Onderdeel van BrugMediaDagelijks online, elke 2e maandag van de maand op je deurmat in de gemeente DrontenUPLOAD HIER
uw eigen nieuws
op onze nieuwssite!
<< Ga terug

Iedereen is donderdag in De Meerpaal welkom bij hertelling stemmen Statenverkiezingen

Iedereen is donderdag in De Meerpaal welkom bij hertelling stemmen Statenverkiezingen
Verkiezingen
Foto: ©maartenheijenk.nl

DRONTEN - Op verzoek van het CDA worden de stemmen voor de Statenverkiezingen in de hele provincie Flevoland opnieuw geteld. In Dronten gebeurt dat volgende week donderdag (11 april, 9 uur) in De Meerpaal.

De telling is openbaar en dat betekent dat publiek welkom is in De Meerpaal. Er is donderdag een waarnemer van de Kiesraad aanwezig. Burgemeester Ineke Bakker neemt deze dag een kijkje bij de hertelling in Dronten.

In Dronten gaat het volgens de eerste telling om 18.790 stemformulieren. De gemeente Dronten gaat er van uit dat alle stemmen op deze dag geteld kunnen worden en heeft aan de provincie laten weten geen tweede teldag nodig te hebben.

Eerste uitslag statenverkiezingen in de gemeente Dronten

VVD

  1. Jan de Reus (Lelystad) 1477
  2. Ellentrees Muller (Almere) 230
  3. Janet Klijnstra-Rippen (Lelystad) 92
  4. Franco Achtien (Almere) 6
  5. Mirjam Smeels-Zechner (Almere) 37
  6. Henri van Ulsen (Nagele) 33
  7. Jan de Haan (Lelystad) 14
  8. Elise Broen (Almere) 8
  9. Thijs de Jong (Swifterbant) 505
  10. Sabrina van Bemmel (Lelystad) 34
  11. Theo Vullink (Dronten) 560
  12. Monique van den Berg (Almere) 12
  13. Philip ten Napel (Urk) 5
  14. Tom Veldhuis (Lelystad) 2
  15. Marlies van der Tooren (Lelystad) 4
  16. Rene van Schaijk (Zeewolde) 6
  17. Ton Kehl (Emmeloord) 1
  18. Oele Steenks (Swifterbant) 15
  19. Mandy Schipper (Almere) 7
  20. Jaap Lodders (Zeewolde) 116

Totaal 3.164

PVV

  1. Chris Jansen (Almere) 664
  2. Willem Boutkan (Almere) 25
  3. Kees Kok (Almere) 17
  4. Irene Joosse (Almere) 50
  5. Jan Meindert Keuter (Urk) 20
  6. Sander Homan (Lelystad) 11
  7. Bianca Boutkan (Dronten) 448
  8. Ramona Aukes (Almere) 6
  9. Jan Wakker (Urk) 11
  10. Nico Outhuijze (Lelystad) 5
  11. Hendrik Wakker (Urk) 9
  12. Ashwin van Stormbroek (Lelystad) 15
  13. Toon van Dijk (Almere) 10

Totaal: 1.291

CDA

  1. Jan Nico Appelman (Lelystad) 1287
  2. Chris Schotman (Dronten) 725
  3. Hennie Bogaards (Noordoostpolder) 77
  4. Johan van Slooten (Urk) 17
  5. Wim Klink (Zeewolde) 77
  6. René Claessens (Almere) 3
  7. Jennie Kempenaar-van Ittersum (Dronten) 390
  8. Klaas Brouwer (Urk) 6
  9. Jeltje Vliegenthart-Kuiken (Almere)
  10. Wim Hijmissen (Lelystad) 6
  11. Lucia Fer (Lelystad) 3
  12. Henk Suelman (Marknesse) 3
  13. Bjorn Hanekamp (Zeewolde) 3
  14. Dirk Minne Vis (Dronten) 41
  15. Jan Cees Vogelaar (Lelystad) 71
  16. Romke Kinderman (Lelystad) 0
  17. Cees van der Lans (Almere) 0
  18. Kees Sanderse (Almere) 2
  19. Carla van Dongen van de Wiel (Zeewolde) 11
  20. Egge Jan de Jonge (Zeewolde) 0
  21. Robbert van Woerden (Almere) 0
  22. Paul van Gool (Almere) 0
  23. Andries Greiner (Lelystad) 3
  24. Wobbe Bouma (Luttelgeest) 7
  25. Marianne Luyer (Almere) 9

