot A.R. (Astrid) (v) - Heukelum
  21. Berkhout H.A. (Hugo) (m) - Amsterdam
  22. Mooijekind R.A. (Roel) (m) - Alkmaar
  23. Eldering C.H. (Kees) (m) - Roderwolde
  24. Verbrugh D.J. (Erik) (m) - Woerden
  25. Koning S.R. (Saskia) (v) - Muiderberg
  26. Kerklingh H.K. (Hemmie) (m) - Diemen
  27. Velzing H. (Hendrikus) (m) - Klazienaveen
  28. van Wely L.F.A.M. (Loek) (m) - Tilburg
  29. Ankersmit F.R. (Frank) (m) - Glimmen
  30. Cliteur P.B. (Paul) (m) - Amsterdam

De Burger Beweging

  1. Vlems A.M. (Ad) (m) - Boekel
  2. de Louw A.J.H. (Albert) (m) - Neerpelt (BE)
  3. Rozendaal H.A. (André) (m) - Horst
  4. van der Linde R.A. (Anita) (v) - Meppel
  5. Siegers A.K. (Anke) (v) - Willemsoord
  6. Mul A.M. (Annette) (v) - Eindhoven
  7. Migchels A.R.P. (Anthony) (m) - Arnhem
  8. Titarsole A.J. (Augusto) (m) - Nijmegen
  9. Dubling D. (Dirk) (m) - Wolvega
  10. Ackerman D.M. (Elovena) (v) - Pinhel (PT)
  11. Holthuis H. (Erik) (m) - Amsterdam
  12. Bos S. (Frieda) (v) - Gieten
  13. Vousten G.J.H. (Geert) (m) - Amersfoort
  14. Vogelaar G.D.M. (Gio) (m) - Utrecht
  15. Bijl J.H. (Hanneke) (v) - Huizen
  16. van Steenbergen J.T. (Hans) (m) - Breda
  17. Schönbeck H.A. (Hugo) (m) - Soest
  18. Hondema A.R. (Indi) (v) - Oppenhuizen
  19. Venema J. (Janita) (v) - Leeuwarden
  20. Ghuijs J.A.A.M. (Jeroen) (m) - Zwijndrecht
  21. Kirpensteijn J.J. (Jolanda) (v) - Amsterdam
  22. Wilshaus J. (Jolanda) (v) - Bunnik
  23. Jansen C.P.M. (Karina) (v) - Brunssum
  24. Haccou H.K. (Kitty) (v) - Valthe
  25. van der Vlist L. (Leo) (m) - Amsterdam
  26. Hupe L.B. (Lex) (m) - Purmerend
  27. Bervoets L.F. (Louis) (m) - Groningen
  28. Janssen M. (Marco) (m) - Eindhoven
  29. Cornielje M.J.M. (Marielle) (v) - Nijmegen
  30. Lamers M.R. (Marnix) (m) - Doorn
  31. Hanff M.J. (Marijke) (v) - Groesbeek
  32. van der Burgt N.J. (Nina) (v) - Uden
  33. van Vliet P.J.W.G. (Peter) (m) - Haren Gn
  34. van de Graaf M.J. (Purusha) (v) - Olburgen
  35. Visser O.J. (Rene) (m) - Rotterdam
  36. Graafsma R.A.J. (René) (m) - Maartensdijk
  37. Geelen R.W. (Robbert) (m) - Olburgen
  38. Swami-Persaud R.H. (Robert) (m) - Wijchen
  39. Tourgaidis W. (Roula) (v) - Amstelveen
  40. Zoethout S. (Sjoerd) (m) - Spijkenisse
  41. Massop W.G.M. (Wim) (m) - Almere

Vrijzinnige Partij

  1. Klein N.P.M. (Norbert) (m) - Hoevelaken
  2. Loomans M.L.P. (Marie-Louise) (v) - Soest
  3. Wienbelt M.C. (Maarten) (m) - Heteren
  4. Westenberg A.A. (Artemis) (v) - Capelle aan den IJssel
  5. Haddering H. (Harry) (m) - Assen
  6. Smit W.F. (Wouter) (m) - Duiven
  7. Lammers R. (Ruud) (m) - Papendrecht
  8. Kuijpers J.G.L. (Gerard) (m) - Zoetermeer
  9. Byrde Y.A.C. (Yohan) (m) - Mississauga (CA)
  10. Huigens A.F.J. (Antoon) (m) - Apeldoorn
  11. Seelig D.A. (Dino) (m) - Drunen
  12. Vorswijk M.K. (Martin) (m) - Amsterdam
  13. Zandberg J.G. (Jeroen) (m) - Voorburg
  14. Stassen L.B. (Lucas) (m) - Zeist