Totaal 2.746

SP

  1. Frans Mulckhuijse ​​(Almere) 368
  2. Maike Müller​​ (Almere) 164
  3. Henk van der Linden ​​(Almere) 8
  4. Derk Engberts​​​ (Noordoostpolder) 19
  5. John Cocu ​​​​(Almere) 2
  6. Serge Dekker ​​​(Almere) 2
  7. Denise van Sluijs ​​​(Noordoostpolder) 29
  8. Dimitri Sessink ​​​(Lelystad) 2
  9. Christian Romkes ​​​(Urk) 0
  10. Jan Preuter​​​​ (Dronten) 97
  11. David de Vreede​​​ (Almere) 8
  12. Anneke Popa​​​ (Dronten) 120
  13. Alexander Sprong ​​​(Lelystad) 2
  14. Mats Dekker ​​​(Noordoostpolder) 2
  15. Rayeed Nasibdar​​​ (Almere) 2
  16. Froukje Linde ​​​(Lelystad) 7
  17. Tjitske Hoekstr​ (Noordoostpolder) 1
  18. Piet Breukel​​​ (Dronten) 225
  19. Azhar Naeem ​​​(Almere) 5

Totaal 1.063

D66

  1. Tiko Smetsers (Lelystad) 252
  2. Yvonne den Boer-Schwagermann (Dronten) 522
  3. Noortje Visser (Almere) 30
  4. Paul Vermeulen (Emmeloord) 11
  5. Bas van Klompenburg (Almere) 2
  6. Mostapha El Madkouri (Almere) 7
  7. Erik Kunst (Almere) 1
  8. Jeroen Kok (Lelystad) 0
  9. Wim van Wegen (Bant) 0
  10. Ton van Aalderen (Biddinghuizen) 17
  11. Kees Kortleve (Zeewolde) 1
  12. Ineke van Haarlem (Almere) 7
  13. Rachel de Haan (Lelystad) 3
  14. Thom Ummels (Lelystad) 1
  15. Sanne de Wilde (Lelystad) 2
  16. Jan Lems (Almere) 0
  17. Cocky Kuipers (Almere) 0
  18. Roy Brogge (Almere) 3
  19. Rachida Moreiro Figueirado (Almere) 2
  20. Peter Schot (Lelystad) 0
  21. Rob van der Schans (Dronten) 19
  22. Angela Weerden (Emmeloord) 4
  23. Johan de Muynck (Zeewolde) 0
  24. Shasta Rötscheid (Almere) 0
  25. Michiel Rijsberman (Almere) 5

Totaal 889

PvdA

  1. Willem de Jager (Lelystad) 449
  2. Dania Al-Obaidi (Almere) 114
  3. Abassin Nessar (Almere) 6
  4. Farid Boundati (Emmeloord) 7
  5. Roelf Raterink (Dronten) 320
  6. Monique Dubois (Almere) 47
  7. Binh-An Nguyen (Lelystad) 2
  8. Gerard Nijkamp (Almere) 4
  9. Dieuwko Postema (Lelystad) 1
  10. Mohammad Amiri (Almere) 0
  11. Mohamed Juzoef Tangali (Almere) 2
  12. Jan Klop (Zeewolde) 4
  13. Wim Esselink (Dronten) 56
  14. Lianne Mulder-Top (Emmeloord) 18
  15. Thomas Gillissen (Lelystad) 0
  16. Bahreddine Belhaj (Lelystad) 0
  17. Rense van der Heide (Dronten) 16
  18. Janet Faber-Slootheer (Emmeloord) 9
  19. Peter Pels (Lelystad) 4
  20. Jop Fackeldey (Lelystad) 18

Totaal 1.077

ChristenUnie

  1. Harold Hofstra (Lelystad) 982
  2. Tamara Strating​ (Zeewolde) 181
  3. Lubbert Schenk (Urk) 14
  4. Bryant Heng​ (Almere) 3
  5. Chris van Veluwen (Lelystad) 5
  6. Henriëtte van Keulen​ ​(Emmeloord) 36
  7. Justin den Harder​ (Biddinghuizen) 131
  8. Peter van der Bijl​ (Almere) 4
  9. Gerdine Post (Urk) 7
  10. Jannine van Schothorst (Urk) 7
  11. Arjan Kremer (Zeewolde) 2
  12. Farshid Seyed Mehdi (Almere) 2
  13. Klazien Jansen (Dronten)162
  14. Annet Bijleveld (Lelystad) 2
  15. Daniëlle Bakker-Ras (Urk) 2
  16. Benjamin van Bilsen (Dronten) 35
  17. Kees Hendriksen (Almere) 3
  18. Ab de Jong​ (NOP) 2
  19. Nick Mills (Almere) 0
  20. Alette Dokter (Tollebeek) 4
  21. Gerrit Meun (Urk) 1
  22. Joannah Amoah (Lelystad) 0
  23. Jan-Eric Geersing (Emmeloord) 11
  24. Johanna Koffeman-Kramer (Urk) 1
  25. Klaas Quist (Tollebeek) 0
  26. Rob Koelewijn​ (Almere) 1
  27. Hans van Dijk​ (Almere) 1
  28. Berend Okma (Lelystad) 18
  29. Erik van de Beld (Zeewolde) 0
  30. Marianne Witteveen (Dronten) 143
  31. Roelof Siepel (Dronten) 37
  32. Lloyd Ferdinand (Almere) 0
  33. Aldrik Dijkstra (Almere) 0
  34. Elly van Wageningen (Lelystad) 7
  35. Anjo Simonse (Emmeloord) 2
  36. Jaap Oosterveld (Dronten) 31
  37. Ewout Suithoff​ (Zeewolde) 2
  38. Freek Brouwer (Urk) 1

Totaal 1.840

50Plus

  1. Paul van der Starre (Almere) 394
  2. Marc van Rooij (Almere) 12
  3. Willem Herrebrugh (Lelystad) 11
  4. Marina Reigwein (Zeewolde) 31
  5. Rafaella Pouw (Lelystad) 9
  6. Frank de Kruijf (Almere) 0
  7. Caroline Schipper (Almere) 14
  8. Freek Appel (Lelystad) 15
  9. Rhianna Gralike (Dronten) 257
  10. Pim Reinders (Almere) 2
  11. Erik Boshuijzen (Almere) 2

Totaal: 747

GroenLinks

  1. Bas de Reus (Lelystad) 563
  2. Corina Straatsma (Almere) 321
  3. Steven Vrouwenvelder (Almere) 8
  4. Hicham Ismaili Alaoui (Lelystad) 16
  5. Iris Brouwer (Lelystad) 52
  6. Sadhana Boejhawan-Mangroo (Almere) 12
  7. Martin Minnema (Almere) 5
  8. Riet van der Wee (Dronten) 322
  9. Els van Lopik (Zeewolde) 8
  10. Myrte van der Zwet (Almere) 5
  11. Albert Bleijenberg (Dronten) 91
  12. Sandra Schrijver (Noordoostpolder) 5
  13. Arjan Dekking (Almere) 4
  14. Paul Vermast (Dronten) 90
  15. Hylke Hekkenberg (Noordoostpolder) 3
  16. Iris Gadellaa (Almere) 2
  17. Sjaak Kruis (Lelystad) 1
  18. Gerda Lenselink (Almere) 3
  19. Leo Broekhuis (Dronten) 10
  20. Nel van Dijk (Almere) 3
  21. Ellen van den Berg (Lelystad) 4
  22. Indira Draijer (Almere) 3
  23. Alida Laurense (Almere) 4
  24. Simon Miske (Dronten) 34

Totaal 1.569

    Partij voor de Dieren

    1. Leonie Vestering (Almere) 321
    2. Jesse Luijendijk (Almere) 17
    3. Erik Puijk (Almere) 7
    4. Sylvia Kers (Lelystad) 33
    5. Linda Kemper (Almere) 9
    6. Marjolijn Veenstra (Almere) 9
    7. Kees Vlak (Almere) 1
    8. Kees Kielen (Dronten) 144
    9. Pablo Moleman (Almere) 4
    10. Francis van Staa (Lelystad) 1
    11. Arno-Jan Boere (Almere) 5
    12. Melissa Bax (Almere) 10