GeenPeil

  1. Dijkgraaf J. (Jan) (m) - Eesterga
  2. Dreijer H.B.E. (Beryl) (v) - Santpoort-Noord
  3. Aarad A. (Ahmed) (m) - 's-Gravenhage
  4. Reijnaers D.J.W. (Damiaan) (m) - Diemen
  5. Klaver C. (Chantal) (v) - 's-Gravenhage
  6. Akdoğan A. (Alptekin) (m) - Houten
  7. de Swart N.C. (Niels) (m) - Amsterdam
  8. Riemer G.J. (Geert-Johan) (m) - Alkmaar
  9. Groenewoud V.B. (Vivienne) (v) - Zeist
  10. Giebels S. (Sander) (m) - Zwolle
  11. Bal A. (Ali) (m) - Heemskerk
  12. Brante M.C. (Maarten) (m) - Amsterdam
  13. de Dood H.J.M. (Marcel) (m) - Nieuwerkerk aan den IJssel
  14. de Konink S.A.M.M. (Stefan) (m) - Leidschendam

Piratenpartij

  1. van de Leest A.T. (Ancilla) (v) - Amsterdam
  2. Pontier M.A. (Matthijs) (m) - Amsterdam
  3. Brouwer H.A. (Rico) (m) - Almere
  4. Straver A.T.E. (Alex) (m) - Sauwerd
  5. Downs-Hovestadt P.M.H. (Petra) (v) - Helmond
  6. Feitsma T.T. (Tjerk) (m) - Amstelveen
  7. Lensink M.C. (Maarten) (m) - Tampere (FI)
  8. Janssen L.D. (Lars) (m) - Amsterdam
  9. Sikkema G.B. (Bob) (m) - Enkhuizen
  10. Dulfer M. (Michiel) (m) - Groningen
  11. Huurman R.J. (Rogier) (m) - Utrecht
  12. Dieleman B. (Bas) (m) - Rotterdam
  13. Peskens G.L.J. (Gijs) (m) - Leiden
  14. Maessen W.M.M. (Wiel) (m) - Alem
  15. Hallegraeff D.S. (Dylan) (m) - 's-Gravenhage
  16. de Jong J.T. (Joran) (m) - Uithoorn
  17. Batstra J. (Janmaarten) (m) - Enschede
  18. van der Velde V.C. (Vincent) (m) - Almere
  19. Wijnans F.P.E. (Frank) (m) - Idsegahuizum
  20. van Oudheusden L.J. (Leo) (m) - Groningen
  21. Kleinpaste G.J. (Gertjan) (m) - Dordrecht
  22. Stubbe M. (Melvin) (m) - Winschoten
  23. Borghuis ook genaamd op de Borg D.R. (Dave) (m) - Enschede
  24. Schönberger R.A. (Ronald) (m) - Amsterdam
  25. van Luxzenburg E. (Erik) (m) - Apeldoorn
  26. Bouyaara O. (Uzi) (m) - Utrecht
  27. van den Dool C.W. (Wim) (m) - Puttershoek
  28. Hofman E.D. (Ewoud) (m) - Groningen
  29. Pasterkamp J.D. (Jelle Dirk) (m) - Urk
  30. van Vuuren M. (Martin) (m) - Ridderkerk
  31. Biesma A.R. (Arne) (m) - Amsterdam
  32. Gautier J.T.N. (Teun) (m) - Amsterdam
  33. van Ravensteijn L.S. (Loulou) (v) - Amsterdam
  34. Ziegler F.C. (Floor) (v) - Amsterdam
  35. Ventevogel T.C. (Tommy) (m) - Rotterdam
  36. Chaudry K.A. (Khalid Ahmed) (m) - 's-Gravenhage
  37. Poot D. (Dirk) (m) - Hoeven

Artikel 1

  1. Simons S.H. (Sylvana) (v) - Ouder-Amstel
  2. Faïd F. (Fatima) (v) - 's-Gravenhage
  3. Sins B.E. (Brigitte) (v) - Amsterdam
  4. Akhechaa A. (Adil) (m) - Amsterdam
  5. van Tricht J.H. (Jens) (m) - Amsterdam
  6. van der Kooye M.I.D. (Ian) (m) - Diemen
  7. Döll-Osei Ameyaw P. (Phyllis) (v) - Amsterdam
  8. van Saarloos S.C. (Simone) (v) - Amsterdam
  9. Basabose O. (Olave) (m) - Rotterdam
  10. Dekker M. (Martijn) (m) - Heemstede
  11. Hernández González J. (Juanita) (v) - Strijen
  12. Witte R.S.B. (Robert) (m) - Alkmaar
  13. van de Vaate G. (Gert-Jan) (m) - Rotterdam
  14. Leito M.T. (Marianella) (v) - Amsterdam
  15. van der Veen J. (Jasper) (m) - Amsterdam
  16. Bakker A.M.T. (Annemieke) (v) - Hilversum
  17. Wertheim A.R. (Anne-Ruth) (v) - Amsterdam
  18. Helberg G.O. (Glenn) (m) - Amsterdam
  19. Wekker G.D. (Gloria) (v) - Amsterdam
  20. Meulenbelt A.H. (Anja) (v) - Amsterdam