    Totaal: 561

      SGP

      1. Sjaak Simonse (Ens) 288
      2. Bram Hanse (Emmeloord) 4
      3. Louw van der Zwan (Urk) 9
      4. Gerrit Jan Baarssen (Urk) 3
      5. Karst Pleijsier (Emmeloord) 0
      6. Nathanaël Middelkoop (Urk) 3
      7. Teun Woord (Urk) 2
      8. Jan Willem Bakker (Urk) 1
      9. Teun Pasterkamp (Urk) 0
      10. Sjoerd de Boer (Tollebeek) 3
      11. Gerrit Jan van der Haar (Lelystad) 5
      12. Dirk Taanman (Urk) 0
      13. Humphrey Venitiaan (Almere) 0
      14. Hendrik Jan Romkes (Urk) 0
      15. Geert Post (Urk) 2
      16. Henk van Veen (Tollebeek) 1
      17. Minne Veldman (Urk) 3
      18. Meindert Bleijenberg (Lelystad) 0
      19. Jacob van Veldhuisen (Urk) 3
      20. Jelle Schenk (Emmeloord) 1
      21. Eric Jan de Jong (Almere) 0
      22. Cees Kramer (Urk) 0
      23. Erwin Livestro (Swifterbant) 10
      24. Harry Kamphuis (Emmeloord) 6
      25. Abbetjes Meindert de Boer (Urk) 0
      26. Bram Versprille (Zeewolde) 2
      27. Kees de Vries (Urk) 0
      28. PIet Moens (Luttelgeest) 0
      29. Leonoard Bogerd (Urk) 0
      30. Peter Hildering (Urk) 2

      Totaal: 347

      Jezus Leeft

      1. Maurits Jan Westhoven (Almere) 54

      Totaal: 54

      DENK

      1. Arief Khedoe (Almere) 54
      2. Omar el Boussaïdi (Almere) 15
      3. Wilma Troenokromo (Almere) 5
      4. Bilal Oğuzkurt (Almere) 14
      5. Hilde Willemse (Lelystad) 10
      6. Ali Höke (Lelystad) 62

      Totaal: 160

      Respect

      • Rick van Mourik (Almere) 32
      • René Eekhuis (Almere) 4
      • Ingrid Pieters (Almere) 14
      • Monique van Mourik-Hasselt (Almere) 6
      • Pim van Kesteren (Almere) 0
      • Hans Rosmuller (Almere) 0

      Totaal: 56

        Forum voor Democratie

        1. G.J.C. Ransijn (Zeewolde) 2556
        2. S. de Lely (Almere) 112
        3. C.H.W. van den Berg (Almere) 37
        4. J.H.N. Beenen (Almere) 14
        5. E.P.E. Raap (Almere) 12
        6. J.P. Thomassen (Almere) 13
        7. A.K. de Lange (Lelystad) 231
        8. M. Gortworst (Amsterdam) 36
        9. J. Vastenhouw (Ilpendam) 6
        10. J. Dessing (Zaandam) 22

        Totaal: 3.039

        OPA

        1. Wout Jansen (Lelystad) 62
        2. Gerben Laagland (Lelystad) 4
        3. Hendrien Exel (Almere) 2
        4. Marianne van de Watering (Lelystad) 6
        5. Ruud van Amstel (Almere) 0
        6. Frank van Laarhoven (Luttelgeest) 0
        7. Jury Roest (Almere) 0
        8. 
Wim Botter (Lelystad) 0
        9. 
Jack Schoone (Lelystad) 1
        10. Peter van het Ende (Zeewolde) 2
        11. 
René Dekker (Almere) 0
        12. 
Nico de Jonge (Almere) 0
        13. 
Johan de Leeuw (Almere) 1
        14. 
Mia Meerveld (Lelystad) 2
        15. 
Yvonne Bierman (Dronten) 26
        16. Miep Sirach (Lelystad) 0
        17. 
Dirk Boonstra (Lelystad) 0
        18. 
Han Willemz (Lelystad) 0
        19. 
Herman Kolff (Lelystad) 2

        Totaal: 108


        Aanvang: donderdag 11 april 2019 09:00



        Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Like ons ook op Facebook!

        Ontworpen door BCO Reclameburo

        Welkom op DeDrontenaar.nl

        Op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden cookies als persoonsgegevens beschouwd. Op deze website wordt van cookies gebruik gemaakt. Verdere informatie hierover kunt u vinden in ons privacystatement & cookiestatement. U wordt hierbij verzocht om kenbaar te maken dat u met het gebruik van cookies instemt.



        Lees ons privacystatement

        Lees ons cookiestatement