Niet Stemmers

  1. Plasman J.P. (Peter) (m) - Amsterdam
  2. Plasman R. (Rijk) (m) - Amsterdam
  3. Plasman R. (Rits) (m) - Amsterdam
  4. van Vliet W. (Willem) (m) - Amsterdam
  5. El Farougui N. (Nihad) (v) - Amsterdam
  6. Rhee R.P.R. (Remco) (m) - Haarlem
  7. Schwab M. (Maribel) (v) - Amsterdam
  8. Karga Y. (Yasemin) (v) - Amsterdam
  9. Konya S. (Selmi) (m) - Amsterdam
  10. Held R.A.J. (Rachel) (v) - Amsterdam
  11. Pentinga C.H. (Carolien) (v) - Amsterdam
  12. Plasman-Van Ligten J.C. (Judith) (v) - Amsterdam

Libertarische Partij (LP)

  1. Valentine R.W. (Robert) (m) - Baarn
  2. Inen A.Q. (Arno) (m) - Amsterdam
  3. Bouscher N. (Nathan) (m) - Amsterdam
  4. Pailer S. (Simone) (v) - 's-Gravenhage
  5. Hampton M.W. (Mathieu) (m) - Mierlo
  6. Backhuijs W.Q. (Quintus) (m) - Leiden
  7. Wessels I. (Imre) (m) - Enter
  8. Knispel K.J.M. (Karel) (m) - Westervoort
  9. Wassenaar K.J. (Klaas) (m) - Sofia (BG)
  10. van Ginkel J.G.M. (Juan) (m) - Waddinxveen
  11. de Vries A.J.W. (Aike) (m) - 's-Hertogenbosch
  12. Jansen N. (Nando) (m) - Rotterdam
  13. Nagtegaal S. (Sjors) (m) - Maarssen
  14. van der Wal M. (Marinus) (m) - Kollumerzwaag
  15. Jansma E.W. (Ewout) (m) - Groningen
  16. Woudwijk B. (Bertus) (m) - Burgum
  17. Koopmans S.F.P. (Pallieter) (m) - Wassenaar
  18. Manders T.T.A.J. (Toine) (m) - Zoetermeer

Lokaal in de Kamer

  1. Heijman J.H.W.F. (Jan) (m) - Tilburg
  2. van der Starre J.J. (Jan) (m) - Heerhugowaard
  3. Stultiens R.M.M. (Ralf) (m) - Nuenen
  4. Leever J.H. (Jeff) (m) - Wieringerwerf
  5. Kunst-van Suijlekom G.P. (Denise) (v) - 's Gravenmoer
  6. Kraaijenbrink R.A. (Rene) (m) - Zuidlaarderveen
  7. Mandersloot W.J. (Willem Jan) (m) - Heerhugowaard
  8. van Pinxteren W.F.C. (Wil) (m) - Haaren
  9. Nieuwenhuizen N. (Nelly) (v) - Peize
  10. de Heer-Seveke Y.J.P.M. (Yvonne) (v) - Breda
  11. van Ruitenbeek-Schonewille J.M. (Joke) (v) - Heerhugowaard
  12. El-Khassim F. (Farid) (m) - Bergen op Zoom
  13. Smit F. (Frank) (m) - Bergeijk
  14. van der Kraats A.B. (Diana) (v) - Westerland
  15. van de Sande M.A. (Rien) (m) - Rijsbergen
  16. Jansen D.S.C. (Davy) (m) - Bladel
  17. Kwekkeboom J.A. (Jan) (m) - Bussum
  18. Rosbak E.R. (Ron) (m) - Etten-Leur
  19. Louis I.H. (Ilankarajah Hudson) (m) - Heerhugowaard
  20. Bolders L.M. (Ludo) (m) - Woensdrecht
  21. van der Velde A. (Ans) (v) - Eersel
  22. Frieman H.B. (Henk) (m) - Tynaarlo
  23. Valent-Groot A.M. (Annette) (v) - Heerhugowaard
  24. de Bree C.M. (Conny) (v) - Hoofddorp
  25. Barends R. (Ramon) (m) - Arnhem
  26. Dirkmaat G.B. (Gijs) (m) - Heerhugowaard
  27. Kloos C.H. (Casper) (m) - Vries

Jezus Leeft

  1. van der Spek F.I.A. - Giessenburg
  2. Neyndorff B.M.C.M.E. - Katwijk
  3. Vlasman B.C. - Katwijk
  4. van Ooijen J.A.C. - Giessenburg
  5. de Visser W. - Gorinchem
  6. Winters J. - Gorinchem



Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

Ontworpen door BCO Reclameburo

Welkom op DeDrontenaar.nl

Op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden cookies als persoonsgegevens beschouwd. Op deze website wordt van cookies gebruik gemaakt. Verdere informatie hierover kunt u vinden in ons privacystatement & cookiestatement. U wordt hierbij verzocht om kenbaar te maken dat u met het gebruik van cookies instemt.



Lees ons privacystatement

Lees ons cookiestatement